Obrazek

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Speedway w tarnowskim jak i światowym wydaniu
TKM
Posty: 529
Rejestracja: 07 lis 2009, 18:58
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: TKM »

Savage cały czas słyszę, że RN chętnie by się wyzbyła udziałów, ale jakoś ogłoszeń w tej sprawie nie widzę. Brak konkretnych kwot, komu ile trzeba dać żeby wejść. To jest takie gadanie, jak to że nie ma kandydata za Sadego.
Tam jest kółko różańcowe żerujące na GA. Tak to widzę. Tylko zakręcenie kurka z Azotów spowoduje czystkę lub jak to nic nie da powołanie innej spółki i dogadanie się z Azotami i miastem o wynajem stadionu i ruszenie z druzyną od II ligii. Zawsze można zbudować skład w oparciu o młodzież ze szkółek i jechać od zera.
Coś trzeba w końcu zrobić bo będzie coraz gorzej. Z tych ludzi się już nic nowego nie wykrzesze. Wystarczy popatrzeć w metryki RN.

leszeek17
Posty: 1119
Rejestracja: 28 wrz 2009, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: leszeek17 »

Ale w jakich kwotach, mniej więcej, się obracamy? Ktoś coś wie?

Awatar użytkownika
andre
Posty: 211
Rejestracja: 28 kwie 2016, 11:19

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: andre »

Wszyscy mówią, że nie ma chętnych na stanowisko prezesa. A jak mają być skoro nie ma wakatu? Na pewno znalazłby się jakiś manager, który by to poprowadził. A sponsorów trzeba szukać w całym kraju nie tylko w Tarnowie i powiecie! Teraz jest szansa coś ugrać w mieście przed wyborami a sponsorom można przedstawić koncepcję składu walki o awans. Zachętą powinno być to, że w roku 2019 wyjazdowe mecze odbędą się w siedmiu miastach, transmisja w Polsacie a w przyszłym kolejne siedem miast i transmisja w NC+. Można trafić do sporej liczby odbiorców!

ElPolako
Posty: 350
Rejestracja: 27 lip 2009, 23:21
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: ElPolako »

Z tego co wiem to koszt akcji to 1000zł
Także nie są to jakieś kosmiczne kwoty.

TKM
Posty: 529
Rejestracja: 07 lis 2009, 18:58
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: TKM »

Tyle to wiem. Pytanie ile mają poszczególni członkowie? Czy po równo, czy np. jedna osoba ma 60%?

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4707
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: Kibic UT »

Wczoraj w magazynie było mowa że mamy zadłużenie sięgające 2 mln złotych ciekawe czy to prawda jakoś nie chce mi się wierzyć, bo to by znaczyło że obecny prezes zbudował skład za wirtualne pieniądze.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

tUTejszy
Posty: 35
Rejestracja: 29 sie 2018, 11:35

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: tUTejszy »

Kibic UT pisze:Wczoraj w magazynie było mowa że mamy zadłużenie sięgające 2 mln złotych ciekawe czy to prawda jakoś nie chce mi się wierzyć, bo to by znaczyło że obecny prezes zbudował skład za wirtualne pieniądze.
Kto tak powiedział?

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4707
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: Kibic UT »

tUTejszy pisze: Kto tak powiedział?
Gośćmi audycji byli Kamil Hynek (wp.sportowefakty.pl) i Paweł Racibor (Przegląd Sportowy).

http://www.rdn.pl/audycje-odcinki/magaz ... u-jaskolek
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

tUTejszy
Posty: 35
Rejestracja: 29 sie 2018, 11:35

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: tUTejszy »

Kibic UT pisze:
tUTejszy pisze: Kto tak powiedział?
Gośćmi audycji byli Kamil Hynek (wp.sportowefakty.pl) i Paweł Racibor (Przegląd Sportowy).

http://www.rdn.pl/audycje-odcinki/magaz ... u-jaskolek
To raczej bym z przymrużeniem oka traktował ich wynurzenia, biorąc pod uwagę ich publikacje i nastawienie do klubu.

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6750
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: savage »

Postawa niektórych tarnowskich Redaktorów, szczególnie tego młodszego jest delikatnie mówiąc - zastanawiająca. Czytając jego artykuły, czy Twitty widać na pierwszy rzut oka, że bezkrytycznie obrał jedną stronę sporu na linii klub - Kołodziej, a swoją działalnością wręcz go zaognia. Generalnie ta wojenka zakrawa na śmieszność i to obu stron. Redaktor Hynek np. na swoim Twitterze utrzymuje, że pewnym jest odejście Mateusza Cierniaka do CKM (oczywiście nie omieszkując przy tej okazji podkręcić atmosfery Kołodziejem), a przecież nie ma nawet jak tej informacji zweryfikować, bo sam chwalił się, iż sztab nie ma ochoty z nim rozmawiać (groteskowe: "Nie dzwoń Paweł" na koniec całkiem niezłego merytorycznie jakby nie było artykułu było czymś epickim).

Żeby nie było - jestem ogromnym fanem Janusza i uważam, że powinien tutaj jeździć. Z drugiej strony jestem w pełni świadomym faktu, że do rozłamu doszło z winy obu stron. Redaktorzy z jednej strony nie bardzo mają ochotę podejść do tematu w sposób obiektywny przemilczając np. kwestie Marcina1984, czy niejasnej sytuacji na linii szkółka JK - Grupa Azoty, jak i obecnej sytuacji szkółki, która jeszcze niedawno wisiała na włosku. Z drugiej strony oczywistym jest, że Janusz w klubie nie był jedynie zawodnikiem (nawet toromistrzem z własnym sprzętem kiedy trzeba było) i wiele, wiele rzeczy w relacji na linii zawodnik - klub było mało profesjonalnych. Jednak od redaktora i to z Tarnowa oczekiwałbym obiektywizmu! Jego brak widać chociażby kiedy z jednej strony potrafi zrugać ostro sztab szkoleniowy, ale Januszowi w żadnym wywiadzie nie zada paru pytań które każdy kibic w Tarnowie chciałby usłyszeć... Zamiast tego mamy pytanka w stylu: "Jak nastawienie?" i "Czy motorki pojadą?" Ja rozumiem, że Prezes Sady nie rozdaje czapek z prostym daszkiem tylko dresy i to (niestety ;)) tylko swoim pracownikom, ale za cenę jednej czapeczki mniej, można byłoby postarać się dać ludziom obiektywny obraz tego dlaczego "tutaj jest, jak jest".

Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

j-rules
Posty: 1289
Rejestracja: 12 lis 2013, 19:59

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: j-rules »

przeciez ten caly Hynek to zwykly pajac a nie zaden redaktor. Nie obrazajmy redaktorow.

steward
Posty: 99
Rejestracja: 06 maja 2018, 16:52

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: steward »

Ale to prawda z tym zadłużeniem. Pisałem o tym w trakcie sezonu. Już wtedy był problem.

Awatar użytkownika
Kibic Tarnów
Posty: 300
Rejestracja: 29 wrz 2015, 16:25

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: Kibic Tarnów »

Zadłużenie jest, to fakt, ale jakoś specjalnie bym się nim nie przejmował. Do końca września/połowy października zapewne wszystko zostanie uregulowane. Jeszcze jedna rata z GA przyjdzie.

Mnie natomiast zastanawia co się stało, że GA zerwała 3-letnią umowę. Tak było zapowiadane, że czekają nas spokojne lata, a tu... Skoro GA sama go zerwała to znaczy, że coś/ktoś zarząd GA musiało mocno zdenerwować.

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6750
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: savage »

Kibic Tarnów pisze:Zadłużenie jest, to fakt, ale jakoś specjalnie bym się nim nie przejmował. Do końca września/połowy października zapewne wszystko zostanie uregulowane. Jeszcze jedna rata z GA przyjdzie.

Mnie natomiast zastanawia co się stało, że GA zerwała 3-letnią umowę. Tak było zapowiadane, że czekają nas spokojne lata, a tu... Skoro GA sama go zerwała to znaczy, że coś/ktoś zarząd GA musiało mocno zdenerwować.
A skąd informacje, że GA nie współpracuje już z ŻSSA?

Co do tego "mitycznego" długu - tutaj jest ogromne pole do manipulacji, która wynika z używaniem słów niezgodnie z ich znaczeniem. Otóż ów "mityczny" dług to nic innego jak wynik finansowy Spółki - to jest realna liczba mówiąca nam ile jesteśmy pod kreską, przykład:

Na dzień dzisiejszy zobowiązania ŻSSA wobec podmiotów powiązanych i pracowników mogą wynosić 2 mln złotych - można to potocznie nazwać długiem, ale aby pokazać prawdziwy obraz sytuacji (a nie manipulować) należałoby zaznaczyć, że czeka nas jeszcze wpłata transzy od głównego sponsora, która jest gwarantowana umową. Po otrzymaniu tej transzy i uregulowaniu zobowiązań finansowych, zebraniu wpłat od pozostałych sponsorów i podsumowaniu wszystkiego będziemy mogli stwierdzić:

Jaki jest realny wynik finansowy ŻSSA?

Na ten moment rzucanie kwotami rzędu 2 mln zł, to nic innego jak manipulacja dziennikarska, mająca na celu przedstawić zakrzywiony obraz.

Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

KoNiK
Posty: 2074
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:09
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: KoNiK »

savage pisze:Postawa niektórych tarnowskich Redaktorów, szczególnie tego młodszego jest delikatnie mówiąc - zastanawiająca. Czytając jego artykuły, czy Twitty widać na pierwszy rzut oka, że bezkrytycznie obrał jedną stronę sporu na linii klub - Kołodziej, a swoją działalnością wręcz go zaognia. Generalnie ta wojenka zakrawa na śmieszność i to obu stron.

Jest takie przysłowie - z kim się zadajesz takim się stajesz :? Jednego redaktora ostatnio jakby mniej ale jak widać na jego miejsce wskakują nowi ;) Zastanawia mnie dzisiejsze dziennikarstwo ponieważ sądziłem że powinno nim kierować właśnie obiektywne spojrzenie na dany problem. Niestety pewna grupa w Tarnowie jest zdecydowanie anty ŻSSA, z którą w merytorycznej rozmowie jestem w stanie się czasami zgodzić. Szkoda że w swoim ogródku nie widzą niczego złego i potrafią tylko szukać tanich sensacji u innych. Szkółka w stylu ostafa ale co zrobić :/

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6750
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: savage »

KoNiK pisze: Niestety pewna grupa w Tarnowie jest zdecydowanie anty ŻSSA, z którą w merytorycznej rozmowie jestem w stanie się czasami zgodzić. Szkoda że w swoim ogródku nie widzą niczego złego i potrafią tylko szukać tanich sensacji u innych. Szkółka w stylu ostafa ale co zrobić :/
Ja również jestem anty temu co się dzieje, wiem jednak, że pisanie na forum niczego nie zmienia. Z drugiej strony od dziennikarza wymagam obiektywizmu, czytaj: piszemy o tym co się dzieje, niezależnie od tego, że Janusz da nam czopkę i koszulkę. Tutaj natomiast rozgrywa się prywatna wojenka i żaden z redaktorów tematu np. forumowej przygody Janusza nie dotyka, mimo, że doskonale o niej wiedzą.

Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

tUTejszy
Posty: 35
Rejestracja: 29 sie 2018, 11:35

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: tUTejszy »

KoNiK pisze: Jest takie przysłowie - z kim się zadajesz takim się stajesz :? Jednego redaktora ostatnio jakby mniej ale jak widać na jego miejsce wskakują nowi ;) Zastanawia mnie dzisiejsze dziennikarstwo ponieważ sądziłem że powinno nim kierować właśnie obiektywne spojrzenie na dany problem. Niestety pewna grupa w Tarnowie jest zdecydowanie anty ŻSSA, z którą w merytorycznej rozmowie jestem w stanie się czasami zgodzić. Szkoda że w swoim ogródku nie widzą niczego złego i potrafią tylko szukać tanich sensacji u innych. Szkółka w stylu ostafa ale co zrobić :/
Obiektywne dziennikarstwo to dziś taki relikt, że się w pale nie mieści, może i są ostatni mohikanie, ale są w zdecydowanej mniejszości, i próżno ich szukać na świeczniku PS czy SF. Smutne ale prawdziwe, trochę to też świadczy o poziomie odbiorców niestety.

Awatar użytkownika
Kibic Tarnów
Posty: 300
Rejestracja: 29 wrz 2015, 16:25

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: Kibic Tarnów »

savage pisze:
Kibic Tarnów pisze:Zadłużenie jest, to fakt, ale jakoś specjalnie bym się nim nie przejmował. Do końca września/połowy października zapewne wszystko zostanie uregulowane. Jeszcze jedna rata z GA przyjdzie.

Mnie natomiast zastanawia co się stało, że GA zerwała 3-letnią umowę. Tak było zapowiadane, że czekają nas spokojne lata, a tu... Skoro GA sama go zerwała to znaczy, że coś/ktoś zarząd GA musiało mocno zdenerwować.
A skąd informacje, że GA nie współpracuje już z ŻSSA?

Pozdrawiam
Nigdzie nie napisałem, że GA nie współpracuje już z ŻSSA ;) Chodziło mi o to, dlaczego została zerwana umowa, która miała obowiązywać w latach 2017-2018-2019. Gdyby wszystko było w porządku to taka umowa nadal by obowiązywała. A tak to GA "dołożyła sobie" więcej pracy/spotkań ws. nowych umów. Co ZAPEWNE wskazuje na niewywiązanie się przez ŻSSA z jakiś założeń, które znajdowały się w umowie.

j-rules
Posty: 1289
Rejestracja: 12 lis 2013, 19:59

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: j-rules »

no pewnie byla taka opcja w razie spadku.

rufai
Posty: 588
Rejestracja: 25 lip 2009, 12:08
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: rufai »

Jeden z długów spółki to ok 20 tysięcy złotych za afisze i programy dla drukarni która świadczyła te usługi. Nie zapłacono ani złotówki w tym sezonie za żaden wydrukowany afisz/program. Pan prezes obiecuje spłatę długu jak tylko wpłynie kolejna transza od GA :lol:

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4707
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: Kibic UT »

rufai pisze: Jeden z długów spółki to ok 20 tysięcy złotych za afisze i programy dla drukarni która świadczyła te usługi. Nie zapłacono ani złotówki w tym sezonie za żaden wydrukowany afisz/program. Pan prezes obiecuje spłatę długu jak tylko wpłynie kolejna transza od GA :lol:
Sady to jednak osoba na właściwym miejscu :lol:
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3712
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: Greg-Tarnów »

rufai oby się prezes naprawdę zmienił.Już Sadego co ma kluski w mordzie nie mogę zdzierżyć.Upodlił i zniszczył Unię doszczętnie.
Pozdrawiam
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

Awatar użytkownika
andre
Posty: 211
Rejestracja: 28 kwie 2016, 11:19

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: andre »

Mi się wydaje, że niestety ale Sady zostanie. Martwi mnie jednak spokój w klubie. Nie wiadomo co z trenerami, nie wiadomo, kiedy ruszy ten remont stadionu, nie wiadomo o jakie cele Unia będzie walczyła w przyszłym sezonie, a co za tym idzie nie wiadomo co z zawodnikami, którzy w tym roku jeździli w Unii (Jamróg, Rolnicki, Kułakov)! Według mnie sztab szkoleniowy powinien już być ukształtowany, powinien mieć postawiony cel, aby mógł już pomału monitorować rynek, rozmawiać z naszymi zawodnikami, a nie że obudzą się z ręką w nocniku, jak już nie będzie nikogo konkretnego.

Awatar użytkownika
andres1978pl
Posty: 121
Rejestracja: 28 sie 2018, 13:00
Lokalizacja: Lublin

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: andres1978pl »

Cel prezesa jest jasny!!!! pieniądze na kącie tego i tego a reszta h....j niech poczeka :( :cry:

fan ut
Posty: 820
Rejestracja: 22 wrz 2018, 23:15

Kandydaci na obrotnego Prezesa UT 2019

Post autor: fan ut »

nr 1 Cegielski ma kontakty i znajomości prawie wszędzie
nr 2 Proszowski ogólnie też ma dobre notowania
nr 3 Górnikiewicz czy jakoś tak on jest chyba prezesem siatkarek bardzo chwalony i operatywny
nr 4 Wardzała Robert w ostateczności na pewno gorszy od Sadego nie będzie jest medialny i znany może szybciej by coś załatwił
Kto ma propozycje można dawać :roll:

ODPOWIEDZ