Obrazek

Janusz Kołodziej

Speedway w tarnowskim jak i światowym wydaniu
Awatar użytkownika
andres1978pl
Posty: 121
Rejestracja: 28 sie 2018, 13:00
Lokalizacja: Lublin

Janusz Kołodziej

Post autor: andres1978pl »

No i co mówiłem że Janek jeszcze pokaże że jest klasowym zawodnikiem, ilość zdobytych punktów mówi sama za siebie ( 3,2,3,1,2 = 11 plus bonus. Leszno go nie odda bo strzeliło by sobie w kolano. ;) :lol:

Kyle_UT
Posty: 112
Rejestracja: 20 lip 2015, 19:06

Janusz Kołodziej

Post autor: Kyle_UT »

Janek kolejne 2 lata zostaje w Lesznie ;)

Awatar użytkownika
BoSco
Posty: 363
Rejestracja: 01 kwie 2010, 20:58
Lokalizacja: Tarnów

Janusz Kołodziej

Post autor: BoSco »

Kyle_UT pisze:Janek kolejne 2 lata zostaje w Lesznie ;)
Dobrze kalkuluje, może za dwa lata awansujemy.
Ze sportowym pozdrowieniem!

peter_griffin
Posty: 713
Rejestracja: 02 maja 2016, 11:03

Janusz Kołodziej

Post autor: peter_griffin »

Wojenki ciąg dalszy, ale to Janusz kolejny raz sprowokował dyskusję. I kolejny raz nie podał żadnych konkretów, tylko same ogólniki. Chciałbym, żeby prezes potrafił tak konkretnie odpowiadać na zarzuty jak Mirek w tym oświadczeniu.
https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/78573 ... kamy-sie-w

Wolly wolly
Posty: 768
Rejestracja: 08 lip 2017, 5:30

Janusz Kołodziej

Post autor: Wolly wolly »

Przykro się to czyta ze dwóch wychowanków nie moze lub nie chce siąść ze sobą do stolu i sobie wszystko wyjaśnić... Wina leży po obu stronach i nikt tu nie jest święty w tej sprawie, Co nie zmienia faktu ze Mirek ma pełne prawo bronic swojego dobrego imienia w sądzie..
One ticket to valhalla

TKM
Posty: 529
Rejestracja: 07 lis 2009, 18:58
Lokalizacja: Tarnów

Janusz Kołodziej

Post autor: TKM »

Temat był już kiedyś dogłębnie maglowany i nie chce mi się do tego wracać. Oboje są siebie warci. Cierniak był pierwszy i Kołodziej nie powinien mu robić konkurencji póki jest zawodnikiem, a zwłaszcza nie podbierać głównego sponsora.
Cierniak też taki czysty nie jest bo jego syn zdawał jako UKS licencje i Unia będzie miała z tego wielkie G, więc niech nie pieprzy farmazonów, że wszystkich przekazuje do Unii.
Reszta ich sporu mnie nie interesuje, typowe tarnowskie bagienko.

P.S. Nie dziwię się że żaden poważny sponsor nie interesuje się tym klubem, bo tu na każdym poziomie jest dziecinada, obciach i brak profesjonalizmu, żeby nie napisać bardziej dosadnie.

fan ut
Posty: 821
Rejestracja: 22 wrz 2018, 23:15

Janusz Kołodziej

Post autor: fan ut »

W sumie to można powiedzieć ,że Cierniak z Kołodziejem to się sprzeczają o pierdoły. Na miejscu Cierniaka to bym sobie nie zawracał głowy jakimś sądem bo to wszystko jest śmiechu warte. Kołodziej i tak już się pozbył mechaników , którzy pisali pod jego szyldem . Powinni między sobą wyjaśnić pewne sprawy a nie mieszać do tego media i sądy istny kabaret :lol:

Nosacz
Posty: 1
Rejestracja: 04 lis 2018, 10:32

Janusz Kołodziej

Post autor: Nosacz »

Do fan ut Przestań pisać brednie o mnie i o moim koledze jeżeli nie znasz prawdy to lepiej nic nie pisz z pozdrowieniami były mechanik Janusza Kołodzieja Dariusz Grudniak.

Salvatore Savastano
Posty: 123
Rejestracja: 18 cze 2018, 0:18

Janusz Kołodziej

Post autor: Salvatore Savastano »

Nosacz pisze:Do fan ut Przestań pisać brednie o mnie i o moim koledze jeżeli nie znasz prawdy to lepiej nic nie pisz z pozdrowieniami były mechanik Janusza Kołodzieja Dariusz Grudniak.
Ale o jakiej prawdzie piszesz ? Jeśli powiedziałeś A to najwyższa pora też wypowiedzieć głośno B.

fan_uniatarnow
Posty: 211
Rejestracja: 04 gru 2016, 14:25

Janusz Kołodziej

Post autor: fan_uniatarnow »

Salvatore Savastano pisze:
Nosacz pisze:Do fan ut Przestań pisać brednie o mnie i o moim koledze jeżeli nie znasz prawdy to lepiej nic nie pisz z pozdrowieniami były mechanik Janusza Kołodzieja Dariusz Grudniak.
Ale o jakiej prawdzie piszesz ? Jeśli powiedziałeś A to najwyższa pora też wypowiedzieć głośno B.
A co Ty oczekujesz ze mechanik Janusza odarzu na forum opisze co i jak funkcjonowało w team Kołodzieja. Pewne brud pierze sie w wewnatrz, nie wszystcy i wszystko musza wiedziec, tak to jest w NORMALNYCH rodzinach. Chłopaki sie rozeszli bez szumnych info, nie wykluczone ze kiedys ich drogi moga sie zejsc

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6750
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Janusz Kołodziej

Post autor: savage »

Tylko pytanie, czy byli mechanicy Janusza powinni mówić "B"? Jeśli sąd uzna winę Janka w sprawie tych postów, to chyba logicznym będzie, że IP warsztatu nie było jedynym dowodem w sprawie.

Z jednej strony Janusza rozumiem, że aby medialnie się oczyścić zrzuca winę na "kogoś z teamu" - czytaj: "nikogo konkretnego", ale z drugiej stronie ten team również tworzyły osoby i to nie anonimowe i nie ma co się dziwić, że nie życzą sobie zrzucania na nich czyjejś winy.

Jestem fanem Janusza, ale w tej sprawie nie dziwię się Mirkowi, że walczy o swoje dobre imię. Jeśli to faktycznie Koldi pisał na forum, to niestety za swój błąd musi zapłacić. Jest to dziecinne zachowanie - to swoją drogą.

Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

peter_griffin
Posty: 713
Rejestracja: 02 maja 2016, 11:03

Janusz Kołodziej

Post autor: peter_griffin »

savage pisze: Jeśli to faktycznie Koldi pisał na forum, to niestety za swój błąd musi zapłacić. Jest to dziecinne zachowanie - to swoją drogą.
Pozdrawiam
Pisałeś kiedyś, że te posty nadal wiszą na tym forum. Mógłbyś zarzucić linkiem, albo przynajmniej wskazać w którym wątku to było? :)

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2894
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

Janusz Kołodziej

Post autor: konri »

peter_griffin pisze:
savage pisze: Jeśli to faktycznie Koldi pisał na forum, to niestety za swój błąd musi zapłacić. Jest to dziecinne zachowanie - to swoją drogą.
Pozdrawiam
Pisałeś kiedyś, że te posty nadal wiszą na tym forum. Mógłbyś zarzucić linkiem, albo przynajmniej wskazać w którym wątku to było? :)
http://forum.uniatarnow.net/viewtopic.p ... start=4000 służę i musisz jechać do tyłu ;)
http://forum.uniatarnow.net/viewtopic.p ... 04#p127304
Trzeba trochę poszukać ale kilka postów pod tymi linkami jest ten pierwszy to głównie o szkółkach a drugi to... zresztą pod linkiem jest wszystko z tego co mi się wydaje to chodzi o użytkownika, którego nick był wywieszony na transparencie podczas ostatnich zawodów w 2017 r. :) oraz drugiego z bardzo małą ilością postów.
ŻLF 2018 ŻLF 2023

ecs
Posty: 156
Rejestracja: 18 mar 2017, 17:27

Janusz Kołodziej

Post autor: ecs »

Na transparencie widniał nick Marcin1984 i chyba o ten nick głownie się rozbija , jakiś rówieśnik kołdiego hehe

fan_uniatarnow
Posty: 211
Rejestracja: 04 gru 2016, 14:25

Janusz Kołodziej

Post autor: fan_uniatarnow »

Panowie ale z ta wieksza pojemnoscia to chyba prawda gdyz kiedys na fb natknąłem sie na zdjecie pokazujace to sytułacje. Mlody cierniak uzywał 150 a wszystcy jechali na 125 i z tego co pamietam było kombinowane z 5 w nr silnika.
I z tymi makaronami tez sytułacja z przedkilku lat i duzo osob o tym mowiło ale wtedy cierniak nie był w Unii.

ecs
Posty: 156
Rejestracja: 18 mar 2017, 17:27

Janusz Kołodziej

Post autor: ecs »

Młody Cierniak talent nie bywały, patrz ostatnie baraże on rozjedzie nice lige.

peter_griffin
Posty: 713
Rejestracja: 02 maja 2016, 11:03

Janusz Kołodziej

Post autor: peter_griffin »

Dzięki. Teraz dopiero widzę, że gość zaczął pisać już w 2015 i każdy jego post dotyczył Kołodzieja lub Cierniaka. Co najlepsze facet w 2015 twierdził, że działa w teamie Janusza.
Marcin1984 pisze: Jestem osoba ktora dziala w teamie Janka - dla SPECJALISTOW tego forum to jest malo znaczace, bo wszystko wiedza czyli glowno wiedza, bo trybuna, a park maszyn czy tor to jest roznica, ale nic wam to nie powie, bo zawodnicy czy jego mechanicy to tylko malpiki ktore maja rozweselic poblicznosc czyli was, ale tarnowska, a tym bardziej z tego forum jest bardzo trudna wrecz ułomna..
Wiele z tych postów było pisanych w środku nocy, więc jeśli wszystkie pochodziły z określonego IP, to raczej ciężko będzie się wybronić niewiedzą.

I w ogóle nie rozumiem osób, którzy mają pretensje do Mirka o pójście z tym na policją i do sądu. Przecież ta osoba pomówiła Mirka o poważne sprawy. I teraz ta osoba będzie musiała znaleźć dowody na swoje oskarżenia, albo przeprosić.

Ciekawa też była reakcja na te oskarżenia użytkowników forum, w tym jednego moderatora, którzy najpierw kpili, że Mirek nie składa pozwu bo "Może dlatego że prawda w oczy kole.", a później te same osoby, gdy Mirek złożył pozew miały pretensje, że "robi wielkie halo" :lol: Co najwyżej to wy koledzy robicie panię lekkich obyczajów z logiki.

ramek
Posty: 190
Rejestracja: 20 paź 2014, 16:22

Janusz Kołodziej

Post autor: ramek »

Brawo Janek !!!!!! Wow

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3717
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Janusz Kołodziej

Post autor: Greg-Tarnów »

Brawo Janek :)
Pozdrawiam
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

Wolly wolly
Posty: 768
Rejestracja: 08 lip 2017, 5:30

Janusz Kołodziej

Post autor: Wolly wolly »

Gratulacje dla Janusza Kołodzieja!!
One ticket to valhalla

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4714
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Janusz Kołodziej

Post autor: Kibic UT »

Piękny wynik Janusza serce się raduje bo chodź nie jeździ u nas to nasz wychowanek,potencjał zawsze miał wielki tylko na arenie międzynarodowej nie potrafił się odnaleźć ale dzisiaj pokazał jaki w nim drzemie potencjał jeszcze raz brawo Janusz.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

fan ut
Posty: 821
Rejestracja: 22 wrz 2018, 23:15

Janusz Kołodziej

Post autor: fan ut »

Brawo dla Janka ale jestem z niego dumny w końcu to nasz wychowanek super może kiedyś jeszcze do nas wróci ach marzenie🙂

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3717
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Janusz Kołodziej

Post autor: Greg-Tarnów »

Może Janek złe duchy GP odgoni po Markecie.
Pozdrawiam
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

Todd Wiltshire
Posty: 29
Rejestracja: 03 wrz 2018, 9:57

Janusz Kołodziej

Post autor: Todd Wiltshire »

wielki sukces janka! gratulacje!

ten sukces ma wielką wartość i pokazuje jak januszowi brakowało takiego osiągnięcia. i wydaje mi się, że janek zawsze miał ten kompleks, ze mówili o nim jako o miejscowym matadorze, ze potrafi jeździć tylko na krajowym podwórku. kołodziej to zdecydowanie jeden z kilku najlepszych polskich zawodników ostatnich 20 lat, ale zawsze coś nie grało na arenie międzynarodowej. ja osobiście zdecydowanie przedkładam janusza nad kasprzaka, chociaż on ma tytuł wicemistrza świata. zawsze nie mogłem się pogodzić, że chłopaki, których janek objeżdżał jako junior potem wchodzili do gp a on miał problemy (lindgren, lindbaeck, bjerre, zagar czy nawet smolinski). ten sport jest na tyle specyficzny jeśli chodzi o ograniczenia wiekowe, że na nic nie jest za późno, ale spokojnie. szczerze liczę, że uda się jankowi utrzymać w pierwszej ósemce.
sukces janka to, patrząc globalnie, także wielki dzień dla unii tarnów. pierwszy raz w historii wychowanek unii wygrywa rundę gp. :lol:

kobra
Posty: 6
Rejestracja: 28 mar 2010, 17:44
Lokalizacja: Warszawa

Janusz Kołodziej

Post autor: kobra »

Jako kibic Janusza w końcu się doczekałem tego dnia. Zakochałem się w jego jeździe w 2001 roku jak jechał w 2-ligowej Unii na torze przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie i od razu wiedziałem, że mamy do czynienia z wielkim talentem. Zawsze lubiłem żużel, od tamtej pory żużel stał się śledzeniem losów tego chłopaka. Janusz przez te lata osiągnął wiele, takich karier w polskim żużlu nie było wiele, ale brakowało sukcesów międzynarodowych. Jak patrzyłem na sukcesy takiego Kasprzaka czy innych zawodników to zawsze sobie mówiłem, że tam powinien być Janusz bo talentem i umiejętnościami bije ich na głowę, tylko brakowało zawsze w mojej ocenie szeroko pojętego "mentalu". Wiele razy zadawałem sobie pytanie, czy gdyby ktoś mi powiedział wtedy w 2001 roku, że Janusz w swojej karierze będzie 3xIMP, 6xDMP, wygra wszyskie kaski, MIMP, MMPPK, srebro MEJ, wygrane w DMŚ/DMŚJ i jeszcze można wiele wymieniać ale bez sukcesów w Grand Prix to czy byłbym zadowolony taką karierą i odpowiedź moja brzmiałaby: nie, on ma talent by być najlepszy na świecie. I choć po wczorajszym dniu dalej nie postawiłbym dużych pieniędzy na to, to w pewien sposób Janusz udowodnił sobie i wszystkim kibicom, że w Grand Prix też może i może nastąpi blokada w głowie, przekona się, że jest w stanie być mistrzem świata, 35 lat to nie jest jeszcze za późno.
Dla Was jako kibiców Unii Tarnów w mojej opinii to największy sukces w dziejach klubu, bo dla mnie on ma większą wartość niż wszystkie tytuły DMP zdobyte dzięki Gollobom/Rickardssonowi, wszak chłopak który zaczynał u Was w biednej Unii Tarnów, wychowany przez trenera z Tanowa Wardzałę wygrywa rundę IMŚ.
Podrawiam

ODPOWIEDZ