Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Speedway w tarnowskim jak i światowym wydaniu.
misiek

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Postautor: misiek » 22 lip 2009, 23:13

W tym temacie chciałbym, aby rozmowa toczyła się na temat naszego zacnego zarządu, ocena ich pracy, sukcesy, wpadki, uwagi..
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 1:00 przez misiek, łącznie zmieniany 2 razy.

JaGa
PROSTACY'05

Re: Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Postautor: JaGa » 22 lip 2009, 23:56

No to pytanko nr 1. W sumie chodzi o uściślenie personali ... misiek to Ty (MK) czy jakiś inny misiek? :P
Pytam bo przy zmianie forum, może nie zabraknąć akcji typu podszywanie się pod kogoś :/
A osoba rzecznika prasowego klubu jest dość istotna, bo w sumie na forum jest to nasz jedyny łącznik z klubem.

/edit
Oki personalia potwierdzone - to nasz rzecznik ;)

malopolska

Postautor: malopolska » 23 lip 2009, 10:19

Ja mam dwa pytania.

1. Kiedy kończy się w klubie umowa o pracę z Panem Łukaszem Sadym?

i drugie:

2. Kiedy kończy się w klubie umowa o pracę z Panem Pawłem Pawłowskim?

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Moderator

Postautor: PrzemczaN » 23 lip 2009, 10:32

Osobiście uważam, że za dużo chcesz wiedzieć. Umowa o pracę to prywatna sprawa każdej osoby. To czy opiewa ona na czas określony czy nieokreślony również. Więc nie bardzo wiem dlaczego ktoś miałby ci takie dane udostępnić.

JaGa
PROSTACY'05

Postautor: JaGa » 23 lip 2009, 10:54

PrzemczaN, ale jest to takie samo pytanie jakby ktoś zapytał "Na jak długo Świderski jest w Unii?"
Tylko dotyczy to innej osoby ... :lol:

misiek

Postautor: misiek » 23 lip 2009, 10:56

malopolska pisze:Ja mam dwa pytania.

i drugie:

Pytanie to ma bardzo prostą odpowiedź: będą tak długo jak tylko będą mieli siłę i zapał do pracy .
Pan Misiek o Świ(e)cie

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Moderator

Postautor: PrzemczaN » 23 lip 2009, 11:08

JaGa pisze:PrzemczaN, ale jest to takie samo pytanie jakby ktoś zapytał "Na jak długo Świderski jest w Unii?"
Tylko dotyczy to innej osoby ... :lol:

Tak myślałem, że ktoś poda taką właśnie odpowiedź, ale ja nie wrzucałbym tego do jednego worka. Bo to na ile zawodnik podpisał kontrakt jest w zdecydowanej większości ujawniane tuż po podpisaniu, a czas umowy Sadego czy Pawłowskiego nie jest. Więc uważam, że skoro takie informacje nie są ujawnione publicznie, to nikt na forum również tego nie ujawni.

speedway fan

Postautor: speedway fan » 23 lip 2009, 11:52

malopolska pisze:1. Kiedy kończy się w klubie umowa o pracę z Panem Łukaszem Sadym?

:lol:

To jedno putanko ode mnie.

Otoz, w programie na mecz z ROWEM bylo napiasen, ze klub stara sie o organizacje finalu IME seniorow w przyszlym roku. Jak duze sa szanse, aby ten final zorganizowac i jacy sa potencjalni kontrkandydaci??
JANUSZ KOŁODZIEJ IMP 2005, 2010

malopolska

Postautor: malopolska » 23 lip 2009, 13:03

misiek pisze:
malopolska pisze:Ja mam dwa pytania.

i drugie:

Pytanie to ma bardzo prostą odpowiedź: będą tak długo jak tylko będą mieli siłę i zapał do pracy .

W takim razie - kiedy się ten zapał do pracy obudzi?

Awatar użytkownika
DannUT

Postautor: DannUT » 23 lip 2009, 13:33

to ja mam takie pytanie:
Dlaczego z samochodu otrzymanego od gazów zniknęło logo Unii??
Czyżby komuś przeszkadzał??

misiek

Postautor: misiek » 23 lip 2009, 13:38

speedway fan pisze:
malopolska pisze:1. Kiedy kończy się w klubie umowa o pracę z Panem Łukaszem Sadym?

Otoz, w programie na mecz z ROWEM bylo napiasen, ze klub stara sie o organizacje finalu IME seniorow w przyszlym roku. Jak duze sa szanse, aby ten final zorganizowac i jacy sa potencjalni kontrkandydaci??

Szanse na organizacje Indywidualnych Mistrzostw Europy na żużlu Tarnów - 2010 są dość duże. A na potwierdzenie mojego stwierdzenia będzie news, który za parę chwil pojawi się na oficjalnej stronie klubu.

Kandydatów dopiero poznajemy podczas wstępnych weryfikacji wniosków, obecnie kończymy pracę nad takim wnioskiem i będziemy ubiegali się o tą imprezę.

Na pewno trzeba mieć na taką imprezę troszkę pieniędzy przypuśćmy, iż IMEJ kosztował około xxx tys. więc, do organizacji IME trzeba dorzucić jeszcze około 100 tys do kwoty z IMEJa. Więcej informacji na pewno dostaniemy w ciągu najbliższych tygodni.
Pan Misiek o Świ(e)cie

speedway fan

Postautor: speedway fan » 23 lip 2009, 13:42

misiek pisze:
speedway fan pisze:

Szanse na organizacje Indywidualnych Mistrzostw Europy na żużlu Tarnów - 2010 są dość duże. A na potwierdzenie mojego stwierdzenia będzie news, który za parę chwil pojawi się na oficjalnej stronie klubu.

Kandydatów dopiero poznajemy podczas wstępnych weryfikacji wniosków, obecnie kończymy pracę nad takim wnioskiem i będziemy ubiegali się o tą imprezę.

Na pewno trzeba mieć na taką imprezę troszkę pieniędzy przypuśćmy, iż IMEJ kosztował około xxx tys. więc, do organizacji IME trzeba dorzucić jeszcze około 100 tys do kwoty z IMEJa. Więcej informacji na pewno dostaniemy w ciągu najbliższych tygodni.

A czy stan stadionu czy infrastruktura nie beda przeszkadzac w walce o fina IME seniorow? Pytam bo kazdy wie jak wygalda stadion Unii, a zapewne znajda sie kandydaci, ktorzy beda miec lepsze stadiony....

misiek

Postautor: misiek » 23 lip 2009, 13:52

speedway fan pisze:
A czy stan stadionu czy infrastruktura nie beda przeszkadzac w walce o fina IME seniorow? Pytam bo kazdy wie jak wygalda stadion Unii, a zapewne znajda sie kandydaci, ktorzy beda miec lepsze stadiony....

Tak na prawdę wszystko rozbija się tutaj o pieniądze i o to kto zaproponuje lepszą ofertę spośród wszystkich wniosków. Delegat UEM Bjarne Thomsen stwierdził w oficjalnym piśmie, które dotarło do nas z UEM, iż Stadion jest starego typu ale widać na nim ślady modernizacji i możliwości przekształcenia są dość duże.

Na pewno w tym roku zadaszymy do końca trybunę główną podobną konstrukcją jaka jest na sektorze dla dziennikarzy. Obecnie projekt kończy nam szykować firma STALBUD Tarnów, która włączyła się w pomoc.

Na pewno ktoś teraz napisze, że może to zeszpecić trybunę albo jest to po prostu marnotrawstwo, bo po co inwestować w stare... Prawda jest taka, że renowacji czy budowy Stadionu w ciągu 5-6 lat i tak się nie doczekamy. Dlatego lepiej coś zrobić, aby chociaż ludzie w Spółce mieli godne warunki pracy.

O Stadion nie ma się co martwić i o jego stan pod kątem takich imprez. Tak jak wcześniej wspomniałem będzie się liczyć najlepsza oferta i kwota pieniędzy.
Pan Misiek o Świ(e)cie

Kofi

Postautor: Kofi » 23 lip 2009, 13:52

Moim zdaniem nie jest to jakaś super prestiżowa impreza, bo zawodników typu Crump, Pedersen, Gollob, itd. nie ma się co spodziewać i dużo ciekawszą imprezą jak dla mnie było to imej bo jezdzili tam najlepsi zawodnicy w swojej kategorii wiekowej.
IME większość odpuszcza i jeżdżą tam zazwyczaj leszcze. Z małymi wyjątkami.

misiek

Postautor: misiek » 23 lip 2009, 14:13

Licencja na trzy lata

Europejska Unia Motocyklowa przyznała licencję dla tarnowskiego toru na trzy lata. Oznacza to, iż na obiekcie w Tarnowie-Mościcach do 2011 roku mogą odbywać się imprezy międzynarodowe pod egidą UEM.

Weryfikację tarnowskiego toru przeprowadził Bjarne Thomsen. Duńczyk pełniący funkcję przewodniczącego jury podczas finału Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów w Tarnowie, wysoko ocenił tarnowski obiekt wraz z infrastrukturą. Aktualnie w klubie trwa przygotowywanie dokumentacji na podstawie której Unia Tarnów ŻSSA będzie się starać o przyznanie organizacji przyszłorocznego finału Indywidualnych Mistrzostw Europy Seniorów - powiedział Wiceprezes Paweł Pawłowski.

Obrazek
Pan Misiek o Świ(e)cie

Lecho

Postautor: Lecho » 23 lip 2009, 16:01

Wybiegam może trochę za bardzo w przyszłość, ale czy będą w tym sezonie w Tarnowie jakieś memoriały godne uwagi ? Chodzi mi konkretnie o zawodników na jakimś już uznanym poziomie, którzy będą w stanie stworzyć dobre widowisko, a nie zawodników z których wypowiedzeniem nazwiska problemy mają wszyscy i nie wiadomo czy i ten sam zawodnik wie jak to się wymawia (:P)
Nie myślę oczywiście o jeźdźcach typu Pedersen Crump czy towarzystwo GP, ale solidni Polacy też mogliby stworzyć dobre widowisko, a jako, że Azoty chcą promować dobry speedway, taki turniej mógłby być o ich Puchar ;) Tak więc w Tarnowie przydałby się jakiś troszkę ciekawszy turniej, może chociażby z okazji awansu do eligi :P

malopolska

Postautor: malopolska » 23 lip 2009, 16:06

Tylko nie pytajcie się Pawłowskiego kim był Chrupek bo zamknie się w zaciszu gabinetów i znów turnieju nie będzie.

peta

Postautor: peta » 23 lip 2009, 16:38

ja tam jestem przeciwny wywalaniu kasy na takie turnieje. Takie imprezy to zwykle mocno deficytowy temat, i w czasach kryzysu szkoda kasy !!!
Takie mistrzostwa europy mocno stracily na randze i to kazdy wie, placiac nie male pieniadze zeby ogladac sredniej klasy zawodnikow ??

speedway fan

Postautor: speedway fan » 23 lip 2009, 16:53

Taka impreza moze przyniesc zyski jesli jest rozsadnie zaplanowana. Podoba mi sie pomysl z turniejem o Puchar Azotow, lecz w pierwszej kolejnosci skupilbym sie nad sciagnieciem nieco lepszych zawodnikow na Memorial im. Szczepana Bukowskiego, gdzy z tym jestco roku gorzej.....

Awatar użytkownika
WaluS

Postautor: WaluS » 10 sie 2009, 22:03

Jak wiadomo pierwszy mecz play-off mamy za sobą. Wygrana w Rybniku nie była zaskoczeniem dla nikogo, tym bardziej dla kibiców tarnowskiej drużyny.

Natomiast zaskoczeniem było brak Jespera Monberga w składzie, gdzie dotychczas był podstawowym zawodnikiem. Zrozumiałe mogły być rotacje składem w rundzie zasadniczej, gdzie od kilku kolejek nic nam nie groziło.
Teraz jednak wielu kibiców zastanawia się co może być powodem nieobecności tego zawodnika w kluczowych spotkaniach gwarantujących awans do ekstraligi.
Nie ma mowy o kontuzji, gdyż w piątkowy wieczór zawodnik ten śmigał w mistrzostwach Dani i miał się wyśmienicie.

Zostają dwa powody.
Ilość startów zagwarantowanych w kontrakcie została wyczerpana. I tu byłby wielki błąd, aby nie zostawić tych startów na rundę play-off, gdzie wiadomo o co walczymy i wiadomo że jest to mocna druga linia.
I drugi powód - w co nie jestem w stanie uwierzyć - to sprawy finansowe.

Mecz wygrany i jak to się mówi, nie ma o co kruszyć kopie.
Tylko że jest to pierwszy mecz. Kolejne będą coraz trudniejsze. A co będzie jak pomijany teraz zawodnik w najważniejszym momencie pokaże nam kuku?

Ja uważam że w play-off powinniśmy jechać najmocniejszym składem w pełni zmobilizowani i skoncentrowani na jedynym celu jakim jest awans. Charakter drużyny kształtuje się w meczach o stawkę. A wszystkie mecze play-off są meczami na miarę awansu, czyli stawka jest wysoka.

Dlatego nie wiem co o tym myśleć :?:

Awatar użytkownika
Lizard King

Postautor: Lizard King » 10 sie 2009, 22:16

Monbergowi chyba tez zalezy na jezdzie, wiec watpie czy pokaze 'kuku' zwlaszcza, zeprawdopodobnie bedzie szukal zatrudnienia w w klubie pierwszoligowym i musie sie zaprezentowac....
nie szukac dziury w calym, nie siac niepewnosci o finansach klubu, bo to prowadzi tylko do plotek

Awatar użytkownika
Szotek

Postautor: Szotek » 10 sie 2009, 22:43

Tarnowianie w Rybniku wystąpili jeszcze w niepełnym składzie, gdyż na Śląsku nie pojawił się Jesper Monberg. Kolejny Duńczyk, który w tym sezonie jeździ z jaskółką na plastronie, nadal odczuwa skutki kontuzji i nie powrócił jeszcze do jazdy. - Monberg odczuwa jeszcze troszkę skutki upadku w Daugavpils. Czekamy na wiadomość od niego o tym, jak się czuje. Generalnie była szansa nawet na występ tutaj w Rybniku, ale drużyna poradziła sobie i bez niego. Myślę, że za tydzień jest już duża szansa, że Monberg wystąpi, ale wynik jest dość pewny, także lepiej, jak doprowadzi stan zdrowia do perfekcji, bo przed nami najważniejsze mecze sezonu - zakończył Jankowski.
za sportowefakty.pl
Wszystko jasne, więc nie siać plotek ;-)

Rafi

Postautor: Rafi » 10 sie 2009, 22:49

Dla mnie ta srona to walka z wiatrakami....zero odpowiedzi...

maminnynick

Postautor: maminnynick » 11 sie 2009, 17:03

Czy jest prawda to, ze podobno nasz Prezes nie zgodzil sie na tzw. "wymiane biletowa" z kibicami Rybnika??? Jesli tak to czy mozna poznac powod?

misiek

Postautor: misiek » 11 sie 2009, 17:40

Obrazek

Zapraszamy na mecz z RKM.

Mój komentarz do sprawy absencji Jespera Monberga:

- w tej sprawie wystarczy wypowiedź Romana Jankowskiego, nie stwarzajmy sztucznych historii o kasie, wystawianiu pełnego składu itp. Wrócił do drużyny Sebastian Ułamek i menadżer Jankowski może stosować różnego rodzaju konfiguracje i zestawienia. Ostatecznie liczy się awans, a jest on blisko.

- a co do wymiany biletów, to decyzji Prezesa się nie komentuje. W mojej ocenie i nie tylko jest ona słuszna. Czy Unibax Toruń lub inny Klub wpuszcza za darmo kibiców przyjezdnych? Chyba nie... Raz można było zrobić wyjątek i spróbować. Zresztą taka akcja przynosi straty.
Pan Misiek o Świ(e)cie