I Runda PO (rewanże) - ŻLF 1 - 16.08.2009
I Runda PO (rewanże) - ŻLF 1 - 16.08.2009
IQ Team - Funfle Szczepana
AC Speedway Team - dimitri-foto team
Masarnia Bullerbyn - Dr Web
Składy podajemy do godziny 16
Punkty zawodników z e-ligi będą podliczone 30 sierpnia.
yO!
AC Speedway Team - dimitri-foto team
Masarnia Bullerbyn - Dr Web
Składy podajemy do godziny 16
Punkty zawodników z e-ligi będą podliczone 30 sierpnia.
yO!
Re: I Runda PO (rewanże) - ŻLF 1 - 16.08.2009
IQ Team
9. Janusz Kołodziej - Unia Tarnów
10. Paweł Miesiąc - marna polska folia rzeszów
11. Greg Hancock - Włókniarz Częstochowa (e-liga, GP)
12. Artem Łaguta - Lokomotiv Daugavpils
13. Filip Sitera - Start Gniezno
14. Martin Vaculik - Wybrzeże Gdańsk (e-liga)
15. Thomas Jonasson - Stal Gorzów (e-liga)
16. brak zawodnika
nie ma to jechać w najważniejszym meczu w tym sezonie dotychczas w 7 zawodników w tym 4 juniorami w składzie... trzeba zmienic te przepisy...
9. Janusz Kołodziej - Unia Tarnów
10. Paweł Miesiąc - marna polska folia rzeszów
11. Greg Hancock - Włókniarz Częstochowa (e-liga, GP)
12. Artem Łaguta - Lokomotiv Daugavpils
13. Filip Sitera - Start Gniezno
14. Martin Vaculik - Wybrzeże Gdańsk (e-liga)
15. Thomas Jonasson - Stal Gorzów (e-liga)
16. brak zawodnika
nie ma to jechać w najważniejszym meczu w tym sezonie dotychczas w 7 zawodników w tym 4 juniorami w składzie... trzeba zmienic te przepisy...
Re: I Runda PO (rewanże) - ŻLF 1 - 16.08.2009
AC Speedway Team
9.Grigorij Łaguta (Daugavpils)
10.Mikael Max (Rzeszów)*
11.Andrej Korolev (Daugavpils)
12.Łukasz Jankowski (Poznań)*
13.Grzegorz Walasek (Zielona Góra) [e-liga,GP]
14.Grzegorz Stróżyk (Poznań)
15.Maksim Bogdanovs (Daugavpils)
16.Piotr Paluch (Gniezno)*
Przepisy są dość ciekawe... trzeba mieć szerszą kadrę i zawodników z różnych teamów
W końcu samemu się ich wybiera - jedynie na finał przeprowadziłbym draft z pozostawieniem zawodników których się ew. ma z finałowej pary.
Bo podczas drugiej rundy bedą rozgrywane baraże i nadal będzie 6 drużyn I ligowych startujących! Więc większa połowa...
Ale nic - jedziemy na maksa i kolejne derby trzeba wygrać z Małym bez kalkulacji :-P
9.Grigorij Łaguta (Daugavpils)
10.Mikael Max (Rzeszów)*
11.Andrej Korolev (Daugavpils)
12.Łukasz Jankowski (Poznań)*
13.Grzegorz Walasek (Zielona Góra) [e-liga,GP]
14.Grzegorz Stróżyk (Poznań)
15.Maksim Bogdanovs (Daugavpils)
16.Piotr Paluch (Gniezno)*
Przepisy są dość ciekawe... trzeba mieć szerszą kadrę i zawodników z różnych teamów
W końcu samemu się ich wybiera - jedynie na finał przeprowadziłbym draft z pozostawieniem zawodników których się ew. ma z finałowej pary.
Bo podczas drugiej rundy bedą rozgrywane baraże i nadal będzie 6 drużyn I ligowych startujących! Więc większa połowa...
Ale nic - jedziemy na maksa i kolejne derby trzeba wygrać z Małym bez kalkulacji :-P
Unia Tarnów & AC Milan
Re: I Runda PO (rewanże) - ŻLF 1 - 16.08.2009
Na finał i baraże to wiadomo że będzie draft, ale moze na przyszly sezon można by było liczyć srednie punkty zawodników (z całego sezonu) ktorzy juz nie jezdza?AC pisze:
Przepisy są dość ciekawe... trzeba mieć szerszą kadrę i zawodników z różnych teamów
W końcu samemu się ich wybiera - jedynie na finał przeprowadziłbym draft z pozostawieniem zawodników których się ew. ma z finałowej pary.
Bo podczas drugiej rundy bedą rozgrywane baraże i nadal będzie 6 drużyn I ligowych startujących! Więc większa połowa...
Re: I Runda PO (rewanże) - ŻLF 1 - 16.08.2009
1.Bjarne Pedersen - Unia Tarnów -*
2.Sebastian Ułamek - Unia Tarnów (GP) -*
3.Tomasz Gollob - Stal Gorzów (e-liga, GP)
4.Peter Karlsson - Stal Gorzów (e-liga)
5.Jurica Pavlic - Unia Leszno (e-liga
6.Michał Mitko - RKM Rybnik
7.Maciej Janowski - Atlas Wrocław (e-liga)
8.Kasts Puodžuks - Lokomotiv Daugavpils
2.Sebastian Ułamek - Unia Tarnów (GP) -*
3.Tomasz Gollob - Stal Gorzów (e-liga, GP)
4.Peter Karlsson - Stal Gorzów (e-liga)
5.Jurica Pavlic - Unia Leszno (e-liga
6.Michał Mitko - RKM Rybnik
7.Maciej Janowski - Atlas Wrocław (e-liga)
8.Kasts Puodžuks - Lokomotiv Daugavpils
Re: I Runda PO (rewanże) - ŻLF 1 - 16.08.2009
Masarnia Bullerbyn:
9.Lukas Dryml - Marma-Hadykówka Rzeszów
10.Cameron Woodward - Marma-Hadykówka Rzeszów
11.Dawid Cieślewicz - Start Gniezno
12.Mateusz Szczepaniak - PSŻ Poznań
13.Krzysztof Jabłoński - Start Gniezno
14.Szymon Kiełbasa - Unia Tarnów
15.Emil Sajfutdinov - Polonia Bydgoszcz
16.Jarosław Hampel - Unia Leszno
9.Lukas Dryml - Marma-Hadykówka Rzeszów
10.Cameron Woodward - Marma-Hadykówka Rzeszów
11.Dawid Cieślewicz - Start Gniezno
12.Mateusz Szczepaniak - PSŻ Poznań
13.Krzysztof Jabłoński - Start Gniezno
14.Szymon Kiełbasa - Unia Tarnów
15.Emil Sajfutdinov - Polonia Bydgoszcz
16.Jarosław Hampel - Unia Leszno
Re: I Runda PO (rewanże) - ŻLF 1 - 16.08.2009
IQ Team
za Sitere - Rempała M.
pod 16. Węgrzyk M.
choć pewnie i tak nie pojada
za Sitere - Rempała M.
pod 16. Węgrzyk M.
choć pewnie i tak nie pojada
Re: I Runda PO (rewanże) - ŻLF 1 - 16.08.2009
IQ Team - Funfle Szczepana 56:59
9. Janusz Kołodziej 14
10. Paweł Miesiąc 15
11. Greg Hancock 6
12. Artem Łaguta 6
13. Marcin Rempala ns
14. Martin Vaculik ns
15. Thomas Jonasson 5
16. Mariusz Węgrzyk ns
1. Maciej Kuciapa 16
2. Peter Ljung 13
3. Krzysztof Słaboń 4
4. Roman Povazhny 12
5. Patrick Hougaard ns
6. Dawid Lampart 10
7. Tai Woffinden 4
AC Speedway Team - dimitri-foto team 92:59
9.Grigorij Łaguta 16
10.Mikael Max 17
11.Andrej Korolev 15
12.Łukasz Jankowski 11
13.Grzegorz Walasek 5
14.Grzegorz Stróżyk 0
15.Maksim Bogdanovs 18
16.Piotr Paluch ns
1. Kamil Fleger ns
2. Piotr Świderski 18
3. Przemysław Pawlicki 2
4. Dawid Stachyra 17
5. Zbigniew Suchecki 8
6. Grzegorz Zengota 5
7. Sławomir Pyszny 9
8. Ales Dryml ns
Masarnia Bullerbyn - Dr Web 66:42
9.Lukas Dryml ns
10.Cameron Woodward 9
11.Dawid Cieślewicz ns
12.Mateusz Szczepaniak 2
13.Krzysztof Jabłoński 12
14.Szymon Kiełbasa 18
15.Emil Sajfutdinov 6
16.Jarosław Hampel 9
1.Bjarne Pedersen 7
2.Sebastian Ułamek 18
3.Tomasz Gollob 4
4.Peter Karlsson 3
5.Jurica Pavlic 2
6.Michał Mitko 8
7.Maciej Janowski ns
8.Kasts Puodžuks ns
yO!
9. Janusz Kołodziej 14
10. Paweł Miesiąc 15
11. Greg Hancock 6
12. Artem Łaguta 6
13. Marcin Rempala ns
14. Martin Vaculik ns
15. Thomas Jonasson 5
16. Mariusz Węgrzyk ns
1. Maciej Kuciapa 16
2. Peter Ljung 13
3. Krzysztof Słaboń 4
4. Roman Povazhny 12
5. Patrick Hougaard ns
6. Dawid Lampart 10
7. Tai Woffinden 4
AC Speedway Team - dimitri-foto team 92:59
9.Grigorij Łaguta 16
10.Mikael Max 17
11.Andrej Korolev 15
12.Łukasz Jankowski 11
13.Grzegorz Walasek 5
14.Grzegorz Stróżyk 0
15.Maksim Bogdanovs 18
16.Piotr Paluch ns
1. Kamil Fleger ns
2. Piotr Świderski 18
3. Przemysław Pawlicki 2
4. Dawid Stachyra 17
5. Zbigniew Suchecki 8
6. Grzegorz Zengota 5
7. Sławomir Pyszny 9
8. Ales Dryml ns
Masarnia Bullerbyn - Dr Web 66:42
9.Lukas Dryml ns
10.Cameron Woodward 9
11.Dawid Cieślewicz ns
12.Mateusz Szczepaniak 2
13.Krzysztof Jabłoński 12
14.Szymon Kiełbasa 18
15.Emil Sajfutdinov 6
16.Jarosław Hampel 9
1.Bjarne Pedersen 7
2.Sebastian Ułamek 18
3.Tomasz Gollob 4
4.Peter Karlsson 3
5.Jurica Pavlic 2
6.Michał Mitko 8
7.Maciej Janowski ns
8.Kasts Puodžuks ns
yO!
Ostatnio zmieniony 02 wrz 2009, 11:03 przez Młynar, łącznie zmieniany 2 razy.
Re: I Runda PO (rewanże) - ŻLF 1 - 16.08.2009
Na chwilę obecna mała tabelka wygląda nastepująco...
1. AC Speed 4 +69
2. Funfle 4 +34
3. Masarnia 2 +9
4. Dr Web 2 -9
------------------
5. IQ Team 0 -34
6. dimitri 0 -69
1. AC Speed 4 +69
2. Funfle 4 +34
3. Masarnia 2 +9
4. Dr Web 2 -9
------------------
5. IQ Team 0 -34
6. dimitri 0 -69
Unia Tarnów & AC Milan