Unia Tarnów-Row Rybnik półfinał Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Speedway w tarnowskim jak i światowym wydaniu.
Pytek

Post autor: Pytek » 18 sie 2019, 17:36

Każdy sportowiec , który nie ma przed sobą postawionych celów sportowych z czasem schodzi na manowce. W przypadku wczorajszego meczu mam tylko jedno wytłumaczenie - sabotaż. Bo jaki cel miał piątkowy trening, skoro tor bez żadnej ingerencji pogodowej był totalnym zaskoczeniem dla tarnowian. Byliśmy wolni jak cholera!!!
Nie pierwszy raz dostałem w pysk jako kibic, ale ten raz z pewnością na długo zapamiętam.
Przy tak konsekwentnej polityce klubowej w przyszłym sezonie walczymy o utrzymanie i oczywiście stadion będzie tego powodem, bo inne kwestie są ogarnięte w sposób wzorowy :evil:

Wojtula

Post autor: Wojtula » 18 sie 2019, 17:48

Po takim meczu od zawodników i sztabu trenerskiego oczekuję słowa PRZEPRASZAM.

Kibic UT

Post autor: Kibic UT » 18 sie 2019, 17:59

Rozumiem że nie ma szans na awans bo nas nie stać na ekstraligę ok ja to przeżyję ale oczekuje sportowego sezonu wygrania ligi jechania w każdym meczu na full tylko tyle a nie plucie kibicom w twarz,jestem mega wku**** na ta wczorajsza kompromitacje,pikniki,kibice sukcesu to maja w dupie ale jest multum wiernych fanów dla których ten klub jest ważny jest częścia ich życia oczekuje jak kolega u góry powiedział słowa przepraszam pojechaliśmy jak piz*** i olaliśmy was.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Wojtula

Post autor: Wojtula » 18 sie 2019, 18:55

Mam zajebisty dysonans tego co mówi mówił ostatnio Proszowski oznajmiając, że chcą wygrać ligę, a tym co zespół zaprezentował w meczu. Tak się jedzie gdy chce się coś wygrać? Porażka jest wkalkulowana w sport ale gdy się serce zostawia walcząc to kibice inaczej ją odbierają

ecs

Post autor: ecs » 18 sie 2019, 19:06

To było tak, klub przygotował tor tak aby nasi jeździli jak dzieci we mgle. Zawodnicy wiedzieli że tor to zagatka i wiedzieć więcej nie chcieli dlatego taka próba toru żeby nie było. Motocykle mieli spasowane pod beton, a że nie bylo betonu to tak wypadli jak wypadli, pewnie nawet poprawek nie wprowadzali i wyciagali max z tego co mieli. To by było na tyle.

Awatar użytkownika
the_naturat

Post autor: the_naturat » 18 sie 2019, 20:50

Teraz już tak na spokojnie, to czuje się jakbym dostał liścia. Niby człowiek wiedzioł, a jednak się łudził. Już jak widziałem Daniels samego na próbie toru, to tak przemknęło przez głowę, że co, już wszyscy mają wszystko poustawiane ? Patrząc na czasy to rybniczanie nie byli jacyś super szybcy. Wiktor z Peterem niejednokrotnie tutaj kręcili lepsze o 1/1,5 sekundy szybsze biegi. Sędzia też dał od siebie z akcją Woryny, bo to się do wykluczenia nadawało. No chyba, że Kułakow powinien się wypierdzielić i połamać, żeby sędzia podjął jakąś decyzję. O ile pamiętam to Demski w jednym magazynie żuzlowym mówił, że samo tworzenie niebezpiecznych sytuacji zalicza się przerwania biegu. Jak to nie było niebezpieczne to może załóżmy na koła takie kolce jak dawniej miały rzymskie rydwany to nie będą sobie podjeżdżać.
Ciężko mi okreslić czy to była jakaś ustawka. W końcu zawodnicy muszą zarabiać. Chyba, że prezes powiedział: wypłacę wam zaległości jak dacie ciała. Inaczej nie zobaczycie pieniędzy. Nie wykluczam niczego

steward

Post autor: steward » 18 sie 2019, 21:02

Mi się wydaje, że nasi wiedzieli jak jest cel i o co jedziemy. Presji nie było i wyszło "jak się uda to się uda". No i widać jak nasi byli przygotowani do tego meczu. Nieszczęściem tej drużyny było to, że w sezonie zasadniczym po prostu zbyt dobrze jechała. Jak ktoś tu pisał, problemem tarnowskiego żużla nie jest porażka w tych półfinałach, a raczej brak perspektyw na jakąkolwiek zmianę. Zgadzam się, że w Tarnowie przede wszystkim potrzebny jest nowy stadion, bo to jest fundament. Dobrze wiemy wszyscy, że to w tym mieście jest niemożliwe bo miasta na to nie stać. Pójdę nawet dalej, ja nawet uważam, że tworzenie nowego stadionu na 7 meczów (+ jakieś małe imprezy) jest śmieszne. Obecny stadion trzeba zmodernizować, a to się tylko stanie wtedy, gdy miasto uzyska bardzo, bardzo pokaźne dofinansowanie.

Awatar użytkownika
lolek69

Post autor: lolek69 » 18 sie 2019, 21:26

Greg-Tarnów pisze:
18 sie 2019, 11:57
peter pisze:
18 sie 2019, 11:10
ham na torze w tv i poza nim z niego jest. Rybnickie bydło wychwala go w niebiosa a sędzia jeszcze prowokuje decyzja do linczu... Na dodatek robi komplet. Przegrać można ale po walce a nie takiej olewce że strony klubu do kibiców... Szkoda kasy na bilety i karnety wydawać.
woryna to jest CHUJ i ŚMIEĆ.Ręcze że nasi zawodnicy są dogadani w innych klubach.Kułakow i Ljung to nie byli
ci zawodnicy co zawsze.Oni mają charakter na torze a tego wczoraj nie widziałem.W połowie sezonu już kluby się
dogadują z zawodnikami.Regulamin to jest fikcja.
Pozdrawiam
Kierunek Toruń :)
~Mogłem wybrać wiele dróg, wybrałem te barwy, ten klub ! ! ~

Awatar użytkownika
savage
Moderator

Post autor: savage » 19 sie 2019, 10:11

Ludzie,

Zastanówcie się przez moment. Nawet jeśli wszyscy nasi zawodnicy są już dogadani gdzieś indziej na następny sezon, to oznacza, że będą odpuszczać w ostatnich dwóch meczach sezonu? Myślicie, że taki Kułakov to lata prywatnym odrzutowcem i przed meczem z Rybnikiem rozmyśla sobie:

- Aaaa, już dogadałem się w Toruniu, to może sobie odpuszczę ten Rybnik. 20 tysięcy w te czy wewte? Co to dla mnie...

Każdy zawodnik jedzie na 100%, bo na torze leżą jego pieniądze. Nie ma opcji, żeby ktokolwiek odpuścił specjalnie. To jest sport zawodowy.

Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
lolek69

Post autor: lolek69 » 19 sie 2019, 11:17

savage pisze:
19 sie 2019, 10:11
Ludzie,

Zastanówcie się przez moment. Nawet jeśli wszyscy nasi zawodnicy są już dogadani gdzieś indziej na następny sezon, to oznacza, że będą odpuszczać w ostatnich dwóch meczach sezonu? Myślicie, że taki Kułakov to lata prywatnym odrzutowcem i przed meczem z Rybnikiem rozmyśla sobie:

- Aaaa, już dogadałem się w Toruniu, to może sobie odpuszczę ten Rybnik. 20 tysięcy w te czy wewte? Co to dla mnie...

Każdy zawodnik jedzie na 100%, bo na torze leżą jego pieniądze. Nie ma opcji, żeby ktokolwiek odpuścił specjalnie. To jest sport zawodowy.

Pozdrawiam
Jeśli chodzi o mnie to nie myślałem o Tym w tak sposób, wiadomo w interesie każdego zawodnika jest to, że jedzie o swoją kasę. Ja mam takie pytanie do Was. Możecie zaprzeczyć bądź nie. Słyszał ktoś z Was i Tym, że zawodnicy w PO mają jechać za 70%, bo nie ma hajsu ? Nie wiem jak ogólnie sprawa się potoczyła czy w ogóle miała miejsce.
~Mogłem wybrać wiele dróg, wybrałem te barwy, ten klub ! ! ~

Gierappa
Kontakt:

Post autor: Gierappa » 19 sie 2019, 12:29

Byłem w czwartek na finale IMMP i tor był identyczny jak w niedzielę z Rybnikiem. (Czasy biegów podobne)

Na treningu przed meczem podejrzewam, że również mogło być to samo, choć dziwi mnie to że nie ubili go walcem, tylko zostawili te dziury.
Nikt nie mierzył okrążenia stoperem ?

Generalnie mecz odpuszczony na całej linii.
Słusznie ktoś to już wyżej napisał - zostało nam naplute w twarz.
Można przegrać po walce, ale nie po takim cyrku.

Awatar użytkownika
josef

Post autor: josef » 19 sie 2019, 14:53

Ostafiński na Sportowe Fakty pisze o kolejnej kompromitacji , kto chce przeczytać całość to szukać na Sportowe Fakty .Ja tylko skopiowałem kawałek tego o czym pisałem juz nieraz czyli o zadłuzeniu klubu i o Sadym który ten klub doprowadził do bankructwa . A klakierzy Sadego niech go dalej wychwalają pod niebiosa jaki to jest zajebisty prezes . :oops:

Jerzy Putowski, przewodniczący rady nadzorczej Unii Tarnów ŻSS, mówił niedawno, że klub jest zadowolony z pracy prezesa klubu Łukasza Sadego. Tymczasem, jak udało nam się ustalić, Unia znowu ma potężne problemy finansowe. Większość zawodników ma zapłacone najwyżej za trzy mecze. To oczywiście przekłada się na wyniki, bo jak nie ma kasy, to nie ma z czego inwestować w sprzęt. Sytuacja jest o tyle niepokojąca, że do końca lipca miało być wszystko wyrównane, ale tak się nie stało.
Jakby tego było mało, prezes Sady wyjechał sobie na wakacje. Czyżby nie wierzył w start swojej drużyny w play-off? Wczasy zwykle planuje się wcześniej, a przecież terminy najważniejszych spotkań są od dawna znane

O ile prezesa stać na wyjazd na wakacje, o tyle w głupiej sytuacji znaleźli się zawodnicy, którzy powinni teraz mocniej zainwestować w sprzęt, w tym remonty silników. Nie mają jednak jak tego zrobić, bo jak wspomnieliśmy, nie dostali pieniędzy za dwie trzecie sezonu. W sumie to powtarza się sytuacja z ubiegłego roku, gdzie wszystkie zaległości spłacono rzutem na taśmę (po sezonie, w październiku), by spełnić wymogi licencyjne.
Nic dziwnego, że zawodnicy Unii w meczu z PGG ROW-em zaprezentowali się słabo, skoro jechali na tym, co jest. Ktoś powie, że każdy z nich mógł się zadłużyć, wziąć pożyczkę i przygotować sprzęt. Pomyślmy tylko, czy taka sytuacja jest normalna. W każdym razie trudno się dziwić, że w tarnowskich boksach nie było bojowej atmosfery i jakiejś wielkiej mobilizacji.

Zresztą, jak miała być mobilizacja, skoro tydzień wcześniej żużlowcy dostali maile z prośbą, by zgodzili się na jazdę za 70 procent stawki za punkt. Ta informacja musiała dojść wyżej, może do Grupy Azoty, sponsora klubu, bo za chwilę klub wycofał się z tego maila i posłał kolejnego o potrzebie mobilizacji i walki. Padło też hasło walki o finał.

Awatar użytkownika
savage
Moderator

Post autor: savage » 19 sie 2019, 15:07

Prezes Łukasz zaplanował sobie urlop w okresie Play Off's? To dobre, serio :mrgreen: :mrgreen: Mnie śmieszy.

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów

Post autor: Greg-Tarnów » 19 sie 2019, 15:12

savage pisze:
19 sie 2019, 15:07
Prezes Łukasz zaplanował sobie urlop w okresie Play Off's? To dobre, serio Mnie śmieszy.
Sady jest nieosiągalny pewnie dogrywa na wakacjach tego sponsora o którym od lat mówi :mrgreen:
a tak na poważnie niech to szlak trafi bo oczy już bolą.Szkoda w tym wszystkim że ten matoł ostafinski
ma znowu z nas polewkę.Jestem przekonany że pieniądze z Azotów trafiają na lewe konta bo to jest niemożliwe.
Ale dowodów nie mam niestety.
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 19 sie 2019, 15:18 przez Greg-Tarnów, łącznie zmieniany 1 raz.

peter_griffin

Post autor: peter_griffin » 19 sie 2019, 15:15

lolek69 pisze:
19 sie 2019, 11:17
Słyszał ktoś z Was i Tym, że zawodnicy w PO mają jechać za 70%, bo nie ma hajsu ?
No już cała Polska xD
https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/83845 ... nie-placi-
Zresztą, jak miała być mobilizacja, skoro tydzień wcześniej żużlowcy dostali maile z prośbą, by zgodzili się na jazdę za 70 procent stawki za punkt. Ta informacja musiała dojść wyżej, może do Grupy Azoty, sponsora klubu, bo za chwilę klub wycofał się z tego maila i posłał kolejnego o potrzebie mobilizacji i walki. Padło też hasło walki o finał.
Prezesa Sadego poprosiliśmy o ustosunkowanie się do sytuacji, ale do chwili opublikowania tekstu nie dostaliśmy żadnej odpowiedzi.
Lepiej płakać, że wszyscy nas nie lubią, zamiast zdementować zarzuty z artykułu. No chyba, że nie ma co dementować.

Awatar użytkownika
savage
Moderator

Post autor: savage » 19 sie 2019, 15:22

A co do zaległości - temat przewija się co roku ten sam. Tak długo, jak klub będzie oparty na wsparciu jednego sponsora, termin wypłat będzie uzależniony od wpłacanych przez niego transz.

Ja osobiście jestem bardzo ciekawy wyniku na koniec sezonu. Jeśli znów będziemy pod kreską, to oznaczać będzie katastrofę.

Co roku Ostafiński podnosi ten sam temat, co roku wieści katastrofę, co roku wygląda to dokładnie tak samo. Trzeba się przyzwyczaić i pamiętać, że Darek już nie ma tak niezawodnego źródła informacji o tym, co się dzieje w klubie, jak miał. Najlepiej świadczą o tym artykuły dotyczące przyszłości naszych żużlowców i ich nowych przynależności klubowych.

Pozdrawiam

fan ut

Post autor: fan ut » 19 sie 2019, 15:29

Kolejna kompromitacja Sadego i spółki nie dość że dostaje taką kasę z Azotów o której inni mogą pomarzyć to on robi długi. Zamiast być z drużyną tak jak inni prezesi to jedzie sobie na wakacje przecież można było zaplanować wyjazd w innym terminie .Widać że ma wycharatane na klub i zwisa mu czy będzie w finale Unia czy spadnie do drugiej ligi. Jest grabarzem tarnowskiego klubu bo kilku lat stacza go na same dno.Zapisze się w histori klubu jako najgorszy prezes nieudacznik on gdyby miał 10mln w budżecie to i tak by zrobił długi a zawodnicy mieliby płacone za pół sezonu .Przecież wiadomo że te patałachy od siedmiu boleści najpierw muszą swoje koryto zapchać a później reszta .Dobrze że ma wymówkę że stadionu nie ma że Tarnów mały że sponsorów nie ma i tak dalej ale niech spojrzy w lustro i zobaczy jaką jest ofiarą losu. Aż dziwne to jest że w całym Tarnowie nie ma osoby na odpowiednim poziomie inteligentnej wykształconej medialnej potrafiącej rozmawiać z każdym nawet wrogiem jeśli taka jest. Nawet jak jest przyspawany do stołka on i te betony z zarządu to spaw po jakimś czasie powinien puścić nic nie jest wieczne :cry:

peter_griffin

Post autor: peter_griffin » 19 sie 2019, 15:33

savage pisze:
19 sie 2019, 15:22
Najlepiej świadczą o tym artykuły dotyczące przyszłości naszych żużlowców i ich nowych przynależności klubowych.
Daj przykłady

Gierappa
Kontakt:

Post autor: Gierappa » 19 sie 2019, 15:46

Do długów już wszyscy przywykliśmy, ale trzeba się zgodzić z redaktorem, że z tym urlopem to się chłop wygłupił i ośmieszył.
Kompromitacja i tyle.

ps. Dlatego nie wierzę w dobry wynik spółki, bo kto z takim człowiekiem chce współpracować i wykładać swoje pieniądze.
Traci szacunek w każdym możliwym segmencie.
Ostatnio zmieniony 19 sie 2019, 15:49 przez Gierappa, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
savage
Moderator

Post autor: savage » 19 sie 2019, 15:48

peter_griffin pisze:
19 sie 2019, 15:33
Daj przykłady
Przykłady będą podawane, jak wszystko będzie już jasne. Sam Mateusz był już na 100% we Wrocławiu, teraz jednak jest w Zielonej Górze, a Ljungowi płacimy 2 miliony za sezon, kiedy jeszcze nie wiemy ile zdobył w sezonie punktów :mrgreen:. Kabarecik.

peter_griffin

Post autor: peter_griffin » 19 sie 2019, 16:00

savage pisze:
19 sie 2019, 15:48
Przykłady będą podawane, jak wszystko będzie już jasne.
Czyli nie masz żadnego przykładu.
Ljungowi płacimy 2 miliony za sezon
Daj link do artykułu

Awatar użytkownika
savage
Moderator

Post autor: savage » 19 sie 2019, 16:06

peter_griffin pisze:
19 sie 2019, 16:00
Czyli nie masz żadnego przykładu.
Rozumiem, że lampka ci się nie zapala, kiedy Redaktor Naczelny największego portalu o żużlu w Polsce pisze jednego dnia, że zawodnik X jest już dogadany z klubem Y, a tydzień później jakby nigdy nic pisze, że ten sam X jest dogadany z klubem Z? Bilokacja normalnie.
Ljungowi płacimy 2 miliony za sezon
Był artykuł o tym jak Unia psuje rynek. Nie archiwizuje felietonów ze SportowychFaktów.

Nie jest żadną tajemnicą, że Dariusz miał swego czasu świetne źródło informacji w Tarnowie. Wiadomo z kim Darek żyje dobrze, a z kim gorzej - świadczą o tym chociażby wybiórczo dobierane tematy artykułów na stronie SF.pl. Dlatego też o niektórych przeczytamy, że "w parkingu zwyklinali swojego ojca", a o drugim będziemy milczeć nawet jeśli przegra sprawę w sądzie o zniesławienie. Jeden klub będziemy obwoływać "zadłużonym", bo nie wpłynęła transza od głównego sponsora, a o drugim, który tonie w zobowiązaniach bankowych i wisi na włosku będziemy milczeli - takie podwójne standardy w zależności od prywatnych interesów lokalnych dziennikarzy i samego Red. Naczelnego.

Pozdrawiam

peter_griffin

Post autor: peter_griffin » 19 sie 2019, 16:35

savage pisze:
19 sie 2019, 16:06
tydzień później jakby nigdy nic pisze, że ten sam X jest dogadany z klubem Z?
Był artykuł o zainteresowaniu, a nie dogadaniu. Więc zarzucasz komuś kłamstwa, a sam piszesz kłamstwa. Sam Mirek potwierdził, że dostaje zapytania.
Zainteresowany Cierniakiem ma być między innymi Stelmet Falubaz Zielona Góra
- Są zapytania - mówi nam Mirosław Cierniak, tata żużlowca, pytany przez nas o Falubaz.
https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/83780 ... a-sondowan

savage pisze:
19 sie 2019, 16:06
Był artykuł o tym jak Unia psuje rynek. Nie archiwizuje felietonów ze SportowychFaktów.
Znalazłem ten artykuł:
Na zapleczu Ekstraligi mówią, że nikt ci nie zapłaci tyle, ile Unia Tarnów. Kluby, które przed sezonem rywalizowały o tych samych zawodników, co Unia, odchodziły ostatecznie od stołu, mówiąc, że w Tarnowie żużlowiec, o którego się bili, dostał kontrakt życia. Peter Ljung miał otrzymać umowę na 300 tysięcy za podpis i 4000 za punkt. Oczywiście trudno mieć pretensję do Unii o to, że może liczyć na wsparcie Grupy Azoty. Z drugiej strony oferowanie takich pieniędzy Ljungowi (z tego jak nic wyjdzie milion).
https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/83189 ... ie-tyle-po

I kolejne twoje kłamstwo. Gdzie te 2 mln? Uważasz, że Ljung nie może zarobić w pobliżu tej kwoty z artykułu (1 mln)? Wiadomo, że to szacunki zakładające konkretną liczbę punktów, ale jak najbardziej możliwe. Po prostu przyjęło się podawanie ile może zarobić żużlowiec, biorąc pod uwagę jego zdobycze z poprzednich sezonach.

I nie bronię tu Ostafa, który jest dziennikarzem szukającym sensacji i klikalności, ale chcę zwrócić uwagę na syndrom oblężonej twierdzy u niektórych z was ;)

Awatar użytkownika
savage
Moderator

Post autor: savage » 19 sie 2019, 16:50

peter_griffin pisze:
19 sie 2019, 16:35
Był artykuł o zainteresowaniu, a nie dogadaniu. Więc zarzucasz komuś kłamstwa, a sam piszesz kłamstwa. Sam Mirek potwierdził, że dostaje zapytania.
Kłamstwa? Dobrze, w takim razie skoro ja piszę kłamstwa, to powiedz mi, czy poniżej Redaktor Ostafiński pisze o "propozycjach" dla młodego Cierniaka, czy może pisze wprost, że jego przyszła przynależność klubowa jest już przesądzona?

(Kluby nerwow szukają juniorów, a Sparta śpi spokojnie. Maksyma Drabika zastąpi Mateusz Cierniak)

Za rok wielu klasowych juniorów zniknie z rynku, więc kluby mocno penetrują rynek i próbują wyrwać tych najlepszych. Spokojnie śpi sobie tylko Sparta, gdzie już od jakiegoś czasu wiadomo, że miejsce Maksyma Drabika zajmie Mateusz Cierniak.

Jak to czytasz? Że Sparta wysłała zapytanie do Cierniaka, czy może propozycje, a może po prostu przesądzone (11 lipca) było to, że Cierniak będzie zawodnikiem wrocławian?

Przemysław Liszka - Mateusz Cierniak, tak będzie wyglądać juniorska para Betard Sparty Wrocław w przyszłym sezonie. Właściwie powinniśmy napisać, że tak może wyglądać, bo pewniakiem jest Liszka, a Cierniak jeździ w tym sezonie w Unii Tarnów. Już niedługo.

W tym samym artykule Pan Redaktor nie dość, że powtarza, że los Cierniaka jest przesądzony i skończy on w Sparcie, to jeszcze z przekonaniem sugeruje, że "Cierniak długo w Unii nie pojeździ". Obie informacje są na 11.07 wyssane z palca.

Przejście Cierniaka do Sparty można było uznać za pewnik już wiosną, kiedy młody zawodnik pojawił się na treningu wrocławskiej drużyny.

Co więcej - pewnik to był już od wiosny, bo pokazali mu "kible dla zawodników" :mrgreen:. Więc idąc Twoją retoryką - KŁAMIESZ! :roll: - był artykuł o dogadaniu się.

Miesiąc później na SF pojawia się artykuł tego samego Redaktora - DO:

Falubaz chce chyba przyprawić działaczy Sparty o palpitacje serca. Sondowanie Cierniaka

w którym czytamy:

Sparta zrobiła wiele, by Mateusz Cierniak w sezonie 2020 stał się jej zawodnikiem. Pokazano mu klub, umożliwiono treningi, został też rezerwowym w GP we Wrocławiu. Nie brak głosów, że ten transfer jest przesądzony. Inni jednak nie rezygnują.

Nie brakuje głosów - głosu jednego - Darka... Istna schizofrenia.

Cierniak mówi, że są zapytania... I co to ma do tego, że Ostafiński pisze, że CIERNIAK ODCHODZI? Pytać można, ba! Nawet trzeba. To niczego nie przesądza.
Znalazłem ten artykuł:
I kolejne twoje kłamstwo. Gdzie te 2 mln? Uważasz, że Ljung nie może zarobić w pobliżu tej kwoty? Wiadomo, że to szacunki zakładające konkretną liczbę punktów, ale jak najbardziej możliwe. Po prostu przyjęło się podawanie ile może zarobić żużlowiec, biorąc pod uwagę jego zdobycze z poprzednich sezonach.
Kolejne kłamstwo :mrgreen: :mrgreen: . Faktycznie, kwota podana przez Darka jest inna, podawałem z pamięci w oparciu o tytuł artykułu. Mogę napisać tylko - Dariusz Ostafiński nie wie jakie kwoty są wpisane w kontrakcie Ljunga. Może produkować takie artykuły rodem z tabloidów, tak samo jak ja mogę napisać dzisiaj na forum:

"Mówi się, że Cierniak ma zarobić we Wrocławiu milion złotych." - jest to tyle samo warte, co domysły Redaktora O. dzisiaj. Nie ma już informatorów w Tarnowie takich, jakich miał. To co pisze, w większości opiera się na plotkach.

Pozdrawiam

PS. Polecam rozważniej dobierać słowa. Jest ogromna różnica między „kłamstwem” (podawaniem nieprawdy z pełną świadomością), a pomyłką. Zarówno ja, jak i Ty pomyliliśmy się. Ostafinski natomiast 11.07. KŁAMAŁ w temacie Cierniaka.

peter_griffin

Post autor: peter_griffin » 19 sie 2019, 18:40

savage pisze:
19 sie 2019, 16:50
Kłamstwa? Dobrze, w takim razie skoro ja piszę kłamstwa, to powiedz mi, czy poniżej Redaktor Ostafiński pisze o "propozycjach" dla młodego Cierniaka, czy może pisze wprost, że jego przyszła przynależność klubowa jest już przesądzona?
Potrafisz savage czytać ze zrzoumieniem? Odniosłem się do przenosin do Zielonej Góry. Czytaj uważnie. Twój wpis:
Sam Mateusz był już na 100% we Wrocławiu, teraz jednak jest w Zielonej Górze
tydzień później jakby nigdy nic pisze, że ten sam X jest dogadany z klubem Z?
W artykule nie było nic o dogadaniu z Zieloną. To sobie ty dołożyłeś i jest to kłamstwo.
savage pisze:
19 sie 2019, 16:50
poniżej Redaktor Ostafiński pisze o "propozycjach" dla młodego Cierniaka, czy może pisze wprost, że jego przyszła przynależność klubowa jest już przesądzona?
Tak pisze Ostaf, że jest dogadany we Wrocławiu. Czy ja temu zaprzeczałem? O tym czy miał rację przekonamy się za parę miesięcy i wtedy będziesz mógł pisać o kłamcy Ostafie. Na razie nie masz pewności, co do tego.

Zawodnik może być dogadany z klubem i dostawać propozycje z innych klubów. Chcesz przykład: Leon Madsen. Więc logicznie się to trzyma. Ale zaznaczam: o tym czy Ostaf kłamał, dowiesz się za parę miesięcy!

ODPOWIEDZ