Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Speedway w tarnowskim jak i światowym wydaniu.
Awatar użytkownika
savage
Moderator

Postautor: savage » 07 lis 2018, 15:33

andres1978pl pisze:Masz rację Savage... lepiej ciągnąć patologię dalej... a za rok od kogo pożyczą pieniądze od księdza Rydzyka? Jak RN nie ma czasu dla klubu to po co jest radą nadzorczą? Próbujesz z kogoś robić dzieciaka a sam popierasz patologię jak dzieciak.

Ja nie popieram tego, jak wygląda co roku sytuacja w klubie. Jestem już do tego przyzwyczajony po prostu i wiem, że nic w tej sprawie nie zmienimy na forum, a co roku dyskusja wygląda tak samo:

WYWALIĆ SADEGO -> (początek okienka transferowego) -> OCENIANIE TRANSFERÓW I SZANS -> (zima) -> CISZA -> (wiosna) -> SEZON... i tak w kółko.

Savage a kto narobił długów? dlaczego nikt nie jest za to odpowiedzialny, dlaczego ludzie odpowiedzialni za "sukces" tj.prezes dalej pełni tą funkcję i dalej będzie to samo co było czyli długi na koniec sezonu. Może potrzeba " trzęsienia ziemi żeby coś ruszyło ze zmianami , bo dotychczasowa droga klubu to długi i psucie wizerunku poprzez coroczne po sezonowe problemy.

Ależ oczywiście: za wynik finansowy Zarząd ponosi odpowiedzialność, ale odpowiada przez Radą Nadzorczą, która nie wyciąga konsekwencji personalnych, a sponsor główny nadal udziela wsparcia... Więc kto ma to trzęsienie ziemi robić, skoro najbardziej zainteresowani nie widzą takiej potrzeby?

Pokaż mi kolego Savage gdzie ja złamałem prawo ? Zanim nazwiesz kogoś dzieciakiem to może warto na siebie spojrzeć alfo i omego?

O łamaniu prawa nie pisałem akurat personalnie, lecz ogólnie - do użytkowników, którzy w swojej krytyce posuwają się do oskarżeń o łamanie prawa przez Zarząd lub RN. Takie, mocne oskarżenia mogą prowadzić do procesu cywilnego i przypomniałem o tym, aby niektórzy nie narobili sobie problemów bo jak pokazuje np. sprawa Cierniak - Kołodziej nikt nie jest do końca anonimowy.

Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
andres1978pl

Postautor: andres1978pl » 07 lis 2018, 15:47

Każdy ma swój rozum i wie co robi. Zanim kogoś nazwiesz dzieciakiem z buzującymi hormonami to zastanów się 2 razy bo może być starszy od Ciebie i taki wpis zwyczajnie go obraża jako człowieka. Można coś głupiego napisać bo człowiek nie jest nieomylny ale to nie jest powód do tego żeby go zlinczować i ośmieszyć na forum a tym bardziej moderator, który powinien dawać przykład. Można to było skomentować w normalny sposób :/ . Pozdrawiam

Awatar użytkownika
savage
Moderator

Postautor: savage » 07 lis 2018, 15:50

andres1978pl pisze:Zanim kogoś nazwiesz dzieciakiem z buzującymi hormonami to zastanów się 2 razy bo może być starszy od Ciebie i taki wpis zwyczajnie go obraża jako człowieka. Można coś głupiego napisać bo człowiek nie jest nieomylny ale to nie jest powód do tego żeby go zlinczować i ośmieszyć na forum a tym bardziej moderator, który powinien dawać przykład. Można to było skomentować w normalny sposób :/ . Pozdrawiam

Pokaż mi proszę w którym miejscu Cię uraziłem, ośmieszyłem i zlinczowałem... Serio nie widzę. Napisałem odpowiedź do Twojego posta, a poniżej w nowym akapicie "Przy okazji" do "wszystkich artystów z forum[...]". Nie widzę powodu, dla którego powinieneś to brać osobiście.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
andres1978pl

Postautor: andres1978pl » 07 lis 2018, 16:28

savage pisze:
andres1978pl pisze:Teraz klub powinien ogłosić upadłość i żeby ci co pożyczyli kasę a zwłaszcza RN nie zobaczyli ani grosza. Albo wszystkie banki powinny odmówić udzielenia kredytu :lol:

:lol: :lol: :lol: Klub, czyli kto?! Może taki mały quiz o poranku dla tych wszystkich, którzy piszą o upadłości klubu, niezwracaniu długów tym, którzy wyłożyli własne pieniądze na spłatę bieżących należności itd.

[test wielokrotnego wyboru. UWAGA! Może zdarzyć się tak, że żadna odpowiedź nie będzie prawidłowa]

Kto może ogłosić upadłość klubu?

a) Biskup Diecezjalny,
b) Rada Nadzorcza,
c) Forumowicze,
d) Spiker zawodów,

Pytanie nr 2.
Na jakiej podstawie klub w obecnej sytuacji miałby ogłosić upadłość?

a) Na podstawie opinii internautów,
b) Na podstawie artykułu Dariusza Ostafińskiego,
c) Z powodu rozsypującego się stadionu,
d) Z powodu słabej jakości piwa podczas meczów żużlowych.

Pytanie nr 3.
Jaki jest najlepszy pomysł na odbudowę żużla w Tarnowie po ewentualnej upadłości?

a) Powołanie grona ekspertów z forum i powołanie struktur nowego klubu (RN + Zarząd),
b) Prowadzenie klubu zgodnie z symulacją prowadzoną w Programie: "Menadżer żużlowy braci Mańskich",
c) Znalezienie dobrych menadżerów i powołanie ich do RN, najlepszego posadzić na fotelu Prezesa,
d) Sprowadzenie do klubu Mariana oraz Roberta Wardzałów.

Zapraszam do zabawy, wszystkich "artystów" z forum. Przy okazji przypominam, że na forum nie jesteście anonimowi (o czym niejeden się już przekonał) i wszelkie oskarżenia o łamanie prawa, mogą do Was wrócić w postaci pozwu cywilnego. Ja wiem, że hormony buzują, czasami przerwa między informatykami nie jest najdłuższa, albo rodzice już gonią z komputera do spania*, ale proponuję jednak trochę wyluzować.

*staram tak to sobie tłumaczyć, bo czasami ciężko jest mi uwierzyć, że niektóre posty mógłby napisać dorosły człowiek ;)

Pozdrawiam

Zacytowany jest mój post czyli "pije" do mnie. Może nie najmądrzejszy był mój post ale kto zawsze pisze idealnie? A na tą sytuację jaką mamy w klubie to już po prostu brak słów i chyba najlepiej jest darować sobie bo szkoda zachodu i nerwów a nic to nie zmieni

Awatar użytkownika
savage
Moderator

Postautor: savage » 07 lis 2018, 16:37

Na zacytowany post zadałem Ci pytanie: " :lol: :lol: :lol: Klub, czyli kto?!" Dalej piszę już do ogółu, co widać po formie wypowiedzi:

- "Może taki mały quiz o poranku dla tych wszystkich, którzy piszą o upadłości klubu,"
- "Zapraszam do zabawy, wszystkich "artystów" z forum. Przy okazji przypominam, że na forum nie jesteście anonimowi (o czym niejeden się już przekonał) i wszelkie oskarżenia o łamanie prawa, mogą do Was wrócić w postaci pozwu cywilnego. Ja wiem, że hormony buzują, czasami przerwa między informatykami nie jest najdłuższa, albo rodzice już gonią z komputera do spania*, ale proponuję jednak trochę wyluzować."

Nie masz powodu, aby brać tego personalnie. Z zasady nie piszemy postu pod postem, więc w jednym zawarłem pytanie do Ciebie oraz przekaz do tych, którzy wcześniej przeginali trochę z krytyką w swoich, publicznych wypowiedziach.

Pozdrawiam

Baros1922

Postautor: Baros1922 » 07 lis 2018, 16:50

A gdzie tam pisze się o łamaniu prawa? Bo ja nie widzę. Słowo przekręt i itp. nie jest słowem o łamaniu prawa.

Awatar użytkownika
andres1978pl

Postautor: andres1978pl » 07 lis 2018, 18:52

Ok. pomińmy temat ;) Patrząc obiektywnie na to co się dzieje w klubie to za przeproszeniem sz...g człowieka trafia. Za to że nie ma już długu to jest wielki plus, ale... ale.. jak zwykle po sezonie pojawiły się problemy w klubie z kasą tak już od dobrych paru lat , czy temu nie da się zaradzić? Dlaczego mając tak ogromne wsparcie GA w klubie jest dług ? Czy ktoś odpowiedzialny za to nie powinien ponieść konsekwencje ? Dlaczego ktoś komu nic nie wychodzi dalej rządzi klubem i czy nikt nie widzi jakie są tego konsekwencje. Dlaczego wykorzystuje się sytuacje że GA daje kasę do olewania spraw sponsorskich. Dlaczego na remont stadionu wydaje się tylko kasę na projekty i dalej nic się nie dzieje.. Dlaczego nie wyrzuci się Sadego i nie poszuka kogoś innego? Dlaczego wtapia się kasę w klub jak za rok będzie to samo i wcale nie ma gwarancji że znajdzie się ktoś kto poręczy kredyt ( o mieście raczej można zapomnieć) Dlaczego co roku ciągną się za Unią problemy płatnicze po sezonie - to tylko zniechęca co lepszych zawodników i w końcu będzie tak że nikt znaczący do nas nie przyjdzie.Czy naprawdę nie znalazł by się nikt na stanowisko prezesa? czy może lepiej tak mówić i nie robić nic. Dlaczego nie robi się nic żeby dogadać się z wychowankami ? Dlaczego nikt nie ogarnia szkółki żeby nam kluby nie podkradały młodzieży. Można by pisać do woli. żeby było lepiej potrzeba przede wszystkim kompetentnego prezesa lub trzęsienia ziemi w klubie czyli konkretnych zmian zarządzających. Cały kraj się z nas śmieje ... :( Dlaczego nikt nie dementuje plotek z portali sportowych????

fan_uniatarnow

Postautor: fan_uniatarnow » 07 lis 2018, 22:10

savage pisze:Na zacytowany post zadałem Ci pytanie: " :lol: :lol: :lol: Klub, czyli kto?!" Dalej piszę już do ogółu, co widać po formie wypowiedzi:

- "Może taki mały quiz o poranku dla tych wszystkich, którzy piszą o upadłości klubu,"
- "Zapraszam do zabawy, wszystkich "artystów" z forum. Przy okazji przypominam, że na forum nie jesteście anonimowi (o czym niejeden się już przekonał) i wszelkie oskarżenia o łamanie prawa, mogą do Was wrócić w postaci pozwu cywilnego. Ja wiem, że hormony buzują, czasami przerwa między informatykami nie jest najdłuższa, albo rodzice już gonią z komputera do spania*, ale proponuję jednak trochę wyluzować."

Nie masz powodu, aby brać tego personalnie. Z zasady nie piszemy postu pod postem, więc w jednym zawarłem pytanie do Ciebie oraz przekaz do tych, którzy wcześniej przeginali trochę z krytyką w swoich, publicznych wypowiedziach.

Pozdrawiam

Jesli chodzi savage o animowosc spokojnie mozna na sieci ja sobie zorganizowac dla chcacego nic trudego, to tak troche odbiegajac od tematu