Młode Jaskółki

Speedway w tarnowskim jak i światowym wydaniu.
Awatar użytkownika
lolek69

Młode Jaskółki

Postautor: lolek69 » 21 sie 2018, 20:33

Bardziej wyglądało mi to na takią luźną jazdę Rolnika chyba, że się mylę. Po co się ciąć i szarpać w młodzieżówce jak w niedziele najważniejszy mecz. Sądzę, że Baran do najmądrzejszych nie należy, ale na pewno przekazal mu taką informacje, że ma jechać na spokojnie bo w niedziele ważny mecz.
~Mogłem wybrać wiele dróg, wybrałem te barwy, ten klub ! ! ~

KoNiK

Młode Jaskółki

Postautor: KoNiK » 22 sie 2018, 7:45

Czy możliwe jest aby zawodnik przed zawodami postanowił a dziś jadę na 50% ? żużel to taki sport gdzie jadąc nawet na 4 miejscu 30 metrów z tyłu możesz zrobić sobie krzywdę więc czy takie podchodzenie do tematu buduje zawodnika ? wyrabia w nim ciągłą chęć zwyciężania doskonalenia swoich umiejętności ? Co w tym sezonie osiągnął Rolnicki żeby miał prawo tak gwiazdorzyć i liczyć na taryfę ulgową ze strony kibiców ? na takie coś mogą liczyć Przemek Konieczny, Rempała czy Cierniak. Patrząc jak Cierniak jechał początkiem tego sezonu a jak jedzie teraz to wg mnie już można powiedzieć że w porównaniu do Rolnickiego i jego 4 lat jazdy to Mateusz w 3 miesiące robi większe postępy niż Rolnik w te kilka lat :?

ams92, większość dyscyplin sportowych powstała dla kibiców dla rozrywki, przy tym można zarobić czasami niemałe pieniądze, więc skoro jeden czy drugi wybrał taką drogę to musi się też liczyć z krytyką.

j-rules

Młode Jaskółki

Postautor: j-rules » 22 sie 2018, 9:08

Nie wiem, ja sobie nie wyobrazam powiedziec mlodemu juniorowi: wez dzis jedz byle jak na luzie.
Powinno byc odwrotnie, powinni Rolnickiego podkrecic, wbrew pozorom to juz doswiadczony junior i potrzebujemy, zeby jechal z zebem w Zielonej. Powinien wiec wczoraj tez jechac z zebem, zeby byc w rytmie, w sztosie.

No chyba ze jechal..
Byl ktos na zawodach? Bo rownie dobrze mogl jechac z zebem i ambitnie, ale na zapasowym sprzecie, co byloby wg mnie najbardziej sensowne.

Awatar użytkownika
guzik

Młode Jaskółki

Postautor: guzik » 22 sie 2018, 9:15

Nie jest możliwe, że jedzie się na 50% tak jak się postanowi przed zawodami :D no chyba, że się wyciągnie słabsze silniki, to już nie ma rady, żeby jechać tak samo :D

Awatar użytkownika
lolek69

Młode Jaskółki

Postautor: lolek69 » 22 sie 2018, 9:46

Może i macie rację to co napisaliście. Trzeba pokazywać pazur. Powiedzmy, że Rolnik jechał tak jak zwykle, że walczył do samego końca to nie wyglądał za dobrze na tle juniorów chociażby z 1 ligi. Bardzo ładnie jechał Trofimov, Mihaiłow, ładnie jechał też Bogdanowicz oraz Stalkowski no i Lamaprt. Patrząc na tych juniorów z uśmiechem na twarzy mógłbym powiedzieć.. "Nooo, coś z Nich będzie". Na prawdę ładnie sie prezentowali.
~Mogłem wybrać wiele dróg, wybrałem te barwy, ten klub ! ! ~

KoNiK

Młode Jaskółki

Postautor: KoNiK » 22 sie 2018, 11:06

j-rules pisze:Byl ktos na zawodach? Bo rownie dobrze mogl jechac z zebem i ambitnie, ale na zapasowym sprzecie, co byloby wg mnie najbardziej sensowne.

Nie można mu odmówić ambicji ale jego wczorajsza postawa wygląda jak i cały sezon. Gdzieś coś próbuje ale efekt ciągle ten sam. Nie było by w tym nic złego gdyby ta obsada była jakaś mocna. Bogdanowicz, Trofimov to nie są nie wiadomo jakie gwiazdy i tym bardziej u siebie na torze to z takimi rywalami wg mnie powinien wygrywac z zamknietymi oczami. Niestety tak nie jest dlatego nie ma się co tez dziwic ze pozniej i w lidze jakies Kopcie go objezdzaja :evil:

tylko_unia

Młode Jaskółki

Postautor: tylko_unia » 22 sie 2018, 11:27

Dajcie spokój w niedzielę najważniejszy mecz sezonu zrobi 4 punkty i da nam baraż 8-) logiczne, że jak ma jeden dobry silnik to nie ma po co go zjeżdżać na zawodach młodzieżowych ;)

Awatar użytkownika
andre

Młode Jaskółki

Postautor: andre » 22 sie 2018, 13:15

Patrykowi potrzebny jest psycholog z prawdziwego zdarzenia. Z jego wypowiedzi z ostatniego mecz to widać gołym okiem. Wypowiedź "spaliłem się na wyjeździe z parku maszyn, gdy widzi się zawodników z którymi trzeba walczyć o punkty i będzie ciężko to myślenie jest trochę inne". Cytat z relacji meczu od 1godz.08min.05sek.!

wonski_killer
Kontaktowanie:

Młode Jaskółki

Postautor: wonski_killer » 22 sie 2018, 14:28

Patryk już współpracuje z psychologiem od jakiegoś czasu.

Awatar użytkownika
5amuraj

Młode Jaskółki

Postautor: 5amuraj » 22 sie 2018, 15:29

Rolnik sprzęt ma dobry, starty przyzwoite, ale unika kontaktu. Pierwszy z brzegu przykład, 4 bieg z Włókniarzem, wychodzi lepiej od Lindgrena i się od niego odsuwa, pewnie by i tak ze Szwedem nie wygrał, ale jakby się na chwilę przykleił, to może skorzystałby na tym Bjerre i uciekł do przodu. Kolejny, to bieg młodzieżowy w Toruniu, obie odsłony na starcie wygrywa i robi to samo, odsuwa się, przez co Kaczmarek ma go już na wejściu i robi z nim co chcę.

ramek

Młode Jaskółki

Postautor: ramek » 22 sie 2018, 15:43

5amuraj pisze:Rolnik sprzęt ma dobry, starty przyzwoite, ale unika kontaktu. Pierwszy z brzegu przykład, 4 bieg z Włókniarzem, wychodzi lepiej od Lindgrena i się od niego odsuwa, pewnie by i tak ze Szwedem nie wygrał, ale jakby się na chwilę przykleił, to może skorzystałby na tym Bjerre i uciekł do przodu. Kolejny, to bieg młodzieżowy w Toruniu, obie odsłony na starcie wygrywa i robi to samo, odsuwa się, przez co Kaczmarek ma go już na wejściu i robi z nim co chcę.

Jest to oczywiście moja opinia, ale ja bym jednak szukał lepszego sprzętu, umówmy się, Patryk zbyt szybki nie jest!!!

Awatar użytkownika
konri

Młode Jaskółki

Postautor: konri » 03 wrz 2018, 23:01

Po dwóch latach młodzi od Kołodzieja trenowali na naszym stadionie.

fan_uniatarnow

Młode Jaskółki

Postautor: fan_uniatarnow » 03 wrz 2018, 23:09

Moze wreszcie skonczyla sie totalna wladza Cierniaka jesli chodzi o treningi.

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów

Młode Jaskółki

Postautor: Greg-Tarnów » 03 wrz 2018, 23:52

Fajnie jakby Bartłomiej Kowalski do nas przyszedł po sezonie.Nie wiem na ile ten transfer jest realny.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów

Młode Jaskółki

Postautor: Greg-Tarnów » 04 wrz 2018, 17:06

https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/relac ... w-gnieznie
Pierwsze zawody juniorskie w których tak dobrze się spisuje D.Rempała ;)
Pozdrawiam

TKM

Młode Jaskółki

Postautor: TKM » 04 wrz 2018, 18:09

Rempała nieźle, za to Rolnicki klasa.

Awatar użytkownika
konri

Młode Jaskółki

Postautor: konri » 04 wrz 2018, 18:18

Greg-Tarnów pisze:https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/relacja/89078/xiii-runda-dmpj-w-gnieznie
Pozdrawiam

Dawid już miał dobre zapędy w tym roku ale po dzwonie w Rzeszowie na 30 m przed metą troszkę stanął w rozwoju, teraz widać, że jest ok. W sumie jeśliby doszedł B.Kowalski w przyszłym roku to Koniecznym można podziękować.

dddsss

Młode Jaskółki

Postautor: dddsss » 04 wrz 2018, 22:04

konri pisze:
Greg-Tarnów pisze:https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/relacja/89078/xiii-runda-dmpj-w-gnieznie
Pozdrawiam

Dawid już miał dobre zapędy w tym roku ale po dzwonie w Rzeszowie na 30 m przed metą troszkę stanął w rozwoju, teraz widać, że jest ok. W sumie jeśliby doszedł B.Kowalski w przyszłym roku to Koniecznym można podziękować.

Koniecznemu to tak czy siak trzeba podziękować, mam nadzieję że już go nigdy nie zobaczę na żadnych zawodach!!!
Mmmm

Awatar użytkownika
andres1978pl

Młode Jaskółki

Postautor: andres1978pl » 04 wrz 2018, 22:32

Konieczny niestety statysta do niczego się nie nadaje ;)

Awatar użytkownika
konri

Młode Jaskółki

Postautor: konri » 07 wrz 2018, 8:18

POTĘŻNY transfer Motoru Lublin :lol: https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/77455 ... yl-juniora 25 biegów i 2 pkt mówi sam za siebie. Z drugiej strony nie mają wyjścia.

Awatar użytkownika
balu

Młode Jaskółki

Postautor: balu » 07 wrz 2018, 8:22

Pytanie tylko czemu nie wzieli Rolnickiego?

tUTejszy

Młode Jaskółki

Postautor: tUTejszy » 07 wrz 2018, 8:54

Kacper Konieczny, jedyny zawodnik, który w tym samym sezonie spadnie z Ekstraligi i do niej awansuje :D

KoNiK

Młode Jaskółki

Postautor: KoNiK » 07 wrz 2018, 8:57

balu pisze:Pytanie tylko czemu nie wzieli Rolnickiego?

bo wypozyczyc mozesz zawodnika który bodaj nie zrobil w sezonie 8 punktów, dlatego Rolnicki sie nie lapal.

Pytanie dlaczego klub w miedzy czasie nie szukal wypozyczenia chociazby dla Przemka :? Ile to on juz jest po licencji ? ile odjechal zawodow ?

Awatar użytkownika
ams92

Młode Jaskółki

Postautor: ams92 » 07 wrz 2018, 9:13

tUTejszy pisze:Kacper Konieczny, jedyny zawodnik, który w tym samym sezonie spadnie z Ekstraligi i do niej awansuje :D

Haha, wygrałeś :lol: No i kto jest najlepszy w Unii Tarnów? :D
"Blue tomorrow" - Widząc świat na niebiesko.

http://www.sportowymagazyn.pl

Awatar użytkownika
balu

Młode Jaskółki

Postautor: balu » 07 wrz 2018, 9:35

KoNiK pisze:
balu pisze:Pytanie tylko czemu nie wzieli Rolnickiego?

bo wypozyczyc mozesz zawodnika który bodaj nie zrobil w sezonie 8 punktów, dlatego Rolnicki sie nie lapal.

Pytanie dlaczego klub w miedzy czasie nie szukal wypozyczenia chociazby dla Przemka :? Ile to on juz jest po licencji ? ile odjechal zawodow ?

Fakt, dzieki za przypomnienie :) Co nie zmienia faktu że ten trasfer to chyba tylko żeby nie było walkowera.