Unia Tarnów-Row Rybnik półfinał Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Speedway w tarnowskim jak i światowym wydaniu.
Awatar użytkownika
bartek_1990

Post autor: bartek_1990 » 19 sie 2019, 19:04

peter_griffin pisze:
19 sie 2019, 18:40
Czy ja temu zaprzeczałem? O tym czy miał rację przekonamy się za parę miesięcy i wtedy będziesz mógł pisać o kłamcy Ostafie. Na razie nie masz pewności, co do tego.
Może niech ostaf wytworzy 50 artykułów, napisze w każdym ze Cierniak w : Lesznie, Wrocławiu, Częstochowie, Rybniku, Tarnowie itp - w którymś trafi na pewno więc będzie można pisać ze gość miał racje :) Zadziwiające jest jak jeszcze po tylu latach kiedy ten portal leci po ostro nachylonej równi pochyłej w dół ludzie próbują bronić to co jest tam napisane. Wręcz zdumiewające...
peter_griffin pisze:
19 sie 2019, 16:35
Uważasz, że Ljung nie może zarobić w pobliżu tej kwoty z artykułu (1 mln)? Wiadomo, że to szacunki zakładające konkretną liczbę punktów, ale jak najbardziej możliwe. Po prostu przyjęło się podawanie ile może zarobić żużlowiec, biorąc pod uwagę jego zdobycze z poprzednich sezonach.
Nie, to nie jest mozliwe aby on tyle za sezon zarobił. Nawet jak by 150 punktów w sezonie nastukał. Tylko aby to wiedzieć trzeba by się troche orientować w realiach faktycznych punktówek w 1 lidze a nie czytać i wierzyć w ostafa. Klub ponoć tak mocno zadłużony, z roku na rok - myślisz, że kto s by mu tu dał zarobić 1 milion złotych ? :D:D
We `ll keep the red flags flying high! UNITED!

peter_griffin

Post autor: peter_griffin » 19 sie 2019, 19:41

bartek_1990 pisze:
19 sie 2019, 19:04
Nie, to nie jest mozliwe aby on tyle za sezon zarobił. Nawet jak by 150 punktów w sezonie nastukał. Tylko aby to wiedzieć trzeba by się troche orientować w realiach faktycznych punktówek w 1 lidze a nie czytać i wierzyć w ostafa. Klub ponoć tak mocno zadłużony, z roku na rok - myślisz, że kto s by mu tu dał zarobić 1 milion złotych ?
To na co oni wydają tę kasę z Azotów? Na frytki i zapiekanki? Ljung już "nastukał" 140 punktów. A ma jeszcze 3 spotkania. Gdyby nie "odpoczywał" z Daugavpils to i koło 190 mógłby się zakręcić.

Awatar użytkownika
bartek_1990

Post autor: bartek_1990 » 19 sie 2019, 19:53

Wciąż byłby bardzo daleko od bajek ostafa. Ale możesz w to wierzyć, możesz nawet wierzyć w latającego potwora spaghetti wolno Ci. Wolno wszystko.

Nie wiem na co wydają kasę z Azotów, pewnie wynika to z jakiś ustaleń między Azotami a klubem o których nie mamy pojęcia. Chociaż...na forum wiele razy sie pisało "że kradno", wiec może na złodziejstwo ? Pewnie tak :)

peter_griffin

Post autor: peter_griffin » 19 sie 2019, 20:04

Jeszcze jedno. Napisałeś:
bartek_1990 pisze:
19 sie 2019, 19:04
Klub ponoć tak mocno zadłużony, z roku na rok - myślisz, że kto s by mu tu dał zarobić 1 milion złotych ?
Jak to się ma do tego:
Musimy ustabilizować sytuację finansową w klubie, a nie jest to, mimo, iż Spółka przez ostatnie dwa lata przynosiła zysk, łatwe zadanie – przyznał przewodniczący Rady Nadzorczej Unii ŻSSA Jerzy Putowski.
Wywiad z 2018 roku z oficjalnej strony klubu.
http://unia.tarnow.pl/tapecie-nazwisk-l-sady/

Kibic UT

Post autor: Kibic UT » 19 sie 2019, 20:07

Nie wiem jak co roku moga być długi w klubie to już jest nudne,trzeba kupić prezesowi liczydło i niech się nauczy liczyć albo niech się spyta zwykłego kowalskiego jak potrafi przeżyć cały miesiac za polskie pensje.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Awatar użytkownika
bartek_1990

Post autor: bartek_1990 » 19 sie 2019, 20:12

Przecież to był sarkazm co pisałem :D Ja nigdy takich rzeczy tu nie wypisywałem, to forum tu tak pisało :) Zrobiłem sobie z tego najzwyczajniej w świecie jaja. Musisz z tymi pytaniami iść do prezesa a nie wałkować coś po raz n-ty na forum bo to do niczego nie prowadzi

k0k0ss

Post autor: k0k0ss » 19 sie 2019, 20:14

Jaki ma problem sady udowodnić ostafowi że nie był na wakacjach? Może mieć świetny dowód do rozprawy sądowej którą tak zapowiadał. Wystarczy opublikować zdjęcie z niedzielnego meczu na stadionie. Jakby nie było, jest osobą publiczną będąc na takim stanowisku. Nie wierze że żaden fotograf,kibic, czy jeden z jego rycerzy klubowych nie zrobił mu zdjęcia na meczu ;) Może ktoś z obecnych tu na forum go widział na meczu i z pełną stanowczością zaprzeczy wypociną ostafa :D?

Awatar użytkownika
kwaciu

Post autor: kwaciu » 19 sie 2019, 21:01

Proponuję założyć temat: Wywody Ostafa.

Wolly wolly

Post autor: Wolly wolly » 19 sie 2019, 22:02

Ja tylko mam nadzieję że z tymi wakacjami prezesa to jest jakiś mało smieszny żart...
One ticket to valhalla

Awatar użytkownika
savage
Moderator

Post autor: savage » 19 sie 2019, 22:29

peter_griffin,

Wygrałeś! Masz rację - jestem kłamcą :)
Wolly wolly pisze:
19 sie 2019, 22:02
Ja tylko mam nadzieję że z tymi wakacjami prezesa to jest jakiś mało smieszny żart...
A ja mam nadzieję, że w klubie wreszcie ktoś przyciśnie jaja do umywalki i zacznie dementować te BUJDY Ostafińskiego, bo może się okazać, że 100% tego co pisał to wierutne kłamstwo.

Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Wojtula

Post autor: Wojtula » 19 sie 2019, 22:41

Mam nadzieję że opowieści o wyjeździe Sadego na urlop to fake news. W przeciwnym razie to jest coś, co go dyskwalifikuje na stanowisku prezesa. Ciężko mi sobie nawet coś takiego wyobrazić: powiedzieć bye bye zawodnikom, kibicom i sponsorom i wyjechać na wakacje?

Awatar użytkownika
savage
Moderator

Post autor: savage » 19 sie 2019, 22:42

Wojtula pisze:
19 sie 2019, 22:41
że opowieści o wyjeździe Sadego na urlop to fake news. W przeciwnym razie to jest coś, co go dyskwalifikuje na stanowisku prezesa. Ciężko mi sobie nawet coś takiego wyobrazić: powiedzieć bye bye zawodnikom, kibicom i sponsorom i wyjechać na wakacje
Mnie również ciężko w to uwierzyć. Tzn faktem jest, że Prezesa nie było na meczu. Natomiast przyczyny tej nieobecności nie są mi znane. Jeśli to wakacje - to kompromitacja, ale jeśli nie... To kompromitacja Redaktora. Uważam, że to akurat powinien Prezes publicznie wyjaśnić.

Awatar użytkownika
Młynar
Moderator

Post autor: Młynar » 19 sie 2019, 23:13

savage pisze:
19 sie 2019, 22:42
Wojtula pisze:
19 sie 2019, 22:41
że opowieści o wyjeździe Sadego na urlop to fake news. W przeciwnym razie to jest coś, co go dyskwalifikuje na stanowisku prezesa. Ciężko mi sobie nawet coś takiego wyobrazić: powiedzieć bye bye zawodnikom, kibicom i sponsorom i wyjechać na wakacje
Mnie również ciężko w to uwierzyć. Tzn faktem jest, że Prezesa nie było na meczu. Natomiast przyczyny tej nieobecności nie są mi znane. Jeśli to wakacje - to kompromitacja, ale jeśli nie... To kompromitacja Redaktora. Uważam, że to akurat powinien Prezes publicznie wyjaśnić.
Jeżeli sponsorzy którzy zasiadają w strefie VIP mają informacje że Prezesa nie ma bo jest na urlopie to raczej mają takie wiadomości prosto z klubu a nie wypociny Ostafa. I nie chodzi o jednodniową absencję tylko mówiono o wakacjach :)

Jak wygląda katering i ogólna sytuacja organizacji spotkań dla biznesmenów to innym razem.

Nie ma kogo bronić w tym klubie. Wszyscy do jednego wora. Ciągle długi a z sezonu na sezon skład coraz słabszy.

Inną kwestią jest to że gdyby RN i Sademu dobrze nie żarło to przecież już dawno by ich nie było w klubie a tak? Najwidoczniej tak źle nie jest skoro przyjmują rok w rok plaskacza od kibiców z Tarnowa i polskiego żużla.

Odechciało mi się jakiś czas temu naszego jaskółczego żużla ale po tym meczu chyba i ja dam całkowity pas jak wielu którzy od roku-trzech mają wyjebane na strategię i technikalia Sadego.

yO!

Wolly wolly

Post autor: Wolly wolly » 19 sie 2019, 23:37

Jeżeli sponsorzy którzy zasiadają w strefie VIP mają informacje że Prezesa nie ma bo jest na urlopie to raczej mają takie wiadomości prosto z klubu a nie wypociny Ostafa. I nie chodzi o jednodniową absencję tylko mówiono o wakacjach :)

Jak wygląda katering i ogólna sytuacja organizacji spotkań dla biznesmenów to innym razem.

Nie ma kogo bronić w tym klubie. Wszyscy do jednego wora. Ciągle długi a z sezonu na sezon skład coraz słabszy.

Inną kwestią jest to że gdyby RN i Sademu dobrze nie żarło to przecież już dawno by ich nie było w klubie a tak? Najwidoczniej tak źle nie jest skoro przyjmują rok w rok plaskacza od kibiców z Tarnowa i polskiego żużla.

Odechciało mi się jakiś czas temu naszego jaskółczego żużla ale po tym meczu chyba i ja dam całkowity pas jak wielu którzy od roku-trzech mają wyjebane na strategię i technikalia Sadego.
Są sprawy w życiu ważniejsze od najważniejszego meczu, mam tylko nadzieję ze nie są to przecenione wczasy w Turcjii.. To co się dzieje w klubie od pewnego czasu można porównać do czeskiego filmu z dużą domieszką Monthy Pythona..Mentalność wiejskiego LZS sponsorowanego przez mleczarnie . I ciągle na minusie..
One ticket to valhalla

Awatar użytkownika
savage
Moderator

Post autor: savage » 19 sie 2019, 23:40

Wolly wolly pisze:
19 sie 2019, 23:37
Są sprawy w życiu ważniejsze od najważniejszego meczu, mam tylko nadzieję ze nie są to przecenione wczasy w Turcjii..
I tu się podpisuję obiema rękami. Jeśli Prezes był na wakacjach to jest żenada, ale jeśli powód absencji był inny, to musi pojawić się sprostowanie. Nie można dawać sobie pluć w twarz.

Pozdrawiam

Wolly wolly

Post autor: Wolly wolly » 20 sie 2019, 0:06

savage pisze:
19 sie 2019, 23:40
Wolly wolly pisze:
19 sie 2019, 23:37
Są sprawy w życiu ważniejsze od najważniejszego meczu, mam tylko nadzieję ze nie są to przecenione wczasy w Turcjii..
I tu się podpisuję obiema rękami. Jeśli Prezes był na wakacjach to jest żenada, ale jeśli powód absencji był inny, to musi pojawić się sprostowanie. Nie można dawać sobie pluć w twarz.

Pozdrawiam
Absolutnie! Moje odczucia w tej kwestii są dokladnie takie same.
One ticket to valhalla

Awatar użytkownika
Młynar
Moderator

Post autor: Młynar » 20 sie 2019, 0:09

Nikomu w tej sytuacji nie ubliżam. Mówię co słyszałem od darczyńców klubu. Tyle.

yO!

k0k0ss

Post autor: k0k0ss » 20 sie 2019, 8:07

Czyli jednak prezesa na stadionie nie było :) Ostaf jest jaki jest, widać jednak ze czasami ma jakieś prawdziwe informacje. Ja dodam od siebie, ze usłyszałem przypadkiem rozmowę osób które pełnia mniejsza lub większa funkcje w klubie gdzie padło stwierdzenie. „ to kto zdecyduje, skoro prezes na urlopie?” :lol: nie brzmiało to jakby miał to być temat tabu, a raczej coś normalnego.

fan ut

Post autor: fan ut » 20 sie 2019, 9:40

Zobaczymy czy pośmiewisko tarnowskiego żużla poda się do dymisji .Jeśli będzie miał choć trochę honoru to powinien odejść ,bo gdyby to na mnie padło to nie zatrzymały by mnie żadne pieniądze ważniejsza by była moja reputacja.Ale widać że prezes woli być pajacem całego środowiska żużlowego i ciągnąć kasę ile się da :oops:

Baros1922

Post autor: Baros1922 » 20 sie 2019, 10:31

Moim skromnym zdaniem ( mogę się mylić albo to teorie moje jedynie) patrząc od parunastu już lat to na stanowisku prezesa jest jedynie marionetki i na prezesa wsadzani są ludzie z otoczenia wielkich z azotow. Sądy może mieć zła opinie wśród kibiców i środowiska ale dobra opinie wśród rady nadzorczej i przypuszczam że rady azotow. Tam pewnie ręka rękę myje i może Ciepiela nie chce w tym uczestniczyć w podtrzymywania tego kolosa na glinianych nogach . Ale to tylko moje głośne myśli. Pozdrawiam

Wojtula

Post autor: Wojtula » 20 sie 2019, 11:02

Zastanawiające dla mnie jest milczenie po meczu Tomasza Proszowskiego i Pawła Barana.

Awatar użytkownika
Yoda

Post autor: Yoda » 20 sie 2019, 11:35

A co miał powiedzieć Prochu.
Walczyliśmy. Chcieliśmy wygrać. Ale mieliśmy się zesrać na ciepło i jechać na wakacje.

marecki

Post autor: marecki » 20 sie 2019, 20:16

szkoda zdrowia i pieniędzy, znam wiele osób, które kibicowało Unii od kilkudziesięciu lat nawet w czasach 2go ligowej biedy, odpuścili, nie chcą na to patrzeć, jak się nie szanuje sponsorów, wieloletnich zawodników, wychowanków i Nas kibiców. Ja też tym meczem dziękuję, życzę im dobrze ale za tego zarządu już na trybuny nie wrócę. Szkoda bo potencjał sponsorski mamy jeden z lepszych w kraju, swoich zawodników na ekstraligę też mamy (Kołodziej, Jamróg, Vaculik, Cierniak) ale lecimy w dół nieprzerwalnie od kilkunastu lat, boje się tylko, że jak znów wrócimy na dno (jak w latach 99-01) nie będzie już grupki osób która postawi to na nogi.

Kibic UT

Post autor: Kibic UT » 20 sie 2019, 20:35

Wypowiedź Proszowkiego Niestety kierownictwo zespołu z Rybnika w sobotę od rana cały czas kwestionowało przygotowanie nawierzchni toru, do czego przychyliło się jury zawodów nakazując dodatkowe prace przy torze. Ta kosmetyka nie pozostała bez wpływu na warunki torowe, gdyż nawierzchnia była trochę inna niż zakładaliśmy. Nie jest to jednak dla nas żadne usprawiedliwienie, gdyż tor dla obu drużyn był taki sam

Ten aspekt mnie jako kibica już dawno odpycha od żużla to wieczne kwestionowanie toru u gospodarza a kretyn komisarz karze ubijać na skałę i robić anty widowisko gdzie ten sport zmierza,ale komisarz to dobra fucha dla znajomków kasa w sumie za nic na konto wpłynie PZM niczym się nie różni od PZPN takie same szkodniki beton znajomki,rodzina w strukturach.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Awatar użytkownika
Nelson

Post autor: Nelson » 20 sie 2019, 20:40

Mecz w niedziele przelał czarę goryczy u mnie. Zabrałem swoją narzeczoną na mecz(to były jej 4 zawody w zyciu), ale czegoś takiego trudno opisać słowami. Mam nadzieję ze w przyszłości doczekamy sie lepszych czasów :(

ODPOWIEDZ