XIII runda:Unia Tarnów-Wybrzeże Gdańsk

Speedway w tarnowskim jak i światowym wydaniu.
j-rules

Post autor: j-rules » 28 lip 2019, 8:04

czy Cieslak byl ostatnio w Tarnowie? Ktos Koniecznemu do baku nasikal, pytanie kto?
Oczy przecieralem.

ziggy

Post autor: ziggy » 28 lip 2019, 9:18

https://www.youtube.com/watch?v=lvgww-Hq4R0 Byłem na wszystkich naszych meczach i ja z miejsca gdzie zawsze siedzę(na lewo od młyna) nie słyszałem gwizdów przeciw Mateuszowi .Może ktoś siedzący w innych rejonach stadionu słyszał coś takiego i może to potwierdzić bo trudno mi w to uwierzyć.

Kibic UT

Post autor: Kibic UT » 28 lip 2019, 14:18

a gwizdów na Cierniaka nie słyszałem gwizdy były owszem ale to na prezydenta Tarnowa,a co do meczu chłopaki stanęli na wysokości i wygraliśmy mega mecz Kułakowa no i Kaczmarek wytrzymał 14 bieg brawo Daniels,na wielki plus Konieczny ZZ za Ljunga zrobiła sześć punktów 1,1,1,3 w jakimś małym stopniu udało się go zastapić,każdy madry jest po meczu ale nie wiem czy Koza by te sześć oczek zrobił,co do Gdańska Bech fajnie walczył jemu takie tory odpowiadaja,Pieszczek zawsze tutaj dobrze jechał u nich ZZ zrobiła 10 punktów czyli w pełni ja wykorzystali 2,1,3,3 bo Thorsell więcej by nie zrobił,jesteśmy w play-off wygramy ligę a co będzie to będzie.

Viktor Kułakow na 30 biegów między UT a WG wygrał 11. Przywiózł 33 pkt na 33 pkt Kułakow czapki z głów jesteś wielki.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

j-rules

Post autor: j-rules » 28 lip 2019, 17:39

Przeciez ten placz Mirka to jest juz grunt pod odejscie z Tarnowa. Ta, gwizdza na niego. Dobre.

ODPOWIEDZ