Unia Tarnów 2020

Speedway w tarnowskim jak i światowym wydaniu.
Awatar użytkownika
savage
Moderator

Unia Tarnów 2020

Post autor: savage » 28 sie 2019, 10:22

Moim zdaniem to wygranie ligi, paradoksalnie nie jest takie niemożliwe (biorąc pod uwagę aspekty personalne i finansowe):

Kulakov
Mroczka
Lebiediev
Kaczmarek
Ljung
Cierniak
Konieczny
Rolnicki

Moim zdaniem moglibyśmy postraszyć Toruń nawet z Holtą i Holderami (jeśli ktoś tam zrozumie, że na I ligę to niegłupi kierunek).

Oczywiście to skład hipotetyczny ;)

Aaaaa nie! Zapomniałem, że lepiej byłoby zaorać wszystko i zacząć od zera pod rządami Dawida Matury 8-)
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

fan ut

Unia Tarnów 2020

Post autor: fan ut » 28 sie 2019, 11:42

https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/84010 ... poza-podiu A może tak któregoś młodego ruska podpisać z nim na trzy lata i może odpali . A najlepiej to wyciągnąć Lebiedeva w I-ildze to wymiata przecież ;)

Kibic UT

Unia Tarnów 2020

Post autor: Kibic UT » 28 sie 2019, 14:59

Ljung
Mroczka
Kaczmarek
Kurdiaszow
Kułakow
Cierniak
Konieczny
Plus jakiś młody rusek pod ósemką tak bym widział zespół.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Salvatore Savastano

Unia Tarnów 2020

Post autor: Salvatore Savastano » 28 sie 2019, 17:00

fan ut pisze:
28 sie 2019, 11:42
https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/84010 ... poza-podiu A może tak któregoś młodego ruska podpisać z nim na trzy lata i może odpali . A najlepiej to wyciągnąć Lebiedeva w I-ildze to wymiata przecież ;)
Już podpisał w Toruniu to chyba nie bardzo.

Salvatore Savastano

Unia Tarnów 2020

Post autor: Salvatore Savastano » 28 sie 2019, 17:00

fan ut pisze:
28 sie 2019, 11:42

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów

Unia Tarnów 2020

Post autor: Greg-Tarnów » 28 sie 2019, 23:23

Salvatore Savastano pisze:
28 sie 2019, 17:00
Ale jest np. Aleksandr Kajbuszew warto by było się nim zainteresować.
https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/83724 ... lacy-bez-m
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów

Unia Tarnów 2020

Post autor: Greg-Tarnów » 28 sie 2019, 23:28

Mamy już cel na przyszły rok. Po meczu w Rybniku mieliśmy rozmowę z Panem Arturem z Grupy Azoty (Kopciem – przyp. red.) i powiedział on, że w kolejnym sezonie naszym zadaniem będzie wygranie ligi.
Jeśli to co mówi Artur jest prawdą,to jest szansa na to żeby Kułakow,Ljung i Mateusz zostali w Tarnowie.
Pozdrawiam

peter

Unia Tarnów 2020

Post autor: peter » 29 sie 2019, 0:20

Greg-Tarnów pisze:
28 sie 2019, 23:28
Mamy już cel na przyszły rok. Po meczu w Rybniku mieliśmy rozmowę z Panem Arturem z Grupy Azoty (Kopciem – przyp. red.) i powiedział on, że w kolejnym sezonie naszym zadaniem będzie wygranie ligi.
Jeśli to co mówi Artur jest prawdą,to jest szansa na to żeby Kułakow,Ljung i Mateusz zostali w Tarnowie.
Pozdrawiam
No to gratuluje ufności Koledze bo akurat macie super dobre informacje jak widać ... Wprost od Pana Artura który jest dobrze a nawet bardzo "skolegowany" z osobami z RN i samym Ł.S. Zresztą już kiedyś sam Zarząd GA wydał oświadczenie że to co mówi/mówił Pan Artur to nie jest stanowsisko Sponsora czyli całej GA tylko jego prywatne wypociny... Więc radzę dobrze to zweryfikować...

fan ut

Unia Tarnów 2020

Post autor: fan ut » 30 sie 2019, 9:32

https://www.speedwaynews.pl/aktualnosci ... sie-dobrze Raczej Ljung zostanie dobrze by było Kułakova przynajmniej na dwa lata załatwić i do tego trzecia armata i wymiatamy :)

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów

Unia Tarnów 2020

Post autor: Greg-Tarnów » 30 sie 2019, 15:13

https://www.przegladsportowy.pl/zuzel/p ... em/d3gssxg
Jak to się ma do słów menagera Wiktora że Unia ma pierwszeństwo w negocjacjach.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
njk1987

Unia Tarnów 2020

Post autor: njk1987 » 30 sie 2019, 15:38

Greg-Tarnów pisze:
30 sie 2019, 15:13
https://www.przegladsportowy.pl/zuzel/p ... em/d3gssxg
Jak to się ma do słów menagera Wiktora że Unia ma pierwszeństwo w negocjacjach.
Pozdrawiam
Zwróć uwagę na autora tesktu. Z drugiej strony, sam jest ciekawy, czy nasz wódz podjął już jakies konkretne rozmowy, czy czeka aż Wiktor sam zapuka do drzwi :lol:
Na górze ma mieć sweter
A na dole na dresowo

fan ut

Unia Tarnów 2020

Post autor: fan ut » 30 sie 2019, 16:42

Znając naszego prezesa to pewnie wyśle Viktorowi sms o spotkaniu ale najszybciej to go zobaczy jak przyjedzie z Toruniem w przyszłym roku walczyć z naszą Unią .Pewnie znowu się okaże że stracimy przez oszołoma kolejnego zdolnego zawodnika bo przy jego toku myślenia nikt długo nie będzie czekał aż jaśnie pan zacznie rozmowy :x

Awatar użytkownika
savage
Moderator

Unia Tarnów 2020

Post autor: savage » 30 sie 2019, 18:15

Serio, wierzycie, że nikt w Unii z Wiktorem nie rozmawiał?

Pinio

Unia Tarnów 2020

Post autor: Pinio » 30 sie 2019, 20:22

Savage,jak czytam twoje posty,to aż mi się humor poprawia ,szkoda ze niema opcji LUBIĘ TO.😉😉😉😉

ElPolako

Unia Tarnów 2020

Post autor: ElPolako » 31 sie 2019, 11:57

Czasem mam wrażenie, że na forum piszą osoby które dopiero co zaczęły przygodę z żużel chociaż doskonale wiem, że tak nie jest.

Na prawdę wierzycie w takie rzeczy jak brak rozmów z zawodnikami?

Dobrą opcją jest przed przeczytaniem artykułu sprawdzić kto jest jego autorem.

Ja osobiście widząc takie nazwiska jak Ostafiński, Puka, Hynek odpuszczam z marszu czytanie takiego artykułu.

Pozdro

peter_griffin

Unia Tarnów 2020

Post autor: peter_griffin » 02 wrz 2019, 16:35

Panowie chyba żartujecie z tym Mroczką? Powinniśmy celować w zawodników młodych, którzy mogę być drugim Jamrógiem lub Kułakowem. Nie w gościa, który zalicza 15 imprez w sezonie!

1. Ljung
2. Kaczmarek
3. Musielak
4. Pieszczek
5. Łogaczow
6. Cierniak
7. Konieczny

Kibic UT

Unia Tarnów 2020

Post autor: Kibic UT » 02 wrz 2019, 16:59

peter_griffin pisze:
02 wrz 2019, 16:35
Panowie chyba żartujecie z tym Mroczką? Powinniśmy celować w zawodników młodych, którzy mogę być drugim Jamrógiem lub Kułakowem. Nie w gościa, który zalicza 15 imprez w sezonie!

1. Ljung
2. Kaczmarek
3. Musielak
4. Pieszczek
5. Łogaczow
6. Cierniak
7. Konieczny
Mroczka i Kaczmarek zostaja na przyszły sezon i wydaje mi się że dojdzie jeszcze Rolnicki zobaczymy czy Kułakow i Ljung zostana bo jeśli nie to lecimy na pysk do 2 ligi,ja karnetu na komików nie kupię dość już przez lata wydawałem pieniędzy na ten klub.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

TKM

Unia Tarnów 2020

Post autor: TKM » 02 wrz 2019, 21:22

Ja już w tym roku byłem może 3 razy, a wcześniej od 92 roku to prawie meczu nie opuściłem za wyjątkiem jakichś urlopów czy innych zdarzeń losowych.
W przyszłym roku jak odejdzie Kułakov i dalej tu będzie śmigał Mroczka z Czają to moja noga nie postanie. Czekam aż to wszystko upadnie, bo w tej formie to patologia. Może w Tarnowie też jest potrzebna przerwa jak w Rzeszowie, żeby coś ruszyło. Ludzie zgłodnieją za żużlem i może coś ruszy. Leśne dziadki odejdą, bo koryto wyschnie i przyjdą zapaleńcy.

fan ut

Unia Tarnów 2020

Post autor: fan ut » 02 wrz 2019, 21:29

Wszyscy już się rozpisują jak jest rozdysponowany skład jaskółek a mianowicie że na pewno Cierniak jest we Wrocławiu, Kułakov w Toruniu o ostatnio to że Ljung w Gdańsku .Jak tak dalej pójdzie to zostanie skład walczący ledwie o utrzymanie a co za tym idzie bardzo niska frekwencja bo jak nie będzie motywacji o jakieś cele i odpowiednich nazwisk to jedyny krok aby nasz zarząd chciał całkiem rozwalić tarnowski żużel.Jeśli jeszcze mają choć trochę ambicji i honoru to myślę że powinni się zainteresować takimi nazwiskami jak Czugonov który nie chce być rezerwowy a u nas mógłby wymiatać a w dodatku młody i zdolny ,ciekawą opcją są bracia Cholderowie którzy mają potencjał a może nie chcą dużej kasy,lub francuz Bellego,Lahti,lub Lebiedew jeśli jeszcze go Toruń nie zgarnął.Napewno trzeba myśleć pod kątem przyszłościowym ,żeby był z nich pożytek na dłuższą metę a nie na jeden sezon ;)

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów

Unia Tarnów 2020

Post autor: Greg-Tarnów » 02 wrz 2019, 22:50

Mam podobnie jak kolega TKM choć mniejszy staż żużla z racji wieku.Kupuje co roku karnet,gadżety,pamiątki jeżdżę na wyjazdy a w zamian dostaje wybrakowany produkt.Zawsze byłem na meczu czy prezentacji bez względu na wynik.U mnie warunek kupienia karnetu na przyszły sezon to Ljung,Kułakow,Cierniak i ktoś lepszy za Czaję.Już w tym roku był skład słaby a przy takim sponsorze jak Azoty to jest „Ch..., dupa i kamieni kupa”.Gdyby nie to że Ljung i Kułakow mieli sezon życia bo byśmy byli na miejscu Orła Łódź.Ostrovia sonduje możliwość ściągnięcia Lamberta.
Ciekawe co Sady tworzy.
Pozdrawiam

fan ut

Unia Tarnów 2020

Post autor: fan ut » 03 wrz 2019, 11:41

https://www.speedwaynews.pl/aktualnosci ... w-tarnowie Cierniak niby chce zostać piłeczka po stronie Sadego ale po nim można się wszystkiego spodziewać. Jeśli by Mateusz został to podpisać z nim dłuższy kontrakt ,żeby w razie czego odzyskać za niego kasę gdyby w późniejszym czasie odszedł bo tak to byśmy zostali z niczym bez Cierniaka i bez kasy :(

Awatar użytkownika
savage
Moderator

Unia Tarnów 2020

Post autor: savage » 03 wrz 2019, 12:30

fan ut pisze:
03 wrz 2019, 11:41
https://www.speedwaynews.pl/aktualnosci ... w-tarnowie Cierniak niby chce zostać piłeczka po stronie Sadego ale po nim można się wszystkiego spodziewać. Jeśli by Mateusz został to podpisać z nim dłuższy kontrakt ,żeby w razie czego odzyskać za niego kasę gdyby w późniejszym czasie odszedł bo tak to byśmy zostali z niczym bez Cierniaka i bez kasy :(
Po co rozmawiać z Mateuszem, skoro "jest już we Wrocławiu o czym wiadomo od wiosny"? Pisał o tym Redaktor Naczelny, pisali o tym dziennikarze z Tarnowa... Wygląda na pewne info.

Obrazek

fan ut

Unia Tarnów 2020

Post autor: fan ut » 03 wrz 2019, 13:11

Może jeszcze nic nie jest stracone a jeśli faktycznie Cierniak jest już we Wrocławiu to może by tak Sady zrobił wymianę Czugonov do Tarnowa miałby pewne miejsce a Cierniak w ostateczności do Wrocławia ;)

Awatar użytkownika
the_naturat

Unia Tarnów 2020

Post autor: the_naturat » 03 wrz 2019, 16:10

W wywiadzie chęć pozostania w Tarnowie deklaruje Mateusz. Pytanie: czego chce ojciec Mateusza. Oczywiście, że fajnie by było podpisać z Mateuszem dłuższy kontrakt. Ale obstawiam, że podobnie myślą we Wrocławiu i Zielonej Górze. I tamtejsze oferty też pewnie zakładały kontrakt do końca wieku juniorskiego. A po co się tak ograniczać jak co roku można zmieniać klub i licytować jak młody będzie się dobrze rozwijał? Nie wiemy jak wyglądały rozmowy tym Wrocławiem. To mogło być coś w stylu: "obiecuję, że przyjdę do Wrocławia z Mateuszem" lub "Obiecuję że przyjdę do Wrocławia z Mateuszem, jeżeli zdecydujemy się odejść z Tarnowa." Niby 5 słów więcej, a diametralnie zmienia kontekst, które dziennikarze mogą świadomie lub nie pominąć, żeby kliki się zgadzały. Poczekamy co się wydarzy.

Zanim zbudujemy sobie w głowach skład na kolejny sezon, trzeba określić jakie są cele drużyny w kolejnym sezonie. Walczymy o I miejsce z Toruniem czy odpuszczamy. Niby p. Kopeć "deklarował" awans. Powtórzę to co już mówiłem przed sezonem. Idealnie byłoby wygrać NPLŻ żeby pokazać, że drużyna jest dobra, brakuje tylko stadionu. Nie wiadomo jak mocny skład zbuduje Toruń. Z finansowego punktu widzenia, może się po prostu nie opłaca podnosić rękawicy, zeby wydać niepotrzebnie woru hajsu.

fan ut dobrze pisze. Trzeba uważnie patrzeć co się dzieje we Wrocku. Jak zostanie Drabik to trzeba założyć, że wskoczy do składu. Dla kogoś z dwójki Jamróg/Czugunow może braknąć miejsca :) O Miliku nie pisze, on się na tarnowski owal nie nadaje.

1. Musielak/Lahti - ten pierwszy miał świetny sezon. Marzył mi się przed sezonem, nie pykło. O ile dobrze pamiętam, jak przyjeżdżał z Lesznem do Tarnowa to notował tu dobre występy. Lahti też miał teraz kapitalny występ na naszym torze. A lepiej 7 razy w sezonie przyjeżdzać do Tarnowa niż na Łotwę.
2. Zengota/Koza/ - nie wierzę, że Grzesiek po tej kontuzji, która go tak masakruje wróci na wiosnę w formie ekstraligowej. Można by go przekonać, że I liga to będzie świetne miejsce, aby się odbudować niż zostawać w Motorze z silnym Lambertem. A Ernest to Ernest. Poprzednia zima była strasznie ciężka. Nieudane wojaże, Rzeszów, Opole. Podejrzewam, że na przygotowania do sezonu nikt mu dobrze nie sypnął. Jest swój,trzeba wyciągnąć do niego pomocną dłoń i dać szanse się odbudować.
3. Jamróg/Czugunow/Tungate - o dwóch pierwszych pisałem. Tungate to też dobry zawodnik jak na I-ligowe realia. Nasz tor też mu chyba pasuje.
4. Kaczmarek - ma kontrakt, dobrze się rozwija
5. Ljung - ma kontrakt, nie zakładam że będzie chciał odchodzić.

Niestety, mam dziwne przeczucie, że nie uda się zbudować nic groźnego. Cała ta otoczka kiedy prezes S odpuścił PO, wysyłał dziwne maile i kompromituje sie w mediach tworzy bańkę bylejakości. I pewnie taki skład otrzymamy. Od paru lat drużyna jest budowana coraz gorzej. Rozum podpowiada, że jednak skład będzie bardziej na walkę o utrzymanie. Straciliśmy atut toru, który wymaga przebudowy. I nie chcę nawet myśleć o słowach dr Wardackiego, że za 2 lata żużel w Tarnowie przestanie istnieć

Awatar użytkownika
Ghoulski

Unia Tarnów 2020

Post autor: Ghoulski » 03 wrz 2019, 16:24

the_naturat pisze:
03 wrz 2019, 16:10
1. Musielak
Dograny w Toruniu i to już od parunastu dni
"Vincere non è importante, è l'unica cosa che conta"

ODPOWIEDZ