Obrazek

Unia Tarnów 2019

2010-2023
Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6753
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Unia Tarnów 2019

Post autor: savage »

j-rules,

Ja nie dyskutuję na temat poziomu materiałów i wartości merytorycznej, czy wizerunkowej. Po prostu z mediami się nie wojuje, ale dyskutuje. Formą dyskusji jest oświadczenie, umotywowanie decyzji, a nie podchody jak w gimnazjum tak "żeby Grześka nie było na moich urodzinach, ale żeby się nie obraził, że go nie zaprosiłem"... To jest dopiero cios wizerunkowy.

Jeśli klub i sponsor uważają, że artykuły Hynka i Czosnyki godzą w dobre imię ŻSSA i GA, to wystarczy wywalić oświadczenie i prośbę o wyznaczenie innych osób przez SF w celu podtrzymania współpracy z (co by nie było) najbardziej poczytnym portalem o żużlu. Jednym słowem: załatwić to z klasą, a nie w sposób śmieszny.

Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

NotOrHot
Posty: 66
Rejestracja: 12 gru 2014, 13:18

Unia Tarnów 2019

Post autor: NotOrHot »

Nie oszukujmy się, kiedy to ten zarząd zrobił coś właściwie medialnie? Nawet mówienie, że nie jedziemy o awans jest nie na miejscu. Nie dziwi mnie sposób podziękowania tamtym redaktorom, widząc medialne 'dokonania' prezesa, nie dziwi ale nie popieram bo można było dać dyplomatycznego pstryczka w nos kolegom dariusza z redakcji.
Unia Tarnów bez przeSADY!

Awatar użytkownika
greexaal
Posty: 248
Rejestracja: 17 sie 2010, 12:21
Lokalizacja: Prz-rsk

Unia Tarnów 2019

Post autor: greexaal »

A ja ponawiam pytanie. Czy ktoś cos wie n temat relacji radiowych? Czemu ich niema... Nie zawsze można być nie zawsze jest w tv. Przez 20 były transmisje sluchalo się przy grilu.. Czy to też poklosie "polityki medialnej" zarządu? Że nie chce transmisji? Czy tylko sa to moje insynuacje
..::SPEEDWAY::..

Awatar użytkownika
Kibic Tarnów
Posty: 300
Rejestracja: 29 wrz 2015, 16:25

Unia Tarnów 2019

Post autor: Kibic Tarnów »

greexaal pisze: 02 kwie 2019, 14:35 A ja ponawiam pytanie. Czy ktoś cos wie n temat relacji radiowych? Czemu ich niema... Nie zawsze można być nie zawsze jest w tv. Przez 20 były transmisje sluchalo się przy grilu.. Czy to też poklosie "polityki medialnej" zarządu? Że nie chce transmisji? Czy tylko sa to moje insynuacje
Z tego mi wiadomo, to w tym przypadku sprawa jest po stronie rozgłośni, a dokładnie ich szefostwa, które nie wyraża chęci przeprowadzania transmisji. W RDN raczej na pewno się to nie zmieni. Być może Radio Kraków przeprowadzi jakieś sporadyczne transmisje w dalszej części sezonu.

peter_griffin
Posty: 713
Rejestracja: 02 maja 2016, 11:03

Unia Tarnów 2019

Post autor: peter_griffin »

savage pisze: 02 kwie 2019, 13:58 j-rules,

Ja nie dyskutuję na temat poziomu materiałów i wartości merytorycznej, czy wizerunkowej. Po prostu z mediami się nie wojuje, ale dyskutuje. Formą dyskusji jest oświadczenie, umotywowanie decyzji, a nie podchody jak w gimnazjum tak "żeby Grześka nie było na moich urodzinach, ale żeby się nie obraził, że go nie zaprosiłem"... To jest dopiero cios wizerunkowy.

Jeśli klub i sponsor uważają, że artykuły Hynka i Czosnyki godzą w dobre imię ŻSSA i GA, to wystarczy wywalić oświadczenie i prośbę o wyznaczenie innych osób przez SF w celu podtrzymania współpracy z (co by nie było) najbardziej poczytnym portalem o żużlu. Jednym słowem: załatwić to z klasą, a nie w sposób śmieszny.

Pozdrawiam
Chociaż jeden myślący jak menadżer, a nie kibic-napinacz. 100% zgoda savage. Profesjonalny klub wydaje sprostowanie, gdy pisze się o nim nieprawdę. Więc pytam was zwolennicy działania Sadego w tej sprawie: skoro na SF pisano kłamstwa o klubie, to gdzie te sprostowania?

Tego typu działania to kompletna amatorka i dziecinada.

fan ut
Posty: 822
Rejestracja: 22 wrz 2018, 23:15

Unia Tarnów 2019

Post autor: fan ut »

Takie dziadostwo co odwala Sady w klubie to chyba nigdy nie było w żadnym innym klubie . Jak się przychodzi na ten stadion to aż żal patrzeć jak to wszystko funkcjonuje taka amatorszczyzna taka komuna jak byśmy byli sto lat za murzynami. Na każdym kroku wtopa z dziennikarzami z zawodnikami sponsorami ze stadionem wszędzie syf kiła i mogiła. Za parę lat wszyscy będą pamiętać tylko jedno że największym grabarzem tarnowskiego żużla i obciachem przylegającym do kubu będzie Sady i cały zarząd leśnych dziadków . Nie wiem czy jeszcze kiedyś doczekamy się Prezesa i nowego zarządu którego cała żużlowa Polska będzie nam zazdrościć i nie będziemy musieli się wstydzić za nasz klub po prostu będzie pełny profesjonalizm :/

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6753
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Unia Tarnów 2019

Post autor: savage »

fan ut pisze: Nie wiem czy jeszcze kiedyś doczekamy się Prezesa i nowego zarządu którego cała żużlowa Polska będzie nam zazdrościć i nie będziemy musieli się wstydzić za nasz klub po prostu będzie pełny profesjonalizm :/
Watpie. Nawet kiedy mieliśmy Prezesa, którego zazdrościli nam w większości klubów, to w Tarnowie wielu się go wstydziło, wynosząc na ołtarze rodzinę trenera i zawodnika - dziś tarnowskich, lokalnych polityków z których wielu sobie (delikatnie mówiąc) drwi.

Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Wojtula
Posty: 310
Rejestracja: 08 wrz 2009, 12:26
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2019

Post autor: Wojtula »

https://www.przegladsportowy.pl/zuzel/n ... ze/pbh6djk

Nie wiem jak Wy, ale ja nie czuję się rozpieszczony i przyzwyczajony do sukcesów żużlowej drużyny Unii Tarnów :) Może prezes Sady chce "przegłodzić" kibiców w Tarnowie nie oferując im żużla na poziomie ekstraligi ale boję się, że podając przykład Lublina chce nam zafundować co najmniej 20 lat bez ekstraligi :)

Robin Hood
Posty: 232
Rejestracja: 04 sie 2009, 10:45
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2019

Post autor: Robin Hood »

Jakoś wczoraj na Złotym Kasku przyszedł mi smak na piwo ze sokiem. Pomijając absurdalną cenę tego psełdo piwa 7 złotych za 0,4 to 2 złote za kilka kropel soku to już jest zdzierstwo :shock:
Ceny ekstraligowe a produkt nawet nie 2-go ligowy
Nowy na mieście: www.bmwfan.pl

4evern
Posty: 539
Rejestracja: 01 sie 2009, 21:07
Lokalizacja: Dębica

Unia Tarnów 2019

Post autor: 4evern »

A jak wyglądali nasi na tle ekstraligowców? Po wynikach widać że słabiutko.

Pinio
Posty: 171
Rejestracja: 08 kwie 2010, 19:49

Unia Tarnów 2019

Post autor: Pinio »

A ja sie pytam gdzie jest pan Artur Mroczka,gwiazdor po wczorajszych wynikach,powinien spędzić tydzień i kręcić kolka na naszym torze.Kilka dni wcześniej czytałem na SF ze nasz mistrz 007 chciał by awansować w złotym kasku,bo zna ten tor i w ogule juz tyle lat spędził przy Z3 ze nic go nie zdziwi,a jednak.Panie Mroczka wez sie pan do roboty a nie tylko gadaj głupoty,jaki ty to roztrenowany jesteś i spasowany z Tarnowskim torem.

lynx
Posty: 719
Rejestracja: 23 lip 2009, 19:46
Lokalizacja: trn/krk

Unia Tarnów 2019

Post autor: lynx »

Robin Hood pisze: 03 kwie 2019, 9:18 Jakoś wczoraj na Złotym Kasku przyszedł mi smak na piwo ze sokiem. Pomijając absurdalną cenę tego psełdo piwa 7 złotych za 0,4 to 2 złote za kilka kropel soku to już jest zdzierstwo :shock:
Ceny ekstraligowe a produkt nawet nie 2-go ligowy
a kiełbasa w niedziele Ci smakowała?

11 zł za zimną kiełbasę kiepskiej jakości vs. 8 zł przez ostatnie lata i towar na poziomie
zauważyłem, że firma cateringowa się zmieniła i jest dramat

Awatar użytkownika
kwaciu
Posty: 269
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:05
Lokalizacja: Tarnuff

Unia Tarnów 2019

Post autor: kwaciu »

Witam. Chwilę bojkot wałem ten cyrk i lookałem w tv. Ale młody osiągnąl wiek kibicowski - całe 5 lat, więc tata pomyślał,: idziemy na stadion. Obraz skorupy z kurzu i konfetti z czasów Golloba na 2 łuku rozwalił mi system. Brawo Panie prezesie..

Todd Wiltshire
Posty: 29
Rejestracja: 03 wrz 2018, 9:57

Unia Tarnów 2019

Post autor: Todd Wiltshire »

Myślenie i rozumowanie prezesa Sadego jest przerażające. Skrzydlewski też mówił, że bez stadionu nie ma co pchać się do ekstraligi. Wyciągnął wniosek - wybudować stadion. Nasz prezes wyciągnął wniosek - nie pchać się i zostać w pierwszej lidze, tu też są emocje. I takie jest całe myślenie prezesa : miasto da, GA da itd itd... nic od siebie. Aż dziw bierze, że tak długo jest w stanie utrzymać się na stanowisku. Mierny ale wierny.

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4726
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Unia Tarnów 2019

Post autor: Kibic UT »

Todd Wiltshire pisze: 03 kwie 2019, 18:13 Myślenie i rozumowanie prezesa Sadego jest przerażające. Skrzydlewski też mówił, że bez stadionu nie ma co pchać się do ekstraligi. Wyciągnął wniosek - wybudować stadion. Nasz prezes wyciągnął wniosek - nie pchać się i zostać w pierwszej lidze, tu też są emocje. I takie jest całe myślenie prezesa : miasto da, GA da itd itd... nic od siebie. Aż dziw bierze, że tak długo jest w stanie utrzymać się na stanowisku. Mierny ale wierny.
Na chwilę zapomnij o władzach w klubie i popatrz co robi miasto z żużlem pokaż mi drugie takie co by tak traktowało dyscyplinę która czy się to komuś podoba czy nie rozsławia Tarnów.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

TKM
Posty: 529
Rejestracja: 07 lis 2009, 18:58
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2019

Post autor: TKM »

Czytałem ten artykuł co podaliście i się niedobrze robi. Sady to typowy przedstawiciel elektoratu pisu "nam się należy". On by chciał żeby zewsząd ktoś coś dał, żeby on nie musiał nic robić, tylko napełniać swoją kasę. Prezydent ma posprzątać stadion, ma założyć klub 100, ma się spotykać ze sponsorami, robić jakieś imprezy, ma dotować klub itd. A co ma robić Sady? Odbierać pieniądze? Co za nieudacznik i nierób. Opowiada gdzie on to nie był, z kim nie rozmawiał, tylko konkretów brak. Wszędzie coś nie pasuje, a do mnie docierają informację, że on nie potrafi ze sponsorami rozmawiać. Nawet na prezentacje nie poszedł, bo to nie jego bajka. Wyobrażacie sobie Mrozka, którego nie ma na prezentacji drużyny? Sady to zwykły tchórz, on się poprostu boi, bo wie jakie jest podejście do niego. Jeszcze by tam zjeby od kibiców dostał i byłby z tego wstyd jeszcze większy.
Cały czas powtarzam, że na miejscu władz miasta nie dałbym ani złotówki na ten stadion dopóki tam bedzie Sady rządził z tą całą ferajną.
Trzeba założyć inną spółkę żużlową, dogadać się z miastem na wynajem stadionu i zaczać od drugiej ligii na normalnych zasadach, a tym frajerom miasto wtedy wypowiedziałoby umowę i po sprawie. Azoty jakby zobaczyły normalnych ludzi to też by przeszły .

KoNiK
Posty: 2076
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:09
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2019

Post autor: KoNiK »

TKM pisze: 03 kwie 2019, 21:12 Cały czas powtarzam, że na miejscu władz miasta nie dałbym ani złotówki na ten stadion dopóki tam bedzie Sady rządził z tą całą ferajną.
Trzeba założyć inną spółkę żużlową, dogadać się z miastem na wynajem stadionu i zaczać od drugiej ligii na normalnych zasadach, a tym frajerom miasto wtedy wypowiedziałoby umowę i po sprawie. Azoty jakby zobaczyły normalnych ludzi to też by przeszły .
Zdrowo musiales sie w tą głowe je**** :|

Awatar użytkownika
TomekQ
Posty: 38
Rejestracja: 10 paź 2014, 22:28

Unia Tarnów 2019

Post autor: TomekQ »

No to do dzieła. Taki rób jak Ty z pewnością podoła. To forum o sporcie nie o polityce i większość jest na tyle kumata ze nie porusza politycznych zagadnień choć nie wszyscy. Powinieneś tez zdawać sobie sprawę iz takim wpisem obrażasz cześć użytkowników tego forum.
Nie jest źle.

fan ut
Posty: 822
Rejestracja: 22 wrz 2018, 23:15

Unia Tarnów 2019

Post autor: fan ut »

A jak wygląda sprawa z innymi darczyńcami Unii?
Wszyscy nasi dotychczasowi sponsorzy z nami pozostali mimo spadku do niższej klasy rozgrywkowej. Cały czas rozmawiamy tez z potencjalnymi nowymi reklamodawcami. Tu jednak od lat sytuacja jest bardzo trudna. Firmy z regionu narzekają na stan i wygląd stadionu oraz brak zainteresowania sponsorami ze strony samorządu, lub narzekają, że w Tarnowie mają jedynie swoje siedziby i tu płacą podatki, ale swoją działalność gospodarczą prowadzą w zupełnie innych częściach kraju, gdyż w Tarnowie nie mają zleceń na skutek ciągłego wyludniania się miasta i całkowitego braku inwestycji w mieście.W przypadku rozmów z firmami spoza regionu – wszyscy oczekują najpierw współpracy z największymi pracodawcami w regionie, a dopiero potem chcą rozmawiać o sponsoringu.
I to jest odpowiedź nieroba prezesa przecież tą bajkę to słyszymy ładnych parę lat odkąd zaczął rządzić w klubie ,cały czas rozmawia z potencjalnymi reklamodawcami :lol: Taką ciemnotę to może nawijać małemu Kaziowi nic nie robi tylko czeka aż mu Azoty sypną kasę .Wystarczy być takim obrotnym jak inni prezesi z klubów ekstraligowych znać się na marketingu jak robić dobry biznes ruszyć dupsko w Polskę a nie czekać na mannę z nieba .Dobrze wszyscy opisują go w mediach ,że jest jak stary kocur który siedzi na fotelu i czeka aż mu podadzą na tacy. Żenada wstydu nie ma byle by trzymać się koryta na siłę.

Robin Hood
Posty: 232
Rejestracja: 04 sie 2009, 10:45
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2019

Post autor: Robin Hood »

lynx pisze: 03 kwie 2019, 10:17
Robin Hood pisze: 03 kwie 2019, 9:18 Jakoś wczoraj na Złotym Kasku przyszedł mi smak na piwo ze sokiem. Pomijając absurdalną cenę tego psełdo piwa 7 złotych za 0,4 to 2 złote za kilka kropel soku to już jest zdzierstwo :shock:
Ceny ekstraligowe a produkt nawet nie 2-go ligowy
a kiełbasa w niedziele Ci smakowała?

11 zł za zimną kiełbasę kiepskiej jakości vs. 8 zł przez ostatnie lata i towar na poziomie
zauważyłem, że firma cateringowa się zmieniła i jest dramat
Wiesz że nawet nie wiem ile kosztowała kiełbasa ale faktycznie 11 zeta to już delikatne przegięcie.
Na mnie już w każdym bądz razie już w tym sezonie nie zarobi

Sady dostał sporo kasiory z Azotów to ma kibiców w dupie
Pinio pisze: 03 kwie 2019, 10:10 A ja sie pytam gdzie jest pan Artur Mroczka,gwiazdor po wczorajszych wynikach,powinien spędzić tydzień i kręcić kolka na naszym torze.Kilka dni wcześniej czytałem na SF ze nasz mistrz 007 chciał by awansować w złotym kasku,bo zna ten tor i w ogule juz tyle lat spędził przy Z3 ze nic go nie zdziwi,a jednak.Panie Mroczka wez sie pan do roboty a nie tylko gadaj głupoty,jaki ty to roztrenowany jesteś i spasowany z Tarnowskim torem.
Nasi gwiazdorzy Mroczka i Czaja to nawet nie łapali się na szprycę. Robili bezpieczne 0 i do parkingu a nie przepraszam Mroczka po swojej wygranej robił świece i mała szkitkami. Nie będę komentował kogo wyprzedził :)

Ernest widać było że nie miał na czym jechać ale nie markował defektów tylko jechał do końca
Nowy na mieście: www.bmwfan.pl

fan ut
Posty: 822
Rejestracja: 22 wrz 2018, 23:15

Unia Tarnów 2019

Post autor: fan ut »

https://www.przegladsportowy.pl/zuzel/n ... ic/86fb2n9 No to robi się nie wesoło teraz wszystko będzie że sprzęt nie jedzie od Rempały przecież zawsze trzeba mieć awaryjnie przygotowane motory od innego tunera .

j-rules
Posty: 1292
Rejestracja: 12 lis 2013, 19:59

Unia Tarnów 2019

Post autor: j-rules »

Ja tez wracam do swojego bojkotu. Jesli nawet spiker przed inauguracja ligi gada do mikrofonou, ze nie bedziemy sie rozpychac lokciami...
Druzyna bez celu, wiec dla mnie kupowanie biletu tez jest bezcelowe. skandaliczne podejscie. Nic wspolnego nie ma ze sportem.

kapecfc
Posty: 751
Rejestracja: 22 wrz 2009, 19:57

Unia Tarnów 2019

Post autor: kapecfc »

Jaki jest cel Mroczki i Czaji spokojnie przejechać sezon bez napinki kase zarobić i w sezonie 2020 liczyć że będzie lepiej mam dość tych już panów w tym klubie Czaja ile ma kontrakt?

fan ut
Posty: 822
Rejestracja: 22 wrz 2018, 23:15

Unia Tarnów 2019

Post autor: fan ut »

https://www.speedwaynews.pl/aktualnosci ... zal-w-plot Może będziemy mieć jeszcze pożytek z Kułakova chce coś jeszcze osiągnąć na żużlu w przeciwieństwie do Mroczki i Czaji :|

KoNiK
Posty: 2076
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:09
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2019

Post autor: KoNiK »

kapecfc pisze: 04 kwie 2019, 11:43 Jaki jest cel Mroczki i Czaji spokojnie przejechać sezon bez napinki kase zarobić i w sezonie 2020 liczyć że będzie lepiej mam dość tych już panów w tym klubie Czaja ile ma kontrakt?
przeciez prezes kazal odpuszczac mecze wiec co oni maja zarobic ?

Zablokowany