Obrazek

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Speedway w tarnowskim jak i światowym wydaniu
ElPolako
Posty: 350
Rejestracja: 27 lip 2009, 23:21
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: ElPolako »

Przed wyborami i w trakcie też było mówione, że trzeba na Ciepiele głosować bo żużel wtedy będzie miał dobrze... No i ma... Pozamrażanej kasy na kontach spółek miejskich jak lodu ale Rysiu mówi NIE ;]

j-rules
Posty: 1290
Rejestracja: 12 lis 2013, 19:59

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: j-rules »

savage pisze:Moim zdaniem miasto nie da. W Łodzi zuzel to tak samo, jak u nas piłka ręczna.
Da czy nie da - próba nie strzelba.

noos
Posty: 58
Rejestracja: 09 paź 2009, 19:40
Lokalizacja: ojczyzna

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: noos »

savage pisze:Moim zdaniem miasto nie da. W Łodzi zuzel to tak samo, jak u nas piłka ręczna.
Jeśli ktos to dobrze rozegra (i wydziale promocji miasta siedzą fachowcy) to z puli na promocję miasta 1-2 mln spokojnie mogą dostać.Przy budżecie 3,5 mld to jest nic.

I właśnie z takich środków - a nie z kasy na sport miasto powinno dawać na żużel w Tarnowie.

bubel
Posty: 325
Rejestracja: 27 lip 2009, 8:04
Lokalizacja: P.S.M.

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: bubel »

Chyba czas odświeżania tego wątku i po przenoszenia niektórych wpisów.
Z tego co się czyta o kolejnej farsie z dostaniem się na stadion( jednak z żalem), to cieszę się, że zrezygnowałem z przychodzeniem na mecze. Może się zdarzyć z jedna może góra dwie wpadki w sezonie, ale to już chyba 3 mecz gdzie są problemy z biletami, wejściem i ochroną.

Awatar użytkownika
BoSco
Posty: 363
Rejestracja: 01 kwie 2010, 20:58
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: BoSco »

Bilet kupiłem o 11 - bez najmniejszego problemu.
Na stadion przyjechałem bodajże o 14.10.
Po 10 minutach byłem już na pierwszym łuku.
Ludzie niech sie opamiętają i przestana pisać głupoty, bo jeśli komuś sie wydaje że przyjedzie na stadion o 14.20 i miejsce parkingowe będzie na niego czekać a bilet kupi jak u kierowcy w autobusie to a chyba nigdy nie był albo na żużlu albo na jakiejkolwiek biletowanej imprezie masowej.
Była przedsprzedaż - była.
Była przedsprzedaż w dni meczu - była.Od 8 rano.
Była sprzedaż biletów przez neta - była.
Było jasno i wyraźnie trąbione - pierwszy bieg 14.45 -było.
Ludzie... :roll:
A kolejki do wejścia były i będą, bo w Tarnowie zainteresowanie żużlem było, jest i będzie.
Ze sportowym pozdrowieniem!

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6750
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: savage »

BoSco,

Ktoś w klubie ewidentnie zapomniał, że mamy tutaj do czynienia z relacją: klient - usługodawca. Klientów się tutaj "tresuje" o której przyjść, kiedy kupić. Przerzuca się winę na kibica i tyle. Ja od zawsze kupuję bilet wcześniej, przychodzę ok. 45 min przed meczem, a przez ten pojebany "system identyfikacji" stałem w upale blisko 40 minut w oczekiwaniu na łaskawe wejście. 33 złote wydane za taki masochizm. Kolejki do kas - niewielkie, kolejka do wejścia - do ulicy. Dlaczego ?

Bo ktoś wymyślił, że będziemy wchodzić na kod kreskowy...Szkoda, że ten ktoś wjeżdża na stadion samochodem i nie ma pojęcia jak to funkcjonuje. Pod bramą też nikogo z klubu nie widać. Ludzie trzymają te zasrane paragony ("bilety) w upale w spoconych dłoniach, potem przy czytniku tusz spływa im po palcach, maszyna nie łapie kodu, wszyscy stoją i się denerwuj, a Chuck Norris z ochrony ma w dupie. Cztery kołowrotki, dwa czynne, przepustowość jak w słomce do napojów...

LUDZIE !!

Obudźcie Wy się tak w tym klubie i zacznijcie szanować tych, którzy ciężko zarobione pieniądze wydają na to, aby na stadionie z epoki mezozoiku, oglądać ukochaną dyscyplinę. Teraz dodajecie im do tego stres podczas długiego stania i czekania na łaskawe wejście na ten cudowny obiekt. Wiecie co to będzie dla Was oznaczać w dłuższej perspektywie ?

STRATY, STRATY, STRATY !!!

Ludziom miłość przejdzie, bo nikt nie będzie k*rwa namiotów rozbijał pod stadionem, jak na koncert Biebera, żeby łaskawie móc wejść tak, aby klubowi było wygodnie. Co tam mamy robić na tym stadionie ? Kamyki z betonu wybierać, czy plewić mech ? Nauczcie się jeden z drugim, że NASZ KLIENT - NASZ PAN, bo marnie skończy się ta zabawa w Managera Żużlowego live, za cudzy hajs, jeśli nawet nie będziecie potrafili uszanować i wyjść na przeciw potrzebom tych, dla których ten cały bałagan jest organizowany.


Pozdrawiam

P.S. Jak wprowadzacie te idiotyzmy, bo macie straty, bo ochrona wpuszcza znajomych bez biletu, to dajcie paru chłopakom 50 zł i niech kontrolują ochronę, a wpuszczajcie na przycisk, a jak nie, to zróbcie spotkanie z firmą ochroniarską, przedstawcie dane, renegocjujcie umowę, albo postraszcie ich jej zerwaniem. Waszą zasraną rolą jest szukanie rozwiązań najlepszych dla KIBICÓW, bo to, że teraz przyoszczędzicie 500 zł, może oznaczać, że za tydzień stracicie 1500, potem 2000 itd.
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2894
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: konri »

Przyszedłem około 14:20 od strony dworca. Kolejka pod ulicę. Ludzie pyszczą, bo mają powód nagle jaśnie oświecona ochrona postanawia wspaniałomyślnie otworzyć dwie dodatkowe bramki, kolejka rozładowuje się szybko... parodia. Znajomy, z którym dzisiaj byłem spotkał kolegę, który sponsorował żużel od lat '90 praktycznie do sezonu 2014. Powiedział, że w tym sezonie jest drugi raz na meczu a kasę daje na... Wandę, bo zadzwonił prezes z Krakowa i ładnie wszystko przedstawił. Naszego prezesa podsumował najbardziej delikatnie mówią niepochlebnie i dodał, że Bukowski się w grobie przewraca.
ŻLF 2018 ŻLF 2023

istanbul
Posty: 85
Rejestracja: 12 lip 2011, 21:56

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: istanbul »

konri pisze:Przyszedłem około 14:20 od strony dworca. Kolejka pod ulicę. Ludzie pyszczą, bo mają powód nagle jaśnie oświecona ochrona postanawia wspaniałomyślnie otworzyć dwie dodatkowe bramki, kolejka rozładowuje się szybko... parodia. Znajomy, z którym dzisiaj byłem spotkał kolegę, który sponsorował żużel od lat '90 praktycznie do sezonu 2014. Powiedział, że w tym sezonie jest drugi raz na meczu a kasę daje na... Wandę, bo zadzwonił prezes z Krakowa i ładnie wszystko przedstawił. Naszego prezesa podsumował najbardziej delikatnie mówią niepochlebnie i dodał, że Bukowski się w grobie przewraca.
Dokładnie o tym pisałem w wątku z Gdańskiem. Sku...syny nie potrafią nawet wykorzystać przepustowości 4 kołowrotków. Lecą se na dwa, bo lepiej stać we trzech przy jednym...

Awatar użytkownika
Młynar
Moderator
Posty: 1711
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:38
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: Młynar »

Czego Wy oczekujecie od jaśnie panujących w klubie a do tego od ochrony H.... która ma wyjebkę na wszystko i robi sobie z ludzi jaja.

yO!

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6750
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: savage »

Młynar pisze:Czego Wy oczekujecie od jaśnie panujących w klubie a do tego od ochrony H.... która ma wyjebkę na wszystko i robi sobie z ludzi jaja.

yO!

Ja już nie oczekuję niczego. Jeśli kolejny mecz jest w TV, to obejrzę go sobie przy grillu, piwku i nielegalnym streamie.

Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

j-rules
Posty: 1290
Rejestracja: 12 lis 2013, 19:59

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: j-rules »

Fajnie, ze do niektorych w koncu sytuacja przemawia. Tylko w ten sposob da sie cos zmienic.
Ja zuzel przy piwku z grillem praktykuje od meczu z Toruniem. Pierwszy raz od wielu lat bylem wtedy na glownej, zaprosilem szacownych mi gosci z Torunia i pailem sie ze wstydu i bynajmniej nie przez aspekt sportowy.
Postawnowilem wtedy, ze ja juz grosza nie doloze do folwarku Sadego.
Powiedzcie mi, czy cos sie na glownej zmienilo?


Sady ma podejscie jak za komuny i tak go nalezy traktowac - jak wyrzutka z poprzedniego systemu. Trzymac sie z daleka.

I tak panowie dlugo wytrzymaliscie.

Awatar użytkownika
_Ziomal_
Posty: 341
Rejestracja: 30 lip 2009, 12:22
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: _Ziomal_ »

W związku z moimi obowiązkami i wyjazdami niedzielnymi cały zeszły sezon przeleciał mi bez meczu widzianego na żywo w Tarnowie. Los chciał, że w tą niedzielę byłem w stanie dotrzeć na stadion ... ba chciałem zabrać znajomych debiutantów.

Mecz meczem ... ale cała otoczka przed i po tylko utwierdziła mnie w tym, że za wiele od zeszłego roku nie straciłem. Znajomych ostatecznie nie było - ale to nawet lepiej bo sam paliłbym się przed nimi ze wstydu... (dodatkowo w smrodzie fajek - jak to jest w końcu z tym zakazem palenia w miejscach publicznych?)

Nie nie i nie. Nazwijcie mnie chorągiewką ... :evil: :lol:

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6750
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: savage »

_Ziomal_ pisze:(dodatkowo w smrodzie fajek - jak to jest w końcu z tym zakazem palenia w miejscach publicznych?)
Jak można egzekwować jakikolwiek przepis, skoro nie ma identyfikacji po miejscach, nie ma stewardów itd. Ten stadion to skalista ruina, gdzie można wszystko. Tylko w Tarnowie zobaczysz na łuku ludzi pijących "na hejnał" ze szklanej butelki piwa :), a co powiedziałbyś na 4 litry wódki wniesione na mecz z Zieloną Górą i konsumowane w jakieś 50 osób na wyjściu z pierwszego łuku ?! Albo na pijanych do nieprzytomności szeryfów, stawiających kroki czapli ze stopnia na stopień ? :)

To wszystko zobaczysz w Tarnowie, po 40 minutowym oczekiwaniu na przejście przez kołowrotkowy system identyfikacji :D To tak, jakby w domu bez dachu wstawiać nowe drzwi...




Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Peter Kildemand
Posty: 392
Rejestracja: 28 maja 2013, 18:35
Lokalizacja: moje miasto złą sławą owiane

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: Peter Kildemand »

savage pisze:
Młynar pisze:Czego Wy oczekujecie od jaśnie panujących w klubie a do tego od ochrony H.... która ma wyjebkę na wszystko i robi sobie z ludzi jaja.

yO!

Ja już nie oczekuję niczego. Jeśli kolejny mecz jest w TV, to obejrzę go sobie przy grillu, piwku i nielegalnym streamie.

Pozdrawiam
Widze, że do wielu zaczyna w końcu to docierać.

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6750
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: savage »

Peter Kildemand pisze: Widze, że do wielu zaczyna w końcu to docierać.
Ale co docierać ? Jestem daleki od bezpodstawnej krytyki nie popartej faktami. Nie bawię się w krytykowania tego, co dzieję się wewnątrz klubu, bo ja tam nie siedzę w papierach, ani nawet w biurze. Oceniam i komentuje to, co widzę, a dramaty kołowrotkowe nasiliły się teraz.

Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Peter Kildemand
Posty: 392
Rejestracja: 28 maja 2013, 18:35
Lokalizacja: moje miasto złą sławą owiane

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: Peter Kildemand »

Tu nie chodzi tylko o dramaty kołowrotkowe tylko o całokształt. To tylko jeden z przykładów.

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6750
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: savage »

Peter Kildemand pisze:Tu nie chodzi tylko o dramaty kołowrotkowe tylko o całokształt. To tylko jeden z przykładów.
Moim zdaniem strasznie przykry i dobitny, bo uderza bezpośrednio w finalnego odbiorcę tego "żużlowego produktu". Od zawsze były problemy w klubie różne, ale teraz, kiedy uderza to w kibiców może okazać się, że miarka się przebiera. W klubie widać nie rozumieją, że to kibic jest najważniejszy. Nie można mówić ludziom kiedy i jak mają przyjść, tylko dostosować warunki do tego, aby każdy mógł w maksymalnym możliwym komforcie obejrzeć spotkanie.

Nie słyszałem, że Lidl miał pretensje do ludzi, że ci koczują pod sklepem od 6, a potem zabijają się o parę gumowych butów... Brakuje ewidentnie komuś identyfikacji priorytetów.

Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2894
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: konri »

Jak dla mnie frekwencja na I lidze i tak jest zajebista i to jest dar od losu dla Sadego, który może bardzo łatwo spie****** :evil:
ŻLF 2018 ŻLF 2023

Gierappa
Posty: 167
Rejestracja: 11 kwie 2011, 8:48
Kontakt:

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: Gierappa »

savage pisze:
Młynar pisze:Czego Wy oczekujecie od jaśnie panujących w klubie a do tego od ochrony H.... która ma wyjebkę na wszystko i robi sobie z ludzi jaja.

yO!

Ja już nie oczekuję niczego. Jeśli kolejny mecz jest w TV, to obejrzę go sobie przy grillu, piwku i nielegalnym streamie.

Pozdrawiam

Witaj w klubie.
Właśnie to uczyniłem z 4 dodatkowymi osobami z którymi miałem również być na meczu.
5 x 25 zł = 125,00 zł

Generalnie trzeba powiedzieć sobie wprost, że kibica w Tarnowie się nie szanuje. Ja to odbieram w taki sposób, że to jest dla nich kara jeżeli zbliżają się rozgrywki żużlowe, a zarząd ma podjąć się organizacji zawodów.

Osobiście im w tym będę pomagał i jeżeli mecz będzie w TV, to wybieram grilla, piwko i grono rodzinne.

Nie mam zamiaru zarządu stresować.
Będą mogli zrobić od teraz tylko 1 wejście + 1 kasę na 2 godziny przed meczem.

Awatar użytkownika
noflattery
Posty: 950
Rejestracja: 03 lip 2011, 21:50

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: noflattery »

Moze prezes swoim dzialaniem chce uczynic zuzel sportem osobliwie elitarnym pod magiczna pojemnosc 10600.
A tak calkiem powaznie, to dla prezesa jest prosty podzial, prawdziwy kibic to taki obiekt, ktory poprzeklina na zarzad na meczu czy forum, a i tak w niedziele stanie w kolejce na kilkadziesiat metrow przed bramka z biletem w rece, bo milosc jest slepa, a klub nie rowna sie prezes no i klimatyczny zapach spalonego oleju nie odtworzysz przed scinajacym streama laptopem. Natomiast piknik czy janusz jak ma przyjsc po kilku setach i zostawic ponad 100zl, opierdolic kielbase z browarami, wyzwac sedziego nawet jak "nasz" w zoltym kasku sam sie wywalil to i tak przyjdzie, janusz to obiekt ktory da sie wytrenowac, bo po zuzlowej Polsce raczej nie jezdzil, rozrywek sportowym w Tarnowie na wysokim poziomie brak, z czasem przyzwyczai sie i pomysli ze taka organizacja jest wszedzie, a ze stadion ruina to ucieszy sie ze dobrze, ze i dwie bramki chodza, bo koszta trzeba ciac.

njk1987
Posty: 1042
Rejestracja: 25 mar 2012, 12:26
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: njk1987 »

Panowie krótko i na temat. Po ponad 7 latach wraz z żoną postanowiliśmy wrócić do naszego pięknego miasta z odległych krain angielskich i mam pytanie co do nastepnego sezonu. Mianowicie co musimy zrobić, żeby spokojnie i bez stresu kupić bilecik i przyjść na mecz :?: Musimy rejestrować się gdzies,jak tak to gdzie i jak? Czy po prostu jak dawniej przyjść rano kupić bilet, bądź pare dni wcześniej w przedsprzedaży i przyjść na meczyk? Z góry dzięki za pomoc i do zobaczenia na stadionie :D
Tarnów moim miastem, Unia moim klubem...

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4474
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: WaluS »

Musisz cierpliwie poczekać co przed sezonem zadecydują.
Natomiast moja rada, to kupić karnet przed sezonem i masz spokój.
Ja w tym sezonie nabyłem karnet i wchodziłem sobie bez problemowo otwierając samemu karnetem bramkę 8-)

njk1987
Posty: 1042
Rejestracja: 25 mar 2012, 12:26
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: njk1987 »

WaluS pisze:Musisz cierpliwie poczekać co przed sezonem zadecydują.
Natomiast moja rada, to kupić karnet przed sezonem i masz spokój.
Ja w tym sezonie nabyłem karnet i wchodziłem sobie bez problemowo otwierając samemu karnetem bramkę 8-)
Ok dzięki WaluS za rade i odpowiedź.
Czyli nic wracamy, czekamy, oglądamy... ;)

Pytałem bo wiem, że były jakieś rejestracje do systemu swego czasu czy coś takiego i to troszkę zasiało zamęt w mojej głowie

Pozdrawiam
Tarnów moim miastem, Unia moim klubem...

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2894
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: konri »

njk1987 pisze:
WaluS pisze:Musisz cierpliwie poczekać co przed sezonem zadecydują.
Natomiast moja rada, to kupić karnet przed sezonem i masz spokój.
Ja w tym sezonie nabyłem karnet i wchodziłem sobie bez problemowo otwierając samemu karnetem bramkę 8-)
Ok dzięki WaluS za rade i odpowiedź.
Czyli nic wracamy, czekamy, oglądamy... ;)

Pytałem bo wiem, że były jakieś rejestracje do systemu swego czasu czy coś takiego i to troszkę zasiało zamęt w mojej głowie

Pozdrawiam
Tylko na mecze podwyższonego ryzyka potrzebna jest rejestracja.
ŻLF 2018 ŻLF 2023

njk1987
Posty: 1042
Rejestracja: 25 mar 2012, 12:26
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: njk1987 »

konri pisze:
njk1987 pisze:
WaluS pisze:Musisz cierpliwie poczekać co przed sezonem zadecydują.
Natomiast moja rada, to kupić karnet przed sezonem i masz spokój.
Ja w tym sezonie nabyłem karnet i wchodziłem sobie bez problemowo otwierając samemu karnetem bramkę 8-)
Ok dzięki WaluS za rade i odpowiedź.
Czyli nic wracamy, czekamy, oglądamy... ;)

Pytałem bo wiem, że były jakieś rejestracje do systemu swego czasu czy coś takiego i to troszkę zasiało zamęt w mojej głowie

Pozdrawiam
Tylko na mecze podwyższonego ryzyka potrzebna jest rejestracja.
Pewnie pare takich znajdzie się w przyszłym sezonie. Żeby się zarejestrować muszę udać się do siedziby klubu, czy jest jakaś inna opcja np elektroniczna ?
Tarnów moim miastem, Unia moim klubem...

ODPOWIEDZ