XIV runda:Lokomotiv Daugavpils-Unia Tarnów

Speedway w tarnowskim jak i światowym wydaniu.
Wolly wolly

Post autor: Wolly wolly » 04 sie 2019, 21:43

Jak już wiemy z kim jeździmy, mam tylko nadzieję ze będzie motywacja żeby posłać Rybnik na wakacje.bo jak nie awans ,to chociaż za to trzymam kciuki.
One ticket to valhalla

fan ut

Post autor: fan ut » 04 sie 2019, 22:03

Widać gołym okiem że mecz odpuszczony bedą się tłumaczyć że chcieli rozjeździć Koniecznego :lol: Teraz trafiamy na Rybnik który pojedzie znami lepiej i wcale się nie zdziwię jak wygrają u nas i u siebie.Jarają się że z Rybnikiem zdobyli bonusa teraz może to wyglądać całkiem odwrotnie.Sady powie że wykonał plan weszedł do czwórki i odrazu w palnik .Spokojnie można było wygrać z długopisami i jechać z Gnieznem widocznie tak miało być.

Kibic UT

Post autor: Kibic UT » 04 sie 2019, 22:42

fan ut pisze:
04 sie 2019, 22:03
Widać gołym okiem że mecz odpuszczony bedą się tłumaczyć że chcieli rozjeździć Koniecznego :lol: Teraz trafiamy na Rybnik który pojedzie znami lepiej i wcale się nie zdziwię jak wygrają u nas i u siebie.Jarają się że z Rybnikiem zdobyli bonusa teraz może to wyglądać całkiem odwrotnie.Sady powie że wykonał plan weszedł do czwórki i odrazu w palnik .Spokojnie można było wygrać z długopisami i jechać z Gnieznem widocznie tak miało być.
Naszym chodziło o to żeby jechać z Rybnikiem i odpaść po tym meczu i koniec sezonu z tym że jeśli nasi pojada na full to my przejdziemy Rybnik jesteśmy mocniejsi mamy lepszy skład.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

ziggy

Post autor: ziggy » 04 sie 2019, 23:41

pit22 pisze:
04 sie 2019, 20:42
Przecież żeby awansować i tak trzeba pokonać Rybnik, oczywiste jest więc to, że lepiej na nich trafić od razu. Jak wygramy to pierwsze miejsce bardzo realne i walczymy dalej a jak przegramy nie generujemy niepotrzebnych kosztów. Jak by Unia dzisiaj wygrała to uznał bym nasz sztab za debili, bo i tak w ewentualnym finale trafili byśmy na Rybnik, potem przegrany baraż i kasa wyrzucona w błoto.
Jak czytam taki post to wydaje mi się że napisał go debil.Gdy grałem na podwórku a potem w klubie to zawsze chciałem wygrać choć czasem byłem bliski płaczu z bezsilności bo po prostu inni byli lepsi lub mieli więcej szczęścia.Nigdy natomiast nie spotkałem się z sytuacją żeby trener kazał mi przegrać mecz.Gdy w drugiej połowie lat 70-tych i na początku 80-tych byliśmy na dnie bo byliśmy słabi to nikomu do głowy nie przychodziły takie idiotyczne pomysły.Regulamin jest głupi,ale to nie znaczy że trzeba się zeszmacić.Jak chcesz zmotywować zawodników jeżeli robisz wszystko aby przegrali?Jak mam przekonać wnuka żeby pokochał ten sport?

Awatar użytkownika
konri

Post autor: konri » 05 sie 2019, 11:12

Gollob też się zeszmacil jak w 2007 roku przypuszczał Kasprzaka żeby nie bylo jokera przed nominowanymi? Albo cała reprezentacja Polski w 2009 roku, kiedy to Kasprzak przepuszczal Crumpa? Idąc tym tropem powinniśmy bojkotować już 10 lat polską kadrę i Golloba. Nie lubię kombinacji ale niestety wpisały się one w sport a czyste piękno rywalizacji zostało tylko w sporcie amatorskim. Skoro nasi chcieli Rybnik to będą go mieli jeśli wygramy z Rybnikiem to będzie narracja zupełnie inna.
Mam nadzieję tylko, że nie był to wariant wyłącznie oszczędnościowy, bo to będzie powód do dużych zmartwień.

Wolly wolly

Post autor: Wolly wolly » 05 sie 2019, 11:49

Chyba jest delikatna różnica pomiedzy taktycznym rozegramiem biegu a taktycznym sabotowaniem drużyny żeby przegrać cały mecz..Przecież mogli odrazu wstawic juniorów na seniorkę.Mam nadzieję ze motywacja do jazdy z Rowem będzie..
Ostatnio zmieniony 05 sie 2019, 12:17 przez Wolly wolly, łącznie zmieniany 1 raz.
One ticket to valhalla

Awatar użytkownika
shrek

Post autor: shrek » 05 sie 2019, 11:52

Przykro się patrzyło na wczorajszą relację z meczu,Nasi odpuszczali mecz na wyraźne polecenie szkodnika Sadego.Nic nie można zrobić ,bo on jest nie do ruszenia,to taki KimIr sen Tarnowa.Wczoraj straciliśmy honor a to boli .Sady traktuje klub jak swoją własność ,a klub to kibice.Zastanawia mnie jaka bedzie frekwencja z Rybnikiem ? też się podłożymy. ?

Kibic UT

Post autor: Kibic UT » 05 sie 2019, 12:27

konri pisze:
05 sie 2019, 11:12
Skoro nasi chcieli Rybnik to będą go mieli jeśli wygramy z Rybnikiem to będzie narracja zupełnie inna.
Mam nadzieję tylko, że nie był to wariant wyłącznie oszczędnościowy, bo to będzie powód do dużych zmartwień.
Nasi chcieli Rybnik bo w razie porażki sezon się kończy o to chodzi jak najtaniej,jeśli z Rybnikiem w dwumeczu nie zobaczę walki,zmian taktycznych w razie przegrywania to za rok na mecze nie będe chodził.

Awatar użytkownika
konri

Post autor: konri » 05 sie 2019, 12:56

Kibic UT pisze:
05 sie 2019, 12:27
konri pisze:
05 sie 2019, 11:12
Skoro nasi chcieli Rybnik to będą go mieli jeśli wygramy z Rybnikiem to będzie narracja zupełnie inna.
Nasi chcieli Rybnik bo w razie porażki sezon się kończy o to chodzi jak najtaniej,jeśli z Rybnikiem w dwumeczu nie zobaczę walki,zmian taktycznych w razie przegrywania to za rok na mecze nie będe chodził.
Tu się zgodzę.

lynx

Post autor: lynx » 05 sie 2019, 13:20

ja tam się cieszę z takiego obrotu sprawy

najlepszy scenariusz, to wygrać dwumecz z wieśniakami z Rybnika i przegrać finał, albo wygrać i olać awans, w końcu wiadomo, że E-liga nie dla nas 8-)

W przypadku zajęcia 2 miejsca - wygrywamy z Lublinem, albo olewamy baraże w całości

tyle scenariuszy, każdy piękny

Kibic UT

Post autor: Kibic UT » 05 sie 2019, 14:41

lynx pisze:
05 sie 2019, 13:20
ja tam się cieszę z takiego obrotu sprawy

najlepszy scenariusz, to wygrać dwumecz z wieśniakami z Rybnika i przegrać finał, albo wygrać i olać awans, w końcu wiadomo, że E-liga nie dla nas 8-)

W przypadku zajęcia 2 miejsca - wygrywamy z Lublinem, albo olewamy baraże w całości

tyle scenariuszy, każdy piękny
Ja mam gdzieś ekstralipę ale oczekuje sportu i jechania o zwycięstwo w każdym meczu,a nie oddawania punktów.

pit22

Post autor: pit22 » 05 sie 2019, 21:00

ziggy pisze:
04 sie 2019, 23:41
pit22 pisze:
04 sie 2019, 20:42
Przecież żeby awansować i tak trzeba pokonać Rybnik, oczywiste jest więc to, że lepiej na nich trafić od razu. Jak wygramy to pierwsze miejsce bardzo realne i walczymy dalej a jak przegramy nie generujemy niepotrzebnych kosztów. Jak by Unia dzisiaj wygrała to uznał bym nasz sztab za debili, bo i tak w ewentualnym finale trafili byśmy na Rybnik, potem przegrany baraż i kasa wyrzucona w błoto.
Jak czytam taki post to wydaje mi się że napisał go debil.Gdy grałem na podwórku a potem w klubie to zawsze chciałem wygrać choć czasem byłem bliski płaczu z bezsilności bo po prostu inni byli lepsi lub mieli więcej szczęścia.Nigdy natomiast nie spotkałem się z sytuacją żeby trener kazał mi przegrać mecz.Gdy w drugiej połowie lat 70-tych i na początku 80-tych byliśmy na dnie bo byliśmy słabi to nikomu do głowy nie przychodziły takie idiotyczne pomysły.Regulamin jest głupi,ale to nie znaczy że trzeba się zeszmacić.Jak chcesz zmotywować zawodników jeżeli robisz wszystko aby przegrali?Jak mam przekonać wnuka żeby pokochał
Ziggy zrozum, że tu nie chodzi o sport a o pieniądze których nasz klub nie ma. Tylko i aż tyle. W tym wypadku Sady wybrał bezpieczny finansowo wariant i nie znaczy to że odpuścimy półfinał. Przynajmniej mam taką nadzieję. W tym żużlu widziałem już tyle absurdów, że takie rzeczy mnie nie ruszają. Ale fajnie że są jeszcze ludzie którzy patrzą na ten sport przez różowe okulary. Ja juz tak nie mam.

tornado

Post autor: tornado » 05 sie 2019, 21:08

Rzeczywiście słabo to wyglądało, ze sportowego punktu widzenia żenada.

Z drugiej strony fakt jest taki, że tylko z Rybnikiem zgarnęliśmy komplet, i to bez Mroczki.
Czaja zaczął coś jeździć, Artur wraca do formy. Jest realna szansa, żeby ograć ROW.

Mamy też psychologiczną przewagę. Rybnik wraca do Tarnowa gdzie ostatnio dostal łomot i zanotował największą porażkę w tym sezonie.
I to od Unii która jest teraz jeszcze silniejsza.

Kibic UT

Post autor: Kibic UT » 05 sie 2019, 21:39

Trzeba wprowadzić przepis że drużyna musi na wyjeździe zrobić minimum 38 punktów jeśli nie to ma -1 a ja bym do tego dodał jeszcze od 42 do 44 +1 na wyjeździe,wtedy sprawa takich meczy jak ten w Daugavpils chodź trochę się poprawia bo od poczatku drużyna musiała by jechać normalnie,pytanie do rzadzaych błaznów czego tego nie wprowadza tylko zajmuja się pierdołami typu komisarz,Quady wprowadzone i kluby musiały je zakupić bo jakiś zapewne znajomek musi się wzbogacić jak to w Polsce :lol:

j-rules

Post autor: j-rules » 05 sie 2019, 21:53

jakim cudem nie ma pieniedzy? mamy najpotezniejszego sponsora w Polsce. A co dopiero w 1 lidze. Nie obchodzi mnie, ze miasto nie daje.
Gdzie sa pieniadze?

TKM

Post autor: TKM » 05 sie 2019, 22:19

j-rules ty tu jesteś myślący, to pomyśl gdzie mogą być pieniądze? Przecież nie można tego napisać bez twardych dowodów, bo zaraz będzie włóczenie po sądach. Tu by się przydał taki dziennikarz śledczy jak Sekielski to zaraz byśmy wszystko wiedzieli.
Oglądnąłem to coś ostatnio
https://www.tarnowska.tv/wiadomosci/376 ... w-tarnowie
i mnie już więcej nic nie trzeba mówić.
Ten klub się już nie podniesie.
O ekstralidze trzeba zapomnieć na wiele lat i nowy stadion w tym nie pomoże.

ODPOWIEDZ