Obrazek

Unia Tarnów 2020

2010-2023
misiek80
Posty: 508
Rejestracja: 02 kwie 2016, 17:59

Unia Tarnów 2020

Post autor: misiek80 »

Dobrze ze sa jeszcze portale na których mozna przeczytac ciekawe artykuly o zuzlu.Pozdrawiam redakcje Po Bandzie ,Espeedway,Tygodnika Zuzlowego, gdzie nie szuka sie taniej sensacji i pisze wiarygodne informacje.Pozdrawiam wszystkich kibiców zuzla ,i prosze nie dajmy sie poróznic tak jak by sobie zyczyl pewien słaby redaktor i jego przecietna ekipa pismaków bo nie nazwe ich dziennikarzami.pozdrawiam

Awatar użytkownika
bartek_1990
Posty: 2904
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:43
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2020

Post autor: bartek_1990 »

Wywiad rewelacja, widać w nim szczerość i to że sam Peter ma pewnych rzeczy już po prostu dość. Polecam brać przykład z niego bo tak się zachowuje prawdziwy kapitan. Chociaz osobiście obstawiam, że wszystko do kolejnego "łapania się za łby" redaktorów z SF i cały ten ściek powróci

PS: prze okropnym przydupasem Sadego jest ten Peter 😃😃
We `ll keep the red flags flying high! UNITED!

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4714
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Unia Tarnów 2020

Post autor: Kibic UT »

bartek_1990 pisze: 25 paź 2019, 9:14 Wywiad rewelacja, widać w nim szczerość i to że sam Peter ma pewnych rzeczy już po prostu dość. Polecam brać przykład z niego bo tak się zachowuje prawdziwy kapitan. Chociaz osobiście obstawiam, że wszystko do kolejnego "łapania się za łby" redaktorów z SF i cały ten ściek powróci

PS: prze okropnym przydupasem Sadego jest ten Peter
Brawo Ljung za podsumowanie kapitan pełna gęba taki hynek ucz się hieno i pomyśleć że jesteś ze środowiska Tarnowskiego żałosne.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

misiek80
Posty: 508
Rejestracja: 02 kwie 2016, 17:59

Unia Tarnów 2020

Post autor: misiek80 »

Ernest na 2lata w Unii!!!Ja sie ciesze ze stawiamy na wychowankow.Moze kiedys wroca Koldi i Kuba.Na taka paczke to by sie rece same skladaly do oklaskow.ehhh pozyjemy zobaczymy

KoNiK
Posty: 2074
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:09
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2020

Post autor: KoNiK »

Skoro klub widzi go na 2 lata to ja rozumiem ze przez najblizsze 2 lata nie myslimy o niczym wiecej jak play offy w 1 lidze :?

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4714
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Unia Tarnów 2020

Post autor: Kibic UT »

KoNiK pisze: 25 paź 2019, 12:38 Skoro klub widzi go na 2 lata to ja rozumiem ze przez najblizsze 2 lata nie myslimy o niczym wiecej jak play offy w 1 lidze
Przecież nie będzie stadionu a tak w ogóle co wy w tej ekstralidze wszyscy widzicie wieje tam nuda żeby tam jeszcze było ściganie to rozumiem tylko tyle że napompowana otoczka i najlepsi zawodnicy tylko tyle.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Unia Tarnów 2020

Post autor: ziggy »

https://po-bandzie.com.pl/peter-ljung-n ... rzetelnie/ To Peter Ljung. I don't know if you are reading this fan forum. If you gave this interview and autored it, I will personally ask you this question at the presentation of the team before the next season?I will also ask how you felt great after being thrown out of the team in favor of Kildemand."Do Petera Ljunga. Nie wiem, czy czytasz to forum kibiców. Jeśli udzieliłeś tego wywiadu i autoryzowałeś go osobiście, zadam Ci to pytanie podczas prezentacji zespołu przed następnym sezonem?Zapytam również, jak się czułeś po wyrzuceniu z drużyny na rzecz Kildemanda".Mniemam że prezesa jak zwykle nie będzie bo mam do niego o wiele więcej pytań.W czasie gdy byłem dzieckiem istniały szkoły wieczorowe dla dorosłych które uczyły ich czytać i pisać co jest niezaprzeczalnym osiągnięciem komuchów,krążyła taka anegdotka."Szedł Wincenty przez wieś i przeczytał na parkanie słowo cipa.Polizał i wbił sobie drzazgę w język".Myślę że niektórzy wrócili do tych czasów.

misiek80
Posty: 508
Rejestracja: 02 kwie 2016, 17:59

Unia Tarnów 2020

Post autor: misiek80 »

No poplynales kolego.Mysle ze Peter parzy rano kawe i siada na naszym forum nie znajac jezyka polskiego.No chyba ze bedziesz mu tlumaczyl posty bo widze ze angielskim u Ciebie niezle.Pozdrawiam

Awatar użytkownika
bartek_1990
Posty: 2904
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:43
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2020

Post autor: bartek_1990 »

Tak, na pewno Ljung czyta to forum bo tu taka kopalnia diamentów że nic tylko czytać 😃

Widzę ziggy że chwytasz się wszystkiego aby tylko nie przyklasnąć słowom Petera. Po co wyciągać taka przeszłość? Czy ktoś go wtedy "wyrzucił" to nie wiem, dość ostre słowo, po prostu była inna koncepcja i tyle. Takie rzeczy się zdarzają nie tylko w Tarnowie. Jak by Ci miał Ljung odpowiadać to pewnie coś takiego by Ci odpowiedział oraz że jest to odległa przeszłość która na tą chwilę nie ma przełożenie na teraźniejszość, a w końcu o tym co się aktualnie dzieje był wywiad prawda? Domeną kopania w archaicznej przeszłości aby komuś dojebać są chyba tylko syfy

Jak na moje twój wpis ma znamiona kopania w przeszłości tylko po to aby zaprzeczyć teraźniejszości.
We `ll keep the red flags flying high! UNITED!

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2894
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

Unia Tarnów 2020

Post autor: konri »

Jak mam się odnieść do odejścia Ljunga po 2017 to:
-podpisał on wtedy kontrakt warszawski w Gorzowie więc nikt go nie chciał
-prezentował poziom mocno I ligowy i bardziej zasadne było zostawienie Michelsena (abstrahując od konfliktu)
-miał już swoje lata i nie był zawodnikiem rozwojowym (oceniając na tamten czas)
-Kildemand miał przebłyski, jeździł w mega silnym Lesznie i można było stawiać, że w słabszej drużynie zrobi lepszy wynik
-nikt nie mógł przewidzieć, że tak odpali w 2018 roku
I tak jak bartek_1990 pisze nie ma co grzebać się w przeszłości.
A odpowiedź będzie taka: "Klub miał inną koncepcję budowania drużyny, cieszę się, że znowu tu jestem nie ma co wracać do starych czasów"
ŻLF 2018 ŻLF 2023

fan ut
Posty: 821
Rejestracja: 22 wrz 2018, 23:15

Unia Tarnów 2020

Post autor: fan ut »

https://www.espeedway.pl/news,dawid_rem ... 94,12.html Następny wychowanek w Tarnowie może następny sezon będzie lepszy w jego wykonaniu :>

Wolly wolly
Posty: 768
Rejestracja: 08 lip 2017, 5:30

Unia Tarnów 2020

Post autor: Wolly wolly »

Mądrzy ludzie maja to do siebie że szukają odpowiedzi na terazniejsze pytania w przeszlosci gdy inni ją bagatelizują .. Co do wywiadu,dobrze ze Peter się wypowiedział choć , nie jest to żadnym zaskoczeniem, wszak jego nazwisko padało już wcześniej w paru nazwijmy to delikatnie" mijajacych sie z prawdą artykułach" . Bardzo dobrze że poruszył temat paru "redaktorów" którzy ewidentnie są w zmowie majacej na celu uderzenie w Unię.. Niestety niektórzy "redaktorzy" stracili to co u dziennikarza powinno być święte czyli rzetelność..
One ticket to valhalla

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3717
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Unia Tarnów 2020

Post autor: Greg-Tarnów »

Bardzo dobra wiadomość.Ernest jak się przygotuje porządnie do sezonu i dostanie porządne furmanki nie jednego zaskoczy.
Pozdrawiam
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Unia Tarnów 2020

Post autor: ziggy »

misiek80 pisze: 25 paź 2019, 13:45 No poplynales kolego.Mysle ze Peter parzy rano kawe i siada na naszym forum nie znajac jezyka polskiego.No chyba ze bedziesz mu tlumaczyl posty bo widze ze angielskim u Ciebie niezle.Pozdrawiam
No właśnie,prawdopodobnie mam takie same szanse jak to że przeczytał te wszystkie artykuły krytykujące Unię i dlatego udzielił takiego wywiadu.Dzięki za pomysł,może faktycznie siądę i przetłumaczę mu ten artykuł i dam do przeczytania.A u mnie prezes zapunktował angażując Kozę bo skoro jedziemy o nic to dlaczego nie mamy promować swoich chłopaków?

misiek80
Posty: 508
Rejestracja: 02 kwie 2016, 17:59

Unia Tarnów 2020

Post autor: misiek80 »

Ja tez jestem za swoimi chlopakami.Ernest przepracuje zime,zainwestuje w sprzet i bedzie smigal na wiosne.

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4714
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Unia Tarnów 2020

Post autor: Kibic UT »

misiek80 pisze: 25 paź 2019, 21:12 Ja tez jestem za swoimi chlopakami.Ernest przepracuje zime,zainwestuje w sprzet i bedzie smigal na wiosne.
Ja bym z Rolnickim jeszcze podpisał kontrakt niech jada nasi plus ściagnać Tungate i można jechać i tak jedziemy byle przejechać sezon.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Awatar użytkownika
Zniesmaczony_UT
Posty: 1234
Rejestracja: 15 lis 2011, 22:48
Lokalizacja: Wimbledon_UK

Unia Tarnów 2020

Post autor: Zniesmaczony_UT »

Co to za imprezka dzis na Unii była? Około 19-20 ktoś po ciemku jeździł na stadionie a po chwili odpalily jupitery i kłady wyjechały. Klan Rempałów przyjechał na wódkę bo młody papiery podpisywał czy Lahiego jeszcze „bajerują”?

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Unia Tarnów 2020

Post autor: ziggy »

bartek_1990 pisze: 25 paź 2019, 13:50 Tak, na pewno Ljung czyta to forum bo tu taka kopalnia diamentów że nic tylko czytać 😃

Widzę ziggy że chwytasz się wszystkiego aby tylko nie przyklasnąć słowom Petera. Po co wyciągać taka przeszłość? Czy ktoś go wtedy "wyrzucił" to nie wiem, dość ostre słowo, po prostu była inna koncepcja i tyle. Takie rzeczy się zdarzają nie tylko w Tarnowie. Jak by Ci miał Ljung odpowiadać to pewnie coś takiego by Ci odpowiedział oraz że jest to odległa przeszłość która na tą chwilę nie ma przełożenie na teraźniejszość, a w końcu o tym co się aktualnie dzieje był wywiad prawda? Domeną kopania w archaicznej przeszłości aby komuś dojebać są chyba tylko syfy

Jak na moje twój wpis ma znamiona kopania w przeszłości tylko po to aby zaprzeczyć teraźniejszości.
Mam problem bo w 2017.r mnie tu nie było ale mam dwa pytania:Po pierwsze nie licząc sytuacji finansowej gdzie bylibyśmy gdyby zamiast Kildemanda jechali Liung lub Michelsen?Po drugie żużlowcy to nie są pensjonarki szkółki sióstr Urszulanek ale od tego jest trener.Była umowa że zawodnik oczekujący jedzie za najsłabszego w poprzednim spotkaniu?Potem jeździł w dwóch klubach i nie słyszałem żeby były z nim problemy.To tylko w naszej oazie spokojności? Ja to wiem tylko z portali.To nie miał prawa domagać się jazdy i kasy bo z tego żyje? "Naród bez pamięci skazany jest na zapomnienie"i dzięki tej pamięci po 125 latach odrodziliśmy się jako państwo.Wiem że to aberracja i nie ma przełożenia do tej sytuacji.Tylko jak obrazowo mam Ci wytłumaczyć że trzy lata w 62 letniej historii sekcji żużlowej to nie jest cofanie się do epoki dinozaurów w historii ziemi?
'

Awatar użytkownika
bartek_1990
Posty: 2904
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:43
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2020

Post autor: bartek_1990 »

Spoko żyj dalej tematem Ljunga/Michelsena/kildemanda, ja Ci tego nie zabraniam. Nie wiem natomiast co chcesz w ten sposób osiągnąć, podejrzewam że sam do końca nie wiesz tylko jesteś po prostu uczepiony tej kwesti. Życzę powodzenia w dociekaniu prawdy, może Ci Peter odpisze na te pytani co mu parę postów wyżej zadałeś? trzymam kciuki, #staystrong 😃
We `ll keep the red flags flying high! UNITED!

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Unia Tarnów 2020

Post autor: ziggy »

bartek_1990 pisze: 26 paź 2019, 13:09 Spoko żyj dalej tematem Ljunga/Michelsena/kildemanda, ja Ci tego nie zabraniam. Nie wiem natomiast co chcesz w ten sposób osiągnąć, podejrzewam że sam do końca nie wiesz tylko jesteś po prostu uczepiony tej kwesti. Życzę powodzenia w dociekaniu prawdy, może Ci Peter odpisze na te pytani co mu parę postów wyżej zadałeś? trzymam kciuki, #staystrong 😃
Dzięki za życzenia.Genetycznie rzecz biorąc zostało mi 10 do 15 lat statystycznie rzecz biorąc przy dobrych wiatrach i mało mnie obchodzi co o tym sądzą inni.Wkurwia mnie tylko to co dzieje się z miastem i sekcją klubu którego byłem i jestem kibicem mimo że byłem zawodnikiem Tarnovii i przez to dostałem po ryju w parku przed meczem żużlowym.A i tak nie żałuję bo może nie byłem piękny ale młody.Być może że to Ty masz rację a ja należę do ginącego gatunku ale sorry na starość nie będę zmieniał poglądów bo wyglądało by to żałośnie.

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3717
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Unia Tarnów 2020

Post autor: Greg-Tarnów »

https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/85100 ... -nie-jest-
No to skład bez zmian,w sumie.Do walki o skład bym Czałowa zakontraktował.Ciekawe kto jest tym dogadanym zawodnikiem.
Pozdrawiam
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

Awatar użytkownika
Młynar
Moderator
Posty: 1711
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:38
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2020

Post autor: Młynar »

Pewnie w poniedziałek będzie info że Pedersen(Mroczka) też zostaje w Tarnowie. O nim wiecznie cisza ;) Cieszę się że zostaje Ernest. Chłopak jeżeli ma gwarantowane starty to w końcu zacznie jechać i robić punkty takie np jak w.... Wandzie. Od niego można wymagać żeby był solidną drugą linią na 6-8 pkt. Jak będzie więcej to tylko plus dla niego i zespołu.

Czyli:

Ljung
Koza
Mroczka
Kaczmarek
???
Cierniak
Konieczny/Remapała

yO!

Awatar użytkownika
josef
Posty: 643
Rejestracja: 27 lip 2009, 8:45
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2020

Post autor: josef »

Z takim składem jak powyzej to walka o utrzymanie z Polonią Bydgoszcz . Nie ma następcy Kułakowa przydał by się ten Fin Lahti .

wejss
Posty: 728
Rejestracja: 05 lis 2009, 22:28
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2020

Post autor: wejss »

Na prawdę jest źle jeżeli wszyscy się jarają tym, że w przyszłym sezonie będzie jeździł u nas Koza. Co się ludzie z wami stało? Usiądźcie przed lustrem, popatrzcie na siebie i zadajcie sobie jedno pytanie.....Kim jest Koza w żużlu i przypomnijcie sobie nasz skład z np 2014 roku. Widać, że w klubie nie ma kompletnie ambicji na jakikolwiek awans. Z roku na rok jest coraz gorzej. Ten skład kompletnie nie gwarantuje awansu do czwórki. No chyba, że Sady odpali petardę jako piąty senior. Ale czy da się odpalić kogoś lepszego od Kułakova? Ma talent do puszczania ....talentów.

wejss
Posty: 728
Rejestracja: 05 lis 2009, 22:28
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2020

Post autor: wejss »

josef pisze: 26 paź 2019, 18:14 Z takim składem jak powyzej to walka o utrzymanie z Polonią Bydgoszcz . Nie ma następcy Kułakowa przydał by się ten Fin Lahti .
Oczywiście masz 100% racji

Zablokowany