Obrazek

X runda:Orzeł Łódź-Unia Tarnów

Awatar użytkownika
Młynar
Moderator
Posty: 1711
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:38
Lokalizacja: Tarnów

X runda:Orzeł Łódź-Unia Tarnów

Post autor: Młynar »

Fajnie że mamy takich gości jak Ljung i Kułakow. Teraz można sobie pluć w brodę że tych dwóch grajków nie jeździło rok temu w naszym zespole. Wiktor w składzie był ale wiemy ile się najeździł. Ważne że w tym roku robią robotę.

Ernest słabo strasznie. Liczyłem że chłopak po przyjściu do Tarnowa będzie robił po 6-10 pkt a tutaj kłopoty dzisiaj nawet z Pióro. Czajnik to ma dobry sprzęt ale głowę gdzieś zagubił już od zeszłego sezonu.

Brawa za zwycięstwo Jaskółki!

yO!

Todd Wiltshire
Posty: 29
Rejestracja: 03 wrz 2018, 9:57

X runda:Orzeł Łódź-Unia Tarnów

Post autor: Todd Wiltshire »

Bardzo wazne 3 punkty, które zbliżają nas do playoff!

Kułakow - 5+ kapitalny mecz, ładnie wybronił się w 15 biegu, szkoda jedynie pierwszego biegu, gdzie stracił pozycje
Koza - 1 bez komentarza
Czaja - 2 tak samo fatalny występ, od Kozy był lepszy w tym tylko, że udało mu się przywieźć za plecami fatalnych juniorów Orła
Kaczmarek - 3 tez bardzo słabo, mimo pokaźnej zdobyczy punktowej. Nie licząc juniorów pokonał tylko dwa razy zawodników przeciwnika
Ljung - 6 kolejny genialny mecz, jeździł w innej lidze, niełapalny, sprzęt niesamowity, uważam, że w takiej formie mógłby w tym sezonie namieszać w ekstralidze, ma także duże szanse na awans do GP, jeśli nie awansujemy to bardzo ciężko go będzie u nas zatrzymać, bo kilka drużyn w ekstralidze może mieć na niego chrapkę
Cierniak - 4 świetne starty, bardzo mądra jazda, imponuje mi ten chłopak z meczu na mecz. Niestety prędkość tych motocykli jest przeraźliwie słaba...
Konieczny - 3, super ważny punkt w biegu juniorskiej, punkt, który jak się okazało przełożył się na jeden duży punkt meczowy! Chłopak powoli się rozwija, na wielki talent się nie zanosi, ale jak uda mu się rozwinąć karierę do poziomu Kozy to powinien być sukces

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3717
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

X runda:Orzeł Łódź-Unia Tarnów

Post autor: Greg-Tarnów »

Brawo Przemek Konieczny jego punkty też dały nam zwycięstwo.Szacunek że chłopaki walczą w każdym meczu.
Na to liczyłem jest wygrana.Marzy mi się baraż z Lublinem czy Toruniem zawsze to mecz ekstraligowy.
Wczoraj wygrał Kołodziej dzisiaj za trzy kasujemy pawulona super weekend.
Pozdrawiam
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

fan ut
Posty: 821
Rejestracja: 22 wrz 2018, 23:15

X runda:Orzeł Łódź-Unia Tarnów

Post autor: fan ut »

Brawo dla chłopaków mamy jak na razie dwóch liderów Ljung i Kułakov czasem odpali Kaczmarek coś dożuci Cierniak ale Czaja to tak trochę bez głowy jedzie Koza to ma sprzęt na II ligę jak wróci Mroczka to wymiana za któregoś z dwójki chociaż trudno powiedzieć w jakiej dyspozycji będzie gdyby się udało wygrać z Rybnikiem to prawie pewna pierwsza czwórka .Na pewno będzie znowu horror bo nasi na razie słabo jeżdżą u siebie.Ale i tak nie jest źle cieszy wygrana trochę szczęśliwa bo jakby Musielak jeździł do końca to pewnie mecz przegrany .

njk1987
Posty: 1042
Rejestracja: 25 mar 2012, 12:26
Lokalizacja: Tarnów

X runda:Orzeł Łódź-Unia Tarnów

Post autor: njk1987 »

Todd Wiltshire pisze: 16 cze 2019, 17:39 jeśli nie awansujemy to bardzo ciężko go będzie u nas zatrzymać,
Spokojnie Todd, Ljung z Danielsem podpisali kontrakty na 2 lata ;)
Tarnów moim miastem, Unia moim klubem...

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3717
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

X runda:Orzeł Łódź-Unia Tarnów

Post autor: Greg-Tarnów »

https://www.przegladsportowy.pl/zuzel/n ... ja/78jf9ms
reżimowy PS jak SF pisze że wykorzystaliśmy osłabienie Orła.A Orzeł wykorzystał nasze osłabienie bo z Mroczką by zatonęli.
Ferdek i Dołomisiewicz dwóch milicjantów którzy ohydnie kibicowali pod Orzeł.Jest nasze na wierzchu PO bardzo blisko.
Pozdrawiam
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2894
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

X runda:Orzeł Łódź-Unia Tarnów

Post autor: konri »

Todd Wiltshire pisze: 16 cze 2019, 17:39 Bardzo wazne 3 punkty, które zbliżają nas do playoff!

Kułakow - 5+ kapitalny mecz, ładnie wybronił się w 15 biegu, szkoda jedynie pierwszego biegu, gdzie stracił pozycje
Koza - 1 bez komentarza
Czaja - 2 tak samo fatalny występ, od Kozy był lepszy w tym tylko, że udało mu się przywieźć za plecami fatalnych juniorów Orła
Kaczmarek - 3 tez bardzo słabo, mimo pokaźnej zdobyczy punktowej. Nie licząc juniorów pokonał tylko dwa razy zawodników przeciwnika
Ljung - 6 kolejny genialny mecz, jeździł w innej lidze, niełapalny, sprzęt niesamowity, uważam, że w takiej formie mógłby w tym sezonie namieszać w ekstralidze, ma także duże szanse na awans do GP, jeśli nie awansujemy to bardzo ciężko go będzie u nas zatrzymać, bo kilka drużyn w ekstralidze może mieć na niego chrapkę
Cierniak - 4 świetne starty, bardzo mądra jazda, imponuje mi ten chłopak z meczu na mecz. Niestety prędkość tych motocykli jest przeraźliwie słaba...
Konieczny - 3, super ważny punkt w biegu juniorskiej, punkt, który jak się okazało przełożył się na jeden duży punkt meczowy! Chłopak powoli się rozwija, na wielki talent się nie zanosi, ale jak uda mu się rozwinąć karierę do poziomu Kozy to powinien być sukces
Trudno się nie zgodzić, mam nadzieję, że Mroczka wróci na ROW. Ljung i Kaczmarek to były właśnie inwestycje pod sezon 2020, kiedy to teoretycznie mamy walczyć o awans do Ekstraligi.
ŻLF 2018 ŻLF 2023

Awatar użytkownika
josef
Posty: 643
Rejestracja: 27 lip 2009, 8:45
Lokalizacja: Tarnów

X runda:Orzeł Łódź-Unia Tarnów

Post autor: josef »

Nie był bym taki pewny tego ze w 2020 roku mamy teoretycznie powalczyć o awans , jeśli spadnie Motor to na pewno będą chcieli jak najszybciej awansować to samo jakby spadł Toruń w obu klubach pieniędzy nie brakuje , oczywiście moze odejść kilku zawodników którzy nie będą ćhćieli jezdzić w 1 lidze ale na pewno będą mieli śilniejsze składy od nas .Chcąc powalczyć o awans do tych którzy mają dwuletnie kontrakty Ljung , Kołakkow , Kaczmarek trzeba jeszcze dwóch dobrych zawodników bo Czaja , Koza to zawodnicy 2 ligowi , zostawić juniorkę i moze wtedy będzie awans . Jest jeszcze kwestia stadionu i remontu tej ruiny czy Ćiepiela dotrzyma słowa i remont zacznie się na jeśieni tego roku ? W tym roku nie liczę na awans moim zdaniem zdecydowanym faworytem do awansu jest drużyna z Rybnika .

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

X runda:Orzeł Łódź-Unia Tarnów

Post autor: ziggy »

Nie rozumiem piszących że walczymy o play off.Przecież wygrywając z Wybrzeżem za 3 mamy 6 pkt przewagi to niby gdzie.kiedy i na kim zdołają to odrobić?A meczyk palce lizać.

kapecfc
Posty: 750
Rejestracja: 22 wrz 2009, 19:57

X runda:Orzeł Łódź-Unia Tarnów

Post autor: kapecfc »

Mam pytanko do was .Gdzie ten wielki Turniej który obiecał Sady za to że liga jest 7 osobowa?

fan ut
Posty: 821
Rejestracja: 22 wrz 2018, 23:15

X runda:Orzeł Łódź-Unia Tarnów

Post autor: fan ut »

No właśnie masz rację gdzie ten turniej co Sady obiecał może myśli ,że kibice już zapomnieli o nim i wszystko ucichnie. A swoją drogą jestem ciekaw jeśli dojdzie do takiego turnieju czy zaprosi Kołodzieja :?:

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2894
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

X runda:Orzeł Łódź-Unia Tarnów

Post autor: konri »

fan ut pisze: 17 cze 2019, 8:35 No właśnie masz rację gdzie ten turniej co Sady obiecał może myśli ,że kibice już zapomnieli o nim i wszystko ucichnie. A swoją drogą jestem ciekaw jeśli dojdzie do takiego turnieju czy zaprosi Kołodzieja :?:
Pewnie zaprosi atmosfera trochę się ostudziła, Janusz był zaproszony na memoriał Krystiana ale po upadku w turnieju dla Tomasza Golloba musiał się wycofać.
ŻLF 2018 ŻLF 2023

Awatar użytkownika
the_naturat
Posty: 587
Rejestracja: 31 sie 2015, 15:26

X runda:Orzeł Łódź-Unia Tarnów

Post autor: the_naturat »

Meczyk super, postronnemu kibicowi mógł się podobać, bo na styku. Nie ma co ukrywać, że wynik zrobiła nam kontuzja Musielaka. Z nim w składzie było by cholernie ciężko. Z drugiej strony my też jechaliśmy bez jednego lidera. Można więc powiedzieć, że w wyrównanym meczu udało się wygrać. Nam zrobili wynik Kułakow z Ljungiem + juniorzy, któzy przywieźli więcej pkt od Pióro i Kiełbasy. Ernest dwa 0 przywiózł w kontakcie z rywalami. Czajnik znowu jedzie za peletonem prowadzącym, ale jakimś sposobem punktuje. Później znowu Koza nie daje rady z juniorem... Kurde, brakuje tego trzeciego lidera. Czaja to dla mnie jedynie doparowy, a te dwucyfrowe wyniki to bardziej wyskok niż norma.
Cieszy dyspozycja Danielsa. W mojej opinii lepszy od Józka. Sam styl jazdy lepszy. I powolutku uczy się tej seniorki i robi takie malutkie kroczki do przodu. Będzie z niego pociecha.

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4714
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

X runda:Orzeł Łódź-Unia Tarnów

Post autor: Kibic UT »

Meczyk wygrany to się liczy,nam brakuje Mroczki to widać cały czas ale udaje się bez niego te punkty zbierać,jesteśmy blisko play-off a tam wszystko zaczyna się od nowa my bez presji na ludzie możemy zrobić dobry wynik.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

KoNiK
Posty: 2074
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:09
Lokalizacja: Tarnów

X runda:Orzeł Łódź-Unia Tarnów

Post autor: KoNiK »

Daniel's punkty moze i są ale sama jazda ja nie wiem czym tu sie zachwycac. Gosc nie potrafi atakowac. Jak wyjdzie ze startu tak jedzie. Jakby go uwiazali na sznurku jedna linia. Ani kreda ani szeroka. W jednym biegu Czaja moze i byl szybszy ale skutecznie go Daniel blokowal przy bandzie.
Oby Mroczka szybko wrocil i w dobrej formie bo mamy 2 duże dziury w skladzie. Ernest przegrywa z Pioro to jest dramat.
Wielkie brawa dla Przemka, ktory pojechal na prawde dobre zawody. To nie byly biegi gdzie ze startu zostawal od razu 10 metrow. Na wyjezdzie zrobil dwie jedynki i to jest wynik ktorego bym mu zyczyl w kazdym meczu.

rufai
Posty: 588
Rejestracja: 25 lip 2009, 12:08
Lokalizacja: Tarnów

X runda:Orzeł Łódź-Unia Tarnów

Post autor: rufai »

KoNiK pisze: 17 cze 2019, 14:08 Daniel's punkty moze i są ale sama jazda ja nie wiem czym tu sie zachwycac. Gosc nie potrafi atakowac. Jak wyjdzie ze startu tak jedzie. Jakby go uwiazali na sznurku jedna linia. Ani kreda ani szeroka.
Jakby było mało to sam daje się wyprzedzać. Strasznie zachowawczo jeździ ten Kaczmarek.Czasem odnosżę wrażenie jakby się bał, że przez próbę ataku może stracić pozycję wywalczoną po 1 łuku.

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3717
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

X runda:Orzeł Łódź-Unia Tarnów

Post autor: Greg-Tarnów »

KoNiK pisze: 17 cze 2019, 14:08 Daniel's punkty moze i są ale sama jazda ja nie wiem czym tu sie zachwycac. Gosc nie potrafi atakowac. Jak wyjdzie ze startu tak jedzie. Jakby go uwiazali na sznurku jedna linia. Ani kreda ani szeroka. W jednym biegu Czaja moze i byl szybszy ale skutecznie go Daniel blokowal przy bandzie.
Daniel robi ważne punkty i ważne trójki.To jest doparowy i swoją robotę wykonuje w 100%.Ma dobry moment startowy i na tym bazuje.
Styl jazdy Daniela jest drewniany ale skuteczny.Nagle nie zacznie być walczakiem bo brakuje techniki.Ułamek też nie umiał wyprzedzać a
przez długie lata był dobrym ligowcem.
Pozdrawiam
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

Awatar użytkownika
ams92
Posty: 2575
Rejestracja: 23 lip 2009, 12:16
Lokalizacja: Nagawczyna/Kraków
Kontakt:

X runda:Orzeł Łódź-Unia Tarnów

Post autor: ams92 »

Od początku mówiłem, że to drużyna na miejsca 2-3. Z Mroczką pewnie byłoby jeszcze lepiej, czyt. nie przegralibyśmy meczu z Ostrowem. Myślę, że w meczu z Rybnikiem nie jesteśmy na straconej pozycji. Są mocniejsi i równiejsi, ale na domowym torze może być bardzo różnie. Pod warunkiem, że wracający Mroczka będzie w stanie ujechać 7-8 punktów. Z Gdańskiem nie ma innej opcji, jak zdobyć 3 oczka. Uważam też, że przy dobrych wiatrach jesteśmy w stanie na równi powalczyć w ostatniej kolejce z Dauga. Wiem, męczyliśmy się z nimi u siebie, ale to była pierwsza kolejka, zupełnie inny temat. Ta drużyna naprawdę jest nieobliczalna i super się ją ogląda. W play-off napsujemy wiele krwi pretendentom.

Co do meczu w Łodzi, cisnęli liderzy. Zawiódł mnie kompletnie Ernest, a jego porażka z Pióro naprawdę człowieka rozwścieczyła. Kontuzja Musielaka mocno wybiła gospodarzy, nie ma się co oszukiwać. No ale my też w zespole mieliśmy olimpijczyka, wspomnianego Kozę (zabrakło jednego zera). Po prostu byliśmy lepsi. Amen.

Trudno nie wspomnieć tutaj o duecie komentatorskim. Panowie są mocno stronniczy, jak Unia wygrała w 15 biegu, myślałem, że się popłaczą. Aż im się głos łamał. No straszne, panowie. Ale najgorsze i tak są błędy rzeczowe w trakcie transmisji, zwłaszcza Pana Feddka. :>
http://www.mapawkieszeni.pl - Strona dla pasjonatów wycieczek, zwiedzania, górskich wędrówek.

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4714
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

X runda:Orzeł Łódź-Unia Tarnów

Post autor: Kibic UT »

ams92 pisze: 18 cze 2019, 10:56 Trudno nie wspomnieć tutaj o duecie komentatorskim. Panowie są mocno stronniczy, jak Unia wygrała w 15 biegu, myślałem, że się popłaczą. Aż im się głos łamał. No straszne, panowie. Ale najgorsze i tak są błędy rzeczowe w trakcie transmisji, zwłaszcza Pana Feddka. :>
To nie pierwszy raz kiedy te dwie osoby sa takie stronnicze ale kij im w oko dwaj milicjanci z Bydgoszczy,my róbmy swoje jedziemy o play-off.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Salvatore Savastano
Posty: 123
Rejestracja: 18 cze 2018, 0:18

X runda:Orzeł Łódź-Unia Tarnów

Post autor: Salvatore Savastano »

ams92 pisze: 18 cze 2019, 10:56
Trudno nie wspomnieć tutaj o duecie komentatorskim. Panowie są mocno stronniczy, jak Unia wygrała w 15 biegu, myślałem, że się popłaczą. Aż im się głos łamał. No straszne, panowie. Ale najgorsze i tak są błędy rzeczowe w trakcie transmisji, zwłaszcza Pana Feddka. :>
Dlaczego ? Feddek i Dolomisiewicz to jest swietny duet. Maja duza wiedze i wielkie poczucie humoru. Slucha ich sie z ogromna przyjemnoscia.

Awatar użytkownika
Młynar
Moderator
Posty: 1711
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:38
Lokalizacja: Tarnów

X runda:Orzeł Łódź-Unia Tarnów

Post autor: Młynar »

Gdyby ktoś nie oglądał to tutaj wszystkie biegi:

https://www.youtube.com/watch?v=WTESW_z ... EVJz7_a7dU

yO!

Zablokowany