Obrazek

Unia Tarnów 2020

2010-2023
fan ut
Posty: 822
Rejestracja: 22 wrz 2018, 23:15

Unia Tarnów 2020

Post autor: fan ut »

https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/85798 ... iktora-kul Jak Sady wyrobi sobie dobrą opinię wśród zawodników to będzie przebierał w ofertach :)

Pytek
Posty: 882
Rejestracja: 23 lip 2009, 1:36
Lokalizacja: Tarnow/Chicago

Unia Tarnów 2020

Post autor: Pytek »

ziggy pisze: 06 gru 2019, 8:47
"Wszystko to co napisałeś to prawda.Tylko czy winą dobrego prezesa(menadżera)jest to że potrafi wykorzystać zgodne z istniejącymi regulaminami mądre czy głupie przepisy?Śmieszą mnie również padające tu argumenty że Stal Gorzów ma długi i dlatego niby moralnie jesteśmy od nich lepsi.Tylko że ich prezes nie zawahał się wziąć kredytu dla ratowania klubu i teraz te długi spłaca a my bez żadnych kredytów nie możemy spłacić swoich.ROW tez miał długi a odkąd przyszedł Mrozek jakoś o nich nie słychać.To którego prezesa byś wolał?No chyba że uważasz że my jesteśmy zwycięzcami moralnymi,choć jak wykazałem też tak jakby nie do końca.Udawajmy nadal męczennika za ideały moralne narodów tylko gdzie nas to zaprowadzi? "

Broń Boże nie zamierzam robić z nas męczenników Przypomniałem dlaczego sytuacja medalików jest irytująca. Długi Gorzowa latają mi koło pióra, ale różne podejście do tego tematu przez gównianych pismaków już mnie wkurza. W naszym przypadku indolencja prezesa i RN jest powodem dramatu tego klubu, który prowadzony jest ku samozagładzie od kilku dobrych lat. Ragularnie spada poziom sportowy, a długi ciągną się jak smród po gaciach. Jak to jest możliwe że przy takim sponsorze my ciągle jesteśmy w dupie? Przez tyle lat żadnego większego sponsora, pomysłu na marketing, dialogu z miastem.
Dlaczgoś biedny? Boś głupi!

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4726
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Unia Tarnów 2020

Post autor: Kibic UT »

Pytek pisze: 06 gru 2019, 13:49 Przypomniałem dlaczego sytuacja medalików jest irytująca.
Unia Tarnów dalej pod nadzorem włókniarz był jak nie płacił to są kpiny ku*** i będę do tego wracał bo w ogóle nie płacili zaległości jakie mieli udali głupich po czym wrócili po sezonie maja ta sama nazwę klubu te same barwy,sukcesy klubu również liczone kpiny nie warto być uczciwym w tym sporcie o nas cały czas się pisze.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3721
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Unia Tarnów 2020

Post autor: Greg-Tarnów »

ziggy pisze: 05 gru 2019, 22:24 Grzesiu a czym się różni sytuacja Motoru od Włókniarza?Tu i tam przyszedł prezes któremu się chce. Czepiasz się tylko Świącika.
ziggy nie czepiam się tylko włókniarza choć oni to największa patologia.Świącik,Kępa czy Mrozek nie zrobili nic wielkiego.
Tam gdzie jest kasa miejska tam jest żużel.Odejmij im kasę z miasta i żużla nie ma.
Pozdrawiam
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3721
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Unia Tarnów 2020

Post autor: Greg-Tarnów »

fan ut pisze: 06 gru 2019, 9:46 https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/85798 ... iktora-kul Jak Sady wyrobi sobie dobrą opinię wśród zawodników to będzie przebierał w ofertach
Jak im nie pasuje to mogą jeździć za stawki w Anglii :) Milik też mi gwiazda średnia na poziomie Gruchalskiego.
Pozdrawiam
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3721
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Unia Tarnów 2020

Post autor: Greg-Tarnów »

Pytek pisze: 06 gru 2019, 1:47 Sytuacja Czewy jest szczegolna, poniewaz po powstaniu nowego, wolnego od dlugow tworu natychmiast dostali sie do Elipy. Akurat w tamtym sezonie nie bylo 2 ligi, a dodatkowo nikt nie byl zainteresowany awansem.
Pytek nie było w tamtym okresie 2 ligi bo Świącik to sobie załatwił.Potem był szybki awans i ta sama nazwa i ten sam klub.
Historia znana każdemu ale nikt tego nie piętnuje.Dzisiaj mają Ekstraligę i Świącik mówi coś o zamknięciu ligi.Tak samo
było z Gkm Fiałkowski im załatwił ekstraligę bo na torze dziady nie potrafiły awansować.Ludzie nie lubią prawdy.
Pozdrawiam
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Unia Tarnów 2020

Post autor: ziggy »

Greg-Tarnów pisze: 06 gru 2019, 19:47
ziggy pisze: 05 gru 2019, 22:24 Grzesiu a czym się różni sytuacja Motoru od Włókniarza?Tu i tam przyszedł prezes któremu się chce. Czepiasz się tylko Świącika.
ziggy nie czepiam się tylko włókniarza choć oni to największa patologia.Świącik,Kępa czy Mrozek nie zrobili nic wielkiego.
Tam gdzie jest kasa miejska tam jest żużel.Odejmij im kasę z miasta i żużla nie ma.
Pozdrawiam
Nie kombinuj, jak naszemu prezesowi odejmiesz kasę z GA to u nas żużla też nie ma.A nawet idę o zakład że oni jakoś sobie poradzą pewnie nie na tym poziomie.Nie robią cudów tylko to co dobry prezes powinien.Kępa 4 bańki dostanie dopiero teraz za to że utrzymał drużynę w e lipie mimo że nikt mu szans nie dawał przed sezonem nie licząc innych osiągnięć.A przypomnij mi za co 4 bańki dostaje nasz prezio,może za wypierdolenie Michelsena? Chcę Ci przypomnieć że oni oficjalnie płacą podwójne stawki a mimo to nikt nie ma długów.U nas marzenie ściętej głowy.

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4726
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Unia Tarnów 2020

Post autor: Kibic UT »

ziggy pisze: 06 gru 2019, 20:18 Nie kombinuj, jak naszemu prezesowi odejmiesz kasę z GA to u nas żużla też nie ma.A nawet idę o zakład że oni jakoś sobie poradzą pewnie nie na tym poziomie.Nie robią cudów tylko to co dobry prezes powinien.Kępa 4 bańki dostanie dopiero teraz za to że utrzymał drużynę w e lipie mimo że nikt mu szans nie dawał przed sezonem nie licząc innych osiągnięć.A przypomnij mi za co 4 bańki dostaje nasz prezio,może za wypierdolenie Michelsena? Chcę Ci przypomnieć że oni oficjalnie płacą podwójne stawki a mimo to nikt nie ma długów.U nas marzenie ściętej głowy.
Odejmij w Lublinie 4 mln z miasta plus kasę z Azotów i maja 2 ligę w żużlu tak samo kozacy wielcy to samo się tyczy włókniarza i 3,5 mln z miasta czekam aż samorzady przestana dawać na zawodowy sport bo to jest patologia,w żadnym innym państwie nie ma czegoś takiego a propo Azotów zakładu nie ma w Lublinie i Szczecinie a daja tam kasę a na sport w Tarnowie tak naprawdę daja wielkie ochłapy,a co do stawek w żużlu i płacenia to jest również chora sytuacja bulić tyle zawodnikom na dyscyplinę której już nikt poważnie oprócz nas nie traktuje.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Unia Tarnów 2020

Post autor: ziggy »

https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/85815 ... ow-i-karne Skąd według mnie wziął się fenomen frekwencyjny na żużlu w Tarnowie?Kiedy ojciec zabierał nas tam to nie było telewizji,mało kto miał radio a nawet kołchoźnik.Samochodów prywatnych praktycznie nie było,mało kto miał motor a nawet rowerów było niewiele.Popularne były beczki śmierci na targowicy.Klubów piłkarskich było więcej niż obecnie i na dużo wyższym poziomie ale żużel był tylko na Unii.Dlatego szło się na niego jak do cyrku całymi rodzinami.Bo to był inny świat.I do dziś te dzieci(ja) oczywiście nie wszystkie ich dzieci i wnuki tu przychodzą.Dlatego apeluję do prezesa żeby rozważył drastyczne zmiany w cenach biletów rodzinnych.Skoro nie można zmienić prezesa to może da się zmienić mentalność prezesa.Przypomnę panu że za pana kadencji dzieci do siedmiu lat mogły wchodzić na trybunę z rodzicami.Liczebność widowni głównie dzięki pańskiej działalności drastycznie się zmniejsza a jaka jest różnica w kosztach organizacyjnych zawodów czy będzie to trzy czy pięć tysięcy?Tym bardziej że rodzice tych dzieci zostawią pieniądze na stadionie w innej formie.Trzeba tylko zaopatrzyć sklepik z pamiątkami.Ja o panu mam swoje zdanie ale może te dzieciaki będą miały inne.

Pytek
Posty: 882
Rejestracja: 23 lip 2009, 1:36
Lokalizacja: Tarnow/Chicago

Unia Tarnów 2020

Post autor: Pytek »

Ziggy już nie przesadzaj z tymi Azotami w Lublinie. Puławy są w lubelskim, Police praktycznie peryferie Szczecina. To, że człowiek udający prezesa w naszym mieście nie potrafi "dograć technikalii" z żadnym znaczącym sponsorem świadczy tylko o nim. Nie potrafi dogadać się z nikim w żadnej kwestii. Dlaczego w Lesznie wszystko działa perfekcyjnie? Tam od lat prezesem klubu jest człowiek wykładający swoją kasę na ten sport, co czyni go wiarygodnym w oczach innych potencjalnych sponsorów. Dodatkowo wie, jak prowadzić interes i rozmawiać z ludźmi.
Pozdrawiam

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Unia Tarnów 2020

Post autor: ziggy »

Pytek pisze: 07 gru 2019, 14:18 Ziggy już nie przesadzaj z tymi Azotami w Lublinie. Puławy są w lubelskim, Police praktycznie peryferie Szczecina. To, że człowiek udający prezesa w naszym mieście nie potrafi "dograć technikalii" z żadnym znaczącym sponsorem świadczy tylko o nim. Nie potrafi dogadać się z nikim w żadnej kwestii. Dlaczego w Lesznie wszystko działa perfekcyjnie? Tam od lat prezesem klubu jest człowiek wykładający swoją kasę na ten sport, co czyni go wiarygodnym w oczach innych potencjalnych sponsorów. Dodatkowo wie, jak prowadzić interes i rozmawiać z ludźmi.
Pozdrawiam
Przeczytaj jeszcze raz.Zastanów się czy na pewno chciałeś to do mnie skierować?Bo ja naprawdę nie wiem o co chodzi i nie potrafię Ci odpowiedzieć.Może chodzi Ci o Kibica UT.

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Unia Tarnów 2020

Post autor: ziggy »

Kibic UT pisze: 07 gru 2019, 13:45
ziggy pisze: 06 gru 2019, 20:18 Nie kombinuj, jak naszemu prezesowi odejmiesz kasę z GA to u nas żużla też nie ma.A nawet idę o zakład że oni jakoś sobie poradzą pewnie nie na tym poziomie.Nie robią cudów tylko to co dobry prezes powinien.Kępa 4 bańki dostanie dopiero teraz za to że utrzymał drużynę w e lipie mimo że nikt mu szans nie dawał przed sezonem nie licząc innych osiągnięć.A przypomnij mi za co 4 bańki dostaje nasz prezio,może za wypierdolenie Michelsena? Chcę Ci przypomnieć że oni oficjalnie płacą podwójne stawki a mimo to nikt nie ma długów.U nas marzenie ściętej głowy.
Odejmij w Lublinie 4 mln z miasta plus kasę z Azotów i maja 2 ligę w żużlu tak samo kozacy wielcy to samo się tyczy włókniarza i 3,5 mln z miasta czekam aż samorzady przestana dawać na zawodowy sport bo to jest patologia,w żadnym innym państwie nie ma czegoś takiego a propo Azotów zakładu nie ma w Lublinie i Szczecinie a daja tam kasę a na sport w Tarnowie tak naprawdę daja wielkie ochłapy,a co do stawek w żużlu i płacenia to jest również chora sytuacja bulić tyle zawodnikom na dyscyplinę której już nikt poważnie oprócz nas nie traktuje.
Najpierw odpowiem na zarzuty.GA ma w nazwie Tarnów czy nie?Raz już tu na forum tłumaczyłem całą strukturę GA i że tam są spółki zależne ale osobne podmioty gospodarcze.GA Tarnów jako całość wspiera sport polski mimo że źle rządzą według Ciebie pisiory. Pomijam że jak by źle rządzili to nie mieli by z czego wspierać?Puławy są w lubelskim?Police są w szczecińskim(zachodniopomorskim)?Teraz mogą zacząć się wycofywać ze sponsoringu bo jako całość chcą sfinansować w Policach największą chemiczną inwestycję w europie której sprzeciwiają się ruski jako mniejszościowy udziałowiec.Co do stawek i sponsoringu sportu zawodowego przez samorządy zgadzam się z Tobą całkowicie.Ale wkurwiają mnie ludzie tacy jak Ty.Świat jaki jest taki jest.A Ty ciągle narzekasz że inni to czy tamto tylko nie widzisz belki w swoim oku.Mnie rodzice uczyli choć z powodu wojny niewykształceni że mam nie zazdrościć innym ich bogactwa czy wiedzy tylko mam się uczyć od nich.A Tobie chyba mniej zależy na tym czy Unia będzie najlepsza niż na tym żeby udowodnić że tamci są chuja warci.A co mnie oni obchodzą?
Ostatnio zmieniony 07 gru 2019, 15:50 przez ziggy, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4726
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Unia Tarnów 2020

Post autor: Kibic UT »

ziggy pisze: 07 gru 2019, 15:29 GA Tarnów jako całość wspiera sport polski mimo że źle rządzą według Ciebie pisiory.
Pisiory tak jak inne partie zadłużaja kraj i coraz to nowe podatki wymyślaja by doić z ludzi kasę a inflacja zjada pieniadze jak ci się to podoba to spoko.
ziggy pisze: 07 gru 2019, 15:29 Ale wkurwiają mnie ludzie tacy jak Ty.Świat jaki jest taki jest.A Ty ciągle narzekasz że inni to czy tamto tylko nie widzisz belki w swoim oku.Mnie rodzice uczyli choć z powodu wojny niewykształceni że mam nie zazdrościć innym ich bogactwa czy wiedzy tylko mam się uczyć od nich.
Nikomu niczego nie zazdroszczę także coś ci się pomyliło nie zrozumiałeś co miałem na myśli w Tarnowie syf w żużlu zgadza się jak większości klubów gdzie powtórzę to po raz kolejny żeruje się na samorzadach badź spółkach skarbu państwa.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Unia Tarnów 2020

Post autor: ziggy »

Kibic UT pisze: 07 gru 2019, 15:47
ziggy pisze: 07 gru 2019, 15:29 GA Tarnów jako całość wspiera sport polski mimo że źle rządzą według Ciebie pisiory.
Pisiory tak jak inne partie zadłużaja kraj i coraz to nowe podatki wymyślaja by doić z ludzi kasę a inflacja zjada pieniadze jak ci się to podoba to spoko.
ziggy pisze: 07 gru 2019, 15:29 Ale wkurwiają mnie ludzie tacy jak Ty.Świat jaki jest taki jest.A Ty ciągle narzekasz że inni to czy tamto tylko nie widzisz belki w swoim oku.Mnie rodzice uczyli choć z powodu wojny niewykształceni że mam nie zazdrościć innym ich bogactwa czy wiedzy tylko mam się uczyć od nich.
Nikomu niczego nie zazdroszczę także coś ci się pomyliło nie zrozumiałeś co miałem na myśli w Tarnowie syf w żużlu zgadza się jak większości klubów gdzie powtórzę to po raz kolejny żeruje się na samorzadach badź spółkach skarbu państwa.
Z tą inflacją nie przesadzaj bo jest na całym świecie i u nas wcale nie największa a dług publiczny się zmniejszył i proszę Cię dyskutuj o problemach a nie o partiach.Teraz rządzi ta kiedyś będzie inna.I jaka by nie rządziła to musisz żyć i działać w aktualnej rzeczywistości.Możesz mi powiedzieć co wnosi to że pomstujesz na innych?Lepiej pomyśl co zrobić żeby u nas było lepiej.A z tym zrozumieniem to mam problem. Opieram się na tym co przeczytałem a nie na tym co autor miał na myśli.Tym bardziej że mam złe skojarzenia.Bo jak w I liceum wieczorowym dla pracujących(1971.r) na sprawdzianie dostaliśmy pytanie "co tow. Gierek miał na myśli na VIII plenum(nie pamiętam tezy) KC PZPR"to napisałem żeby pani poszła na planty do cyganki(wtedy jeszcze tam wróżyły) bo ja nie mam najmniejszego pojęcia i na tym skończyłem tam edukację.

Pytek
Posty: 882
Rejestracja: 23 lip 2009, 1:36
Lokalizacja: Tarnow/Chicago

Unia Tarnów 2020

Post autor: Pytek »

ziggy pisze: 07 gru 2019, 14:30
Pytek pisze: 07 gru 2019, 14:18 Ziggy już nie przesadzaj z tymi Azotami w Lublinie. Puławy są w lubelskim, Police praktycznie peryferie Szczecina. To, że człowiek udający prezesa w naszym mieście nie potrafi "dograć technikalii" z żadnym znaczącym sponsorem świadczy tylko o nim. Nie potrafi dogadać się z nikim w żadnej kwestii. Dlaczego w Lesznie wszystko działa perfekcyjnie? Tam od lat prezesem klubu jest człowiek wykładający swoją kasę na ten sport, co czyni go wiarygodnym w oczach innych potencjalnych sponsorów. Dodatkowo wie, jak prowadzić interes i rozmawiać z ludźmi.
Pozdrawiam
Przeczytaj jeszcze raz.Zastanów się czy na pewno chciałeś to do mnie skierować?Bo ja naprawdę nie wiem o co chodzi i nie potrafię Ci odpowiedzieć.Może chodzi Ci o Kibica UT.
Ja pier... Rzeczywiście. Przepraszam i odbijam piłkę do Kibic UT🙈

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4726
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Unia Tarnów 2020

Post autor: Kibic UT »

Pytek pisze: 08 gru 2019, 4:01 Ja pier... Rzeczywiście. Przepraszam i odbijam piłkę do Kibic UT
Napisałem wyżej swoje zdanie w tej kwestii jedynie można nadmienić że rzeczywiście Leszno to klub zbudowany profesjonalnie, w Tarnowie nigdy tak naprawdę nie było dobrego zarzadu wszystko jest robione na teraz na już bez pomysłu na dalsze lata żadnych podwalin.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

ElPolako
Posty: 350
Rejestracja: 27 lip 2009, 23:21
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2020

Post autor: ElPolako »

Kibic UT pisze: 08 gru 2019, 11:16
Pytek pisze: 08 gru 2019, 4:01 Ja pier... Rzeczywiście. Przepraszam i odbijam piłkę do Kibic UT
Napisałem wyżej swoje zdanie w tej kwestii jedynie można nadmienić że rzeczywiście Leszno to klub zbudowany profesjonalnie, w Tarnowie nigdy tak naprawdę nie było dobrego zarzadu wszystko jest robione na teraz na już bez pomysłu na dalsze lata żadnych podwalin.
Bukowski był jaki był... W naszym lokalnym piekiełku wieszali na nim psy ale trzeba przyznać, że szacunek w środowisku miał i wiedział gdzie, z kim i jak rozmawiać.

fan ut
Posty: 822
Rejestracja: 22 wrz 2018, 23:15

Unia Tarnów 2020

Post autor: fan ut »

https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/85856 ... jako-glebo Czyżby w Tarnowie następny zawodnik miał się odbudować pożyjemy zobaczymy ;)

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3721
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Unia Tarnów 2020

Post autor: Greg-Tarnów »

fan ut pisze: 08 gru 2019, 20:37 https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/85856 ... jako-glebo Czyżby w Tarnowie następny zawodnik miał się odbudować pożyjemy zobaczymy
Kim ma mieć bazę w Tarnowie i polskiego mechanika.Będzie przygotowany do polskiej ligi bardzo dobrze.
Fajnie jakby u nas zaistniał.Na czarnego konia typuje Gruchalskiego będzie zdziwienie jego wynikami ;)
Karnety mają być w sprzedaży od Stycznia.No szkoda że na mikołaja klub nie wypuścił.Kalendarze super nie musi
Mateusz zachęcać do zakupu :)
Pozdrawiam
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Unia Tarnów 2020

Post autor: ziggy »

https://www.przegladsportowy.pl/zuzel/p ... ch/1bxve7n Czyli po staremu .Długi jak były tak są.Łotysze żadnych długów nie mają ale po dwukrotnym wygraniu ligi co roku staczają się po równi pochyłej z braku perspektyw z powodu absurdalnego regulaminu.

fan ut
Posty: 822
Rejestracja: 22 wrz 2018, 23:15

Unia Tarnów 2020

Post autor: fan ut »

ziggy pisze: 12 gru 2019, 8:28 https://www.przegladsportowy.pl/zuzel/p ... ch/1bxve7n Czyli po staremu .Długi jak były tak są.Łotysze żadnych długów nie mają ale po dwukrotnym wygraniu ligi co roku staczają się po równi pochyłej z braku perspektyw z powodu absurdalnego regulaminu.
Z tego co mówił Sady to ponoć mamy być chyba na plusie przecież tyle zaoszczędził w tym sezonie odpuścili między innymi mecz z Rybnikiem ;)

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6753
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Unia Tarnów 2020

Post autor: savage »

No i znowu - wielkie lamenty, afery, problemy finansowe i na koniec licencja przyznana.

Co roku to samo...
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Unia Tarnów 2020

Post autor: ziggy »

savage pisze: 12 gru 2019, 10:18 No i znowu - wielkie lamenty, afery, problemy finansowe i na koniec licencja przyznana.

Co roku to samo...
na początek:"IV. KRYTERIA dot. INFRASTRUKTURY SPORTOWEJ
§ 71. Klub, aby uzyskać Licencje musi posiadać do swojej dyspozycji stadion żużlowy spełniający wymogi FIM zawarte w: "Normy dla Torów do Wyścigów Torowych (STRC)" na dany rok oraz:
1) mający co najmniej następująca liczbę indywidualnych miejsc siedzących:
- EŻ - 5000, a ponadto dysponujący zadaszona trybuna, na minimum 300 miejsc,
- DM I ligi - 300,
- DM II ligi– 150.
2) oświetlenie minimum 900 luxów na tor i 400 luxów w parku maszyn i linii ustawienia zawodników – dla klubów DM I ligi od 2012 roku, dla klubów DM II ligi – nie obowiązuje.
3) wyposażony w system monitoringu widowni, rejestracji przebiegu zawodów za pomocą urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk, zgodny z obowiązującymi przepisami wykonawczymi do ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych.
4) wyposażony w bandy pneumatyczne z homologacja FIM.
2. Przez posiadanie do dyspozycji stadionu żużlowego przez Klub rozumie sie sytuacje, gdy Klub zapewnia sobie prawo do wyłącznego i swobodnego dysponowania stadionem co najmniej w datach kalendarzowych zawodów oraz w datach wszystkich zawodów wyznaczonych przez uprawnione podmioty, w szczególności w nowych datach zawodów przełożonych lub odwołanych".Nie przytaczam całego regulaminu ale jak sądzę te kryteria spełniamy.Więc chyba jednak chodzi o finanse.Choć pacjent nie wiem jak jest chory to i tak cieszy się że jeszcze żyje,można i tak.GKM jako jedyny miał mniejszy budżet od nas e lipie,nie dość że się utrzymał to jeszcze kupił od nas Bjerre i Rolnickiego a teraz Pedersena i ma licencję bezwarunkową.Dopiero w tym roku Motor dostanie od sponsora 4 bańki(nikt inny w Polsce) które my mamy w 1 lidze drugi rok z rzędu i uważasz że licencja warunkowa w tej sytuacji to jakieś osiągnięcie?

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6753
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Unia Tarnów 2020

Post autor: savage »

ziggy pisze: 12 gru 2019, 12:32 Nie przytaczam całego regulaminu ale jak sądzę te kryteria spełniamy.Więc chyba jednak chodzi o finanse.Choć pacjent nie wiem jak jest chory to i tak cieszy się że jeszcze żyje,można i tak.GKM jako jedyny miał mniejszy budżet od nas e lipie,nie dość że się utrzymał to jeszcze kupił od nas Bjerre i Rolnickiego a teraz Pedersena i ma licencję bezwarunkową.Dopiero w tym roku Motor dostanie od sponsora 4 bańki(nikt inny w Polsce) które my mamy w 1 lidze drugi rok z rzędu i uważasz że licencja warunkowa w tej sytuacji to jakieś osiągnięcie?
Bardzo dobry wynik finansowy za rok 2019 oraz poprawa wskaźników ekonomicznych spółki spowodowała, że GKSŻ zniosła Unii licencję nadzorowaną, którą początkowo mieli tarnowianie otrzymać. Jaskółki do końca lutego muszą przedstawić nową umowę najmu stadionu, aby otrzymać pełną licencję.

No jednak nie chodzi.

Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Unia Tarnów 2020

Post autor: ziggy »

savage pisze: 12 gru 2019, 13:24
ziggy pisze: 12 gru 2019, 12:32 Nie przytaczam całego regulaminu ale jak sądzę te kryteria spełniamy.Więc chyba jednak chodzi o finanse.Choć pacjent nie wiem jak jest chory to i tak cieszy się że jeszcze żyje,można i tak.GKM jako jedyny miał mniejszy budżet od nas e lipie,nie dość że się utrzymał to jeszcze kupił od nas Bjerre i Rolnickiego a teraz Pedersena i ma licencję bezwarunkową.Dopiero w tym roku Motor dostanie od sponsora 4 bańki(nikt inny w Polsce) które my mamy w 1 lidze drugi rok z rzędu i uważasz że licencja warunkowa w tej sytuacji to jakieś osiągnięcie?
Bardzo dobry wynik finansowy za rok 2019 oraz poprawa wskaźników ekonomicznych spółki spowodowała, że GKSŻ zniosła Unii licencję nadzorowaną, którą początkowo mieli tarnowianie otrzymać. Jaskółki do końca lutego muszą przedstawić nową umowę najmu stadionu, aby otrzymać pełną licencję.

No jednak nie chodzi.

Pozdrawiam
Zespół do spraw Licencji dla Klubów Ekstraligi Żużlowej oraz I i II ligi żużlowej na sezon 2020 wydał oświadczenie, w którym poinformował o przyznaniu licencji warunkowej dla Unii Tarnów ŻSSA na starty w Nice Pierwszej Lidze Żużlowej.

Bardzo dobry wynik finansowy za rok 2019 oraz poprawa wskaźników ekonomicznych spółki spowodowała, że GKSŻ zniosła Unii licencję nadzorowaną, którą początkowo mieli tarnowianie otrzymać. Jaskółki do końca lutego muszą przedstawić nową umowę najmu stadionu, aby otrzymać pełną licencję.

Pełny komunikat zespołu do spraw Licencji Dla Klubów Ekstraligi Żużlowej oraz I i II ligi dostępny pod adresem: http://pzm.pl/news/2016/zuzel/komunikat ... -i-ii-ligi

Oto pełny tekst ze strony klubowej na który się powołujesz.To możesz mi wytłumaczyć co tu robi komunikat z 6.12.2018 roku a nie z tego?Naprawdę byłbym bardzo rad tylko po poprzednich doświadczeniach trudno mi bezgranicznie uwierzyć w zapewnienia prezesa.Mnie to wygląda na to że poza pierwszym trzy linijkowym akapitem i zmianą daty na 2019 w drugim reszta jest wklejona z poprzedniego roku.A jak się miały do rzeczywistości zapewnienia prezesa z ubiegłego roku to właśnie możesz tu poczytać.

Zablokowany