Forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji. Uwagi, problemy i propozycje prosimy zgłaszać tutaj.

Janusz Kołodziej

Speedway w tarnowskim jak i światowym wydaniu.
Awatar użytkownika
Greg-Tarnów

Janusz Kołodziej

Post autor: Greg-Tarnów » 28 lip 2018, 22:24

Brawo dla Janka za awans do GP.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
ams92

Janusz Kołodziej

Post autor: ams92 » 28 lip 2018, 22:28

Brawo Janusz! Pewnie ostania szansa, by udowodnić, że jest się nie tylko solidnym ligowcem. To może być jego druga młodość, w końcu co to za wiek na żużlowca. Oby było inaczej, jak za pierwszym razem.
"Blue tomorrow" - Widząc świat na niebiesko.

http://www.sportsexpression.pl

Wolly wolly

Janusz Kołodziej

Post autor: Wolly wolly » 28 lip 2018, 22:40

Janek pojechał super! Gratulacje!!
One ticket to valhalla

fanzuzla

Janusz Kołodziej

Post autor: fanzuzla » 29 lip 2018, 11:48

brawo dla Płaczka :)
szczere gratulacje !
jeszcze fajniej sie będzie ogladac GP w przyszłym roku :-)

pokazał niedowiarkom że jeszcze jeździć umie :)

Rafi

Janusz Kołodziej

Post autor: Rafi » 29 lip 2018, 15:04

Brawo Janusz Kołodziej!!!,Gratuluje.

fan_Kolodzieja

Janusz Kołodziej

Post autor: fan_Kolodzieja » 01 sie 2018, 16:03

Jako fan Janusza nie pochodzący ani z Tarnowa ani z Leszna, chciałbym zabrać głos odnośnie relacji Janusza z tarnowskim klubem/kibicami, jak ja to odbieram śledząc to z boku.
Janusz osiąga wielki sukces wchodząc do Grand Prix, jako pierwszy i pewnie w następnych kilkudziesięciu latach jedyny wychowanek z Tarnowa, a ten fakt jest prawie przemilczany na forum i myślę sobie, że z perspektywy kibica Unii Tarnów szkoda, że dzieje sie to w sytuacji, kiedy Janusz jest tak daleko od klubu/Tarnowa. Przecież pamiętacie Janusza jako juniora, który tak Was rozkochał swoją jazdą i tytułami, później przez wiele lat odrzucał lepsze propozycje
z innych klubów, bo na prawdę czuł się związany z Unią Tarnów (na potwierdzenie chociażby ostatni wywiad z Komarnickim). Zdobył dla Waszego klubu tyle, co przez następne kilkadziesiąt lat najprawdopodobniej nikt nie zbliży się do tego. I myslę, że w takiej chwili ważniejsza jest osoba i sukces samego Janusza niż to że Tarnowem ma niewiele wspólnego - po prostu cieszcie się, ze będziecie mogli oglądać swojego wychowanka z najlepszymi w GP. Dla mnie to byłoby cenniejsze niż te wszystkie tytuły DMP zdobyte w głównej mierze dzięki zawodnikom z zewnątrz.

Co do samego konfliktu to ciężko oceniać nie mająć pełnej wiedzy. Wiem na pewno, że Janusz nie jest gościem, który patrzy tylko i wyłącznie na hajs i jest niekonfliktowym, ugodowym człowiekiem. Tego jestem pewny. Natomiast też rozumiem, że pewne słowa/wywiady/zachowania Janusza są niefortunne/nieprzemyslane i to może boleć kibiców z Tarnowa. Mnie szczególnie zdziwiło to, jak opisywaliście że Janusz nie podjechał do kibiców po meczu z Tarnowem w tym roku (mimo ciepłego przywitania podczas prezentacji). Janusz taki jest, nie jest to mistrz dyplomacji i intelektu i czasami jego słowa/zachowania nie do końca są przemyślane. Myślę, że ma on po prostu uraz do pewnych osób w klubie i to niestety przekłada się na jego odbiór przez kibiców, a sam Janusz nie zrobił niczego, aby ten odbiór był inny.

Tak czy inaczej 2 rzeczy są pewne: Janusz to wybitny żużlowiec patrząc na historię klubu z Tarnowa i jest spoko gościem, ktorego nie da się nie lubić, nie ma nigdzie wrogów w środowisku żużlowym, poza o dziwo ludźmi z Tarnowa, to też dużo mówi. A sam fakt, że Janusz osiąga największe sukcesy w Lesznie też jest wymowny.

lynx

Janusz Kołodziej

Post autor: lynx » 01 sie 2018, 16:31

fan_Kolodzieja pisze: i pewnie w następnych kilkudziesięciu latach jedyny wychowanek z Tarnowa,
dobre, dobre
skąd ta pewność?
fan_Kolodzieja pisze: Zdobył dla Waszego klubu tyle, co przez następne kilkadziesiąt lat najprawdopodobniej nikt nie zbliży się do tego.
aha
fan_Kolodzieja pisze: Tak czy inaczej 2 rzeczy są pewne: Janusz to wybitny żużlowiec patrząc na historię klubu z Tarnowa i jest spoko gościem, ktorego nie da się nie lubić, nie ma nigdzie wrogów w środowisku żużlowym, poza o dziwo ludźmi z Tarnowa, to też dużo mówi. A sam fakt, że Janusz osiąga największe sukcesy w Lesznie też jest wymowny.
nie ujmuje Januszowi sukcesów, ogólnie lubię go nawet, ale właśnie to, że "Janusz osiąga największe sukcesy w Lesznie też jest wymowny" jest zdaniem które najlepiej opisuje całość kariery Janusza.
Janusz poszedł do Leszna, nie dlatego, ze tam jest tak super, tylko dlatego, że dobrze mu się jeździ na tamtejszym torze.
A wiadomo, że połowa meczy jest w domu.
IMPy Janusz też zdobywał na domowym torze, co pokazuje, że nie jest aż taki wszechstronny.
Jeden sezon w SGP jaki przejechał był mocno średni, jak nie powiedzieć, że kiepski.
Życzę mu IMŚ w 2019 roku.

Awatar użytkownika
savage
Moderator

Janusz Kołodziej

Post autor: savage » 01 sie 2018, 16:39

fan_Kolodzieja pisze: Co do samego konfliktu to ciężko oceniać nie mająć pełnej wiedzy. Wiem na pewno, że Janusz nie jest gościem, który patrzy tylko i wyłącznie na hajs i jest niekonfliktowym, ugodowym człowiekiem. Tego jestem pewny.
Janusz nie jest tak "ugodowy" i "niekonfliktowy" jakby się mogło wydawać. Zawsze twardo stawiał sprawę w relacjach z klubem lecz rzadko on sam - to taki typ, że dużo ma do powiedzenia, choć niekoniecznie on chce być ostatecznie tym, który to powie, dlatego zawsze ma koło siebie kogoś, kto zrobi to za niego. Potrafi jednak mocno stawić na swoim i nie jest wcale "łatwym" człowiekiem.

Nie zmienia to faktu, że jest najlepszym zawodnikiem w historii i klubu i ja np. zawsze będę mu kibicował, bo poza stylem jazdy, który bardzo mnie przekonuję idzie za nim bagaż najpiękniejszych wspomnień i emocji związanych z kibicowaniem Unii.
Janusz poszedł do Leszna, nie dlatego, ze tam jest tak super, tylko dlatego, że dobrze mu się jeździ na tamtejszym torze.
A wiadomo, że połowa meczy jest w domu.
IMPy Janusz też zdobywał na domowym torze, co pokazuje, że nie jest aż taki wszechstronny.
Nie przesadzajmy! Wśród zawodników jeżdżących 10 ostatnich sezonów jest drugi (po Hampelu) jeśli chodzi o średnią biegopunktową. Nie schodzi poniżej 2 pkt/bieg. Co ciekawe - w tym sezonie ma wyższą średnią na wyjazdach.

Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

bako

Janusz Kołodziej

Post autor: bako » 01 sie 2018, 16:48

Aż strach sprawdzać IP "fan Kołodzieja" ;) A z tą "ugodowością", "bezkonfliktowością" i innymi cnotami, to bym nie przesadzał. Naczelny SF pewnie ma wiedzę ogromną i jak wyłoży najcięższe działa, to bajka o wzorze wszelakich cnót pryśnie jak bańka mydlana.

Szanuje Janusza, bo jest Wielkim wychowankiem tego klubu, ale przypomnę, że to on jako pierwszy wywołał burzę swoim listem pożegnalnym.
Tomasz Gollob i długo długo nic...

Awatar użytkownika
bio

Janusz Kołodziej

Post autor: bio » 01 sie 2018, 17:24

lynx, jeden tytuł IMP Kołodziej zdobył w Zielonej Górze (2010 rok)

fan_Kolodzieja

Janusz Kołodziej

Post autor: fan_Kolodzieja » 01 sie 2018, 17:37

bako pisze:Aż strach sprawdzać IP "fan Kołodzieja" ;) A z tą "ugodowością", "bezkonfliktowością" i innymi cnotami, to bym nie przesadzał. Naczelny SF pewnie ma wiedzę ogromną i jak wyłoży najcięższe działa, to bajka o wzorze wszelakich cnót pryśnie jak bańka mydlana.

Szanuje Janusza, bo jest Wielkim wychowankiem tego klubu, ale przypomnę, że to on jako pierwszy wywołał burzę swoim listem pożegnalnym.

Spokojnie z tym IP:) Janusza widziałem pierwszy raz jako 17-latka na torze w Lublinie i od tej pory jest moim ulubionym żużlowcem i sledzę szczegółowo jego karierę. Nie znam go osobiście, ale śledząc jego karierę/wypowiedzi mam taki obraz człowieka jaki opisałem. Oczywiście mogę się mylić, chociaż Janusz musiałby mocno się maskować i kreować swój fikcyjny wizerunek na zewnątrz, a chyba nie jest tego typu osobą. A wyrażania swojej opinii o klubie, czy jego działaczach to chyba nie jest zaprzeczeniem wszelakich cnót:)
Mój post był bardziej skłaniający do docenienia tego, że macie takiego wychowanka i powinniście być z niego dumni, kiedy osiąga swój życiowy sukces, na który tak długo trzeba było czekać. Bo to że w tym też zasługa Unii Tarnów to nie ma wątpliwości. Inna sprawa, że to jednak w Lesznie jest ten krok do przodu i mam nadzieję, że jeszcze spełni swoje marzenia o medalch IMŚ.

Awatar użytkownika
Szlaką po oczach

Janusz Kołodziej

Post autor: Szlaką po oczach » 01 sie 2018, 20:37

Pare słów od Janusza po GP Chalange
http://www.speedwaynews.pl/aktualnosci/ ... ajlepszymi

Awatar użytkownika
savage
Moderator

Janusz Kołodziej

Post autor: savage » 02 sie 2018, 9:24

Mój post był bardziej skłaniający do docenienia tego, że macie takiego wychowanka i powinniście być z niego dumni, kiedy osiąga swój życiowy sukces, na który tak długo trzeba było czekać.
Wierz mi, że tysiące osób w Tarnowie jest dumnych i kibicuje Januszowi. Widać to chociażby po tym, w jaki sposób jest przyjmowany w Mościcach.
Bo to że w tym też zasługa Unii Tarnów to nie ma wątpliwości. Inna sprawa, że to jednak w Lesznie jest ten krok do przodu i mam nadzieję, że jeszcze spełni swoje marzenia o medalch IMŚ.
Janusz miał fenomenalny sezon 2010 w barwach Leszna, ale teraz nie mogę zgodzić się, że po odejściu zrobił "krok do przodu" - po prostu utrzymuje b. wysoki poziom, a wcześniej nie chciał walczyć o GP z powodów pozasportowych. Niewykluczone, że awansowałby tam wcześniej gdyby tylko chciał.

Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

misiek80

Janusz Kołodziej

Post autor: misiek80 » 04 sie 2018, 13:42

Cos czuje ze Janek zgarnie dzisiaj kolejny tytuł Mistrza Polski!!!!
Powodzenia Koldi!!!!

slavo

Janusz Kołodziej

Post autor: slavo » 04 sie 2018, 20:22

Trzymam kciuki MOCNO !!
Janek Dajesz !

Wolly wolly

Janusz Kołodziej

Post autor: Wolly wolly » 04 sie 2018, 22:01

Mogło być pięknie ale i tak jest dobrze ..Gratule dla Janka!
One ticket to valhalla

dddsss

Janusz Kołodziej

Post autor: dddsss » 04 sie 2018, 22:15

Brawo dla Janka, jak większość kibiców liczyłem na złoto, ale brąz też jest dobry :) p.s. brawo dla sędziego że nie bał się hama zmarzlika wykluczyć, już rok temu mu się należało ale jak widać wtedy nie było sędziego z jajami...
Mmmm

Kibic UT

Janusz Kołodziej

Post autor: Kibic UT » 04 sie 2018, 22:25

dddsss pisze: Brawo dla Janka, jak większość kibiców liczyłem na złoto, ale brąz też jest dobry :) p.s. brawo dla sędziego że nie bał się hama zmarzlika wykluczyć, już rok temu mu się należało ale jak widać wtedy nie było sędziego z jajami...
Kołodziej powinien mieć złoto albo minimum srebro a co do Zmarzlika nic takiego nie zrobił Pawlickiemu to jest żużel a nie szachy mógł powtórzyć w czwórkę w finale jedzie się na full,a tak Pawlicki złoto na które w mojej opinii nie zasłużył nie mówiąc że Janowski tym bardziej na srebro.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów

Janusz Kołodziej

Post autor: Greg-Tarnów » 04 sie 2018, 22:27

Piotrek przypadkowy mistrz.Bartek nie powinien być wykluczony.Jeszcze Maciek na drugim miejscu,kompletnie nie zasłużył.Kołodziej miał 4 złoto na wyciągnięcie ręki.Sędzia drukarz i Piotrek bo zrobił teatrzyk na pierwszym łuku.
Pozdrawiam

KoNiK

Janusz Kołodziej

Post autor: KoNiK » 04 sie 2018, 22:39

Niech sie uczy i wyciaga wnioski bo w sgp takie akcje na porzadku dziennym.

Wolly wolly

Janusz Kołodziej

Post autor: Wolly wolly » 04 sie 2018, 23:11

Bardzo dobra decyzja sędziego o wykluczeniu Zmarzlika
One ticket to valhalla

Awatar użytkownika
Loramski_84

Janusz Kołodziej

Post autor: Loramski_84 » 05 sie 2018, 11:44

Poszerzył, trącił i tyle w temacie. Można by jedynie mówić że mógł nie widzidzieć, był z przodu. Pawlicki wykorzystał sytuację ale takie zachowania są na porządku dziennym...

ratat

Janusz Kołodziej

Post autor: ratat » 05 sie 2018, 12:29

Janek mial pol toru dla siebie, zepsul start i tyle. Bywa. Potem chaos na trasie i tylko braz.

stach

Janusz Kołodziej

Post autor: stach » 05 sie 2018, 19:40

Sorry, ale Janek w dziecinny sposób roztrwonił 10 metrów przewagi nad Janowskim. Brakło agresji w jego jeździe.

xemi

Janusz Kołodziej

Post autor: xemi » 05 sie 2018, 20:31

Dziś Janusz też niestety na swoim słabym poziomie. Przymykanie gazu i błędy na trasie. Z Całego serca będę mu w przyszłym roku w SGP kibicował, ale w cuda nie wierzę. Żeby w SGP zaistnieć trzeba jechać z gazem, odwaznie, a nie odpuszczać gdy ma się metr przy bandzie. Sądzę że z hukiem z SGP Janusz niestety wyleci:(

ODPOWIEDZ