Obrazek

Liga Szwedzka

Speedway w tarnowskim jak i światowym wydaniu
jozek89
Posty: 105
Rejestracja: 21 cze 2010, 13:09
Lokalizacja: Ciemna Strona Miasta

Re: Liga Szwedzka

Post autor: jozek89 »

:shock: czyli mamy kandydatów na następne KSW :lol: wszystkiego bym się spodziewał juz bardziej ze Mateja na nartach tam wyjedzie:) Brawa Grin a ten idiota powinien dawno zostać zawieszony co musi się jeszcze stac:/?? Ps. Ale obalenie profesjonalne :D
Żadne miejsce nie powinno być milsze dla Ciebie od ojczyzny. TO MY KIBOLSKI RÓD!!

leliwa69
Posty: 76
Rejestracja: 17 wrz 2014, 21:05

Re: Liga Szwedzka

Post autor: leliwa69 »

jak mnie dziadek zeźlił w końcówce poprzedniego sezonu, tak po tej akcji wybaczam mu wszystko !!! :D Cudo, cudo, cudeńko :D Brak mi słów. Jestem naprawdę w wielkim szoku, że taką oazę spokoju poniosło i to jak !?!?!?

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3721
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Re: Liga Szwedzka

Post autor: Greg-Tarnów »

Greg najbardziej sympatyczny i spokojny zawodnik nie wytrzymał i złożył Nickiego :D

Pozdrawiam
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

rygu
Posty: 446
Rejestracja: 02 gru 2009, 20:07

Re: Liga Szwedzka

Post autor: rygu »

gdyby nie nagrania to aż trudno było by uwierzyć że dziadek jest w stanie taka akcję zrobić :lol:

Nygga147
Posty: 20
Rejestracja: 28 wrz 2014, 21:26
Lokalizacja: Dębica/Warszawa
Kontakt:

Re: Liga Szwedzka

Post autor: Nygga147 »

Od zawsze bardzo lubiłem i szanowałem Grega, ale po tej akcji... mam do niego jeszcze więcej szacunku! :D Brawo, zrobił to, co powinno zrobić mnóstwo innych zawodników, których ten debil z premedytacją wycinał czy pakował w bandę. Greg, to była jedna z Twoich najlepszych akcji na torze w karierze!

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6753
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Re: Liga Szwedzka

Post autor: savage »

Panowie, jakie KSW... Greg wykonał najgorsze obalenie jakie widziałem w życiu, po którym to Nicki Pedersen znalazł się w dominującej pozycji - bocznej i gdyby nie obstawa mógłby z Jankesem zrobić niemalże wszystko :P.

Szkoda, że akcja w kaskach, chciałbym zobaczyć wyraz twarzy Hancocka :D
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
Yoda
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:56
Lokalizacja: Będzin

Re: Liga Szwedzka

Post autor: Yoda »

Akcja roku :) Lot na Pedersena też :) ale zachowanie już nie za bardzo. To jak Pedersen jeździ każdy wie. Ale od tego jest sędzia a nie zawodnik. Jak dla mnie kara zawieszenia a nie jakieś grosze do zapłacenia.

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6753
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Re: Liga Szwedzka

Post autor: savage »

Zacznijmy od tego, że powinno się wprowadzić zawieszenia za wyjątkowo niebezpieczną jazdę. Tylko wówczas zahamujemy ten niebezpieczny kierunek coraz to ostrzejszej jazdy w którym zmierza ten sport. Wykluczenia to słaba kara w niektórych przypadkach.


Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

baks75
Posty: 864
Rejestracja: 20 maja 2011, 21:18
Lokalizacja: DT

Liga Szwedzka

Post autor: baks75 »

Nasi dzis w Szwecji slabo, widac nie skorzy sa do jazdy. Leon Madsen 3pkt, K. Bjerre 3pkt, tylko M. Michelsen 17pkt dla "swojej szwedzkiej druzyny"...a oprocz tego kolejny dramat mlodego zawodnika. M. Drabik zlamal noge jak podaje strona Indianerny Kumla...nie wiadomo ile potrwa przerwa, karambol spowodowal N. Pedersen...

Misiek.
Posty: 254
Rejestracja: 24 paź 2014, 15:21

Liga Szwedzka

Post autor: Misiek. »

baks75 pisze:Nasi dzis w Szwecji slabo, widac nie skorzy sa do jazdy. Leon Madsen 3pkt, K. Bjerre 3pkt, tylko M. Michelsen 17pkt dla "swojej szwedzkiej druzyny"...a oprocz tego kolejny dramat mlodego zawodnika. M. Drabik zlamal noge jak podaje strona Indianerny Kumla...nie wiadomo ile potrwa przerwa, karambol spowodowal N. Pedersen...
Nie żeby coś, ale Leon zdobył 1+1 a Bjerre 9+1 :)
Mam nadzieję, że Drabikowi nic nie będzie poważnego, bo jak się okaże, że to złamanie kości udowej, jak podają różne przecieki to chyba sezon ma z głowy...

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4726
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Liga Szwedzka

Post autor: Kibic UT »

Drabik ma po sezonie szkoda młodego,a propo kontuzji i obecnego żużla,jak ktoś ma tygodnik żużlowy to zachęcam do przeczytania artykułu ze Sławomirem Walczakiem z New Speedway Foundation na temat dzisiejszego żużla mówi to co wielu ludzie nie chce dostrzec.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

baks75
Posty: 864
Rejestracja: 20 maja 2011, 21:18
Lokalizacja: DT

Liga Szwedzka

Post autor: baks75 »

Info ze Szwecji - Maksym ma złamane lewe udo... WAŻNE w tym momencie i na tę chwilę dla nas wszystkich NAJWAŻNIEJSZE - to jedyny poważny uraz. Maksym Drabik trzymaj się!
‪#‎WTS‬ ‪#‎ThisIsSparta‬ Zawsze razem!!!
Jeśli tylko będziemy wiedzieć coś więcej - będziemy Was informować na bieżąco. Teraz najważniejsze jest zdrowie Maksa!!!

potwierdzily sie informacje...sezon z glowy Drabika...oby nie tak jak z Jarkiem.

LordNarval
Posty: 61
Rejestracja: 28 lut 2016, 11:32

Liga Szwedzka

Post autor: LordNarval »

Kibic UT pisze:Drabik ma po sezonie szkoda młodego,a propo kontuzji i obecnego żużla,jak ktoś ma tygodnik żużlowy to zachęcam do przeczytania artykułu ze Sławomirem Walczakiem z New Speedway Foundation na temat dzisiejszego żużla mówi to co wielu ludzie nie chce dostrzec.
To już w czarnym charakterze o NSF jest. Bardzo ciekawe. Polecam. Do obejrzenia na YT

Robin Hood
Posty: 232
Rejestracja: 04 sie 2009, 10:45
Lokalizacja: Tarnów

Liga Szwedzka

Post autor: Robin Hood »

Podobno Lindbeack cos nawywijał w Szwecji.
Nowy na mieście: www.bmwfan.pl

leliwa69
Posty: 76
Rejestracja: 17 wrz 2014, 21:05

Liga Szwedzka

Post autor: leliwa69 »

Robin Hood pisze:Podobno Lindbeack cos nawywijał w Szwecji.
http://sverigesradio.se/sida/artikel.as ... el=6444428

Awatar użytkownika
fox
Posty: 1490
Rejestracja: 22 lip 2009, 22:14
Lokalizacja: z krwi i kości

Liga Szwedzka

Post autor: fox »

Przetłumaczony tytuł brzmi nieprawdopodobnie !

"Antonio Lindbäck uzasadnione podejrzenie gwałtu dziecka"
:!: :roll: :evil: :oops: :shock:

Robin Hood
Posty: 232
Rejestracja: 04 sie 2009, 10:45
Lokalizacja: Tarnów

Liga Szwedzka

Post autor: Robin Hood »

fox pisze:Przetłumaczony tytuł brzmi nieprawdopodobnie !

"Antonio Lindbäck uzasadnione podejrzenie gwałtu dziecka"
:!: :roll: :evil: :oops: :shock:
Może bardziej nieletniej.

Co by to nie było to jeśli to jest prawda to jest skończony.

Z drugiej zaś strony imigranci ni takie cuda wyprawiają i ich żadna kara nie dotyka.
Nowy na mieście: www.bmwfan.pl

Michał Sebastian
Posty: 33
Rejestracja: 04 cze 2015, 22:23

Liga Szwedzka

Post autor: Michał Sebastian »

"Z drugiej zaś strony imigranci ni takie cuda wyprawiają i ich żadna kara nie dotyka."

Nie ma drugiej strony. Jeśli ktoś krzywdzi drugiego człowieka, to niezależnie czy jest imigrantem, obywatelem, czy Bóg jeden raczy jeszcze wiedzieć kim, to kara jest konieczna i słuszna.

Druga strona dotyczy jednak tego, że z tego, co wiemy na chwilę obecną - Antonio jest podejrzany, więc nie ma co osądzać go od czci i wiary już na tym etapie. Jeśli zostaną przedstawione jednoznaczne dowody i Antonio zostanie skazany - to wtedy to zrobimy. I wtedy będzie to w mojej ocenie zasadne.

Robin Hood
Posty: 232
Rejestracja: 04 sie 2009, 10:45
Lokalizacja: Tarnów

Liga Szwedzka

Post autor: Robin Hood »

Michał Sebastian pisze:"Z drugiej zaś strony imigranci ni takie cuda wyprawiają i ich żadna kara nie dotyka."

Nie ma drugiej strony. Jeśli ktoś krzywdzi drugiego człowieka, to niezależnie czy jest imigrantem, obywatelem, czy Bóg jeden raczy jeszcze wiedzieć kim, to kara jest konieczna i słuszna.

Druga strona dotyczy jednak tego, że z tego, co wiemy na chwilę obecną - Antonio jest podejrzany, więc nie ma co osądzać go od czci i wiary już na tym etapie. Jeśli zostaną przedstawione jednoznaczne dowody i Antonio zostanie skazany - to wtedy to zrobimy. I wtedy będzie to w mojej ocenie zasadne.
Mi chodziło bardziej o to czy słyszałeś o skazaniu imigranta za molestowanie.
Jeśli Szwed jest sądzony za takie coś to czemu nie imigrant.
W ogóle w Europie jest pobłażanie imigrantom, uchodźcom itp. Do meczetu nie wejdziesz jako innowierca, koranu nie wolno Ci dotknąć. weź molestuj kobietę Arabską to będziesz ukamieniowany.
Nowy na mieście: www.bmwfan.pl

Peter Kildemand
Posty: 392
Rejestracja: 28 maja 2013, 18:35
Lokalizacja: moje miasto złą sławą owiane

Liga Szwedzka

Post autor: Peter Kildemand »

Został już skazany ? chyba nie. To może poczekajmy na rzetelniejsze info.

Michał Sebastian
Posty: 33
Rejestracja: 04 cze 2015, 22:23

Liga Szwedzka

Post autor: Michał Sebastian »

Robin Hood, nawet jeśli się z Tobą zgadzam, to nie jest miejsce na takie dyskusje. O polityce czy sprawach społecznych możemy sobie porozmawiać za pomocą wiadomości prywatnych ;)

Robin Hood
Posty: 232
Rejestracja: 04 sie 2009, 10:45
Lokalizacja: Tarnów

Liga Szwedzka

Post autor: Robin Hood »

Michał Sebastian pisze:Robin Hood, nawet jeśli się z Tobą zgadzam, to nie jest miejsce na takie dyskusje. O polityce czy sprawach społecznych możemy sobie porozmawiać za pomocą wiadomości prywatnych ;)
Polityka i sprawy społeczne to zawsze jest ciężki temat.
Ile rodzin zostało przez to zwaśnionych :)
Nowy na mieście: www.bmwfan.pl

kubaar
Posty: 118
Rejestracja: 18 wrz 2015, 12:24

Liga Szwedzka

Post autor: kubaar »

Antonio w awizowanym na niedziele

Peter Kildemand
Posty: 392
Rejestracja: 28 maja 2013, 18:35
Lokalizacja: moje miasto złą sławą owiane

Liga Szwedzka

Post autor: Peter Kildemand »

No a jedzie Ljung.

Kuba79
Posty: 23
Rejestracja: 25 maja 2016, 23:40

Liga Szwedzka

Post autor: Kuba79 »

Maksym złamana noga w 3 miejscach udo, podudzie, kostka... Sezon głowy, i bardzo ważna walka o powrót w przyszłym sezonie. A Antonio na razie jest podejrzany, do czasu wydania prawomocnego wyroku należy go uznawać za niewinnego bo takie jest prawo

ODPOWIEDZ