Treść listu przedstawicieli kibiców do Grupy Azoty

O kibicach dla kibiców.
Awatar użytkownika
macies1978

Treść listu przedstawicieli kibiców do Grupy Azoty

Postautor: macies1978 » 30 lip 2013, 21:25

Po wielu dyskusjach przeprowadzonych w gronie zaufanych forumowiczów, postanowiliśmy wystosować pismo do przedstawicieli GA, dotyczące sytuacji w Naszym ukochanym klubie.
Mamy potwierdzenie, iż pismo zostało dostarczone do odpowiednich osób. Otrzymaliśmy również feedback ze strony przedstawiciela Grupy Azoty oraz zostało zaplanowane spotkanie przedstawiciela kibiców z reprezentantem w/w podmiotu.
O sytuacji klubu widzianej oczami Nas kibiców został również poinformowany drugi ze sponsorów czyli Grupa Tauron.

Naszym jedynym celem jest niedopuszczenie do sytuacji jaka była związana z procesem licencyjnym w listopadzie 2011 i 2012 roku.

Dzisiaj ujawniamy treść listu ( dwa załączniki do tematu).
Nie wyrażamy zgody na publikację listu, ani jego fragmentów w mediach.
Ostatnio zmieniony 01 sie 2013, 7:45 przez macies1978, łącznie zmieniany 3 razy.
Związki zawodowe największe nieszczęście polskiego pracownika!!!

wonski_killer
Kontaktowanie:

Re: Treść listu przedstawicieli kibiców do Grupy Azoty

Postautor: wonski_killer » 30 lip 2013, 21:34

Czy pismo jest oficjalne?

Awatar użytkownika
macies1978

Postautor: macies1978 » 30 lip 2013, 21:44

wonski_killer pisze:Czy pismo jest oficjalne?

W jakim sensie oficjalne? Grupa Azoty nie zastrzegła zakazu publikacji jego treści jeśli o to pytasz. Tematy tam opisane były wcześniej poruszane na forum, więc doprecyzuj proszę pytanie.

Awatar użytkownika
noflattery

Postautor: noflattery » 30 lip 2013, 22:00

Dobra inicjatywa. Unia potrzebuje profesjonalnego zarzadzania. Samym pisaniem na forum wiele sie nie zmieni.

Awatar użytkownika
WaluS

Postautor: WaluS » 30 lip 2013, 22:05

Każde pismo, które wpływa na Dziennik Podawczy jest pismem oficjalnym.

Ps.
Dobra robota macies

lynx

Postautor: lynx » 30 lip 2013, 22:10

świetna inicjatywa i treść
mam tylko jedną uwagę - zadbajcie następnym razem o formę / wygląd
wiem co mówię - to jest tak samo ważne jak treść,

pzdr

Mikos_24

Postautor: Mikos_24 » 30 lip 2013, 22:12

Po pierwsze - mam nadzieję że ten list nie zostanie opublikowany na żadnym portalu bo zrobi to więcej złego niż dobrego.
Po drugie - nie wiem co próbujecie osiągnąć pisząc ten list bo nie ma tam nic czego każdy sponsor by nie wiedział. Chyba nie sądzicie że ten list wpłynie w jakikolwiek sposób na decyzje GA.
Po trzecie - ja akurat byłbym ostrożny co do opinii na temat obecnego prezesa. Opinie mogą być podzielone
Po czwarte - piszecie że kilku z Was podjęło taką decyzje o wysłaniu tego listu a potem podpisujecie się jako kibice Unii Tarnów. Jak byście się czuli jakbym ja zrobił to samo?

Awatar użytkownika
Szotek

Postautor: Szotek » 30 lip 2013, 22:15

Czy mógłbym wiedzieć o jakie grono forumowiczów się rozchodzi - może być priv. Świetna inicjatywa!

wonski_killer
Kontaktowanie:

Postautor: wonski_killer » 30 lip 2013, 22:15

Ja tam mam mieszane uczucia. Ale skoro ma być spotkanie, to coś może więcej się wydarzy.

Awatar użytkownika
kaka
Administrator

Postautor: kaka » 30 lip 2013, 22:18

Mikos_24 pisze: Po czwarte - piszecie że kilku z Was podjęło taką decyzje o wysłaniu tego listu a potem podpisujecie się jako kibice Unii Tarnów. Jak byście się czuli jakbym ja zrobił to samo?

Dokładnie. Na jakiej podstawie podpisujecie się jako kibice Unii Tarnów pod tym listem? Bo mam wrażenie, że napisaliście te pismo w imieniu nas wszystkich. Dla mnie to trochę dziwne i nieprofesjonalnie. Jeżeli już skrzykujecie się w kilka osób i piszecie "cichaczem" taki tekst to podpiszcie się własnym imieniem i nazwiskiem.

Awatar użytkownika
macies1978

Postautor: macies1978 » 30 lip 2013, 22:19

Mikos_24 pisze:Po pierwsze - mam nadzieję że ten list nie zostanie opublikowany na żadnym portalu bo zrobi to więcej złego niż dobrego.
Po drugie - nie wiem co próbujecie osiągnąć pisząc ten list bo nie ma tam nic czego każdy sponsor by nie wiedział. Chyba nie sądzicie że ten list wpłynie w jakikolwiek sposób na decyzje GA.
Po trzecie - ja akurat byłbym ostrożny co do opinii na temat obecnego prezesa. Opinie mogą być podzielone
Po czwarte - piszecie że kilku z Was podjęło taką decyzje o wysłaniu tego listu a potem podpisujecie się jako kibice Unii Tarnów. Jak byście się czuli jakbym ja zrobił to samo?

Mogłeś to zrobić, ale nie zrobiłeś.
Co do decyzji i wpływie jaki list przyniósł na GA nie możesz się wypowiadać, bo nie znasz faktów związanych z listem, ale zdziwiłbyś się bardzo. Co do celów to jasno chyba napisałem w pierwszym poście co chcemy osiągnąć.

KoNiK

Postautor: KoNiK » 30 lip 2013, 22:21

szczerze to liczylem ze taka osoba moze byc niejaki Pan Czuban ale od kiedy jest w spolce to jakos nie zauwazylem zeby cos spektakularnego osiagnal. Byc moze nie wiem o wielu sprawach ale na zewnatrz tez tego nie widac. A skad on sie u nas wzial tez nie wiem ...

Awatar użytkownika
kaka
Administrator

Postautor: kaka » 30 lip 2013, 22:29

macies1978 pisze:
Mikos_24 pisze:Po czwarte - piszecie że kilku z Was podjęło taką decyzje o wysłaniu tego listu a potem podpisujecie się jako kibice Unii Tarnów. Jak byście się czuli jakbym ja zrobił to samo?

Co do decyzji i wpływie jaki list przyniósł na GA nie możesz się wypowiadać, bo nie znasz faktów związanych z listem, ale zdziwiłbyś się bardzo. Co do celów to jasno chyba napisałem w pierwszym poście co chcemy osiągnąć.

Nadal nie odpowiedziałeś dlaczego pozwoliłeś sobie tak siebie podpisać. Moim przedstawicielem, ani reprezentantem nie jesteś, a uważam siebie za kibica Unii Tarnów.

Awatar użytkownika
WaluS

Postautor: WaluS » 30 lip 2013, 22:32

kaka pisze:Dokładnie. Na jakiej podstawie podpisujecie się jako kibice Unii Tarnów pod tym listem? Bo mam wrażenie, że napisaliście te pismo w imieniu nas wszystkich. Dla mnie to trochę dziwne i nieprofesjonalnie. Jeżeli już skrzykujecie się w kilka osób i piszecie "cichaczem" taki tekst to podpiszcie się własnym imieniem i nazwiskiem.

kaka, jak Cię proszę.
Nawet jakby to było pięć osób, które są kibicami Unii, to dalej oni są tymi kibicami Unii.
W nagłówku są zakreślone dane składającego pismo, czyli nie jest ono anonimowe.

Taka forma składania pism do wszelkich instytucji jest jak najbardziej poprawna.
Jeżeli ktoś kiedyś pisał do instytucji, to wie że tak to mniej więcej wygląda.

Ps.
Żeby nie było - nie miałem z tym pismem nic wspólnego, ale popieram inicjatywę.

Awatar użytkownika
kaka
Administrator

Postautor: kaka » 30 lip 2013, 22:36

WaluS pisze: W nagłówku są zakreślone dane składającego pismo, czyli nie jest ono anonimowe.

Wiem, że nie jest anonimowe. Mi się rozchodzi o użycie słów "przedstawiciel", "reprezentant".
Po prostu nie rozumiem na jakiej podstawie, ktoś uważa, że piszę w imieniu wszystkich kibiców UT.

Awatar użytkownika
WaluS

Postautor: WaluS » 30 lip 2013, 22:42

kaka pisze:Wiem, że nie jest anonimowe. Mi się rozchodzi o użycie słów "przedstawiciel", "reprezentant".
Po prostu nie rozumiem na jakiej podstawie, ktoś uważa, że piszę w imieniu wszystkich kibiców UT.

Ale na pewno są "przedstawicielami" kibiców utożsamiającymi się z tym pismem.
Nigdzie nie jest napisane, że wszystkich kibiców, bo to jest niemożliwe, zwłaszcza czytając choćby na tym forum jakże skrajne wypowiedzi KIBICÓW Unii.

Awatar użytkownika
macies1978

Postautor: macies1978 » 30 lip 2013, 22:43

kaka pisze:
macies1978 pisze:
Mikos_24 pisze:Po czwarte - piszecie że kilku z Was podjęło taką decyzje o wysłaniu tego listu a potem podpisujecie się jako kibice Unii Tarnów. Jak byście się czuli jakbym ja zrobił to samo?

Nadal nie odpowiedziałeś dlaczego pozwoliłeś sobie tak siebie podpisać. Moim przedstawicielem, ani reprezentantem nie jesteś, a uważam siebie za kibica Unii Tarnów.

Jeżeli naprawdę leży ci na sercu dobro tego klubu to nie rozumiem twego oburzenia.

Inicjatywa była przedstawiana wcześniej na forum i nie protestowałeś, ale następnym razem jeżeli będziemy takie pismo przygotowywać napiszemy kibice Unii Tarnów bez kaki.

Co do jednego chyba się zgadzamy różowo nie jest w klubie i zmiany są konieczne, jeśli nie personalne to na pewno w podejściu do obowiązków.
Wszystko co miałem do powiedzenia w tym temacie.

Awatar użytkownika
bartek_1990

Postautor: bartek_1990 » 30 lip 2013, 22:53

macies1978 pisze:Jeżeli naprawdę leży ci na sercu dobro tego klubu to nie rozumiem twego oburzenia.

To że komuś leży dobro klubu na sercu nie oznacza że musi się utożsamiać z takim listem ani nie oznacza też, że : dbanie o dobro klubu = napisanie takiego listu
We `ll keep the red flags flying high! UNITED!

Awatar użytkownika
noflattery

Postautor: noflattery » 30 lip 2013, 22:59

Zawsze mozna dolaczyc ankiete czy popierasz wniosek czy nie, by nie bylo pokrzywdzonych. Trudno sobie wyobrazic, ze to forum nie jest odwiedzane przez adresatow pisma, wobec tego beda mieli rozeznanie.

Awatar użytkownika
macies1978

Postautor: macies1978 » 30 lip 2013, 23:00

Jest demokracja 100% zadowolonych nie będzie.

Awatar użytkownika
lolek69

Postautor: lolek69 » 30 lip 2013, 23:00

bartek_1990, w komentowaniu to Ty jesteś najlepszy zaobserwowałem. Zrobiłeś coś kiedyś dla klubu ? Tutaj są osoby którym zależy na tym aby było dobrze. Jak nikt nic nie robią to krzywda,jak coś robią też źle. Wielka obraza majestatu..
~Mogłem wybrać wiele dróg, wybrałem te barwy, ten klub ! ! ~

Awatar użytkownika
konri

Postautor: konri » 30 lip 2013, 23:07

Fajnie jakby się jakoś do tego ustosunkowali. Dobrze, że jest inicjatywa kibicowska, boję się jednak, że może nie być konkretnego odzewu ze strony GA, bo sprawy na linii klub-GA są pewnie objęte tajemnicą albo powiedzą, że jest za wcześnie. Mam nadzieję, że ten list przynajmniej oświeci GA w jakiś sposób.
Ostatnio zmieniony 30 lip 2013, 23:16 przez konri, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
bartek_1990

Postautor: bartek_1990 » 30 lip 2013, 23:07

To świetny obserwator z Ciebie. Pozazdrościć. Zdaje się, że do tego służy forum, do wyrażania swojej opinii przez komentowanie tego, co napisali inni czyż nie? Może się myle?

Tak zrobiłem wiele dla klubu. Wydaje każdego roku pieniądze na klub kupując bilety oraz aktywnie wspierałem i wspieram naszych na meczach wyjazdowych. Pewnie zaraz napiszesz że to nie wiele więc już odpowiadam Ci na zapas. Wg mojej opinii to jest bardzo duzo i nie potrzebuje się w zasadzie tłumaczyć przed Tobą ile zrobiłem dla klubu. Ty na pewno zrobiłeś więcej wiec...

lolek69 pisze:Wielka obraza majestatu..

Czy ja wspomniałem, że ktoś mnie tym listem obraził? Możesz mi taki fragment mojej wypowiedzi zacytować?

rygu

Postautor: rygu » 30 lip 2013, 23:08

bartek_1990 pisze:To że komuś leży dobro klubu na sercu nie oznacza że musi się utożsamiać z takim listem ani nie oznacza też, że : dbanie o dobro klubu = napisanie takiego listu

nie utożsamiać się z treścią tego listu może jedynie osoba mająca rodzinę we władzach obecnej spółki :)

jakie to typowo polskie ktoś próbuje coś dobrego zrobić od razu znajdują się malkontenci ...

Awatar użytkownika
bartek_1990

Postautor: bartek_1990 » 30 lip 2013, 23:09

rygu pisze:nie utożsamiać się z treścią tego listu może jedynie osoba mająca rodzinę we władzach obecnej spółki :)

Pudło :)

PS: Ja ani się nie utożsamiam, ani utożsamiam z tym listem. Po prostu napisałem, żeby nie patrzeć na wypowiedzi innych osób jednotorowo - czyli: jak nie popiera tzn że ma w dupie Unie