Unia Tarnów 2020

Speedway w tarnowskim jak i światowym wydaniu.
Awatar użytkownika
Szotek

Re: Unia Tarnów 2020

Post autor: Szotek »

Po czym tak wnioskujesz?
Instytucja gościa dostępna tylko jest na najwyższym poziomie rozgrywek żużlowych. Zgodnie z tym, zawodnik z eWinner 1. Ligi lub 2. Ligi Żużlowej może wystąpić na zasadzie gościa w Ekstralidze.

Kibic UT

Post autor: Kibic UT »

W Tarnowie może jechać jako gość ale zawodnik z 2 ligi ale klub nie jest zainteresowany, z tego co mówił Proszowski bo mamy zamknięty skład i klub się ze wszystkimi zawodnikami dogadał.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

ziggy

Post autor: ziggy »

Koledzy wydawałoby się że piszą tu ludzie mający jakiekolwiek pojęcie o regulaminie..Mamy skład jaki mamy i módlmy się(choć będzie mi trudno)o to by GA pozostał sponsorem na następne lata.

Kibic UT

ziggy pisze:
21 cze 2020, 20:48
Koledzy wydawałoby się że piszą tu ludzie mający jakiekolwiek pojęcie o regulaminie..Mamy skład jaki mamy i módlmy się(choć będzie mi trudno)o to by GA pozostał sponsorem na następne lata.
Mamy skład nie najgorszy spaść nie spadniemy a awansować i tak nie ma jak bo stadion jest tragiczny miasto nie robi nic z tym z reszta miasto to już bankrut,a Grupa Azoty zostanie z klubem nie wiem czego ludzie szukaja na siłę czarnych wizji,a swoja droga co ma do tego modlenie to nie wiem :lol:

ziggy

Kibic UT pisze:
21 cze 2020, 21:04
ziggy pisze:
Mamy skład nie najgorszy spaść nie spadniemy a awansować i tak nie ma jak bo stadion jest tragiczny miasto nie robi nic z tym z reszta miasto to już bankrut,a Grupa Azoty zostanie z klubem nie wiem czego ludzie szukaja na siłę czarnych wizji,a swoja droga co ma do tego modlenie to nie wiem :lol:
Ostatni raz stwierdzam że jestem niewierzącym(i proszę mi tym dupy nie zawracać)Co nie przeszkadza mi to utożsamiać się z większością narodu dla której wiara jest ważna .Tak poprostu w naszym języku i tradycji tak wyraża się emocje i podziwiam Twoją "wiarę"w to że GA na wieki wieków zostanie z klubem.
Ostatnio zmieniony 21 cze 2020, 22:45 przez ziggy, łącznie zmieniany 2 razy.

Kibic UT

ziggy pisze:
21 cze 2020, 22:32
Kibic UT pisze:
21 cze 2020, 21:04
ziggy pisze:
Ostatni raz stwierdzam że jestem niewierzącym(i proszę mi tym dupy nie zawracać)Co nie przeszkadza mi utożsamiać się z większością narodu dla której wiara jest ważna .Tak poprostu w naszym języku i tradycji wyraża się emocje i podziwiam Twoją "wiarę"w to że GA na wieki wieków zostanie z klubem.
Powiedz mi co ma wiara do sportu bo nie ogarniam tego,Grupa Azoty zostanie z kubem niby czemu ma odejść stadion to problem miasta tylko i wyłacznie nie klubu bodajże 18 lat już upłynęło odkad miasto ma stadion pod soba i nie zrobiło z nim nic totalne zgnojenie takie barany rzadza tym miastem,za raz mi pewnie dasz za przykład Lublin tam któraś już spółka nie wiem która bo trudno zliczyć i 4 mln z miasta plus 1 mln z funduszy Unii Europejskich a Puławy im załatwili politycy z tamtych rejonów za Tarnowem nikt się nie wstawi Wardzała jak był posłem tylko się lansował nic więcej z reszta dalej to robi szkodnik.

ziggy

Pomijając paradoks że Ty niewierzący wierzysz bezbrzeźnie w wiekuiste przymierze Uniii z GA to wydaje mi się że poprostu się nie zrozumiemy.Pozostańmy więc przy swoich zdaniach.

Kibic UT

ziggy pisze:
21 cze 2020, 22:54
Pomijając paradoks że Ty niewierzący wierzysz bezbrzeźnie w wiekuiste przymierze Uniii z GA to wydaje mi się że poprostu się nie zrozumiemy.Pozostańmy więc przy swoich zdaniach.
Nieraz się wypowiadał prezes Grupy Azoty i nigdzie nie usłyszałem że nie dadza kasy z reszta w zarzadzie sa ludzie z Tarnowa i wiedza ile dla mieszkańców znaczy żużel,problemem jest miasto źle zarzadzane co ja mówię ono w ogóle nie jest zarzadzane ale co tam przecież prezydent komik powiedział że Tarnów jest rozkwicie :lol:

ziggy

Kibic UT pisze:
21 cze 2020, 22:58
ziggy pisze:
Nieraz się wypowiadał prezes Grupy Azoty i nigdzie nie usłyszałem że nie dadza kasy z reszta w zarzadzie sa ludzie z Tarnowa i wiedza ile dla mieszkańców znaczy żużel,problemem jest miasto źle zarzadzane co ja mówię ono w ogóle nie jest zarzadzane ale co tam przecież prezydent komik powiedział że Tarnów jest rozkwicie :lol:
Nie daj boże gdy się zmieni władza to ten prezes będzie nadal prezesem?A śmiech mnie ogarnia pusty gdy twierdzisz że w radzie nadzorczej GA większość mają ludzie związani z Tarnowem.

ziggy

Kibic UT

ziggy pisze:
21 cze 2020, 23:08
Kibic UT pisze:
21 cze 2020, 22:58
ziggy pisze:
Nie daj boże gdy się zmieni władza to ten prezes będzie nadal prezesem?A śmiech mnie ogarnia pusty gdy twierdzisz że w radzie nadzorczej GA większość mają ludzie związani z Tarnowem.
Temat prezesa był poruszany wiele razy na tym forum żeby prezesa zmienić musiał by ktoś wykupić udziały od obecnych akcjonariuszy gdzie sa chętnie by to zrobić,co do władzy ja jestem za prawda od paru lat Tarnowem rzadza nieudacznicy z miasta kiedyś liczacego się w kraju robia miasteczko nic nie znaczace,jeszcze zadłużone ja się pytam skad takie długi ma miasto skoro w tym mieście nic się nie robi drogi takie że idzie urwać koło nie dogadamy się bo ja inaczej pewne sprawy widzę.

ziggy

Przecież ja nie pisałem o prezesie Unii tylko prezesie GA bo sam podniosłes ten temat.Nie mam już sił dyskutować z Tobą i do zobaczenia na stadionie.

Kibic UT

ziggy pisze:
21 cze 2020, 23:22
Przecież ja nie pisałem o prezesie Unii tylko prezesie GA bo sam podniosłes ten temat.Nie mam już sił dyskutować z Tobą i do zobaczenia na stadionie.
Odnośnie prezesa Grupy Azotów nie jest stad przecież i pieniadze daja na sport w Tarnowie,a jak się władza zmieni to zapewne prezes się zmieni ale to normalne nudno by było gdyby wszyscy się zgadzali i mówili jednym językiem życzę emocji na skansenie w Tarnowie fajnie że żużelek na żywo lejemy uciekinierów pozdrawiam :lol:

tomm85

Post autor: tomm85 »

Piszac do wątku prezesa i stadionu to tak....dopuki miastem rządzą z PO stadionu niema i niebedzie chyba że władza w sejmie się zmieni....A teraz 2 wątek. Byłem dziś po karnety dla mnie syna i córka ma 6lat wiec słabiej pytam o karnet zero czy przed meczem będą i usłyszałem odpowiedź niema i niebedzie. Pytam o bilet rodzinny niema i niebedzie. Mówię córce że chyba nici z żużla w tym roku A ona :oops: :oops: :oops: wiec musiałem kupic

Kibic UT

tomm85 pisze:
23 cze 2020, 16:59
Piszac do wątku prezesa i stadionu to tak....dopuki miastem rządzą z PO stadionu niema i niebedzie chyba że władza w sejmie się zmieni....A teraz 2 wątek. Byłem dziś po karnety dla mnie syna i córka ma 6lat wiec słabiej pytam o karnet zero czy przed meczem będą i usłyszałem odpowiedź niema i niebedzie. Pytam o bilet rodzinny niema i niebedzie. Mówię córce że chyba nici z żużla w tym roku A ona :oops: :oops: :oops: wiec musiałem kupic
Miastem rzadza deb... skończone co widać na każdym kroku to jest problem i wszystko przez to kuleje co widać na każdym kroku,a jeśli chodzi o drugi watek to podejście klubu do kibica to jest żenada ale temat poruszany kilkakrotnie na tym forum.

ziggy

Kibic UT pisze:
23 cze 2020, 17:08
tomm85 pisze:
Miastem rzadza deb... skończone co widać na każdym kroku to jest problem i wszystko przez to kuleje co widać na każdym kroku,a jeśli chodzi o drugi watek to podejście klubu do kibica to jest żenada ale temat poruszany kilkakrotnie na tym foruum

wejss

Post autor: wejss »

Kibic UT pisze:
23 cze 2020, 17:08
tomm85 pisze:
Miastem rzadza deb... skończone co widać na każdym kroku to jest problem i wszystko przez to kuleje co widać na każdym kroku,a jeśli chodzi o drugi watek to podejście klubu do kibica to jest żenada ale temat poruszany kilkakrotnie na tym forum.
Wiesz...miastem rządzą deb... jak napisałeś. Ale ktoś tych deb... wybrał. Niestety wybrali ich deb.... A jak śpiewał Kazik, "debil nie wie, że jest debil...a mądry to wie". Reasumując swój wybrał swego i ma co chciał.

Awatar użytkownika
josef

Post autor: josef »

Natomiast jeśli miastem rządził by PiS to mielibyśmy juz stadion podobny do Torunia , żuzlowcy jezdzili by w ekstralidze , piłkarze nożni w 1 lidze i metro od Falklandów do Azotów .Przestancie pisać głupoty bo pod rządami PiSU było by to samo g...o co jest teraz , moze z jednym wyjątkiem ze na każdym skwerze byłby pomnik Lecha Kaczyńskiego pupila oszołomów z PiSU . W Tarnowie potrzebny jest prezydent z jajami który chciałby aby Tarnów się rozwijał i miał plan jak wyjść z tego marazmu .

fan ut

Post autor: fan ut »

Prezydent Miasta musi uwielbiać żużel bo inaczej nic z tego nieważne z jakiej opcji politycznej bo przecież był już z pisu chyba Rojek i to samo było dziadostwo . Musimy na przyszłość wybierać takiego prezydenta który opowie się czy jest za tą dyscypliną i za stadionem ;)

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów

Post autor: Greg-Tarnów »

josef pisze:
25 cze 2020, 13:34
Natomiast jeśli miastem rządził by PiS to mielibyśmy juz stadion podobny do Torunia , żuzlowcy jezdzili by w ekstralidze , piłkarze nożni w 1 lidze i metro od Falklandów do Azotów .Przestancie pisać głupoty bo pod rządami PiSU było by to samo g...o co jest teraz , moze z jednym wyjątkiem ze na każdym skwerze byłby pomnik Lecha Kaczyńskiego pupila oszołomów z PiSU . W Tarnowie potrzebny jest prezydent z jajami który chciałby aby Tarnów się rozwijał i miał plan jak wyjść z tego marazmu .
pisiory swoją drogą ale co zrobił dobrego dla klubu prawnik za darmo :D to jest jedna banda złodziei.
Za pisiorów tylko chytry kler ma się dobrze i nieroby.Obecnie w mieście mamy najwięcej urzędników i kolesiów wąsatego romana.
Niestety Tarnów od wielu lat nie ma dobrego gospodarza.Ludzie głosują na partie a nie na kandydata i tu jest problem.
Pozdrawiam

ziggy

josef pisze:
25 cze 2020, 13:34
Natomiast jeśli miastem rządził by PiS to mielibyśmy juz stadion podobny do Torunia , żuzlowcy jezdzili by w ekstralidze , piłkarze nożni w 1 lidze i metro od Falklandów do Azotów .Przestancie pisać głupoty bo pod rządami PiSU było by to samo g...o co jest teraz , moze z jednym wyjątkiem ze na każdym skwerze byłby pomnik Lecha Kaczyńskiego pupila oszołomów z PiSU . W Tarnowie potrzebny jest prezydent z jajami który chciałby aby Tarnów się rozwijał i miał plan jak wyjść z tego marazmu.
i co ty nadal uważasz że nasz prezydent powinien z Kodziarzami protestować przeciw rządowi a potem chcieć złamanego grosza od rządzących?https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka ... 69#slajd-1 a może nie?
https://www.youtube.com/watch?v=hTUKlKLrt64 a potem jesteś zdziwiony że w Rzeszowie Ferenc z SLD a w Lublinie Żuk PO były wiceminister w rządzie Tuska mogą się dogadac z rządem a tylko nasz pieprzony "napoleon" ma problemy?Dla porządku teraz nazywa się Grzegorz Pietrzak i mieszka na Bałutach w Łodzi .Zakładając że chciałbyś cokolwiek uzyskać od swojego ojca to najpierw zelżył byś go i zjebał a potem poszedł z prośbą o wsparcie?

ziggy

Tylko Unia

Post autor: Tylko Unia »

Awatar użytkownika
savage
Moderator

Post autor: savage »

Tylko Unia pisze:
30 cze 2020, 17:14
Rozmowa z Martinem Vaculikiem

https://starnowa.tv/jaskolczy-lot-marti ... 2USDNhfOj0
Łezka się w oku kręci...
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

fan ut

Post autor: fan ut »

savage pisze:
30 cze 2020, 21:50
Tylko Unia pisze:
30 cze 2020, 17:14
Rozmowa z Martinem Vaculikiem

https://starnowa.tv/jaskolczy-lot-marti ... 2USDNhfOj0
Łezka się w oku kręci...
Tak właśnie racja łezka się w oku kręci to były super czasy mam jeszcze cichą nadzieję że Martin Vaculik i Janek Kołodziej jeszcze pojadą kiedyś w barwach jaskółek.

ODPOWIEDZ