XIII runda:Unia Tarnów-Wybrzeże Gdańsk

Speedway w tarnowskim jak i światowym wydaniu.
Kibic UT

Post autor: Kibic UT » 24 lip 2019, 16:26

Awizowane składy:

Zdunek Wybrzeże Gdańsk:
1. Jacob Thorssell Z/Z
2. Adrian Cyfer
3. Mikkel Bech
4. Kacper Gomólski
5. Krystian Pieszczek
6. Karol Żupiński
7.

Unia Tarnów:
9. Viktor Kulakov
10. Peter Ljung Z/Z
11. Artur Czaja
12. Daniel Kaczmarek
13. Artur Mroczka
15. Mateusz Cierniak
16.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

leszeek17

Post autor: leszeek17 » 25 lip 2019, 12:06

I naprawdę pojadą ten mecz z dwoma Z/Z i bez Nilssona? Obu klubom nie zależy na przełożeniu?

Awatar użytkownika
konri

Post autor: konri » 25 lip 2019, 12:13

leszeek17 pisze:
25 lip 2019, 12:06
I naprawdę pojadą ten mecz z dwoma Z/Z i bez Nilssona? Obu klubom nie zależy na przełożeniu?
Myślę, że zależy ale tutaj TV postawiła veto. Swoją drogą zabawne będzie tłumaczenie postronnym kibicom, że przez ich działania nie oglądają dwóch podstawowych zawodników jadących drużyn.

TKM

Post autor: TKM » 25 lip 2019, 20:34

A komu miało zależeć na przełożeniu meczu?
Gdańsk przy nieobecności Ljunga ma szansę wygrać, bo w tym momencie mamy tylko jednego pewnego zawodnika.
RN i sady są zadowoleni, bo najdroższy zawodnik nie jedzie i jest szansa przegrać w białych rękawiczkach. Zwalą potem winę na władze w przypadku przegranej. Poczytajcie artykuł Roberta Nogi z ostatniego Temi.
Jedyny niezadowolony z tego terminu to Ljung, bo nie zarobi.

Kibic UT

Post autor: Kibic UT » 25 lip 2019, 21:08

Liczyłem że mecz będzie przełożony dla mnie to kpina że to spotkanie dojdzie do skutku,ale wina leży też po debilach zarzadzajacych ta dyscyplina to wiedzieli dawno że ten termin to finał indywidualnych mistrzostw Szwecji,beton w polskim żużlu musi się zmienić tak jak w naszym klubie,dobrze że nasi się zdecydowali na ZZ chodź brak Ljunga będzie odczuwalny musza chłopaki z zespołu zrobić przynajmniej te 8 punktów za niego to już będzie dobry rezultat nie wiem tylko czego Mroczka jest ustawiony z juniorem on się nie nadaje Kułakow jest pewnym zawodnikiem i on powinien jechać takie moje zdanie.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów

Post autor: Greg-Tarnów » 25 lip 2019, 22:03

TKM pisze:
25 lip 2019, 20:34
Gdańsk przy nieobecności Ljunga ma szansę wygrać, bo w tym momencie mamy tylko jednego pewnego zawodnika.
A Wybrzeże to kogo ma pewnego na wyjazd,bez przesady przy braku Ljunga wygramy.Choć fakt jest taki że to chora sytuacja że Peter nie jedzie.
Mnie się wydaje że Sady jest niezadowolony miało być 5-6 miejsce a tu Unia może wjechać do finału.Z terminami też krucho.
Jeszcze miesiąc temu Unia i Wybrzeże chciały przenieść to spotkanie na inny termin. Sęk w tym, że mieliby czas na rozegranie do 4 sierpnia. Oba zespoły doszły jednak do porozumienia i ostatecznie mecz odbędzie się w pierwotnym terminie. Zarówno tarnowianie, jak i gdańszczanie stwierdzili, że nie ma sensu przekładać spotkania, bo obie drużyny są jednakowo osłabione, więc wszystko będzie fair.
Pozdrawiam

steward

Post autor: steward » 25 lip 2019, 22:38

Wynik nie ma absolutnie znaczenia. Już na pewno nie spadniemy. Playoffy i tak są zbędne. Po co jechać tylko po to, żeby się pokazać i jeszcze płacić zamiast oszczędzić.

Awatar użytkownika
josef

Post autor: josef » 26 lip 2019, 14:13

Popieram całkowicie ze play -offy są nam niepotrzebne , jeśli mamy oszczędzać to objechanie co najmniej 2 meczy to juz kolejne koszty , a przy 4 meczach , a moze po 6 jak by się przydarzyły baraze o ekstraligę to juz spory wydatek . Zastanawia mnie jedno skoro nie mamy walczyć w tym sezonie o awans to dlaczego Sady zakontraktował Ljunga jego podpis pod kontraktem kosztował 300 tyśięcy zł , a płacone ma 4 tyśiące za punkt czyli zarobi koło miliona zł za sezon .

Awatar użytkownika
njk1987

Post autor: njk1987 » 26 lip 2019, 14:30

josef pisze:
26 lip 2019, 14:13
Popieram całkowicie ze play -offy są nam niepotrzebne , jeśli mamy oszczędzać to objechanie co najmniej 2 meczy to juz kolejne koszty , a przy 4 meczach , a moze po 6 jak by się przydarzyły baraze o ekstraligę to juz spory wydatek . Zastanawia mnie jedno skoro nie mamy walczyć w tym sezonie o awans to dlaczego Sady zakontraktował Ljunga jego podpis pod kontraktem kosztował 300 tyśięcy zł , a płacone ma 4 tyśiące za punkt czyli zarobi koło miliona zł za sezon .
Bo to jest przykład wzorowego gospodarowania budżetem.
Na górze ma mieć sweter
A na dole na dresowo

darecki

Post autor: darecki » 26 lip 2019, 15:09

Jak czytam wypowiedzi ze play offy nam niepotrzebne , to krew mnie zalewa . To może wogóle żużel nam niepotrzebny w Tarnowie? Gdzie idea sportu ? Jesteście zadowoleni sześcioma meczami na stadionie tak?
Wam nie dogodzi , bo jestem pewny ze gdyby nie było zawodnika pokroju Ljunga to byście psy wieszali na prezesie ,ze taki sponsor jak Azoty a nie mamy lidera . Taki lider kosztuje , bez niego byśmy walczyli o utrzymanie . Wszystko jest źle jak się czyta to forum , ludzi którzy uderza się w pierś i powiedzą nie miałem racji tu nie widać . Gdybyśmy nie zakontraktowali Kozy to już nie wiem co by się tu działo . Koza jest a wyniku brak . Taki jest sport. Pozdrawiam

j-rules

Post autor: j-rules » 26 lip 2019, 19:38

no ale to pretensje do sadego i klubu, bo to oni od poczatku sezonu wybrali piosenke pt. "ballada o niepotrzebnych plejofach" i spiewaja ja dalej przy publicznosci. TO ich sie pytaj o idee sportu. Kibice maja dosc tego gownianego podejscia.

Ustawienie skladu wg mnie bledne. Mroczka powinien miec nr 1 a Wiktor z juniorem.

darecki

Post autor: darecki » 26 lip 2019, 20:13

Nie mam do nikogo pretensji , wyraziłem swoją opinie . Ponadto nie słyszałem tej”piosenki” o niepotrzebnych play off z ust prezesa . Słyszałem natomiast deklaracje ze celem jest awans do play off.
Nie będę gołosłowny : https://rafalmartuszewski.com/2019/04/0 ... ej-lopaty/

Awatar użytkownika
bartek_1990

Post autor: bartek_1990 » 27 lip 2019, 12:55

josef pisze:
26 lip 2019, 14:13
Popieram całkowicie ze play -offy są nam niepotrzebne , jeśli mamy oszczędzać to objechanie co najmniej 2 meczy to juz kolejne koszty , a przy 4 meczach , a moze po 6 jak by się przydarzyły baraze o ekstraligę to juz spory wydatek . Zastanawia mnie jedno skoro nie mamy walczyć w tym sezonie o awans to dlaczego Sady zakontraktował Ljunga jego podpis pod kontraktem kosztował 300 tyśięcy zł , a płacone ma 4 tyśiące za punkt czyli zarobi koło miliona zł za sezon
Jest tylko jedna głupsza rzecz od idiotycznych wyssanych z palca artykułów pana O. oraz kwotach za punkty. Powielanie tych bredni i powoływanie się na nie. Twoje źródełko informacji jest...suche, bardzo suche :)
We `ll keep the red flags flying high! UNITED!

Awatar użytkownika
josef

Post autor: josef » 27 lip 2019, 15:30

Widzę na forum ze wszystkie pieski naszego wspaniałego prezesa i rady nadzorczej szczekają jednym głosem , szczekajcie dalej to moze wam prezes rzuci jakiś ochłap ze swojego stołu :lol: :lol:

darecki

Post autor: darecki » 27 lip 2019, 16:16

josef pisze:
27 lip 2019, 15:30
Widzę na forum ze wszystkie pieski naszego wspaniałego prezesa i rady nadzorczej szczekają jednym głosem , szczekajcie dalej to moze wam prezes rzuci jakiś ochłap ze swojego stołu :lol: :lol:
Kolego Josef,
Zadałem sobie trud i prześledzilem część Twojej twórczości na tym forum . Część , bo cofając sie od dnia dzisiejszego do września 2018 roku w każdym Twoim poście pada nazwisko Sady .
Ewidentnie masz problemy ze sobą . Łatwo Ci przychodzi obrażanie innych forumowiczów . Byłeś orędownikiem kontraktowania Kozy ,by za kilka tygodni być przeciwnikiem takiego działania . Byłeś przeciwny kontaktowaniu Petera Ljunga
Hitem jest teza ,ze drużyna nie powinna walczyć o play off , naprawdę to są wypociny niskich lotów
Wszystko Ci nie pasuje i zjadłeś wszystkie rozumy ,ale jak widać tak tylko Ci się wydaje
Myśle ,że ten cytat bardzo dobrze odda to co chce Ci przekazać :
„ Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości”
Mark Twain

Awatar użytkownika
bartek_1990

Post autor: bartek_1990 » 27 lip 2019, 16:37

Wątpliwości w tym zakresie już dawno zostały rozwiane 😁
We `ll keep the red flags flying high! UNITED!

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów

Post autor: Greg-Tarnów » 27 lip 2019, 16:43

josef pisze:
27 lip 2019, 15:30
Widzę na forum ze wszystkie pieski naszego wspaniałego prezesa i rady nadzorczej szczekają jednym głosem , szczekajcie dalej to moze wam prezes rzuci jakiś ochłap ze swojego stołu
Jesteś monotematyczny w swoich komentarzach zatrudnij się u ostafinskiego będziecie razem smarować Unię.

steward

Post autor: steward » 27 lip 2019, 22:22

No cóż mamy play-off.
Gratulacje dla Przemka Koniecznego. Wielkie brawa za dzisiejszy występ.

Wolly wolly

Post autor: Wolly wolly » 27 lip 2019, 22:37

Gratulacje dla chłopaków! Wiktor w innej galaktyce, fantastyczny!Super Młodzi Mateusz i Przemek rewelacja! Brawo i Dzięki!
P.s wywiad Mirka na ostro , nie roztrzygajac racji,jeśli faktycznie ktos gwizdał na Mateusza to k... skandal.. Bo jakakolwiek nie jest chłopak chlopak jest nasz i zostawia serce i zdrowie na torze..
One ticket to valhalla

Awatar użytkownika
njk1987

Post autor: njk1987 » 27 lip 2019, 23:25

Może ktoś napisac co Cierniak mówił w wywiadzie?

Przemciu jak czytasz to forum, to chce żebyś wiedział, że to dzięki Tobie dziś ledwo mówię. Piękny mecz, który mam nadzieję doda Ci pewności siebie. Brawo
Na górze ma mieć sweter
A na dole na dresowo

Awatar użytkownika
konri

Post autor: konri » 27 lip 2019, 23:30

njk1987 pisze:
27 lip 2019, 23:25

Przemciu jak czytasz to forum, to chce żebyś wiedział, że to dzięki Tobie dziś ledwo mówię. Piękny mecz, który mam nadzieję doda Ci pewności siebie. Brawo
Również chylę czoła przed Przemkiem widać zdecydowany postęp! Brawo chłopie! A co do Cierniaka wypowiedzi nie słyszałem ale od oglądającego mecz w tv wiem tyle, że był strasznie zdenerwowany wypowiedziami Troniny i prawdopodobnie sprawa znowu znajdzie swój finał w sądzie.

peter_griffin

Post autor: peter_griffin » 27 lip 2019, 23:37

njk1987 pisze:
27 lip 2019, 23:25
Mirek mówił, że jest szkalowany przez Troninę, że on, jego syn, oraz klub są celem zmasowanego ataku w mediach przez pewne osoby. Mirek skarżył się również, że przez te ataki jego syn jest wygwizdywany podczas prezentacji.

Ja rozumiem, że nie każdemu może się podobać Mirek, ale wygwizdywanie Mateusza, który naprawdę robi dużo dla klubu w tym sezonie, jest naprawdę poniżej wszelkiego poziomu.

fan ut

Post autor: fan ut » 27 lip 2019, 23:40

Brawo dla chłopaków dzielnie walczyli Wiktor to jakiś kosmos i super juniorzy Mateusz i Przemek najlepszy ich występ Mroczka dzielnie walczył ale widać braki w jeździe Kaczmarek zawsze w kratkę Czaja bardzo słabo jak na niego bez Ljunga trochę kiepsko to wygląda .Ale i tak super że jesteśmy w czwórce zawsze to więcej meczy do zobaczenia. Na trybunach pojawił się prezydent Ciepiela czyżby ocieplenie klimatu na linii Sady :) Zobaczymy na kogo teraz trafimy fajnie by było zobaczyć nasze jaskółki w finale niech napsują trochę krwi innym ;)

misiek80

Post autor: misiek80 » 27 lip 2019, 23:48

Dzieki chlopaki za fajne sciganie,cieszy postawa juniorow.Super oglada sie Przemka , ktory robi takie postepy.Naprawde chlopak ma dobry refleks a i jazde na trasie duzo poprawil.Tak trzymaj Przemek!!!!

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów

Post autor: Greg-Tarnów » 28 lip 2019, 0:42

Super że chłopaki dali radę.Oj będzie ciężko zatrzymać Wiktora.Brawo juniorzy i brawo Przemek jego punkty mnie cieszą
najbardziej.Mamy jeden mecz więcej albo dwa ;)
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ