Janusz Kołodziej

Speedway w tarnowskim jak i światowym wydaniu.
dddsss

Janusz Kołodziej

Postautor: dddsss » 18 lip 2018, 12:27

No z Mirka tak bidulka że hohoho, już widzę jak Janusz siedzi i hejtuje Mirka, wziął by się lepiej Mirek do pracy z młodymi bo jak widać po wynikach głownie wyszkolił swojego synka, a reszta to co najwyżej może czyścić motory, poza tym patrząc kto ile zrobił dobrego dla Unia to Mirek nawet 10% nie zrobił tyle co Janek...
Mmmm

leszeek17

Janusz Kołodziej

Postautor: leszeek17 » 18 lip 2018, 13:05

dddsss pisze:No z Mirka tak bidulka że hohoho, już widzę jak Janusz siedzi i hejtuje Mirka, wziął by się lepiej Mirek do pracy z młodymi bo jak widać po wynikach głownie wyszkolił swojego synka, a reszta to co najwyżej może czyścić motory, poza tym patrząc kto ile zrobił dobrego dla Unia to Mirek nawet 10% nie zrobił tyle co Janek...

oho, kolejny z IP Kołodziej Racing? :lol:

dddsss

Janusz Kołodziej

Postautor: dddsss » 18 lip 2018, 13:21

leszeek17 pisze:
dddsss pisze:No z Mirka tak bidulka że hohoho, już widzę jak Janusz siedzi i hejtuje Mirka, wziął by się lepiej Mirek do pracy z młodymi bo jak widać po wynikach głownie wyszkolił swojego synka, a reszta to co najwyżej może czyścić motory, poza tym patrząc kto ile zrobił dobrego dla Unia to Mirek nawet 10% nie zrobił tyle co Janek...

oho, kolejny z IP Kołodziej Racing? :lol:

Hehe kawalarz z kolegi, rozumiem że każdy kto broni Janka jest z jego otoczenia, poza tym wierzcie we wszystko co pisze ostaf... To daleko zajdzie
Mmmm

4evern

Janusz Kołodziej

Postautor: 4evern » 18 lip 2018, 17:10

Kazdy kto wchodzi na forum z dwoma postami z ksywą na kształt dddsss jest podejrzany :))

j-rules

Janusz Kołodziej

Postautor: j-rules » 18 lip 2018, 17:56

Janek zrobil bardzo wiele dla Unii, ale od kilku lat jedyne co robi to czarny PR.
Wiec jesli by zestawic ostatnie sezony, no to zdecydowanie wiecej dla Unii robi Cierniak.

dddsss

Janusz Kołodziej

Postautor: dddsss » 18 lip 2018, 18:31

4evern pisze:Kazdy kto wchodzi na forum z dwoma postami z ksywą na kształt dddsss jest podejrzany :))

4evern- też ksywka zaje..., A co do ostatnich sezonów to zgadzam się że Mirek zrobił więcej, ale całościowo to marniutko to wygląda
Mmmm

Awatar użytkownika
savage
Moderator

Janusz Kołodziej

Postautor: savage » 18 lip 2018, 22:00

Tylko... Co ma do rzeczy ta licytacja o to "kto więcej zrobił dla klubu"? Jeśli Janusz faktycznie hejtował Cierniaka online, to jest to zachowanie totalnie nieprofesjonalne i infantylne. Przykro czytać takie rzeczy niezależnie czy jest się za Mirkiem, czy Jankiem w tym sporze.
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
Młynar
Moderator

Janusz Kołodziej

Postautor: Młynar » 18 lip 2018, 22:10

j-rules pisze:Janek zrobil bardzo wiele dla Unii, ale od kilku lat jedyne co robi to czarny PR.
Wiec jesli by zestawic ostatnie sezony, no to zdecydowanie wiecej dla Unii robi Cierniak.

Wiele razy się z Tobą zgadzałem ale chyba teraz to poszedłeś po bandzie ostro.

Jak ważne są media każdy wie. Może teraz wielkie halo w sprawie Cierniak-Kołodziej robi ten pierwszy? Dlaczego w pewnym momencie nie było po drodze Panom Sady-Cierniak? A jednak ten drugi został bo w klubie dobrze wiedzieli że drzwi szkółki Kołodzieja będą zamknięte dla klubu a przecież Miruś miał i ma tą kartę przetargową w postaci swojego syna. W Tarnowie zawsze musi być coś namącone bo w innym wypadku chyba czekałby nas tłuste lata. A tak gada się o Tarnowie jak o wiosce w której co chwila są jakieś konflikty i problemy.

yO!

Gierappa
Kontaktowanie:

Janusz Kołodziej

Postautor: Gierappa » 18 lip 2018, 23:24

Chora sytuacja, która nie powinna mieć miejsca. Zdecydowanie jestem po stronie Kołodzieja i na miejscu Cierniaka zastanowiłbym się nad swoim zachowaniem, bo tylko szkodzi na wizerunku tarnowskiego żużla.

Nigdy nie był takim żużlowcem jak Janusz. Szkoda słów na takiego człowieka.

Wolly wolly

Janusz Kołodziej

Postautor: Wolly wolly » 18 lip 2018, 23:43

Jakoś nie mogę sobie wyobrazić Janusza siedzącego w szlafroku w środku nocy wypisujacego epitety pod adresem Mirka..no nie mogę.MC nie wiem czy uniósł sie honorem czy swoimi interesami ale jedno jest pewne , robienie z tego takiej afery i żalenie sie po mediach na pewno nie pomaga klubowi ,a to właśnie Unia najbardziej na tym ucierpi..W Unii zawsze ścierały się ze soba kasty i klany a wykorzystywanie do tego internetu czy mediów nie jest niczym nowym..tylko przykro sie na to patrzy z boku, bo takich wojenek na ogół nikt nie wygrywa a na końcu tracą na tym wszyscy w szczególności klub.
One ticket to valhalla

Pytek

Janusz Kołodziej

Postautor: Pytek » 18 lip 2018, 23:44

Nad czym ma sie zastanowic Cierniak? Czy dalej pozwalac na obrazanie swojej osoby czy moze nad odwetem zza kompa w strone Kolodzieja? Poinformowal policje o hejcie w swoim kierunku i uzgodniono, ze ip nalezy do Kolodzieja. Moim zdaniem Janusz zamiast pieprzenia bzdetow mogl zaproponowac pomoc w wyjasnieniu kompromitujacej sytuacji. Mogl to byc pierwszy krok do dogadania sie miedzy obu panami. To kto byl jakim zuzlowcem nie ma zadnego znaczenia w tej konkretnej sprawie.

peter_griffin

Janusz Kołodziej

Postautor: peter_griffin » 19 lip 2018, 0:15

Gierappa pisze:Chora sytuacja, która nie powinna mieć miejsca. Zdecydowanie jestem po stronie Kołodzieja i na miejscu Cierniaka zastanowiłbym się nad swoim zachowaniem, bo tylko szkodzi na wizerunku tarnowskiego żużla.

Nigdy nie był takim żużlowcem jak Janusz. Szkoda słów na takiego człowieka.

Ale co takiego złego robi Cierniak? Ktoś pisał (zdaniem Mirka) nieprawdziwe informacje na jego temat. I ma on prawo przed sądem dochodzić swoich racji. Jak każdy obywatel. Prokuratura ustaliła, że komentarze pochodziły z IP należącego do Kołodziej Racing i to jest fakt, a nie wymysły Mirka.

Cierniak w żadnym momencie wywiadu nie wskazuje, że autorem jest Janusz, tylko że komentarze pochodziły z IP należącego do Janusza.

Więc tym bardziej dziwi reakcja Kołodzieja, bo zamiast się oburzać i mówić o "prowokacjach", to powinien przeprosić i powiedzieć, że postara się ustalić kto pisał te komentarze. Wiadomo, że nic by nie ustalił, nawet jakby chciał, ale tak wypadało powiedzieć.

Spójrzcie na sytuację szerzej, z punktu widzenia prawa, a nie sympatii do któregokolwiek z panów.

j-rules

Janusz Kołodziej

Postautor: j-rules » 19 lip 2018, 0:30

Młynar pisze:
j-rules pisze:Janek zrobil bardzo wiele dla Unii, ale od kilku lat jedyne co robi to czarny PR.

Wiele razy się z Tobą zgadzałem ale chyba teraz to poszedłeś po bandzie ostro.

Jak ważne są media każdy wie. Może teraz wielkie halo w sprawie Cierniak-Kołodziej robi ten pierwszy? Dlaczego w pewnym momencie nie było po drodze Panom Sady-Cierniak? A jednak ten drugi został bo w klubie dobrze wiedzieli że drzwi szkółki Kołodzieja będą zamknięte dla klubu a przecież Miruś miał i ma tą kartę przetargową w postaci swojego syna. W Tarnowie zawsze musi być coś namącone bo w innym wypadku chyba czekałby nas tłuste lata. A tak gada się o Tarnowie jak o wiosce w której co chwila są jakieś konflikty i problemy.

yO!

Czy ja wiem czy tak ostro po bandzie?
Porownywac tych panow mozemy tylko na jednym polu - szeroko pojetej produkcji przyszlych zawodnikow Unii Tarnow.
Przeciez nie porownamy ich na polu jazdy dla Unii, bo jeden juz dawno nie jezdzi a drugi jezdzi, ale dla nie tej co trzeba.
Na ten czarny PR, ktorego teraz bedzie mnostwo w mediach skladaja sie obaj panowie.
Do tego jeden z nich jest w sztabie parkingowym, nie wiem czy Cierniaka mozna nazwac managerem, trenerem, ale cos tam robi i np jesli sie w tym roku utrzymamy to wieksza to bedzie zasluga Cierniaka czy Kolodzieja?

Jakkolwiek zgadzam sie, ze niczemu dobremu to nie sluzy w naszym srodowisku, to pytanie mam tez o postawe prezesa w tym wszystkim. Sady powinien w tej sprawie mediowac miedzy obydwoma skloconymi panami i postarac sie rozwiazac ten konflikt bo jest to w jego najwiekszym interesie i moglby na tym tylko zyskac. Dlatego zawsze bede go uwazal za beznadziejnego prezesine, kompletnie nienadajacego sie do zarzadzania ludzmi.

Awatar użytkownika
shrek

Janusz Kołodziej

Postautor: shrek » 19 lip 2018, 10:36

Ta sytuacja jest coraz bardziej chora.Jak to uzdrowić ? Cierniak swoje a Kołodziej swoje kto ma rację?. Najlepiej by było żeby panowie dali sobie po gębie a potem wypili 0,5 L na głowę.Te kłótnie do niczego nie prowadzą,trzeba coś z tym zrobić.

Awatar użytkownika
bio

Janusz Kołodziej

Postautor: bio » 19 lip 2018, 20:28

Wolly wolly pisze:Jakoś nie mogę sobie wyobrazić Janusza siedzącego w szlafroku w środku nocy wypisujacego epitety pod adresem Mirka..no nie mogę.MC

Może Cegielski :P :P .

Wolly wolly

Janusz Kołodziej

Postautor: Wolly wolly » 19 lip 2018, 23:40

bio pisze:
Wolly wolly pisze:Jakoś nie mogę sobie wyobrazić Janusza siedzącego w szlafroku w środku nocy wypisujacego epitety pod adresem Mirka..no nie mogę.MC

Może Cegielski :P :P .

To juz zadanie dla psów gończych i Sherlocka Holmesa żeby to ustalić kto kiedy i co :)
One ticket to valhalla

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów

Janusz Kołodziej

Postautor: Greg-Tarnów » 28 lip 2018, 22:24

Brawo dla Janka za awans do GP.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
ams92

Janusz Kołodziej

Postautor: ams92 » 28 lip 2018, 22:28

Brawo Janusz! Pewnie ostania szansa, by udowodnić, że jest się nie tylko solidnym ligowcem. To może być jego druga młodość, w końcu co to za wiek na żużlowca. Oby było inaczej, jak za pierwszym razem.
"Blue tomorrow" - Widząc świat na niebiesko.

http://www.sportowymagazyn.pl

Wolly wolly

Janusz Kołodziej

Postautor: Wolly wolly » 28 lip 2018, 22:40

Janek pojechał super! Gratulacje!!
One ticket to valhalla

fanzuzla

Janusz Kołodziej

Postautor: fanzuzla » 29 lip 2018, 11:48

brawo dla Płaczka :)
szczere gratulacje !
jeszcze fajniej sie będzie ogladac GP w przyszłym roku :-)

pokazał niedowiarkom że jeszcze jeździć umie :)

Rafi

Janusz Kołodziej

Postautor: Rafi » 29 lip 2018, 15:04

Brawo Janusz Kołodziej!!!,Gratuluje.

fan_Kolodzieja

Janusz Kołodziej

Postautor: fan_Kolodzieja » 01 sie 2018, 16:03

Jako fan Janusza nie pochodzący ani z Tarnowa ani z Leszna, chciałbym zabrać głos odnośnie relacji Janusza z tarnowskim klubem/kibicami, jak ja to odbieram śledząc to z boku.
Janusz osiąga wielki sukces wchodząc do Grand Prix, jako pierwszy i pewnie w następnych kilkudziesięciu latach jedyny wychowanek z Tarnowa, a ten fakt jest prawie przemilczany na forum i myślę sobie, że z perspektywy kibica Unii Tarnów szkoda, że dzieje sie to w sytuacji, kiedy Janusz jest tak daleko od klubu/Tarnowa. Przecież pamiętacie Janusza jako juniora, który tak Was rozkochał swoją jazdą i tytułami, później przez wiele lat odrzucał lepsze propozycje
z innych klubów, bo na prawdę czuł się związany z Unią Tarnów (na potwierdzenie chociażby ostatni wywiad z Komarnickim). Zdobył dla Waszego klubu tyle, co przez następne kilkadziesiąt lat najprawdopodobniej nikt nie zbliży się do tego. I myslę, że w takiej chwili ważniejsza jest osoba i sukces samego Janusza niż to że Tarnowem ma niewiele wspólnego - po prostu cieszcie się, ze będziecie mogli oglądać swojego wychowanka z najlepszymi w GP. Dla mnie to byłoby cenniejsze niż te wszystkie tytuły DMP zdobyte w głównej mierze dzięki zawodnikom z zewnątrz.

Co do samego konfliktu to ciężko oceniać nie mająć pełnej wiedzy. Wiem na pewno, że Janusz nie jest gościem, który patrzy tylko i wyłącznie na hajs i jest niekonfliktowym, ugodowym człowiekiem. Tego jestem pewny. Natomiast też rozumiem, że pewne słowa/wywiady/zachowania Janusza są niefortunne/nieprzemyslane i to może boleć kibiców z Tarnowa. Mnie szczególnie zdziwiło to, jak opisywaliście że Janusz nie podjechał do kibiców po meczu z Tarnowem w tym roku (mimo ciepłego przywitania podczas prezentacji). Janusz taki jest, nie jest to mistrz dyplomacji i intelektu i czasami jego słowa/zachowania nie do końca są przemyślane. Myślę, że ma on po prostu uraz do pewnych osób w klubie i to niestety przekłada się na jego odbiór przez kibiców, a sam Janusz nie zrobił niczego, aby ten odbiór był inny.

Tak czy inaczej 2 rzeczy są pewne: Janusz to wybitny żużlowiec patrząc na historię klubu z Tarnowa i jest spoko gościem, ktorego nie da się nie lubić, nie ma nigdzie wrogów w środowisku żużlowym, poza o dziwo ludźmi z Tarnowa, to też dużo mówi. A sam fakt, że Janusz osiąga największe sukcesy w Lesznie też jest wymowny.

lynx

Janusz Kołodziej

Postautor: lynx » 01 sie 2018, 16:31

fan_Kolodzieja pisze: i pewnie w następnych kilkudziesięciu latach jedyny wychowanek z Tarnowa,

dobre, dobre
skąd ta pewność?

fan_Kolodzieja pisze:Zdobył dla Waszego klubu tyle, co przez następne kilkadziesiąt lat najprawdopodobniej nikt nie zbliży się do tego.

aha

fan_Kolodzieja pisze:Tak czy inaczej 2 rzeczy są pewne: Janusz to wybitny żużlowiec patrząc na historię klubu z Tarnowa i jest spoko gościem, ktorego nie da się nie lubić, nie ma nigdzie wrogów w środowisku żużlowym, poza o dziwo ludźmi z Tarnowa, to też dużo mówi. A sam fakt, że Janusz osiąga największe sukcesy w Lesznie też jest wymowny.

nie ujmuje Januszowi sukcesów, ogólnie lubię go nawet, ale właśnie to, że "Janusz osiąga największe sukcesy w Lesznie też jest wymowny" jest zdaniem które najlepiej opisuje całość kariery Janusza.
Janusz poszedł do Leszna, nie dlatego, ze tam jest tak super, tylko dlatego, że dobrze mu się jeździ na tamtejszym torze.
A wiadomo, że połowa meczy jest w domu.
IMPy Janusz też zdobywał na domowym torze, co pokazuje, że nie jest aż taki wszechstronny.
Jeden sezon w SGP jaki przejechał był mocno średni, jak nie powiedzieć, że kiepski.
Życzę mu IMŚ w 2019 roku.

Awatar użytkownika
savage
Moderator

Janusz Kołodziej

Postautor: savage » 01 sie 2018, 16:39

fan_Kolodzieja pisze:Co do samego konfliktu to ciężko oceniać nie mająć pełnej wiedzy. Wiem na pewno, że Janusz nie jest gościem, który patrzy tylko i wyłącznie na hajs i jest niekonfliktowym, ugodowym człowiekiem. Tego jestem pewny.

Janusz nie jest tak "ugodowy" i "niekonfliktowy" jakby się mogło wydawać. Zawsze twardo stawiał sprawę w relacjach z klubem lecz rzadko on sam - to taki typ, że dużo ma do powiedzenia, choć niekoniecznie on chce być ostatecznie tym, który to powie, dlatego zawsze ma koło siebie kogoś, kto zrobi to za niego. Potrafi jednak mocno stawić na swoim i nie jest wcale "łatwym" człowiekiem.

Nie zmienia to faktu, że jest najlepszym zawodnikiem w historii i klubu i ja np. zawsze będę mu kibicował, bo poza stylem jazdy, który bardzo mnie przekonuję idzie za nim bagaż najpiękniejszych wspomnień i emocji związanych z kibicowaniem Unii.

Janusz poszedł do Leszna, nie dlatego, ze tam jest tak super, tylko dlatego, że dobrze mu się jeździ na tamtejszym torze.
A wiadomo, że połowa meczy jest w domu.
IMPy Janusz też zdobywał na domowym torze, co pokazuje, że nie jest aż taki wszechstronny.

Nie przesadzajmy! Wśród zawodników jeżdżących 10 ostatnich sezonów jest drugi (po Hampelu) jeśli chodzi o średnią biegopunktową. Nie schodzi poniżej 2 pkt/bieg. Co ciekawe - w tym sezonie ma wyższą średnią na wyjazdach.

Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

bako

Janusz Kołodziej

Postautor: bako » 01 sie 2018, 16:48

Aż strach sprawdzać IP "fan Kołodzieja" ;) A z tą "ugodowością", "bezkonfliktowością" i innymi cnotami, to bym nie przesadzał. Naczelny SF pewnie ma wiedzę ogromną i jak wyłoży najcięższe działa, to bajka o wzorze wszelakich cnót pryśnie jak bańka mydlana.

Szanuje Janusza, bo jest Wielkim wychowankiem tego klubu, ale przypomnę, że to on jako pierwszy wywołał burzę swoim listem pożegnalnym.
Tomasz Gollob i długo długo nic...