Obrazek

Unia Tarnów 2020

2010-2023
Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4726
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Unia Tarnów 2020

Post autor: Kibic UT »

Szkoda jeździć tak jak my jedziemy o nic i robienie sobie jaj z kibiców jak we wczorajszym meczu,nie ma kasy to ściagnać samych młodych zawodników którzy chca się pokazać po sezonie odejda jest takich multum.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6753
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Unia Tarnów 2020

Post autor: savage »

Podstawowe pytanie to CEL na przyszły sezon. Jeśli nadal jazda dla jazdy to Mroczke bym zostawił. Bedziemybmieli dwóch mocnych juniorów jak na PLŻ, jeśli zostanie Kulakov, to jeden pewniak za Czaje i mamy realne szans na awans.
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Pytek
Posty: 882
Rejestracja: 23 lip 2009, 1:36
Lokalizacja: Tarnow/Chicago

Unia Tarnów 2020

Post autor: Pytek »

Savage - o ile Twoje propozycje odnośnie zakładów w sprawie Mateusza budziły optymizm, tak stwierdzenie o "realnych szansach na awans" w naszym przypadku rodzą niepokój o samopoczucie, a nawet o zdrowie :D

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4726
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Unia Tarnów 2020

Post autor: Kibic UT »

Jeśli chodzi o nowy sezon wszyscy aut zostawić tylko Kaczmarka bo o polaków ciężko na rynku i sprowadzić do niego Rolnickiego,plus Lahti,Bellego,Łogaczow pod ósemkę Gruchalski i można jechać i tak jedziemy byle jechać to wolę zawodników ambitnych którym się chce i zrobić coś z tym anty torem.

Rolnicki
Łogaczow
Kaczmarek
Bellego
Lahti
Konieczny
Cierniak
Gruchalski
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6753
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Unia Tarnów 2020

Post autor: savage »

Pytek pisze: 18 sie 2019, 17:43 Savage - o ile Twoje propozycje odnośnie zakładów w sprawie Mateusza budziły optymizm, tak stwierdzenie o "realnych szansach na awans" w naszym przypadku rodzą niepokój o samopoczucie, a nawet o zdrowie :D
Mówię tylko o składzie, który dawałby szansę na awans. O rzeczach pozasportowych pisałem niejednokrotnie i ja w szansę na licencję w Ekstra oceniam na 5%. Ale jeśli dokonamy kosmetycznych zmian, to skład:

Ljung
Kaczmarek
Thungate
Mroczka
Kułakov
Cierniak
Konieczny

Daje szansę na walkę o czołowe lokaty.
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

fan ut
Posty: 822
Rejestracja: 22 wrz 2018, 23:15

Unia Tarnów 2020

Post autor: fan ut »

Myśląc o przyszłym sezonie w zależności od środków finansowych widzę taki skład
1Ljung
2Kaczmarek
3Lebiedew
4Mroczka( tylko dlatego że ciężko o polaka )
5Kułakov
6Cierniak
7Konieczny
8Rolnicki od przyszłego sezonu ma być rezerwa
(Opcja rez.Lahti,Bellego,Łogaczow,Gruchalski Musielak a najlepiej to jakiś rusek młody dać mu tylko sprzęt i będzie wymiatał :)

ecs
Posty: 156
Rejestracja: 18 mar 2017, 17:27

Unia Tarnów 2020

Post autor: ecs »

Nie chcę żadnych nickich 2.0 :lol: czajow, kaczmarkow. Czy oni kogoś mineli na trasie prócz juniorów? Jak w miarę nie wyjdą z pod taśmy to nie wywalczą nic na trasie.

Awatar użytkownika
lolek69
Posty: 841
Rejestracja: 26 wrz 2010, 23:54
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2020

Post autor: lolek69 »

Jak dla mnie skład na przyszły sezon to jedna wielka niewiadoma ponieważ nie wiadomo co zaś usłyszymy na koniec sezonu mam na myśli zadłużenia itp. Kulakov i Ljung mieli bardzo dobry sezon i pewnie będą się ustawiać po nich chętni tutaj mam na myśli Toruń. Kaczmarek jeśli będzie chciał wrócić do domu to wróci. 1 liga tak samo, a może jeździć u siebie. Jeśli Toruń nie podbierze nam Wiktora i Daniela to skład widzę tak..

1. Peter Ljung
2. Patryk Rolnicki ?/ Daniel Kaczmarek ?
3. Timo Lahti
4. Artur Mroczka
5. Wiktor Kułakov?
6. Przemysław Konieczny
7. Mateusz Cierniak ?
~Mogłem wybrać wiele dróg, wybrałem te barwy, ten klub ! ! ~

Awatar użytkownika
josef
Posty: 643
Rejestracja: 27 lip 2009, 8:45
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2020

Post autor: josef »

Panowie o czym wy tu piszecie na tych nowych zawodników trzeba pieniędzy nikt za darmo tutaj nie przyjdzie , zawodnik jak podpisuje kontrakt to najpierw bierze kase za podpis pod kontraktem i te pieniądze muśi dostać jeszcze przed sezonem , w klubie są długi jeszcze za 2018 rok + za ten sezon tez będzie tego trochę . Jeśli Sady dostanie kasę od Azotów a z tego co wiem na pewno będzie mniejsza niz w 2019 roku to ta kasa pójdzie na spłacenie długów a za co zawodnicy będą jezdzić w 2020 roku :?: W klubie zostaną tylko ci zawodnicy których nikt nie będzie chciał do tego wróci Rolnicki , moze kilku juniorów od Kołodzieja i walczymy o utrzymanie w 1 lidze .

njk1987
Posty: 1042
Rejestracja: 25 mar 2012, 12:26
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2020

Post autor: njk1987 »

Ja to widze tak, oczywiście w wariancie optymistycznym, czyli z opcją Ljung - Kaczmarek wypełniającą 2 letni kontrakt:

1. Ljung
2. Koza
3. Kaczmarek
4. Rolnicki
5. Mroczka
6. Cierniak/Rempała
7. Konieczny

Stawiam 85% do 15%. że w następnym sezonie będzie ciężka walka o utrzymanie, niż walka o PO...
Tarnów moim miastem, Unia moim klubem...

Awatar użytkownika
ams92
Posty: 2579
Rejestracja: 23 lip 2009, 12:16
Lokalizacja: Nagawczyna/Kraków
Kontakt:

Unia Tarnów 2020

Post autor: ams92 »

lolek69 pisze: 18 sie 2019, 21:48 Kaczmarek jeśli będzie chciał wrócić do domu to wróci. 1 liga tak samo, a może jeździć u siebie.
Od kiedy Toruń to dom Kaczmarka? Toż to wychowanek Unii Leszno. Myślę, że akurat Kaczmarek zostanie. O reszcie trudno cokolwiek powiedzieć. Za dużo niewiadomych, od naszych finansów począwszy.
http://www.mapawkieszeni.pl - Strona dla pasjonatów wycieczek, zwiedzania, górskich wędrówek.

Awatar użytkownika
lolek69
Posty: 841
Rejestracja: 26 wrz 2010, 23:54
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2020

Post autor: lolek69 »

ams92 pisze: 19 sie 2019, 9:48
lolek69 pisze: 18 sie 2019, 21:48 Kaczmarek jeśli będzie chciał wrócić do domu to wróci. 1 liga tak samo, a może jeździć u siebie.
Od kiedy Toruń to dom Kaczmarka? Toż to wychowanek Unii Leszno. Myślę, że akurat Kaczmarek zostanie. O reszcie trudno cokolwiek powiedzieć. Za dużo niewiadomych, od naszych finansów począwszy.
Tak masz rację, bardziej chodziło mi o to, że tam jeździł i tyle.
~Mogłem wybrać wiele dróg, wybrałem te barwy, ten klub ! ! ~

4evern
Posty: 539
Rejestracja: 01 sie 2009, 21:07
Lokalizacja: Dębica

Unia Tarnów 2020

Post autor: 4evern »

Torun jak wezmie polskiego to albo kogos z extra albo topki 1 ligi a nie przecietnego zawodnika. Poza tym Daniels ma na dwa lata nikt go przeplacal nie bedzie. Ljung na emeryture moze wybrac pewne i znane miejsce jakim dla niego jest Tarnow, watpie ze bedzie pchal sie do extra. Jedyną niewiadomą są uregulowane finanse. Dalej to Mroczka Koza Rolnicki i drugi lider. To wcale nie jakies wielkie pieniądze. Gorzej z juniorami. Po postawie starszego Cierniaka wyglada na to ze jego czas w Tarnowie sie skonczyl. Koniecznie trzeba ktoregos chlopaka z Tarnowa sprowadzic z powrotem i dalej probowac cos z Koniecznym i Rempałą. Tak czy siak to skład do utrzymania.

j-rules
Posty: 1292
Rejestracja: 12 lis 2013, 19:59

Unia Tarnów 2020

Post autor: j-rules »

ecs pisze: 18 sie 2019, 21:40 Nie chcę żadnych nickich 2.0 :lol: czajow, kaczmarkow. Czy oni kogoś mineli na trasie prócz juniorów? Jak w miarę nie wyjdą z pod taśmy to nie wywalczą nic na trasie.
podpisuje sie kazda konczyna. Trzeba kozakow, ktorzy moga przyciagnac na trybuny. Kaczmarek to mordega dla oczu - choc prywatnie jest w porzadku.
A co do Ljunga - zdecyduje po GP Challenge. Jakby awansowal - co jest realne w tej marnej stawce - to obstawiam, ze pojdzie do Torunia.

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3721
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Unia Tarnów 2020

Post autor: Greg-Tarnów »

j-rules pisze: 20 sie 2019, 21:37 Kaczmarek to mordega dla oczu - choc prywatnie jest w porzadku.
Kaczmarek to jest jedyny Polak który powinien zostać.Sezon miał przyzwoity swoje chłopak zrobił.
Zgadza się że jest drewniany na motorze.Ale w 100% podchodzi do swojej pracy jest profesjonalistą.
Z Rybnikiem pojechał na ile potrafił.A to że nie potrafi walczyć to inna sprawa.Wiek juniora kończy
Gruchalski jego bym u nas widział.Potrafi walczyć i lubi nasz tor.Na młodych trzeba stawiać.
Pozdrawiam

1.Kaczmarek
2.Bellego
3.Huckenbeck
4.Gruchalski
5.Lahti
6.Konieczny
7.Rempała
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6753
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Unia Tarnów 2020

Post autor: savage »

Greg-Tarnów pisze: 20 sie 2019, 22:12 Kaczmarek to jest jedyny Polak który powinien zostać.Sezon miał przyzwoity swoje chłopak zrobił.
Zgadza się że jest drewniany na motorze.Ale w 100% podchodzi do swojej pracy jest profesjonalistą.
Z Rybnikiem pojechał na ile potrafił.A to że nie potrafi walczyć to inna sprawa.Wiek juniora kończy
Gruchalski jego bym u nas widział.Potrafi walczyć i lubi nasz tor.Na młodych trzeba stawiać.
Pozdrawiam

1.Kaczmarek
2.Bellego
3.Huckenbeck
4.Gruchalski
5.Lahti
6.Konieczny
7.Rempała

To od razu do II ligi się zgłośmy :D
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

xemi
Posty: 575
Rejestracja: 31 lip 2009, 12:06
Lokalizacja: Tarnow

Unia Tarnów 2020

Post autor: xemi »

Zejdźcie na ziemię! Nie mamy kasy na wypłaty za ten sezon, a komuś się marzy skład na PO na przyszły sezon...

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4726
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Unia Tarnów 2020

Post autor: Kibic UT »

xemi pisze: 20 sie 2019, 22:28 Zejdźcie na ziemię! Nie mamy kasy na wypłaty za ten sezon, a komuś się marzy skład na PO na przyszły sezon...
Ogłosić upadłość dość tej patologii.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Awatar użytkownika
Yoda
Posty: 3269
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:56
Lokalizacja: Będzin

Unia Tarnów 2020

Post autor: Yoda »

Jaki byście skład tu nie pisali to i tak to jest wielki ch*j. Bez stadionu każdy sezon będzie bez ambicji. Od tego roku dostaliśmy jasny sygnał. Dla Was śmietanki z ekstraligi nie ma. I czy to będzie pan Sady prezesem, Dowhan, czy Angela Merkel to zostaje nam kiszenie się ligę niżej. Jesteśmy na obecną chwilę drużyną bez ambicji.

Gierappa
Posty: 167
Rejestracja: 11 kwie 2011, 8:48
Kontakt:

Unia Tarnów 2020

Post autor: Gierappa »

Yoda przesadziłeś.....

Z Dowhanem, a tym bardziej Angela do E-ligi na pewno by nas wpuścili. Przynajmniej byłby partner do rozmów.... :D

A tak poważnie, to w chwili obecnej najlepiej będzie rozwiązać klub i zacząć wszystko od nowa.
Miasto wypowiada umowę najmu i przekazuje nowej spółce.

Innego lekarstwa póki co nie widzę, bo z roku na rok jest tylko gorzej.

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6753
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Unia Tarnów 2020

Post autor: savage »

Gierappa pisze: 21 sie 2019, 8:44 Yoda przesadziłeś.....

Z Dowhanem, a tym bardziej Angela do E-ligi na pewno by nas wpuścili. Przynajmniej byłby partner do rozmów.... :D

A tak poważnie, to w chwili obecnej najlepiej będzie rozwiązać klub i zacząć wszystko od nowa.
Miasto wypowiada umowę najmu i przekazuje nowej spółce.

Innego lekarstwa póki co nie widzę, bo z roku na rok jest tylko gorzej.
Tylko pytanie jest jedno:

Jaki realny cel sportowy miałby być postawiony przed nową Spółką?

Bo jeśli mówimy o najwyższym możliwym osiągnięciu - wygraniu I ligi bez awansu, to obecnie mamy drużynę, która była tego dość bliska. Nie widzę sensu zaczynania od II ligi, no chyba tylko dla satysfakcji 100 osób na forum, że "Sady już nie będzie prezesem" i dla totalnego pogrzebania żużla w mieście...
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

fan ut
Posty: 822
Rejestracja: 22 wrz 2018, 23:15

Unia Tarnów 2020

Post autor: fan ut »

Nie chodzi oto żeby zaczynać od II-ligi tylko ,rozwiązać cały ten zarząd wywalić tych leśnych dziadków na czele z prezesem którzy o żużlu nie mają zielonego pojęcia. Niech w klubie działają osoby dla których żużel jest pasją i zależy im aby klub miał dobrą markę i liczył się w ekstralidze ,a nie chęcią dorobienia się wzajemnej adoracji i kolesiostwa. Potrzeba ludzi młodych pasjonatów i wykształconych przede wszystkim żeby mogli robić dobry marketing medialny szukać po całym kraju sponsorów a nie narzekać siedzieć i nic nie robić ,że się nie da ,że nie ma możliwości itd. Azoty już dawno powinny wystawić swojego człowieka na prezesa żeby nie przynosił wstydu wizerunkowego bo przecież oni dają kasę na ten klub. Co roku jest coraz gorzej z zarządzaniem klubu przecież to widać gołym okiem nie trzeba być geniuszem żeby to zauważyć.W Lublinie też przecież rządzili dawniej takie same betony w zarządzie jak u nas ,aż w końcu przyszli normalni ludzie i wszyscy widzą jak to super działa teraz to jesteśmy 100lat za nimi w zarządzaniu klubu :(

KoNiK
Posty: 2076
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:09
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2020

Post autor: KoNiK »

Tylko ze Kępy w Lublinie maja swoj biznes i przy okazji mlody chcial ratowac zuzel i sie w to zaangazowal. U nas nie przypominam sobie zeby byli prezesi z zapleczem sponsorskim. Jedyny Bukowski ktory potrafil wyprosic te grosze od mniejszych firm. Teraz nie wiem czy problem jest wsrod malych firm ktore nie maja kasy czy osoba np. Prezesa im przeszkadza i lepiej jest miec taka wymowke.

fan ut
Posty: 822
Rejestracja: 22 wrz 2018, 23:15

Unia Tarnów 2020

Post autor: fan ut »

A ja wiem z dobrego źródła bo znam osobiście osoby które mogłyby dać kasę ,że dopóki będzie ten zarząd na czele z Sadym to nie dadzą ani grosza. Powiem tyle ,że dla nich 500tyś czy milion nie robi różnicy i to nie są jakieś pionki tylko poważni biznesmeni ,oni po prostu czekają na normalnych ludzi muszą widzieć że komuś na tym klubie zależy nie wyrzucą pieniędzy w błoto. :oops:

fan ut
Posty: 822
Rejestracja: 22 wrz 2018, 23:15

Unia Tarnów 2020

Post autor: fan ut »

https://www.speedwaynews.pl/aktualnosci ... ejny-sezon No to już wiemy ,że Mroczka chce zostać ale jak nie zmieni swojego podejścia do żużla to nic z tego nie będzie musi więcej startować w różnych ligach a nie być hobbystą ;) Czyli zarząd chce zająć I-miejsce w przyszłym roku tylko zapomniał ,że Toruń będzie miał skład na wygranie ligi a nam potrzeba trzeciego lidera na miarę Ljunga i Kułakova :D

Zablokowany