Obrazek

Unia Tarnów 2019

2010-2023
Rafi
Posty: 1333
Rejestracja: 06 sie 2009, 18:23
Lokalizacja: Tarnow

Unia Tarnów 2019

Post autor: Rafi »

Zniesmaczony.UT. Ty jesteś normalnym kibicem Unii Tarnów??? Normalny kibic nie siądzie obok kibica ukraińskiego i nie będzie bił brawo,nie będzie nigdy!!!, zgody między nami... kibicem się jest a nie bywa... pozdrawiam

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4714
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Unia Tarnów 2019

Post autor: Kibic UT »

Rafi pisze: 13 lip 2019, 18:22 Zniesmaczony.UT. Ty jesteś normalnym kibicem Unii Tarnów??? Normalny kibic nie siądzie obok kibica ukraińskiego i nie będzie bił brawo,nie będzie nigdy!!!, zgody między nami... kibicem się jest a nie bywa... pozdrawiam
Wiadomo że to są derby ale nie przesadzajmy to tylko sport i jacy to są Ukraińcy ta nienawiść kibica do kibica jest przeniesiona z patologicznej piłki nożnej, gdzie matoły się gonią i biją w imię czego się pytam zadawać sobie ból i oni się mienią patriotami śmiechu warte.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Awatar użytkownika
Zniesmaczony_UT
Posty: 1234
Rejestracja: 15 lis 2011, 22:48
Lokalizacja: Wimbledon_UK

Unia Tarnów 2019

Post autor: Zniesmaczony_UT »

Niektórzy po prostu nie rozumieją sytuacji i jesli to Mirek wymyślił chylę daszek. Wyszlo by na to, ze jemu najbardziej zależy żeby zostać w Unii. Bo jak inaczej w Tarnowie ma sie coś zmienić na lepsze? Wejdziemy do e-ligi i po sezonie dwóch znów bumerang wróci bo bedzie trzeba spłacać zaległości finansowe. To jest naprawdę okazja na ściągnięcie nowych sponsorów i pokazanie, ze można zrobić coś inaczej. Ja osobiście sam łączyłem firmę i ludzie mowili ze to jest chore a po pół roku jak zobaczyli, ze zarobili tyle co przez poprzednie 12miesiecy pytali czy jeszcze jakiegoś ich ziomka nie dałoby sie zatrudnić. Marketing w naszym klubie leży i kwiczy bo gorzej byc nie może. Banery na mecz z Rybnikiem stoją na chodniku od strony parku i pkp do dzis, zapewne 3 który jest przy kościele jak przychodnia tez by stał tylko sie wywalił i juz go zadeptali, bo ciężko wysłać jakiegoś chłopa żeby to na taczce zebrał. Sklepik mógłby robic naprawdę niezle pieniądze które wystarczyłyby np na dosprzetowanie juniorów lub kolejna reklamę pod potencjalnych sponsorów. Ide do sklepiku (ostatni mecz) mówię ze chce czapkę z daszkiem Ljunga i Kułakowa, patrze w gablocie poduszka michelsena i kilka starych koszulek. Po chwili hicior, dama zza lady wykłada na ladę czapkę Kildemanda, No szk... myślałem, ze mnie zaleje słysząc „fajna jest” taaa pomyslalem i wyszedłem. Tak miałem ochote jej wyjaśnić co jest nie tak z ta czapka jak koledze wyżej odpowiedzieć jaki ze mnie kibic. W Tarnowie żeby było dobrze potrzebna jest konkretna rewolucja ale żeby coś mieć trzeba chcieć.

Rafi
Posty: 1333
Rejestracja: 06 sie 2009, 18:23
Lokalizacja: Tarnow

Unia Tarnów 2019

Post autor: Rafi »

Zniesmaczony_UT pisze: 13 lip 2019, 23:28 Niektórzy po prostu nie rozumieją sytuacji i jesli to Mirek wymyślił chylę daszek. Wyszlo by na to, ze jemu najbardziej zależy żeby zostać w Unii. Bo jak inaczej w Tarnowie ma sie coś zmienić na lepsze? Wejdziemy do e-ligi i po sezonie dwóch znów bumerang wróci bo bedzie trzeba spłacać zaległości finansowe. To jest naprawdę okazja na ściągnięcie nowych sponsorów i pokazanie, ze można zrobić coś inaczej. Ja osobiście sam łączyłem firmę i ludzie mowili ze to jest chore a po pół roku jak zobaczyli, ze zarobili tyle co przez poprzednie 12miesiecy pytali czy jeszcze jakiegoś ich ziomka nie dałoby sie zatrudnić. Marketing w naszym klubie leży i kwiczy bo gorzej byc nie może. Banery na mecz z Rybnikiem stoją na chodniku od strony parku i pkp do dzis, zapewne 3 który jest przy kościele jak przychodnia tez by stał tylko sie wywalił i juz go zadeptali, bo ciężko wysłać jakiegoś chłopa żeby to na taczce zebrał. Sklepik mógłby robic naprawdę niezle pieniądze które wystarczyłyby np na dosprzetowanie juniorów lub kolejna reklamę pod potencjalnych sponsorów. Ide do sklepiku (ostatni mecz) mówię ze chce czapkę z daszkiem Ljunga i Kułakowa, patrze w gablocie poduszka michelsena i kilka starych koszulek. Po chwili hicior, dama zza lady wykłada na ladę czapkę Kildemanda, No szk... myślałem, ze mnie zaleje słysząc „fajna jest” taaa pomyslalem i wyszedłem. Tak miałem ochote jej wyjaśnić co jest nie tak z ta czapka jak koledze wyżej odpowiedzieć jaki ze mnie kibic. W Tarnowie żeby było dobrze potrzebna jest konkretna rewolucja ale żeby coś mieć trzeba chcieć.
Jak prezes niestety tak gospodarzy naszym klubem to co się dziwisz??? Przecież robione były pikiety,plakaty rozwieszane po Tarnowie anty prezesowi i czy to coś dało? Kiedyś Jaga (młynowy) pisał że przy takim prezesie będziemy w czarnej dupie (czas pokazuje że nic się nie mylił),to obrońcy prezesa mało nie wyszli z siebie😃.Ja po 30 latach chodzenia na żużel mam inne spojrzenie na to co się dzieje i mam już totalnie wyj....e!!! A to co piszesz że Unia w Rzeszowie to dobry pomysł...ok,ale jak sobie wyobrażasz kibiców Tarnowa i Rzeszowa na jednej trybunie??? Pozdrawiam,

Awatar użytkownika
O.Leon
Posty: 79
Rejestracja: 11 gru 2011, 11:27

Unia Tarnów 2019

Post autor: O.Leon »

Rafi pisze: 14 lip 2019, 12:57 ...ok,ale jak sobie wyobrażasz kibiców Tarnowa i Rzeszowa na jednej trybunie???
Jeśli akceptujemy w naszym społeczeństwie LGBT to w czym problem. Kibic z Rzeszowa to też taki sam człowiek jak kibic z Tarnowa.

Awatar użytkownika
TomekQ
Posty: 38
Rejestracja: 10 paź 2014, 22:28

Unia Tarnów 2019

Post autor: TomekQ »

Jadąc na GP w Polskę jaka masz pewność ze nie będziesz siedział obok kibica z Rzeszowa ?
Nie jest źle.

Awatar użytkownika
greexaal
Posty: 248
Rejestracja: 17 sie 2010, 12:21
Lokalizacja: Prz-rsk

Unia Tarnów 2019

Post autor: greexaal »

Dajcie spokój z tymi animozjami. Rywalizacja jest była i będzie. Kąsliwe uwagi pod adresem Rzeszowa i wzajemnie. To wpisane w derby. Ale ludzie - nie róbmy z żużla piłki nożnej. Tu sport jest najważniejszy. Jak siedzialem na GP obok chłopaka z Gorzowa to nic sie nie dział (razem napierdzielaliśmy na Falubaz) :)

Ludzie z Rzeszowa to tacy sami kibice jak my, wielokrotnie bywałem na meczach w Rzeszowie siedzac miedzy Stalowcami i jakos nikt nic nie mówil. Sytuacja odwrotna ma miejsce w Tarnowie. nawet nie wiecie ile ludzi z okolic Rz nieraz wpadnie do Mościc... Wojny, wyzwiska i jad to tym sie zajmuja kibice którzy zamiast dowodu osobistego maja legitymacje szkolna i zamaist w spodniach chodza w rurkach :) Ale jak sie ma małe j..a to i rurki nie gniotą :)

PS: jest masa młodych chłopaków rozsadnych i żeby było jasne - nei wrzucam wszystkich do jednego worka
..::SPEEDWAY::..

fan ut
Posty: 821
Rejestracja: 22 wrz 2018, 23:15

Unia Tarnów 2019

Post autor: fan ut »

Jak słucham tych bzdetów odnośnie tego czy można siedzieć obok kibica z Rzeszowa to mnie to śmieszy od razu . Jestem kibicem żużla i mojej drużyny jaskółek i zwisa mi to czy to będzie siedział przy mnie kibic z Rzeszowa czy inny a chodzę na żużel około 30lat. Takie gadanie małolata ,że to Ukraina i tym podobne to już dziecinada. Powiem tyle że mam szwagra z Rzeszowa i nieraz się z tego nabijamy chociaż każdy robi sobie docinki typu Ukraina i Buczoki to on chce żeby Unia wygrywała z innymi drużynami a ja chcę żeby Rzeszów też sobie jakoś radził . Wszystko to kończy się podsumowaniem i dobrą zabawą w postaci trunków wysokoprocentowych ;) . Zawsze czekaliśmy kiedy będą następne derby żeby można było się pośmiać i zobaczyć zawody na żywo wspólnie razem on w Tarnowie ja w Rzeszowie . Jeśli byłaby taka wola jazdy naszej drużyny w Rzeszowie to jestem za, żeby tylko ten stadion w końcu wyremontowali. Przyniosło by to dużo korzyści dla Tarnowa jak i dla Rzeszowa mogliby w niedługim czasie przywrócić drużynę do rozgrywek ligowych( ach) i znowu kiedyś derby :D

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Unia Tarnów 2019

Post autor: ziggy »

Rafi pisze: 13 lip 2019, 18:22 Zniesmaczony.UT. Ty jesteś normalnym kibicem Unii Tarnów??? Normalny kibic nie siądzie obok kibica ukraińskiego i nie będzie bił brawo,nie będzie nigdy!!!, zgody między nami... kibicem się jest a nie bywa... pozdrawiam
Odkąd sięgam pamięcią nie kibicowałem innej żużlowej drużynie bo tu się urodziłem.Czy miałem na to jakiś wpływ?To dlaczego mam nienawidzić ludzi którzy mi nic nie zrobili a według Ciebie mieli nieszczęście urodzić się w Rzeszowie?Mnie jest ich zwyczajnie żal bo przez głupotę działaczy nawet nie mają gdzie pójść.Jak czytam takie idiotyzmy to krew mnie zalewa.Nie mam pojęcia jak sytuacja się rozwinie ale takie działanie doprowadzi do takich samych efektów i gdzie wtedy ku*** pójdziesz i kogo będziesz lał?Chyba tylko sąsiadów z pod bloku z braku laku.W przeciwieństwie do Ciebie normalny kibic.

fan ut
Posty: 821
Rejestracja: 22 wrz 2018, 23:15

Unia Tarnów 2019

Post autor: fan ut »

https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/83298 ... ige-do-kon Maślanka też nas widzi w ekstralidze może trzeba spróbować :)

kapecfc
Posty: 750
Rejestracja: 22 wrz 2009, 19:57

Unia Tarnów 2019

Post autor: kapecfc »

Panowie i Panie moim zdaniem idealne koło ratunkowe na tą sytuacje jest nasz klub https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/83313 ... zydent-zap

Pytek
Posty: 882
Rejestracja: 23 lip 2009, 1:36
Lokalizacja: Tarnow/Chicago

Unia Tarnów 2019

Post autor: Pytek »

Wybacz, ale to koło ratunkowe kojarzy mi się tak:
ledwo utrzymujący się na powierzchni, krztuszący się niemiłosiernie chłopiec z dziurawym dmuchanym kółkiem wybiera się na środek jeziora ratować topielca z łyżwami na nogach w... lipcu :lol:
Naszej stajni Audiasza nie ma kto ogarnąć.
Może dołączy do pomocy pan Nawrocki i mamy gotową rodzima wersje "Sąsiadów".
A Je to!!!

fan ut
Posty: 821
Rejestracja: 22 wrz 2018, 23:15

Unia Tarnów 2019

Post autor: fan ut »

https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/83325 ... al-na-razi Uwaga prezes zatrybił i przystąpił do rozmów z Kułakovem to już duży sukces znając jego ;) Byle by szybko załatwił sprawę a nie czekał na koniec sezonu bo ,może być za późno. Chyba nie bardzo pali się do awansu no to Cierniak ucieknie do innego klubu a później będzie pustka na formacji juniorskiej i czekaj tatka latka na zdolnego juniora :(

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6750
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Unia Tarnów 2019

Post autor: savage »

Z tego zamieszania z Rzeszowem idzie jeszcze jeden ciekawy wniosek. Otóż na tym samym portalu piszą, że Cierniaki są już we Wrocławiu, a zaraz że Mirek podrzuca pomysły na temat jazdy Unii w następnym roku. Czy gdyby był już myślami na Olimpico, to angażowałby się w takie tematy? :roll:
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

fan ut
Posty: 821
Rejestracja: 22 wrz 2018, 23:15

Unia Tarnów 2019

Post autor: fan ut »

A może to jest taka wypucha ze strony Cierniaka z tym Rzeszowem aby odwrócić temat to kibice nie będą tak komentować jego odejście do Wrocławia :?:

Awatar użytkownika
bartek_1990
Posty: 2904
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:43
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2019

Post autor: bartek_1990 »

Nie ma na tą chwilę czegoś takiego jak "odejście Cierniaka do Wrocławia". Wypuche to robią sobie luzie z sf, piszą to co im w danej chwili ślina na język przyniesie bez żadnego przemyślenia, ładu ani składu. W sf liczy się ilość a nie jakość. To już wiadomo od dawna, dziwne że wciąż ludzie dają się na to nabierać
We `ll keep the red flags flying high! UNITED!

balu
Posty: 1566
Rejestracja: 12 cze 2011, 22:52

Unia Tarnów 2019

Post autor: balu »

Wszystko ładniej pięknie Panowie ale wytlumaczcie mi tak logicznie. Czemu Cierniaka dali jako rezerwowego na GP?

Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1880
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2019

Post autor: Pichu »

Bo byli (składali oferty), są i będą nim zainteresowani.

fan ut
Posty: 821
Rejestracja: 22 wrz 2018, 23:15

Unia Tarnów 2019

Post autor: fan ut »


ramek
Posty: 190
Rejestracja: 20 paź 2014, 16:22

Unia Tarnów 2019

Post autor: ramek »

https://m.sportowefakty.wp.pl/zuzel/834 ... az-przeryw

No to Sławek pojechał po grabarzach naszego żużla!!!

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4714
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Unia Tarnów 2019

Post autor: Kibic UT »

ramek pisze: 24 lip 2019, 16:36 https://m.sportowefakty.wp.pl/zuzel/834 ... az-przeryw

No to Sławek pojechał po grabarzach naszego żużla!!!
Nic mnie nie dziwi co powiedział Sławek Tronina,szkoda że u nas nic w klubie się nie zmieni.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

ramek
Posty: 190
Rejestracja: 20 paź 2014, 16:22

Unia Tarnów 2019

Post autor: ramek »

No fakt, chłop nic nowego nie powiedział, ale chciałbym znać ową teorię Pana Sławka odnośnie przyglądania się temu Azotow....

TKM
Posty: 529
Rejestracja: 07 lis 2009, 18:58
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2019

Post autor: TKM »

No i Sławek potwierdził wszystko to co pisze już od paru lat.
Za każdym razem jest to podważane. Najlepszych juniorów szybko się pozbyliśmy Pióro, Kowalski i Kiełbasa. Objeżdżaliśmy najgorszych.
Wiem że Sławek powiedział bardzo mało z tego co wie.
Tu trzeba robić czystkę do spodu.
Dalej pytam, gdzie te ogłoszenia o sprzedaży udziałów? czy na stanowisko prezesa?
Tylko cały czas że chętnych nie ma. To ktoś ma się iść prosić? Tak jak Sławek o wyjaśnienia.?
Niedorobion prezes wysłał wypowiedzenie Sławkowi pocztą, a poczta po kilku dniach przyniosła mu to spowrotem bo warsztat jest na tym samym adresie i musiał kogoś wysłać żeby mu to w drzwi wsadził. Taki geniusz. Szkoda pisać.

darecki
Posty: 74
Rejestracja: 13 wrz 2015, 19:26

Unia Tarnów 2019

Post autor: darecki »

Pan Czosnyka powinien zamieścić komentarz drugiej strony, jeśli nie chcieli udzielić , to napisać ze odmówili komentarza . Artykuł oby tylko napisać i napisać źle na Unie Tarnów . Taki dziennikarz ala pan Ostafiński .
Osobiście darze pana Troninę sympatiami szacunkiem ale za dużo lat przeżyłem by wyciągać wnioski po jednostronnej wypowiedzi a raczej twórczości pobudzonego dziennikarza

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Unia Tarnów 2019

Post autor: ziggy »

darecki pisze: 24 lip 2019, 18:13 Pan Czosnyka powinien zamieścić komentarz drugiej strony, jeśli nie chcieli udzielić , to napisać ze odmówili komentarza . Artykuł oby tylko napisać i napisać źle na Unie Tarnów . Taki dziennikarz ala pan Ostafiński .
Osobiście darze pana Troninę sympatiami szacunkiem ale za dużo lat przeżyłem by wyciągać wnioski po jednostronnej wypowiedzi a raczej twórczości pobudzonego dziennikarza
Ja nie jestem dziennikarzem tylko zwykłym kibicem i jeżeli Ci zależy mogę wystąpić pod swoim nazwiskiem.Nie mogę wyjść z podziwu jak GA mając prawników dała się zrobić w bambuko wykładając kasę na program start w zamian nie dostając nic czyli praktycznie żadnych wychowanków.GA jako spółka giełdowa druga pod względem wielkości w europie w branży chemicznej nigdy nie przejmie klubu bo ma tylko fundusz reprezentacyjny(reklamowy) a udziałowcy nie zgodzą się nigdy na deficytowy interes(żużel).Prezes i zarząd żerują jak wesz na dupie.Jak to jest że GKM mógł kupić Bjerre i Rolnickiego chociaż mieli mniejszy budżet od nas a nasz as nie płacił od czerwca a podobno nie mieliśmy długów.Ostrów ma około 70 tys mieszkańców startowali od zera z powodu długów mają 3 miliony budżetu bez pomocy miasta,nie mają sponsora strategicznego i remontują stadion.U nas GA wykłada 4 miliony i jesteśmy w długach.Prezes nie potrafi dogadać się z miastem ani sponsorami ale jakoś sam biedy nie ma.A Tronina odkąd przyszedł do nas z Tramwajarza Łódź zrobił dla klubu więcej od niego i nie zasłużył na takie potraktowanie. Można się nie zgadzać i mieć inne zdanie ale to nie znaczy że trzeba być bucem.

Zablokowany