Unia Tarnów 2019

Speedway w tarnowskim jak i światowym wydaniu.
leszeek17

Unia Tarnów 2019

Post autor: leszeek17 » 27 sie 2018, 11:03

Dokładnie. Naprawdę tak bardzo potrzebny nam jest ten awans, jeśli znów po awansie nie będzie perspektyw na coś lepszego? Po co się pchać tam, gdzie na ten moment nie pasujemy?

Wojtula

Unia Tarnów 2019

Post autor: Wojtula » 27 sie 2018, 11:17

Ja bym widział skład Unii w sezonie 2019 następująco:

- Jamróg - mimo wszystko mam nadzieję, że zostanie. To nie jest typ "Jasia Wędrowniczka", który zalicza co sezon inne kluby.
- Rolnicki - wystawiałbym go jako seniora. Ostatni rok juniorki, już duże doświadczenie i objeżdżenie i dałoby mu to dobre przetarcie przed przejściem do seniorki.
- Koza
- Kułakow
- Mroczka
- Mateusz Cierniak - juniorka
- Dawid Rempała/Dawid Knapik - juniorka

Jak widać skład bez "wynalazków", praktycznie oparty na chłopakach z Tarnowa i do tego walczaków :)

j-rules

Unia Tarnów 2019

Post autor: j-rules » 27 sie 2018, 11:18

Jesli nie ma planu na awans to nie ma sensu trzymac Jamroga. On sam czeka az klub powie mu jakie maja zamiary.
Zostawic Mroczke, niech se jezdzi w 1lidze u nas, bo niby czemu ma zasilac rywali? Postarac sie sciagnac Ljunga.
Tor zna, atmosfere tutaj cenil.
Juniorow bedziemy miec mocnych/sensownych
Koze tez mozna, po co sie ma chlopak gdzies tulac, jako uzupelnienie skladu moze byc.
Kulakow chyba tez lepszej opcji nie znajdzie.
Natomiast sprobowalbym sciagnac ktorego z Francuzow. Jako taki rarytas. Zarowno Bellego jak i Berge zrobili ogromne postepy.

1. Mroczka
2. Koza
3. Kulakow
4. Berge/Bellego
5. Ljung
juniorzy wiadomo

Sa to zawodnicy, ktorzy w elidze raczej miejsca nie znajda, a w razie kilkuletniego planu pierwszoligowego ma to sens, nikt ich na sile nie bedzie chcial wyciagac.
Jest to tez calkiem oszczedny sklad, a mimo to z szansami na PO

Awatar użytkownika
andre

Unia Tarnów 2019

Post autor: andre » 27 sie 2018, 11:30

Ja najchętniej zostawił bym skład z tego sezonu na 1 ligę. Oczywiście oprócz Nickiego, bo na to nie ma szans. Jakby został Bjerre i Kuba to mamy dwóch liderów. Do tego Kildemand (nie lubię go ale w 1 lidze punkty powinien wozić) i Mroczka (on chyba ma ważny kontrakt na przyszły sezon). Do tego Kułakov i Juniorzy. Rolnicki powinien nie mieć sobie równych wśród juniorów a Knapik, Rempała i Cierniak nabierali by doświadczenia. Nie jest to topowy skład ale według mnie dość ciekawy. Chyba że Bjerre nie zostanie to kogoś pewnego za niego.

Unia tarnow

Unia Tarnów 2019

Post autor: Unia tarnow » 27 sie 2018, 12:01

leszeek17 pisze:Dokładnie. Naprawdę tak bardzo potrzebny nam jest ten awans, jeśli znów po awansie nie będzie perspektyw na coś lepszego? Po co się pchać tam, gdzie na ten moment nie pasujemy?
Trzeba się najpierw odbudować awans lepiej za 2 , 3 lata
najpierw juniorzy stadion a potem wracamy do eligi bo mistrza

xemi

Unia Tarnów 2019

Post autor: xemi » 27 sie 2018, 12:05

Unia tarnow pisze:
leszeek17 pisze:Dokładnie. Naprawdę tak bardzo potrzebny nam jest ten awans, jeśli znów po awansie nie będzie perspektyw na coś lepszego? Po co się pchać tam, gdzie na ten moment nie pasujemy?
Trzeba się najpierw odbudować awans lepiej za 2 , 3 lata
Jakie odbudować? Chyba że o stadionie piszesz! Nie ma i nie będzie żadnego dobrego juniora za 2 czy 3 lata. Czasu dobrych juniorów w Tarnowie skończyły się na Kołodzieju i Rempale. Nam jest potrzebny konkretny prezes który ściągnie do Tarnowa sponsorów i będziemy mogli budować skład na walkę o Play-off! Tylko tyle i aż tyle!

Pinio

Unia Tarnów 2019

Post autor: Pinio » 27 sie 2018, 12:06

Co wy tak z tym Koza,on jest bardzo blisko Janka Kołodzieja,i tez nie wiadomo jakie panują stosunki między nim a klubem.To samo Liung,chłop był bardzo zdziwiony jak odchodził z Tarnowa,wywalczył awans,myślał ze zostanie,a tu mu podziękowali.

KoNiK

Unia Tarnów 2019

Post autor: KoNiK » 27 sie 2018, 12:11

Unia tarnow pisze:Trzeba się najpierw odbudować awans lepiej za 2 , 3 lata
W przyszłym roku mamy Rolnickiego jeśli nie odejdzie i młodego Cierniaka. Myślę że to może być najlepsza para juniorska w 1 lidze. Niestety będzie to ostatni rok juniorki Rolnickiego :/ Kiedyś jednak Ci od Mirka muszą zacząć zdawać licencje, liczę że do Mateusza i Patryka zaraz ktoś dołączy i będzie z czego wybierać.
W tym mieście większość inwestycji ciągnie się latami więc jeśli mamy czekać na stadion to obawiam się że może on powstać w momencie gdy Mateusz Cierniak już będzie seniorem :roll:

TKM

Unia Tarnów 2019

Post autor: TKM » 27 sie 2018, 13:17

Po pierwsze wypier.... Sadego z Baranem. Bez tego nic tu nie ruszy. Ile jeszcze szans mają dostać. Sady buja się tylko na kasie z Azotów nic nie zrobił, aa zapomniałem dom wybudował w Radłowie za dobre wyniki sportowe 8-) , a 4 lata temu jeździł starym merolem i był bezrobotny.
Co do składu to Kuba priorytetem, Rolnicki na rezerwę, Cierniak z Rempałą na juniorce.
Zostaje 4 miejsca.
W. Kułakow
E. Koza
P. Ljung
Thomsen/Michelsen
Dodatkowo ściągnął bym tu B. Kowalskiego, którego prowadzi S. Tronina.

Mroczka, Bjerre - out!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
savage
Moderator

Unia Tarnów 2019

Post autor: savage » 27 sie 2018, 13:32

Mroczka jest pewniakiem - ma ważny kontrakt.
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

TKM

Unia Tarnów 2019

Post autor: TKM » 27 sie 2018, 13:48

Kontrakt można zawsze rozwiązać, albo go zostawić i nie wystawiać do składu.

steward

Unia Tarnów 2019

Post autor: steward » 27 sie 2018, 13:54

W Unii dba się o najbliższych i kolegów o czym ty mówisz :lol:

malaka77

Unia Tarnów 2019

Post autor: malaka77 » 27 sie 2018, 14:08

TKM pisze:

Mroczka w I lidze da radę, a co do Kenia to jak porozmawiasz z naszymi polskimi zawodnikami to dowiesz się że Bjerre to jedyny z naszych obco, któremu zależy na klubie, który się angażuje, identyfikuje itd., więc jeśli tylko chciałby zostać to brałbym go w ciemno.

Salvatore Savastano

Unia Tarnów 2019

Post autor: Salvatore Savastano » 27 sie 2018, 14:11

Przejechać sezon takim sładem żeby tylko się utrzymać i rozwinąć młode talenty.

09.Kulakow
10.Rolnicki
11.Koza
12.Jacobsen
13.Mroczka
14.Rempala
15.Cierniak

Kyle_UT

Unia Tarnów 2019

Post autor: Kyle_UT » 27 sie 2018, 14:17

Z takim składem to 2 liga raczej...

Awatar użytkownika
lolek69

Unia Tarnów 2019

Post autor: lolek69 » 27 sie 2018, 14:31

Pewnie opcji będzie dużo. Weźmy pod uwagę to, że Nicki odejdzie od Nas i przypuszczam, że temat Kildemanda jest również zamknięty. Kuba najważniejsze żeby został, Kenneth no i Mroczny ma kontrakt. Skoro fantazjujemy to może i ja dorzucę coś od siebie. Rozgoryczenie po wczoraj przeszło więc lecimy :D

1. Timo Lahti
2. Wiktor Kułakov
3. Jakub Jamróg
4. Artur Mroczka
5. Kenneth Bjerre
6. Patryk Rolnicki
7. Mateusz Cierniak
~Mogłem wybrać wiele dróg, wybrałem te barwy, ten klub ! ! ~

Kibic UT

Unia Tarnów 2019

Post autor: Kibic UT » 27 sie 2018, 15:52

Ma ktoś info bo ja słyszałem może ktoś pierdoły gada że Azoty się zastanawiają dalej czy sponsorować Jaskółki ponoć w umowie był zapis że w razie spadku z ekstralgi mają prawo zerwać umowę bo zadanie nie zostało wykonane.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Tylko Unia

Unia Tarnów 2019

Post autor: Tylko Unia » 27 sie 2018, 16:07

Kibic UT pisze:Ma ktoś info bo ja słyszałem może ktoś pierdoły gada że Azoty się zastanawiają dalej czy sponsorować Jaskółki ponoć w umowie był zapis że w razie spadku z ekstralgi mają prawo zerwać umowę bo zadanie nie zostało wykonane.
Też o tym slyszalem i wcale się nie ździwie jak tak będzie

fan_uniatarnow

Unia Tarnów 2019

Post autor: fan_uniatarnow » 27 sie 2018, 16:07

Kibic UT pisze:Ma ktoś info bo ja słyszałem może ktoś pierdoły gada że Azoty się zastanawiają dalej czy sponsorować Jaskółki ponoć w umowie był zapis że w razie spadku z ekstralgi mają prawo zerwać umowę bo zadanie nie zostało wykonane.

ja tez w podobnym tonie dzis slyszalem, ze umowa tylko do konca tego roku. Poczekamy zobaczym info pewnie wyplynie ale gdzies ok pazdziernika wtedy ma zapas decyzja co dalej z umowa sponsorska

Unia tarnow

Unia Tarnów 2019

Post autor: Unia tarnow » 27 sie 2018, 16:09

TKM pisze:Po pierwsze wypier.... Sadego z Baranem. Bez tego nic tu nie ruszy. Ile jeszcze szans mają dostać. Sady buja się tylko na kasie z Azotów nic nie zrobił, aa zapomniałem dom wybudował w Radłowie za dobre wyniki sportowe 8-) , a 4 lata temu jeździł starym merolem i był bezrobotny.
Co do składu to Kuba priorytetem, Rolnicki na rezerwę, Cierniak z Rempałą na juniorce.
Zostaje 4 miejsca.
W. Kułakow
E. Koza
P. Ljung
Thomsen/Michelsen
Dodatkowo ściągnął bym tu B. Kowalskiego, którego prowadzi S. Tronina.

czemu Bjerre?

Kibic UT

Unia Tarnów 2019

Post autor: Kibic UT » 27 sie 2018, 16:23

Tylko Unia pisze: eż o tym slyszalem i wcale się nie ździwie jak tak będzie
Bez Azotów klubu nie ma nawet nas nie stać na 2 ligę.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Unia tarnow

Unia Tarnów 2019

Post autor: Unia tarnow » 27 sie 2018, 16:43

Co mówili kibice jak zawodnicy Unii wyszli na tor?

Awatar użytkownika
Młynar
Moderator

Unia Tarnów 2019

Post autor: Młynar » 27 sie 2018, 16:56

Plotek będzie pełno i teraz w tym gorącym momencie w sklepie czy na mieście choć co usłyszymy. Ja wczoraj słyszałem że ma byc nowa dwuletnia umowa z Azotami na innych warunkach. Najważniejsze żeby zrobić porządki w klubie może w końcu swoje odrobili ludzie z RN i mogą za przeproszeniem spadać ze stołków? Ciekawe ile jeszcze tego ich wkładu jest do spłacenia... Musi się coś zmienić w tym klubie bo najwidoczniej ludzie tam panujący wydają się przyspawani do swoich stołków.

yO!

xemi

Unia Tarnów 2019

Post autor: xemi » 27 sie 2018, 18:10

malaka77 pisze:
TKM pisze:

Mroczka w I lidze da radę, a co do Kenia to jak porozmawiasz z naszymi polskimi zawodnikami to dowiesz się że Bjerre to jedyny z naszych obco, któremu zależy na klubie, który się angażuje, identyfikuje itd., więc jeśli tylko chciałby zostać to brałbym go w ciemno.
Też nic do Bjerre nie mam. Tylko że on był bezpodstawnie traktowany jako nasza pierwsza linia. A my 1. linowego to tylko Pedersena mieliśmy. Swoje Bjerre zrobił.

ElPolako

Unia Tarnów 2019

Post autor: ElPolako » 27 sie 2018, 18:14

Młynar pisze:Plotek będzie pełno i teraz w tym gorącym momencie w sklepie czy na mieście choć co usłyszymy. Ja wczoraj słyszałem że ma byc nowa dwuletnia umowa z Azotami na innych warunkach. Najważniejsze żeby zrobić porządki w klubie może w końcu swoje odrobili ludzie z RN i mogą za przeproszeniem spadać ze stołków? Ciekawe ile jeszcze tego ich wkładu jest do spłacenia... Musi się coś zmienić w tym klubie bo najwidoczniej ludzie tam panujący wydają się przyspawani do swoich stołków.

yO!
Są tacy ludzie w RN którzy swoje akcje sprzedali by od kopa. Niestety chętnych na ich kupno brak.

Zablokowany