Janusz Kołodziej

Speedway w tarnowskim jak i światowym wydaniu.
ziggy

Janusz Kołodziej

Post autor: ziggy »

savage pisze:
20 lut 2020, 18:26
Panowie, to nie ten temat!
To wróćmy do tematu.Ja już zgłupiałem, bo Janusz ma swoje za uszami ale i prezes też z powodu swoich głupich decyzji.To nie mogą wypić flaszkę i coś ustalić?Nagle się nie znają?Nie wszyscy adepci będą talentami i część być może skończy karierę przed ukończeniem wieku młodzieżowca.Ale niech zdają będąc zawodnikami Unii.Niech nawet kontynują karierę na wypożyczeniach w innych klubach.Tylko jak strzelasz focha i nie chcesz rozmawiać to na pewno nic z tego nie będzie.A kto póki co odpowiada za klub?

Awatar użytkownika
savage
Moderator

Janusz Kołodziej

Post autor: savage »

Obie strony są siebie warte - to na pewno. Janusz zachował się słabo, choćby pisząc na forum, a klub jak obrażona panna, otworzył bramę stadionu dla młodych od Kołodzieja dopiero po interwencji Grupy Azoty. Trzeba mieć świadomość, że Janusz prowadzi szkółkę JKR, a nie Unii Tarnów i wątpię, aby jakikolwiek jej adept zdawał licencję z Jaskółka na plastronie...
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

ziggy

Janusz Kołodziej

Post autor: ziggy »

savage pisze:
21 lut 2020, 9:01
Obie strony są siebie warte - to na pewno. Janusz zachował się słabo, choćby pisząc na forum, a klub jak obrażona panna, otworzył bramę stadionu dla młodych od Kołodzieja dopiero po interwencji Grupy Azoty. Trzeba mieć świadomość, że Janusz prowadzi szkółkę JKR, a nie Unii Tarnów i wątpię, aby jakikolwiek jej adept zdawał licencję z Jaskółka na plastronie...
Mam podobne odczucia ale to nie znaczy że nie należy próbować.Czego oczekiwać jeżeli rozmawiasz tylko zmuszony do tego?

ODPOWIEDZ