Żużlowych wspomnień czar...

Speedway w tarnowskim jak i światowym wydaniu.
ziggy

Post autor: ziggy » 30 lis 2017, 17:12

Pełna zgoda . Chodziło mi oto że się postarał w przeciwieństwie do naszych lokalnych posłów.To nie była jego koncepcja bo przychodząc do Tarnowa to on nawet mógł nie wiedzieć co to jest żużel.Lecz gdy mu przedstawiono problem to postarał się pomóc na ile potrafił a mógł to olać jak wielu innych.Jestem mu wdzięczny bo choć pochodził z Kielc to kandydując z Tarnowa starał się dla miasta przysłużyć w miarę swoich niemałych możliwości.

pit22

Post autor: pit22 » 07 gru 2017, 11:41

Nie wiedziałem do jakiego tematu to pasuje więc piszę tutaj.
Wczoraj ukazał się artykuł Ostafa o "bohaterskiej" ;) postawie prezesa Rybnika który w filmowy sposób ujął przestępcę próbującego oszukać Worynę. ( z tego co mi wiadomo złożono tzw. "informację zewnętrzną" o możliwości nadużyć podatkowych w teamie Woryny więc może jakiś pożytek z tego artykułu jednak będzie)
Po przeczytaniu go zastanawiałem się jaki to będzie miało związek z naszą Unią, bo przecież szpilka wbijana jest przy każdej okazji.
Dzisiaj na sportowych faktach ukazał się artykuł który mi wszystko wyjaśnił. Ostafiński przedstawił ludzi zarządzających Unią jako kompletnych idiotów i mądrego i odważnego Mrożka ryzykującego życie za swojego zawodnika :)
Jako kibic mam wielką prośbę do ludzi zarządzających klubem żeby wzięli się w końcu za te artykuły, bo za każdym razem uderzają w wizerunek naszego klubu.

Awatar użytkownika
konri

Post autor: konri » 07 gru 2017, 15:08

A wszystkim zdenerwowanym tym artykułem polecam komentarze, bo poprawia humor ;)

KoNiK

Post autor: KoNiK » 05 cze 2019, 21:44

Dzis widzialem nekrolog Stanislawa Polkoszka. Stara gwardia jezdzaca na wyjazdy zapewne pamieta "Ozora" ... RIP [*]

Uroczystości pogrzebowe odbędą się dnia 7 czerwca 2019 r. o godz. 14.00 w kaplicy cmentarza komunalnego w Krzyżu, gdzie zostanie odprawiona Msza Święta Żałobna za spokój Duszy Śp. Zmarłego, po której prochy zostaną odprowadzone na miejsce wiecznego spoczynku.

ODPOWIEDZ