Obrazek

Unia Tarnów 2019

2010-2023
Awatar użytkownika
josef
Posty: 643
Rejestracja: 27 lip 2009, 8:45
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2019

Post autor: josef »

Juz pisałem wielokrotnie lecz przydupasy Prezesika bronią go jak tylko mogą , jest to najgorszy prezesina w historii klubu , a juz ogłoszenie na całą Polskę ze w tym sezonie awans nas nie interesuje to jest zwyczajna głupota , co pomyślą sponsorzy ( czytaj Azoty ) ze dają 4 bańki na sezon a naśi rajderzy jezdzą sobie na kuzie bo awans ich nie interesuje , to jest wywalanie pieniędzy w błoto :oops: . Wcale się nie zdziwię jak na przyszły sezon Sady nie dostanie nic od Azotów , bo skoro pieniądze są marnowane w zuzlu to lepiej wspomóc piłkarzy ręcznych , śiatkarki czy tez piłkarzy Unii którzy mają duze szanse na powrót do 3 ligi .Ćiekawe co wtedy wymyśli Sady jak zostanie bez pieniędzy , bankructwo spólki zuzlowej :?: a on sam wyląduje na bezrobociu :lol:

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4714
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Unia Tarnów 2019

Post autor: Kibic UT »

josef pisze: 19 maja 2019, 22:35 Juz pisałem wielokrotnie lecz przydupasy Prezesika bronią go jak tylko mogą , jest to najgorszy prezesina w historii klubu , a juz ogłoszenie na całą Polskę ze w tym sezonie awans nas nie interesuje to jest zwyczajna głupota , co pomyślą sponsorzy ( czytaj Azoty ) ze dają 4 bańki na sezon a naśi rajderzy jezdzą sobie na kuzie bo awans ich nie interesuje , to jest wywalanie pieniędzy w błoto :oops: . Wcale się nie zdziwię jak na przyszły sezon Sady nie dostanie nic od Azotów , bo skoro pieniądze są marnowane w zuzlu to lepiej wspomóc piłkarzy ręcznych , śiatkarki czy tez piłkarzy Unii którzy mają duze szanse na powrót do 3 ligi .Ćiekawe co wtedy wymyśli Sady jak zostanie bez pieniędzy , bankructwo spólki zuzlowej :?: a on sam wyląduje na bezrobociu :lol:
Połknąłeś radio bo w kółko to samo,wiadomo jak jest za jego rzadów dla przykładu,Toruń piękny stadion,kasa i co spadek z ligi będzie,u nas w tym sezonie drużyna jedzie dobrze zawodnicy nie przechodza koło meczu daja z siebie wszystko i to trzeba docenić tym bardziej było żal że Ljung i Kułakow nie mieli za bardzo komu podziękować bo garstka ludzi na trybunach,jakich trzeba być idiotom by życzyć spółce żużlowej upadku kibice Rzeszowa żużla już mieć nie będa bo nikt nie chce się za to tam wziać środkowy palec dla ciebie pikniku jeden.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2894
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

Unia Tarnów 2019

Post autor: konri »

Kibic UT pisze: 20 maja 2019, 17:37
josef pisze: 19 maja 2019, 22:35 Juz pisałem wielokrotnie lecz przydupasy Prezesika bronią go jak tylko mogą , jest to najgorszy prezesina w historii klubu , a juz ogłoszenie na całą Polskę ze w tym sezonie awans nas nie interesuje to jest zwyczajna głupota , co pomyślą sponsorzy ( czytaj Azoty ) ze dają 4 bańki na sezon a naśi rajderzy jezdzą sobie na kuzie bo awans ich nie interesuje , to jest wywalanie pieniędzy w błoto :oops: . Wcale się nie zdziwię jak na przyszły sezon Sady nie dostanie nic od Azotów , bo skoro pieniądze są marnowane w zuzlu to lepiej wspomóc piłkarzy ręcznych , śiatkarki czy tez piłkarzy Unii którzy mają duze szanse na powrót do 3 ligi .Ćiekawe co wtedy wymyśli Sady jak zostanie bez pieniędzy , bankructwo spólki zuzlowej :?: a on sam wyląduje na bezrobociu :lol:
Połknąłeś radio bo w kółko to samo,wiadomo jak jest za jego rzadów dla przykładu,Toruń piękny stadion,kasa i co spadek z ligi będzie,u nas w tym sezonie drużyna jedzie dobrze zawodnicy nie przechodza koło meczu daja z siebie wszystko i to trzeba docenić tym bardziej było żal że Ljung i Kułakow nie mieli za bardzo komu podziękować bo garstka ludzi na trybunach,jakich trzeba być idiotom by życzyć spółce żużlowej upadku kibice Rzeszowa żużla już mieć nie będa bo nikt nie chce się za to tam wziać środkowy palec dla ciebie pikniku jeden.
Dodam, że wiem od kumpla z Rzeszowa, że są plany w ogóle zaorania toru i wybudowania stadionu stricte piłkarskiego. Taka plotka hula, bo Rzeszowie.
ŻLF 2018 ŻLF 2023

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4714
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Unia Tarnów 2019

Post autor: Kibic UT »

konri pisze: 20 maja 2019, 18:33 Dodam, że wiem od kumpla z Rzeszowa, że są plany w ogóle zaorania toru i wybudowania stadionu stricte piłkarskiego. Taka plotka hula, bo Rzeszowie.
Ja z tego co się dowiaduje od ziomków z Rzeszowa to póki co nie ma chętnego na ponowne reaktywowanie klubu,stary komuch Ferenc ma wyje*** ogólnie na sport.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

fan ut
Posty: 821
Rejestracja: 22 wrz 2018, 23:15

Unia Tarnów 2019

Post autor: fan ut »

https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/82293 ... ziwy-nicki No to jaskółki będą mieć znowu Nikiego strach się bać ale będzie wymiatał :lol:

wielga
Posty: 605
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:00
Lokalizacja: Os. ZIELONE

Unia Tarnów 2019

Post autor: wielga »

Ktoś wie czy dziecko, lat 3, wejdzie ze mną na trybunę za darmo ?

Awatar użytkownika
kwaciu
Posty: 269
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:05
Lokalizacja: Tarnuff

Unia Tarnów 2019

Post autor: kwaciu »

Bilety zerowe tylko na wiraż :-)

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Unia Tarnów 2019

Post autor: ziggy »


Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4714
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Unia Tarnów 2019

Post autor: Kibic UT »

Finał zaplanowany jest na 27 lipca. W ten sam dzień ma się odbyć 2. finał SEC w Toruniu (początek o godz. 18:00) oraz na 20:15 wyznaczono mecz Unii Tarnów ze Zdunek Wybrzeżem Gdańsk,Dla działaczy tych klubów sobotni termin może okazać się dużym problemem. W finale pojedzie bowiem aż czterech zawodników obu drużyn. Tarnowianie nie będą mogli skorzystać ze swojego lidera - Petera Ljunga, a Mirosław Berliński będzie zmuszony znaleźć zastępstwo za podstawowych zawodników - Kima Nilssona i Jacoba Thorssella. Żużlowcem Zdunek Wybrzeża jest także Joel Kling.

W Polsce debile ustalaja terminy zważywszy że Szwedzi byli pierwsi ze swoim terminem zobaczymy jak to się wyjaśni bo jechać w tym meczu bez Ljunga ZZ wiele nie da bo zastapić takiego zawodnika się nie da to nasz lider,Gdańsk by jechał bez Thorssela za którego by mogli robić ZZ a za Nilssona pojechał by Cyfer.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

wraziewu
Posty: 12
Rejestracja: 20 sie 2018, 8:27

Unia Tarnów 2019

Post autor: wraziewu »

"szeroka"kadra się kłania

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4714
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Unia Tarnów 2019

Post autor: Kibic UT »

wraziewu pisze: 20 cze 2019, 13:41 "szeroka"kadra się kłania
Bzdury gadasz sa zawodnicy których zastapić się nie da,brakuje Mroczki i mamy problem a co dopiero brak Ljunga,Toruń jechał z Czewa bez Doyle i przegrali mecz i można gadać kłania się szeroka kadra to znajdź takiego zawodnika co wali powyżej 10 punktów na mecz.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Awatar użytkownika
the_naturat
Posty: 587
Rejestracja: 31 sie 2015, 15:26

Unia Tarnów 2019

Post autor: the_naturat »

takie przemyślenia:
Podczas rehabilitacji, Artur Mroczka udzielił kiedyś takiej wypowiedzi:
https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/82293 ... ziwy-nicki

Komu się nie chce czytać, wklejam cytat:
Będę jechał trochę inaczej, teraz będę się ścigał na żużlu. Wcześniej to była zabawa w moim wykonaniu.

Wychodzi na to, że nasz obecny żużlowiec w poprzednich latach kiedy reprezentował nasze barwy kompletnie olewał swoje występy i jedynie się bawił. Nas kibiców krew zalewała, a on się bawił. Chłop ma 29 lat. Jak zdał licencję miał 16 więc 13 lat się ściga. Czyli od 13 lat nie podchodził poważnie do swoich obowiązków. Ciekawe co by zrobił jakby teraz, po tej wypowiedzi któryś z klubów wystąpił przeciwko niemu na drogę prawną za nieprzykładanie się do obowiązków wynikających z umowy.

LordNarval
Posty: 61
Rejestracja: 28 lut 2016, 11:32

Unia Tarnów 2019

Post autor: LordNarval »

the_naturat szkoda słuchać takiego gadania.
Chłop chciał zaznaczyć że będzie teraz Mroczka 2.0 a nie że coś olewał. Niezły zawodnik, na pierwszą ligę przypominam LIDER Unii 2017. Skończcie się nad nim pastwić bo hobbystą to można nazwać Cinka który totalnie marnował czas. a Mroczka to wielokrotny Ekstraligowiec. Na drogę prawną to sobie możesz wystąpić na fanpejdżu Pism procesowych napisanych na odpier*** na Fb, chętnie się pośmieję. A tymczasem to Ty Artura szanuj bo jest solidnym zawodnikiem mimo że się "bawił".

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Unia Tarnów 2019

Post autor: ziggy »

the_naturat pisze: 21 cze 2019, 11:17 takie przemyślenia:
Podczas rehabilitacji, Artur Mroczka udzielił kiedyś takiej wypowiedzi:
https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/82293 ... ziwy-nicki

Komu się nie chce czytać, wklejam cytat:
Będę jechał trochę inaczej, teraz będę się ścigał na żużlu. Wcześniej to była zabawa w moim wykonaniu.

Wychodzi na to, że nasz obecny żużlowiec w poprzednich latach kiedy reprezentował nasze barwy kompletnie olewał swoje występy i jedynie się bawił. Nas kibiców krew zalewała, a on się bawił. Chłop ma 29 lat. Jak zdał licencję miał 16 więc 13 lat się ściga. Czyli od 13 lat nie podchodził poważnie do swoich obowiązków. Ciekawe co by zrobił jakby teraz, po tej wypowiedzi któryś z klubów wystąpił przeciwko niemu na drogę prawną za nieprzykładanie się do obowiązków wynikających z umowy.
Przestań przepuszczać przez chleb to co Ci szkodzi.Kiedyś sam chciałem zostać żużlowcem,zrobiłem prawo jazdy ale mama mi nie podpisała zgody a kiedy skończyłem 18 lat to J.Ł kolega ze szkoły się połamał na żużlu a ja złamałem rękę i sprzedałem SHL Wiatr.Tym sposobem zostałem tylko kibicem bo okazałem się cykorem.Więc siedź sobie w bamboszach przed telewizorem albo nawet na stadionie, pokazuj jaki też ty jesteś the best.Gość złamał dwie ręce i chce jechać a Ty masz problem?

Awatar użytkownika
Yoda
Posty: 3267
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:56
Lokalizacja: Będzin

Unia Tarnów 2019

Post autor: Yoda »

Jaki jest "turysta" taki jest. Ale woli walki nie można mu odmówic. W meczu z Lesznem rok temu pokazał jaja w biegu 14. Dwa lata temu w Gdańskiem też na flaku na chama dojechał. Dobry prosty chłopak. Da się go lubić.

wraziewu
Posty: 12
Rejestracja: 20 sie 2018, 8:27

Unia Tarnów 2019

Post autor: wraziewu »

chuj wam w dupe motomyszy,komunistyczne usuwanie wpisów-pierdolone łajzy.dawajta bana,pozdrowienia do lichenia

Awatar użytkownika
the_naturat
Posty: 587
Rejestracja: 31 sie 2015, 15:26

Unia Tarnów 2019

Post autor: the_naturat »

Wystarczy, że na końcu posta człowiek nie da jakieś uśmiechniętej emotki i ludzie wszystko łykają na poważnie. Nikt delikatnego sarkazmu nie wyłapie. Obiecuję poprawę :) Wyjmijcie kij...
LordNarval pisze: 21 cze 2019, 21:43 Na drogę prawną to sobie możesz wystąpić na fanpejdżu Pism procesowych napisanych na odpier*** na Fb, chętnie się pośmieję
Nigdzie nie napisłem, że zamierzam to robić. Ale jak słusznie zauważyłeś, jest mnóstwo takich ludzie, którzy sądzą się o pierdoły. I ciekawie, podkreślam ciekawie, by było jakby tak jakiś klub, podkreślam klub, stwierdził, że to zrobi :lol: Sam bym sie uśmiał z ludzkiej głupoty.

Fajnie, że Mroczka ma ludzi, którzy go tutaj bronią. Ja jednak swoje zdanie podtrzymuje. Skoro jestem kibicem, kupuje bilety, gadżety to oczekuję troszkę innego zachowania. A takie gadanie Mroczki, że jego dotychczasowy żużel to zabawa to jak splunięcie kibicowi w twarz. Zakładam, że pewnie nie do końca chodziło mu o to co ja właśnie usłyszałem, ale mleko się rozlało. Dla mnie jest to jeden z powodów, dla których po prostu go nie lubię. Cała ta jego otoczka i słowa, że on teraz będzie liderem, że będzie jeździł z juniorem, że chce być kapitanem i takie kreowanie się mediach na ulubieńca tarnowskiej publiczności jest dla mnie słabe i żenujące. W moich oczach Artur Mroczka ma ewidentnie problem z niską samooceną i chce na siłę ją poprawić. Otóż liderem nie można się po prostu nazwać. Lider w danej grupie sam się tworzy. I z reguły nie staje się nim człowiek, którego inteligencję można podsumować rzuceniem butelki na tor 8-)
Doceniam jego punkty. Nie myślcie, że cieszą mnie jego porażki. Po prostu nie trawię tego hobbysty. Tak zwyczajnie po ludzku. Wiecie, są ludzie z którymi po 5 minutach znajomości można konie kraść. A Artur jest bardziej dla mnie człowiekiem, z którym nawet bym słowa nie zamienił jadąc windą. Jeżeli dalej chce bawić się w żużel, to mam nadzieje, że z dala od Unii i życzę mu dużo zdrowia i samych "3". Tyle

Takie jest moje zdanie na ten/jego temat. Niektórzy z Was mogą po moim poście stanąć do mnie w pozycji jak ja do Artura Mroczki. I jestem mi z tego powodu bardzo wszystko jedno.
ziggy pisze: 21 cze 2019, 23:31 Przestań przepuszczać przez chleb to co Ci szkodzi
Czemu uważasz, że ja coś takiego robię ?

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Unia Tarnów 2019

Post autor: ziggy »

the_naturat pisze: 22 cze 2019, 19:18 ziggy pisze: ↑wczoraj, 23:31
Przestań przepuszczać przez chleb to co Ci szkodzi
Czemu uważasz, że ja coś takiego robię ?
Taki sobie nick wybrałeś i tak mi się skojarzyło bo myślałem że na trzeźwo niemożliwe to napisać.Dzisiaj tonujesz swoje stanowisko i jestem w stanie się zgodzić co do większości stwierdzeń.Mroczka nie jest moim ulubieńcem i też uważam że swoim podejściem do tego co robi zmarnował swój talent,sam go za to krytykowałem.Jednak co innego krytyka a co innego postulowanie że oszukał przez to kluby i publiczność.Ja mam do niego żal ale nie czuję się oszukany i podziwiam go za odwagę bo mimo ewidentnych zaniedbań w przygotowaniach nie symuluje jazdy.Zamiast próbować podpuścić innych(kluby) do wystąpienia na drogę prawną o oszustwo możesz przecież złożyć pozew cywilny że np:czujesz się oszukany przez powoda i w związku z tym domagasz się zwrotu za bilety na zawody w których miałeś nieszczęście go oglądać oraz nawiązki za straty moralne z tym związane.

misiek80
Posty: 508
Rejestracja: 02 kwie 2016, 17:59

Unia Tarnów 2019

Post autor: misiek80 »

To moze zlozcie pozew zbiorowy,haha.ps duzo zdrowka Artur.

steward
Posty: 99
Rejestracja: 06 maja 2018, 16:52

Unia Tarnów 2019

Post autor: steward »

Hobbysta, amator nie wiem. Ale na pewno wiem, że ambitny zawodnik nie ogranicza się tylko do jazdy w lidze.

j-rules
Posty: 1290
Rejestracja: 12 lis 2013, 19:59

Unia Tarnów 2019

Post autor: j-rules »

Lambert wczoraj w Eurosporcie powiedzial, ze rok temu odjechal 104 imprezy.
Ile objechal Mroczka?
Ile objedzie w tym sezonie przez kontuzje? Jak wjedziemy do PO to palce u rąk i tak starcza.

LordNarval
Posty: 61
Rejestracja: 28 lut 2016, 11:32

Unia Tarnów 2019

Post autor: LordNarval »

steward pisze: 22 cze 2019, 23:06 Hobbysta, amator nie wiem. Ale na pewno wiem, że ambitny zawodnik nie ogranicza się tylko do jazdy w lidze.
Janusz Kołodziej

jinnah
Posty: 74
Rejestracja: 25 lut 2013, 21:03

Unia Tarnów 2019

Post autor: jinnah »

Bardzo cieszy wczorajsza wygrana i pogonienie faworyta, a przede wszystkim frekwencja na trybunach. Nie napalałbym się jednak na to, iż mamy szanse na awans. A wynika to, że tak to określe z "polityki firmy". Bardzo ciekawy tekst znalazłem we wczorajczym programie zawodów, którego autorem jest p. Przemyslaw Frączek. Zacytuję fragment: "(...)Nie jest tajemnicą, że brakuje środków finansowych na walkę z najlepszymi. Nie jest też tajemnicą, że stan techniczny naszego stadionu jest również kulą u nogi. Na pewno wolę jednak złapać oddech w I lidze, niż spaść na sam dół, lub nie jechać wcale(...)."
Pytanie jest tylko jedno. Co zostało poczynione, aby ten stan zmienić. Ile to już słyszymy o tym, że nie ma pieniędzy i stadionu. Jest to dobre wyłumaczenie, ale mam wrażenie, że Nice wszystkim pasuje od władz klubu po włodarzy miasta bo nie trzeba nic ekstra robić w kwestiach stadionowo-sponsorskich.
A szkoda bo znowu pewnie uciekną nam zawodnicy. Ciężko będzie na dłużej zatrzymać Kulakova i Cierniaka. Wczoraj oglądając drugą połowę meczu Sparty pomyślałem, że Victor to następca Milika. Tam nie boją się stawiać na młodych, bez wielkich nazwisk. Pożyjemy zobaczymy, ale wygląda na to, iż w Nice zakotwiczymy na dłużej...

Awatar użytkownika
the_naturat
Posty: 587
Rejestracja: 31 sie 2015, 15:26

Unia Tarnów 2019

Post autor: the_naturat »

Z tym zastępstwem Milika w Sparcie to bym się zastanowił. Do seniorki wskoczy Drabik i może zająć miejsce Vaclava. Do tego jest jeszcze na kilka lat pod 8 Czugunow. Jak Wiktor będzie miał parcie na E-ligę to niech znajdzie klub w którym pojeździ. Już prędzej na jego miejscu bym szukal miejsca w GKMie za Lndbaecka. Ale więcej mu nie będę podpowiadał :P
Co do art to nie czytałem, bo... zabrakło programów w kasie i w sklepiku. A przy jednej z kas zabrakło też biletów. Fajna organizacja. Taka nie za dobra...

fan ut
Posty: 821
Rejestracja: 22 wrz 2018, 23:15

Unia Tarnów 2019

Post autor: fan ut »

https://www.speedwaynews.pl/aktualnosci ... ka-rempaly Czaja znalazł prędkość zobaczymy jak pojedzie z Gnieznem :?:

Zablokowany