Unia Tarnów 2020

Speedway w tarnowskim jak i światowym wydaniu.
Awatar użytkownika
Yoda

Unia Tarnów 2020

Post autor: Yoda »

A kim był Kulakow spadając z nami z ligi? Gościem co prawie nie powąchał składu. A piętro niżej odpalił. Może zamiast jeb*ć Gruchalskiego to poczekać do sparingow. A może go nie będzie u nas? :-)

Awatar użytkownika
njk1987

Unia Tarnów 2020

Post autor: njk1987 »

Patrząc, że wieczorem Puka wróżył z innych fusów i wyszło mu, że Lambert jednak w Falubazie, to chyba jednak Grucha u nas jako drugi bombardier :lol: A tak poważnie, nikt chyba z nas nie wierzy w to, że Sady będzie jechał piątka z Ljungiem Koza Kaczmarkiem Grucha i Mroczka. Musi mieć dogadanego drugiego lidera, a czwórka Polaków będzie walczyć o 3 miejsca w składzie... :roll:
Na górze ma mieć sweter
A na dole na dresowo

dddsss

Unia Tarnów 2020

Post autor: dddsss »

njk1987 pisze:
31 paź 2019, 7:44
Patrząc, że wieczorem Puka wróżył z innych fusów i wyszło mu, że Lambert jednak w Falubazie, to chyba jednak Grucha u nas jako drugi bombardier :lol: A tak poważnie, nikt chyba z nas nie wierzy w to, że Sady będzie jechał piątka z Ljungiem Koza Kaczmarkiem Grucha i Mroczka. Musi mieć dogadanego drugiego lidera, a czwórka Polaków będzie walczyć o 3 miejsca w składzie... :roll:
Żebyś się nie zdziwił... skład teoretycznie oszczędniejszy jak w tym sezonie a praktycznie i tak będą długi....
A nasz "prezes" to jeszcze nie raz Cię ZDZIWI !!!
Mmmm

Awatar użytkownika
savage
Moderator

Unia Tarnów 2020

Post autor: savage »

Czysto sportowo, to moim zdaniem:

Gruchalski > Koza > Rolnicki. Choć faktycznie skład szykuje się słabszy niż w zeszłym roku, choć z drugiej strony... Konia z rzędem temu, kto traktował Kułakova jako pewniaka - lidera przed sezonem ;)
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
njk1987

Unia Tarnów 2020

savage pisze:
31 paź 2019, 9:17
Czysto sportowo, to moim zdaniem:

Gruchalski > Koza > Rolnicki. Choć faktycznie skład szykuje się słabszy niż w zeszłym roku, choć z drugiej strony... Konia z rzędem temu, kto traktował Kułakova jako pewniaka - lidera przed sezonem ;)
Myślisz, że na tym się zakończy budowanie składu i nie ma żadnego asa w rękawie? Ja szczerze wątpię. Ktoś tam jeszcze musi być trzymany pod kocem ;)
Na górze ma mieć sweter
A na dole na dresowo

fan ut

Unia Tarnów 2020

Post autor: fan ut »

Gdyby faktycznie doszedł Lambert to super mocne wzmocnienie ,uzupełniłby brak Kułakova w składzie a Ostafiński mógłby się tym faktem lekko podłamać :lol: Do tego dochodzi Gruchalski i mamy skład na pewny awans do I-szej czwórki. Ale cóż zawsze możemy mieć nadzieję na ciekawy zaskakujący skład ;)

Awatar użytkownika
Młynar
Moderator

Unia Tarnów 2020

Post autor: Młynar »

Skoro mamy dogadanego Kozę a początkowo w piekarni mówili, że nie jest brany pod uwagę na sezon 2020 to oznacza, że klub albo nie chciał się licytować i buduje skład na zawodnikach, którzy wielkich koksów nie żądają. Gruchalski ponoć też sobie życzył sporych pieniędzy, ale widocznie został sprowadzony do parteru i wrócili do rozmów. Czy ten skład będzie na miarę PO? Jak dojdzie Gruchalski to myślę, że tym razem nie załapiemy się na PO. Inne zespoły wyglądają (na papierze) solidniej. Pozostanie Mroczki to też żadne zaskoczenie. Chłop niech zacznie podchodzić profesjonalnie do swojego zawodu a nie cieszyć się jak dziecko z pojedynczych trójek.

Czy Sady ma jeszcze kogoś dogadanego? Pewnie tak ale już zawodnika pod 8 czyli kogoś gorszego niż np Koza czy Gruchalski. Wątpię żeby o ile przyjdzie do nas Grucha zgodził się na wizję startowania pod 8.

yO!

fan ut

Unia Tarnów 2020

Post autor: fan ut »

https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/85185 ... oczka-zost Ale nowina żaden klub nie miał tyle kasy żeby opłacić Mroczkę :)

Awatar użytkownika
josef

Unia Tarnów 2020

Post autor: josef »

Skład jak na razie mamy słabszy od tego co mieliśmy w poprzednim sezonie , ale skoro jedziemy o pietruszkę bo wiadomo ze awansować nam nie wolno jak kazdy wie nie mamy stadionu na ekstraligę to wystarczy nam Gruchalski i trochę szczęścia zeby nie było kontuzji przede wszystkim trzeba dmuchać i chuchać na Ljunga zeby nie złapał kontuzji bo bez niego widzę ćiemność ( czytaj 2 ligę )

Awatar użytkownika
bartek_1990

Unia Tarnów 2020

Post autor: bartek_1990 »

TKM pisze:
30 paź 2019, 20:35
W tym roku było pisane, że Ljung wyciąga u nas ok 1mln zł.
Coś tu chyba sknocili w tym artykule?
Czy ktoś, oprócz Ostafa, który ma bardzo mizerne pojęcie o sprawach klubowych Unii Tarnów oraz kilku forumowiczów, którzy bezmyślnie/bezrefleksyjnie po nim to powtórzyli pisał o tym jeszcze :D?
We `ll keep the red flags flying high! UNITED!

j-rules

Unia Tarnów 2020

Post autor: j-rules »

savage pisze:
30 paź 2019, 9:51
j-rules pisze:
29 paź 2019, 20:21
Nie wiem jaką ligę ogladales, ale to Gruchalski z tych dwoch jest pasywnym bezjajecznikiem. Rolnicki poki co umiejetnosci ma mniejsze, ale nie bal sie ciac prosto w Fricka jak przyszlo co do czego. To harpagan. Do tego jak szybko sie pozbieral po ciezkiej kontuzji.
Gdzie ten Gruchalski scigal ambitnie rywala? Mozesz przypomniec jakis konkretny bieg, mecz?
Grucha to mistrz zamykania gazu jak tylko zobaczy kolo rywala. Beznadziejny transfer. Kolejny Czaja.
j-rules,

Uściślijmy: sugerujesz, że Rolnicki jest lepszym żużlowcem od Gruchalskiego? Czy tylko sugerujesz, że ma większe jaja bo wy*ebał bezmyślnie we Fricke'a? To jest żużel, tutaj liczą się punkty, a tych zdecydowanie więcej robił Gruchalski, który nie miał problemu w walce jak równy z równym z topowymi juniorami Ekstraligi. Na domowym torze Rolnickiego w zawodach Srebrnego Kasku zdobył o 7(!) punktów więcej od Patryka ustępując jedynie Kuberze. 12 punktów w ligowym meczu w Zielonej Górze, 10 punktów na wyjeździe w Gorzowie... To zdecydowanie solidniejszy żużlowiec od Rolnickiego.
Nie wiem serio gdzie taka sugestie wyczytales w moim poscie. Moze w tym zdaniu: Rolnicki poki co ma mniejsze umiejetnosci?

Nie mam zamiaru robic z Rolnickiego wymiatacza, ale to nie Gruchalski zlamal noge. Glownie dlatego, ze sie bal. Moze czytaj savage ze zrozumieniem nastepnym razem to nie bedziemy obaj marnowac czasu na bezsensowne posty?

ziggy

Unia Tarnów 2020

Post autor: ziggy »

j-rules pisze:
02 lis 2019, 8:30
savage pisze:
j-rules pisze:
29 paź 2019, 20:21
Nie wiem jaką ligę ogladales, ale to Gruchalski z tych dwoch jest pasywnym bezjajecznikiem. Rolnicki poki co umiejetnosci ma mniejsze, ale nie bal sie ciac prosto w Fricka jak przyszlo co do czego. To harpagan. Do tego jak szybko sie pozbieral po ciezkiej kontuzji.
Gdzie ten Gruchalski scigal ambitnie rywala? Mozesz przypomniec jakis konkretny bieg, mecz?
Grucha to mistrz zamykania gazu jak tylko zobaczy kolo rywala. Beznadziejny transfer. Kolejny Czaja.
j-rules,

Uściślijmy: sugerujesz, że Rolnicki jest lepszym żużlowcem od Gruchalskiego? Czy tylko sugerujesz, że ma większe jaja bo wy*ebał bezmyślnie we Fricke'a? To jest żużel, tutaj liczą się punkty, a tych zdecydowanie więcej robił Gruchalski, który nie miał problemu w walce jak równy z równym z topowymi juniorami Ekstraligi. Na domowym torze Rolnickiego w zawodach Srebrnego Kasku zdobył o 7(!) punktów więcej od Patryka ustępując jedynie Kuberze. 12 punktów w ligowym meczu w Zielonej Górze, 10 punktów na wyjeździe w Gorzowie... To zdecydowanie solidniejszy żużlowiec od Rolnickiego.
Nie wiem serio gdzie taka sugestie wyczytales w moim poscie. Moze w tym zdaniu: Rolnicki poki co ma mniejsze umiejetnosci?

Nie mam zamiaru robic z Rolnickiego wymiatacza, ale to nie Gruchalski zlamal noge. Glownie dlatego, ze sie bal. Moze czytaj savage ze zrozumieniem nastepnym razem to nie bedziemy obaj marnowac czasu na bezsensowne posty?
Ja bym się chociaż zastanowił zarzucając Gruchalskiemu pasywną bezjajeczność,zamykanie gazu oraz bojaźń.Był pod względem średniej gorszy od Smektały,Lamparta,Kubery i nieznacznie tylko Trofimowa( 1,296-1,283)chociaż pod względem śr. meczowej(3,14-3,67)dla niego.To chyba te zarzucane mu cechy charakteru nie występują u punktującego zawodnika e-lipy.Patryk miał śr 0,72 i 1,75 na mecz.Wiem że miał ciężką kontuzję lecz to obejmuje tylko przejechane zawody.Chyba że kryterium jest jak pisze savage bezmyślne wjechanie w drugiego nawet nie próbując ratować sytuacji.Mnie o taki rodzaj odwagi nie chodzi bo po latach dość mam głupich śmierci lub kontuzji.

Awatar użytkownika
njk1987

Unia Tarnów 2020

I co tam Pany? Będzie ten Lambert, czy emocje transferowe skończą się na Gruchalskim?
Na górze ma mieć sweter
A na dole na dresowo

Awatar użytkownika
konri

Unia Tarnów 2020

Post autor: konri »

Grucha jest pewny podobno prezes ma kogoś jeszcze ale te informacje nie wychodzą poza ciasny krąg ludzi (może i dobrze). Lambert jest łączony z Orłem i Ostrovią z mojego infa tak wynika.

Awatar użytkownika
Kibic Tarnów

Unia Tarnów 2020

Post autor: Kibic Tarnów »

Robert Lambert, Andrzej Lebiediew, Peter Kildemand, Andriej Karpov - cztery nazwiska, o których jest dosyć cicho, a o których słychać w tarnowskich blaszakach. Mam nadzieję, że będzie to któryś z pierwszej dwójki.

Awatar użytkownika
njk1987

Unia Tarnów 2020

Ktoś tam kiedyś wspomniał o Thorsellu, a ten nie podpisał jak narazie w Gdańsku..
Na górze ma mieć sweter
A na dole na dresowo

Awatar użytkownika
konri

Unia Tarnów 2020

Post autor: konri »

Tematu Kildemanda ponoć nie ma i nie było info z poniedziałku.

Kibic UT

Unia Tarnów 2020

Post autor: Kibic UT »

konri pisze:
02 lis 2019, 14:44
Tematu Kildemanda ponoć nie ma i nie było info z poniedziałku.
Tungate ma odejść z Łodzi to zawodnik jak ulał do Tarnowa tor mu pasuje.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

misiek80

Unia Tarnów 2020

Post autor: misiek80 »

Karpov zostaje w Krosnie,pewne zrodlo

Awatar użytkownika
bartek_1990

Unia Tarnów 2020

Co ma wspólnego to że Karpov zostaje w Krośnie z żużlem w Tarnowie? Nigdy tematu Karpova nie było w kontekście transferu, kolejny wymysł kibiców 😃

misiek80

Unia Tarnów 2020

Post autor: misiek80 »

Odniosłem sie tylko do postu kolegi ktory pisal o 4 nazwiskach przewijajacych sie w kontekscie Unii.Wiec daj sobie kolego na luz.pozdrawiam

Awatar użytkownika
bartek_1990

Unia Tarnów 2020

A ja z kolei do tego, że to nie miało już na starcie sensu bo było zwykła bujdą. A o braku luzu to się nie będę wypowiadał bo nie wiem o czy mowa.

j-rules

Unia Tarnów 2020

Post autor: j-rules »

ziggy pisze:
02 lis 2019, 9:55
j-rules pisze:
02 lis 2019, 8:30
savage pisze:

j-rules,

Ja bym się chociaż zastanowił zarzucając Gruchalskiemu pasywną bezjajeczność,zamykanie gazu oraz bojaźń.Był pod względem średniej gorszy od Smektały,Lamparta,Kubery i nieznacznie tylko Trofimowa( 1,296-1,283)chociaż pod względem śr. meczowej(3,14-3,67)dla niego.To chyba te zarzucane mu cechy charakteru nie występują u punktującego zawodnika e-lipy.Patryk miał śr 0,72 i 1,75 na mecz.Wiem że miał ciężką kontuzję lecz to obejmuje tylko przejechane zawody.Chyba że kryterium jest jak pisze savage bezmyślne wjechanie w drugiego nawet nie próbując ratować sytuacji.Mnie o taki rodzaj odwagi nie chodzi bo po latach dość mam głupich śmierci lub kontuzji.
Ja o niebie ty o chlebie. Szkoda czasu..

ziggy

Unia Tarnów 2020

Post autor: ziggy »

To może stwórz jakiś swój słownik wyrazów bliskoznacznych lub jakiś translator bo ciężko Cię zrozumieć i może stąd te nieporozumienia.Wydawało mi się że w miarę dobrze znam język polski lecz być może przedwojenna nauczycielka śp.pani Maciejewska się myliła i teraz obowiązują inne znaczenia tych samych słów.

dziubb

Unia Tarnów 2020

Post autor: dziubb »

W kwestii porównania Gruchalskiego z Rolnickim w bieżącym sezonie – wolę zawodnika rzekomo bezjajecznego, ale robiącego punkty przez cały sezon (bo nie złamał nogi, tchórz jeden) niż (cytuję) "harpagana", który "nie bał się ciąć prosto we Fricka" i stracił kilka miesięcy.

ODPOWIEDZ