Obrazek

Dyskusja na temat forum

Jeżeli masz jakiś pomysł bądź problem dotyczący forum wpisz go tutaj
Awatar użytkownika
PrzemczaN
Posty: 5293
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów

Re: Pytania, prośby, pomysły i problemy dot. forum

Post autor: PrzemczaN »

Mogę Ci polecić najlepsze wyjście jakie Ci pozostało, bardzo skuteczne, z którego sam często korzystam. Zarejestruj się na forum dobreprogramy i stwórz temat w TYM DZIALE. Jeśli to tylko nie awaria jakiegoś podzespołu to masz niemal pewność, że tam Ci pomogą, bardzo szybko i bardzo skutecznie.

Awatar użytkownika
djwds
Posty: 1504
Rejestracja: 03 sie 2009, 14:09
Lokalizacja: Zawada

Re: Pytania, prośby, pomysły i problemy dot. forum

Post autor: djwds »

kaka pisze:Kiedyś chcieliśmy coś podobnego wprowadzić, ale to forum nie ma wbudowanej takiej opcji. Myślimy o przeniesieniu forum na nowy skrypt. Wtedy lajki/piwa będą dużo prostsze i na pewno się pojawią. Ogólnie rzecz mówiąc chciałbym przez sezon ogórkowy trochę forum zmodernizować. Przeskok na nowy skrypt w mojej opinii byłby krokiem w przód. Jednak to nie jest sprawa na teraz. Mam nadzieje, że uda się wszystko dograć przez okres zimowy.
Jak przenosić na darmowy to SMF albo PunBB. Chyba ze płatny to IP.Board ale strasznie drogi i nieopłacalny. Ja bym jednak poszedł w duzy krok naprzód i zainstalował skrypt do taptalka. Ogromnie ułatwia przeglądanie z poziomu smartfona. Z phpBB też korzysta allgoals, i tam mają system stawiania piw.

balu
Posty: 1566
Rejestracja: 12 cze 2011, 22:52

Re: Pytania, prośby, pomysły i problemy dot. forum

Post autor: balu »

djwds pisze:
kaka pisze:Kiedyś chcieliśmy coś podobnego wprowadzić, ale to forum nie ma wbudowanej takiej opcji. Myślimy o przeniesieniu forum na nowy skrypt. Wtedy lajki/piwa będą dużo prostsze i na pewno się pojawią. Ogólnie rzecz mówiąc chciałbym przez sezon ogórkowy trochę forum zmodernizować. Przeskok na nowy skrypt w mojej opinii byłby krokiem w przód. Jednak to nie jest sprawa na teraz. Mam nadzieje, że uda się wszystko dograć przez okres zimowy.
Jak przenosić na darmowy to SMF albo PunBB. Chyba ze płatny to IP.Board ale strasznie drogi i nieopłacalny. Ja bym jednak poszedł w duzy krok naprzód i zainstalował skrypt do taptalka. Ogromnie ułatwia przeglądanie z poziomu smartfona. Z phpBB też korzysta allgoals, i tam mają system stawiania piw.
Oprócz Ip.BOarda którego można fajnie skonfigurować ale tak jak napisałeś jest płatny wymieniłeś chyba same najgorsze fora pod względem wsparcia i wyglądu. kaka obczaj sobie mybb i zobacz ile jest for opartych na tym silniku

Awatar użytkownika
kaka
Administrator
Posty: 3137
Rejestracja: 20 lip 2009, 22:40

Re: Pytania, prośby, pomysły i problemy dot. forum

Post autor: kaka »

djwds pisze:Ja bym jednak poszedł w duzy krok naprzód i zainstalował skrypt do taptalka.
Na obecnym silniku Tapatalk jest niemożliwy. Sam korzystam z tej aplikacji na innych forach i wiem jak bardzo ułatwia przeglądanie i pisanie na forach przez telefon czy tablet. To wg mnie kolejny gwóźdź do trumny dla obecnego skryptu.

Dzięki chłopaki za opinie. Zawsze miło poczytać zdanie innych. Na pewno będziemy dążyć do rozwoju forum, wybierzemy to co będzie wg nas najlepsze. Tylko do takich zmian potrzeba wolnego czasu i zaangażowania osób, które na tym się znają. Miejmy nadzieje, że podołamy. :)

Pozdro!

Nygga147
Posty: 20
Rejestracja: 28 wrz 2014, 21:26
Lokalizacja: Dębica/Warszawa
Kontakt:

Re: Pytania, prośby, pomysły i problemy dot. forum

Post autor: Nygga147 »

PrzemczaN pisze:Mogę Ci polecić najlepsze wyjście jakie Ci pozostało, bardzo skuteczne, z którego sam często korzystam. Zarejestruj się na forum dobreprogramy i stwórz temat w TYM DZIALE. Jeśli to tylko nie awaria jakiegoś podzespołu to masz niemal pewność, że tam Ci pomogą, bardzo szybko i bardzo skutecznie.
Dzięki wielkie za radę. Ostatecznie nie skorzystałem, ale za pewną radą kumpla udało mi się zażegnać problem, choć prawdę mówiąc... nie wiem jak. Sprawdził neta, z nim wszystko było w porządku, z routerem i wi-fi też, więc mówił, że pewnie mam jakiegoś wirusa. Zainstalowałem Comodo, przeskanowałem szybko i niby nic nie wykryło. Puściłem długie skanowanie, które nagle po 2 godzinach nie wiedzieć czemu zostało przerwane, po czym włączając Chroome'a... wszystko wróciło do normy i wszystkie strony wyświetlają się tak jak powinny. Nie rozumiem tego kompa :D W każdym razie dzięki za pomoc i przepraszam wszystkich za zamieszanie.

Awatar użytkownika
kaka
Administrator
Posty: 3137
Rejestracja: 20 lip 2009, 22:40

Re: Pytania, prośby, pomysły i problemy dot. forum

Post autor: kaka »

W związku z przenosinami forum na nowy skrypt prosimy o ZAKTUALIZOWANIE SWOICH ADRESÓW E-MAIL W PROFILU. Niestety niemożliwym jest przekonwertowanie naszych haseł, dlatego też każdy ręcznie będzie musiał zresetować swoje hasło, a nowe zostanie wysłane na wasze internetowe skrzynki pocztowe. Jest to o tyle ważne, że bez dostępu do podanego maila nie będziecie w stanie zalogować się na wasze konta. Bardzo prosimy o szybkie i sprawne działanie. Za utrudnienia przepraszamy.

Jeśli macie pytania to proszę tutaj.

Pozdrawiam

gumol
Posty: 91
Rejestracja: 22 lip 2009, 20:36
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Pytania, prośby, pomysły i problemy dot. forum

Post autor: gumol »

Dobra robota z tym przypomnieniem, sam miałem od dawna nieaktualny adres e-mail w profilu.

Proponowałbym tę zmianę softu przedłużyć jak tylko się da, żeby każdy, kto się loguje na forum raz na "ruski rok" mógł sobie swój e-mail zaktualizować.

storzek
Posty: 464
Rejestracja: 12 sie 2009, 12:43
Lokalizacja: I łuk/trybuna

Re: Pytania, prośby, pomysły i problemy dot. forum

Post autor: storzek »

Czy będzie drugi brązowy krążek w grafice forum? Już minął prawie miesiąc, a dalej nie ma. Choć wiem, że są poważniejsze sprawy teraz na głowie, jednak mnie to zastanawiało po prostu 8-)
"Im grozi spadek a to bardzo motywuje, motywuje i to bardzo."

Awatar użytkownika
kaka
Administrator
Posty: 3137
Rejestracja: 20 lip 2009, 22:40

Re: Pytania, prośby, pomysły i problemy dot. forum

Post autor: kaka »

storzek pisze:Czy będzie drugi brązowy krążek w grafice forum?
Będzie. Na portalu jest już widoczny. Na forum pojawi się wraz ze zmianą skryptu.

Arti159
Posty: 179
Rejestracja: 03 maja 2011, 13:44
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Re: Pytania, prośby, pomysły i problemy dot. forum

Post autor: Arti159 »

Panowie Admini,
mam problem z e-mailami, które przychodzą by poinformować mnie o odpowiedzi w temacie "Ekstraliga". W ustawieniach profilu mam wyłączoną opcje powiadomień na maila. Do tej pory mi to nawet nie przeszkadzało bo konto było zarejestrowane na email nieużywany, ale teraz prawie codzienne maile zaczynają mnie denerwować. Stąd moje pytanie jak wyłączyć te powiadomienia ?

Awatar użytkownika
Andrepl605
Posty: 90
Rejestracja: 23 paź 2011, 9:50
Lokalizacja: Tarnów

Re: Pytania, prośby, pomysły i problemy dot. forum

Post autor: Andrepl605 »

Arti159 pisze:Stąd moje pytanie jak wyłączyć te powiadomienia ?
A kliknąć w Przestań śledzić ten temat :P
Obrazek

Arti159
Posty: 179
Rejestracja: 03 maja 2011, 13:44
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Re: Pytania, prośby, pomysły i problemy dot. forum

Post autor: Arti159 »

Dzięki wielkie :) nie wiem jak, ale nie zauważyłem tego nigdy wcześniej :)

Pozdrawiam

JaGa
Posty: 4184
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:54
Lokalizacja: East Green

Re: Pytania, prośby, pomysły i problemy dot. forum

Post autor: JaGa »

Będzie opcja zmiany stylu forum? Bo ja osobiście nie będę ukrywał, że poprzedni styl był NAJ!

Arczi
Administrator
Posty: 163
Rejestracja: 20 lip 2009, 22:26
Lokalizacja: Zbylitowska G.

Re: Pytania, prośby, pomysły i problemy dot. forum

Post autor: Arczi »

Tak, poprzedni styl jest już prawie gotowy pod nową wersje skryptu.

Awatar użytkownika
guzik
Posty: 180
Rejestracja: 21 gru 2012, 14:54
Lokalizacja: Tarnów

Re: Pytania, prośby, pomysły i problemy dot. forum

Post autor: guzik »

Propsy za uruchomienie forum pod tapatalk!

Arczi
Administrator
Posty: 163
Rejestracja: 20 lip 2009, 22:26
Lokalizacja: Zbylitowska G.

Re: Pytania, prośby, pomysły i problemy dot. forum

Post autor: Arczi »

Jeszcze nie działa, ale walczymy z tym.

Awatar użytkownika
guzik
Posty: 180
Rejestracja: 21 gru 2012, 14:54
Lokalizacja: Tarnów

Re: Pytania, prośby, pomysły i problemy dot. forum

Post autor: guzik »

Jak nie działa, jak piszę z tej aplikacji? ;) chyba że będzie jeszcze coś extra

Awatar użytkownika
DannUT
Posty: 277
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:14
Lokalizacja: 50.008476, 20.924890

Re: Pytania, prośby, pomysły i problemy dot. forum

Post autor: DannUT »

a ten tego i tamtego a w nowej szacie forum są przewidziane Aukcje czy ten dział jest już fucking off?

Arczi
Administrator
Posty: 163
Rejestracja: 20 lip 2009, 22:26
Lokalizacja: Zbylitowska G.

Re: Pytania, prośby, pomysły i problemy dot. forum

Post autor: Arczi »

O jakie Aukcje dokładnie chodzi? działy zostały przekonwertowane 1:1, także oprócz nowego skryptu nic się nie zmienia.

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Posty: 5293
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów

Re: Pytania, prośby, pomysły i problemy dot. forum

Post autor: PrzemczaN »

DannUT aukcje są dalej w dziale Kibice ;)
ŻLF: 2019 2020 2021 2022 2023

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4474
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Re: Pytania, prośby, pomysły i problemy dot. forum

Post autor: WaluS »

To jeszcze ja zapytam.
Czy będzie taka opcja jak na starym forum, że klikając w temat, wyświetla mi się pierwszy nie przeczytany post tego tematu?

Nie ukrywam, że wyświetlenie pierwszego nie przeczytanego posta, ułatwiało mi ściąganie wysyłanych typów przy typerze /kurcze masło maślane, no ale wiadomo o co mi chodzi/.

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Posty: 5293
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów

Re: Pytania, prośby, pomysły i problemy dot. forum

Post autor: PrzemczaN »

Waluś, jest dalej taka opcja, po kliknięciu w zaznaczony prostokącik ;)

Obrazek
ŻLF: 2019 2020 2021 2022 2023

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4474
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Re: Pytania, prośby, pomysły i problemy dot. forum

Post autor: WaluS »

Aaa, no to fajnie.
Ja myślałem, że będzie tak jak do tej pory, że wystarczyło kliknąć w temat i wskakiwało na pierwszy nie przeczytany post.

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Posty: 5293
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów

Re: Pytania, prośby, pomysły i problemy dot. forum

Post autor: PrzemczaN »

Pewnie jest do zrobienia, ale to już musisz gnębić głównego majstra ;)
ŻLF: 2019 2020 2021 2022 2023

JaGa
Posty: 4184
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:54
Lokalizacja: East Green

Re: Pytania, prośby, pomysły i problemy dot. forum

Post autor: JaGa »

ARCZI to informuj jak będą nowe style.

Dodatkowo mam dwie sprawy:

1. Zróbcie w miarę możliwości, tak jak było na starym, że jak się w temacie kliknie na nick użytkownika to wskakiwał on w pole szybkiej odpowiedzi. Dobra to opcja była.

2. Zapraszam po odbiór gadżetów z BNMD ;)

ODPOWIEDZ