Obrazek

Unia Tarnów 2020

2010-2023
ecs
Posty: 156
Rejestracja: 18 mar 2017, 17:27

Unia Tarnów 2020

Post autor: ecs »

Sprawdzone info to będzie jak klub, zawodnik potwierdzi.

Pinio
Posty: 170
Rejestracja: 08 kwie 2010, 19:49

Unia Tarnów 2020

Post autor: Pinio »

wisla pisze: 15 wrz 2019, 9:48 Kułakow w Toruniu info sprawdzone.
🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4714
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Unia Tarnów 2020

Post autor: Kibic UT »

Jeśli Kułakow będzie w Toruniu to znaczy że już dawno był tam dogadany jako kibic co mam sobie myśleć, po co kupować bilet na mecz kibicować jak zawodnik ma wyje*** bo dawno dogadany z kimś innym jak można powiedzieć że to sport.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

j-rules
Posty: 1290
Rejestracja: 12 lis 2013, 19:59

Unia Tarnów 2020

Post autor: j-rules »

Kibic UT pisze: 15 wrz 2019, 17:52 Jeśli Kułakow będzie w Toruniu to znaczy że już dawno był tam dogadany jako kibic co mam sobie myśleć, po co kupować bilet na mecz kibicować jak zawodnik ma wyje*** bo dawno dogadany z kimś innym jak można powiedzieć że to sport.
Dziwisz sie mu, jak sie po podpisaniu dowiedzial, ze zakaz awansu? Ryba psuje sie od glowy.
Kurde, zapomnialem ze nie wypada o tym w kolko pisac..

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4714
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Unia Tarnów 2020

Post autor: Kibic UT »

j-rules pisze: 15 wrz 2019, 19:42
Kibic UT pisze: 15 wrz 2019, 17:52 Jeśli Kułakow będzie w Toruniu to znaczy że już dawno był tam dogadany jako kibic co mam sobie myśleć, po co kupować bilet na mecz kibicować jak zawodnik ma wyje*** bo dawno dogadany z kimś innym jak można powiedzieć że to sport.
Dziwisz sie mu, jak sie po podpisaniu dowiedzial, ze zakaz awansu? Ryba psuje sie od glowy.
Kurde, zapomnialem ze nie wypada o tym w kolko pisac..
Zawodnicy wiedzieli o co jedzie klub wiadomo było że nie o awans,z resztą Pedersen też nas olał według ciebie tak trzeba robić,Bjerre potrafił z klasą odejść z klubu.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Awatar użytkownika
Młynar
Moderator
Posty: 1711
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:38
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2020

Post autor: Młynar »

Co Wy macie za problem? Chłopak pojechał super sezon. Toruń jest mu bliżej... mieszkając 30 km od tego miasta. Gwarancja rozwoju i kasy. Pisanie że nas olał to gówno prawda bo rozmowy były ale skończyło się na tym że chłopak dostał lepsze warunki w Toruniu. Nie mam do niego pretensji bo przecież nie podpisywał umowy na dwa lata. Widocznie nasi się nie postarali na tyle ile należało. Są inne priorytety żeby komuś innemu całować d... :)

yO!

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4714
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Unia Tarnów 2020

Post autor: Kibic UT »

Młynar pisze: 15 wrz 2019, 20:21 Co Wy macie za problem? Chłopak pojechał super sezon. Toruń jest mu bliżej... mieszkając 30 km od tego miasta. Gwarancja rozwoju i kasy. Pisanie że nas olał to gówno prawda bo rozmowy były ale skończyło się na tym że chłopak dostał lepsze warunki w Toruniu. Nie mam do niego pretensji bo przecież nie podpisywał umowy na dwa lata. Widocznie nasi się nie postarali na tyle ile należało. Są inne priorytety żeby komuś innemu całować d... :)


yO!

To są jaja sezon trwa a zawodnicy już dawno dogadani.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

fan ut
Posty: 821
Rejestracja: 22 wrz 2018, 23:15

Unia Tarnów 2020

Post autor: fan ut »

A u nas jak zwykle prezes śpi i czeka na mannę z nieba kontrakt to mógł podpisać z Kułakovem w trakcie sezonu a nie teraz jak miał wysoką średnią to może przebierać w ofertach. Jak ktoś jest przymulony i ma ruchy szachisty to dostaje same ochłapy ,które zostają na rynku :(

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6750
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Unia Tarnów 2020

Post autor: savage »

Ludzie, wyluzujcie. Chłopak mieszka pod Toruniem, jego tunerem jest Ryszard Kowalski, ma ambicje na jazdę w Ekstralidze - podajcie mi jeden, racjonalny powód dla którego Tarnów jest w tym momencie dla niego lepszym miejscem od Torunia? Wydaje Wam się, że Sady sobie siedzi w biurze i czeka na 1.10. aby rozmawiać z zawodnikami? To już filmy, które sami piszecie przecież :).

Nic jeszcze nie jest oficjalne, ale wszystko wskazuje na to, że Kułakova w przyszłym roku w Tarnowie nie będzie i... słusznie. Wszystko trzeba wartościować racjonalnie - chłopak pojechał jeden rewelacyjny sezon i targować się o niego z Toruniem na ogromne kwoty jest bez sensu. Dla Unii dobrze, że tak wcześnie klub wie ilu zawodników trzeba szukać, a jest ich sporo i to również takich, którzy mogą w przyszłym roku być lepsi od Wiktora :)

Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

njk1987
Posty: 1042
Rejestracja: 25 mar 2012, 12:26
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2020

Post autor: njk1987 »

Po wczorajszym blamażu Poznania pewne jest, że Bellago będzie łakomym kąskiem na rynku. Może warto na tego chłopaka zwrócić uwagę i spróbować ściągnąć go na dłużej. Może nie jako lidera, ale na początek na numery Czaji, który mam nadzieję już nie jest zawodnikiem Unii.
Tarnów moim miastem, Unia moim klubem...

Darian
Posty: 22
Rejestracja: 05 paź 2017, 21:02

Unia Tarnów 2020

Post autor: Darian »

Wie ktoś co będzie z Ljungiem?

Baros1922
Posty: 44
Rejestracja: 01 paź 2018, 16:31

Unia Tarnów 2020

Post autor: Baros1922 »

Nie rozumiem po co piszecie o każdym perspektywiczym zawodnik żeby dać długi kontrakt w jakim celu? Żużel to nie piłka nożna. Mamy szkole z klubu zrobić i jak się zawodnik ogarnie to sobie pójdzie więc jaki sens. Okej o swoich wychowanków trzeba tak dbać ale nie o obcego.

fan ut
Posty: 821
Rejestracja: 22 wrz 2018, 23:15

Unia Tarnów 2020

Post autor: fan ut »

Z wychowanków to Ernest Koza powinien zostać dać mu sprzęt i będzie wymiatał ,bo Jamróg raczej nie wróci do I-ligi.
Natomiast z obcokrajowców to widziałbym Lebiedew jeśli nie podpisał w Toruniu Timo Lahti , Oliver Berntzon ,David Bellego , Wacław Milik,Jack Cholder i jakiś młody rusek . To są opcje w przypadku jazdy Kułakova w Toruniu :?:

Awatar użytkownika
josef
Posty: 643
Rejestracja: 27 lip 2009, 8:45
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2020

Post autor: josef »

Ludzie opanujcie się bo piszecie głupoty na kontrakty zawodników trzeba PIENIĘDZY a jak wiadomo to w klubie nie jest wesoło w tej kwestii , jest jeden super sponsor Azoty i nic więcej , dajmy na to ze Azoty dadzą na żuzel 3 mln złotych i z tych pieniędzy chcecie ściągnąc tych zawodników co pisze : fan ut : jeszcze nie zapominajmy ze nowy zawodnik chce kasy za podpis pod kontraktem im lepszy zawodnik tym chce więcej i te pieniądze mają być przed sezonem , a co będzie jak Azoty powiedzą dość i nie dadzą na żuzel nawet złotówki :?: A moze się tak zdarzyć po idiotycznych wypowiedziach naszego SUPER PREZYDENTA ĆIEPIELI .

Awatar użytkownika
the_naturat
Posty: 587
Rejestracja: 31 sie 2015, 15:26

Unia Tarnów 2020

Post autor: the_naturat »

Milik się nie nadaje na nasz twardy tor. Jack Holder sprawia wrażenie gwiazdki. Takich nam nie trzeba. Chętnie bym za to sprawdził jak na naszym torze pojedzie Jan Kvech. W sobotę komentatorzy mówili, że lubi długie tory.

fan ut
Posty: 821
Rejestracja: 22 wrz 2018, 23:15

Unia Tarnów 2020

Post autor: fan ut »

josef pisze: 16 wrz 2019, 12:45 Ludzie opanujcie się bo piszecie głupoty na kontrakty zawodników trzeba PIENIĘDZY a jak wiadomo to w klubie nie jest wesoło w tej kwestii , jest jeden super sponsor Azoty i nic więcej , dajmy na to ze Azoty dadzą na żuzel 3 mln złotych i z tych pieniędzy chcecie ściągnąc tych zawodników co pisze : fan ut : jeszcze nie zapominajmy ze nowy zawodnik chce kasy za podpis pod kontraktem im lepszy zawodnik tym chce więcej i te pieniądze mają być przed sezonem , a co będzie jak Azoty powiedzą dość i nie dadzą na żuzel nawet złotówki :?: A moze się tak zdarzyć po idiotycznych wypowiedziach naszego SUPER PREZYDENTA ĆIEPIELI .
Tylko co robił nasz jaśnie panujący prezes przez ten czas ilu sponsorów załatwił przez ten okres od tego chyba jest w końcu. Niech powie jakie technikalia dogrywał bo słyszę tą bajkę od chyba pięciu lat który to podmiot jest opracowany. :lol: Nie czeka się na ciepłym stołeczku aż Azoty sypną kasą tylko rusza tyłek w polskę za sponsorem.Jak się do tego nie nadaje to niech da szansę innym bardziej operatywnym osobom. Wtedy nie było by problemu ,że dany zawodnik chce dużą kasę za kontrakt ,on jest od tego żeby rozwiązywać problemy i niech mi tu nie wyjeżdża z pierdołami ,że nie mamy stadionu ,że Tarnów mały i nie ma z kim rozmawiać o sponsorowaniu .Takie bajki to dzieciom w przedszkolu ja tego nie kupuje chyba że ktoś inny jest taki naiwny :oops: Polska jest duża i szeroka można szukać wszędzie sponsorów tylko trzeba mieć jeszcze chęci do tego

Wojtula
Posty: 310
Rejestracja: 08 wrz 2009, 12:26
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2020

Post autor: Wojtula »

W ostatnim numerze tygodnika "Temi" redaktor Robert Noga swój zatytułował "Nie taka Unia straszna, jak ją malują?". Pan Robert Noga stawia rzeczową diagnozę tego, co się obecnie dzieje w tarnowskim żużlu. Ta diagnoza jest dużo bardziej poważna i rzeczowa niż wszystkie razem wzięte headliny i artykuły pisane przez panów Ostafińskiego, Hynka, Pukę i innych.
Ostatnie zdanie w tym artykule oddaje sedno sprawy: niech prezes Sady zacznie odbierać telefony od dziennikarzy i zawodników. Tylko tyle. Szkoda niestety, że przez jego osobowość i zadufanie w sobie, to jest aż tyle...
A w artykule na sąsiedniej jest krótki opis, jak wygląda komunikacja Prezydenta Ciepieli z szefostwem Grupy Azoty. Nie dziwota, że nie można wypracować konsensusu dla dobra tarnowskiego sportu.

Kyle_UT
Posty: 112
Rejestracja: 20 lip 2015, 19:06

Unia Tarnów 2020

Post autor: Kyle_UT »

Kaczmarek podpisał kontrakt na przyszły rok

fan ut
Posty: 821
Rejestracja: 22 wrz 2018, 23:15

Unia Tarnów 2020

Post autor: fan ut »

To że Kaczmarek zostanie to było raczej pewne ale nie oszukujmy się on narazie to taka druga linia.Nam potrzeba przyjemniej trzech liderów bo w przyszłym roku I liga będzie jeszcze mocniejsza Kaczmarek to na dzień dzisiejszy to zawodnik od 5ciu pkt do 10pkt przy dobrych wiatrach może kiedyś odpali :)

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4714
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Unia Tarnów 2020

Post autor: Kibic UT »

Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

njk1987
Posty: 1042
Rejestracja: 25 mar 2012, 12:26
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2020

Post autor: njk1987 »

Kibic UT pisze: 16 wrz 2019, 19:34 puka już swoje herezje wygłasza.

https://www.przegladsportowy.pl/zuzel/n ... ja/mdqr7nx
A ja przeczytałem dzisiaj coś zupełnie innego. Mianowicie że Unia jest w dalszym ciągu bardzo dobrze postrzegana wśród zawodników, świadczą o tym oferty, które spływają cały czas do klubu. Jak to savage pisze...spokojnie. Druga strona medalu jest taka, że Czaja powinien sam z pokorą odejść i poszukać sobie klubu w 2 Nice.
Tarnów moim miastem, Unia moim klubem...

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4714
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Unia Tarnów 2020

Post autor: Kibic UT »

njk1987 pisze: 16 wrz 2019, 19:48 A ja przeczytałem dzisiaj coś zupełnie innego. Mianowicie że Unia jest w dalszym ciągu bardzo dobrze postrzegana wśród zawodników, świadczą o tym oferty, które spływają cały czas do klubu. Jak to savage pisze...spokojnie. Druga strona medalu jest taka, że Czaja powinien sam z pokorą odejść i poszukać sobie klubu w 2 Nice.
Jeśli Czaja zostanie to będzie to kompromitacja klubu miejsce tego zawodnika jest w 2 lidze.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

fan ut
Posty: 821
Rejestracja: 22 wrz 2018, 23:15

Unia Tarnów 2020

Post autor: fan ut »

Czaja może zostać jedynie na wypadek kontuzji odpukać. Napewno muszą pomyśleć o kimś kto będzie się nadawał pod nr.8 bo od przyszłego roku mamy nowy regulamin niby Rolnicki by się nadawał ale on dla mnie to nawet na I ligę jest za słaby :/

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2894
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

Unia Tarnów 2020

Post autor: konri »

Chyba nie muszę nikogo przekonywać, że jeśli mamy na tapecie Rolnika, który powiedział, że nie zostaje w GKM-ie a Czaje to wybór dla mnie jest prosty.
ŻLF 2018 ŻLF 2023

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4714
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Unia Tarnów 2020

Post autor: Kibic UT »

konri pisze: 16 wrz 2019, 20:33 Chyba nie muszę nikogo przekonywać, że jeśli mamy na tapecie Rolnika, który powiedział, że nie zostaje w GKM-ie a Czaje to wybór dla mnie jest prosty.
Rolnicki to zawodnik na 2 ligę tam jego poziom do Krosna powinien sobie iść,to samo Czaja badźmy poważni albo bawimy się w żużel albo robimy sobie kpiny i amatorkę to lepiej zamknać ten klub.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Zablokowany