Obrazek

Unia Tarnów 2019

2010-2023
k0k0ss
Posty: 636
Rejestracja: 23 lip 2009, 19:38
Lokalizacja: MW

Unia Tarnów 2019

Post autor: k0k0ss »

Nie ma nigdzie. Ale sądząc po tym ze tak minimalnie podchodzicie do tematu to prezes byłby zadowolony z takich warunków:D

Może wartałoby zrobić rozeznanie w środowisku grafików kto z Tarnowa ma dobra opinie, dobre doświadczenie i do niego bezpośrednio po cichu się zwrócić z prośba o wycenie swoich usług ;)? Jeśli szukacie pracownika na forum to wydaje się ze poprostu nie chce wam się czegoś profesjonalnie załatwić albo poprostu szukacie kogoś za jakaś minimalna stawkę bez doświadczenia. Ty jako pracownik możesz wzorce brać z swojego przełożonego czyli prezesa dlatego nic do ciebie nie mam. Takie moje luźne przemyślenia do tej sytuacji:)

CASPER
Posty: 7
Rejestracja: 08 mar 2019, 11:20

Unia Tarnów 2019

Post autor: CASPER »

Uwierz mi, że rozeznanie zrobiłem. I rozmawiałem z paroma grafikami.
Napisałem na forum bo grafik a grafik kibic to dla mnie duża różnica.

To po pierwsze.
Po drugie nie znasz konkretów więc takie pisanie, że prezes byłby zadowolony jest bez sensu. Zaskoczę Cię ale w tym konkretnym przypadku poszukiwań grafika Prezes nie będzie brał udziału.

Po trzecie ja nie jestem pracownikiem ( nigdy nim nie byłem) i Łukasz nie jest moim przełożonym :)

Rozumie o co Ci chodzi a w tym przypadku nie trafiłeś.
Szukam na wszystkich frontach dlatego napisałem na forum. Potrzebuję kogoś kto będzie czuł klimat żużla.
Najzwyczajniej w świecie nie chce kolejnego grafika któremu będę musiał tłumaczyć, że jak żużel to zawsze w lewo :D

Pozdro

k0k0ss
Posty: 636
Rejestracja: 23 lip 2009, 19:38
Lokalizacja: MW

Unia Tarnów 2019

Post autor: k0k0ss »

Miałem prawo pomyśleć ze jesteś pracownikiem klubu bo jasno napisałeś ze chodzi o sklepik klubowy. Nie znam twoich układów z prezesem na jakich zasadach funkcjonuje sklepik. Domyślam się teraz ze masz swoją działalność i sam ogarniasz temat.

Jako kibic mam prawo oczekiwać by klub funkcjonował profesjonalnie( myśle ze tobie tez na tym zależy), a ciężko mi sobie wyobrazić by klub profesjonalnie zarządzany szukał jakiego kolwiek pracownika/ usługodawcę poprzez krótki post na forum kibica. O nic innego mi nie chodziło ;)

W każdym razie czekam na gadżety. Zrobcie coś konkretnego fajnego i niech się sprzedaje w dużych ilościach. Niech jak najwiecej kibiców posiada gadzety na stadionie podczas meczów. Pozdro

fan ut
Posty: 821
Rejestracja: 22 wrz 2018, 23:15

Unia Tarnów 2019

Post autor: fan ut »

Czy dzisiaj jest prezentacja drużyny w galerii Tarnovia bo coś wspominali że o 17 ale nie jestem pewien?

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3717
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Unia Tarnów 2019

Post autor: Greg-Tarnów »

Co ciekawe, z nazwy drużyny, która będzie jeździła w Nice 1. LŻ zniknęła nazwa głównego partnera klubu Grupy Azoty.
Wie ktoś dlaczego z nazwy Unii Tarnów zniknęła Grupa Azoty.Dziwnie to wygląda.
Pozdrawiam
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

Awatar użytkownika
Ghoulski
Posty: 1524
Rejestracja: 24 lip 2009, 13:58
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2019

Post autor: Ghoulski »

Mają dość firmowania amatorszczyzny?
"Vincere non è importante, è l'unica cosa che conta"

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4714
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Unia Tarnów 2019

Post autor: Kibic UT »

Ghoulski pisze: 10 mar 2019, 9:51 Mają dość firmowania amatorszczyzny?
Amatorszczyzna to pełna gęba w Wiśle Kraków tyle długów narobić i dalej bankruta utrzymuja,w Lublinie też działacze dokonali cudów naprawdę otrzymujac 4 mln z miasta plus telewizja i główny sponsor PGE to masz prawie 6 mln już na koncie, ale lepiej pluć i widzieć tylko niedoskonałości we własnym ośrodku bo wszędzie indziej to jest eldorado,wczoraj na prezentacji znajome twarze bo kto ma chodzić na mecze to chodzić będzie bez względu na wynik i poziom ligi.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Awatar użytkownika
Ghoulski
Posty: 1524
Rejestracja: 24 lip 2009, 13:58
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2019

Post autor: Ghoulski »

Kibic UT pisze: 10 mar 2019, 10:31
Ghoulski pisze: 10 mar 2019, 9:51 Mają dość firmowania amatorszczyzny?
Amatorszczyzna to pełna gęba w Wiśle Kraków tyle długów narobić i dalej bankruta utrzymuja,w Lublinie też działacze dokonali cudów naprawdę otrzymujac 4 mln z miasta plus telewizja i główny sponsor PGE to masz prawie 6 mln już na koncie, ale lepiej pluć i widzieć tylko niedoskonałości we własnym ośrodku bo wszędzie indziej to jest eldorado,wczoraj na prezentacji znajome twarze bo kto ma chodzić na mecze to chodzić będzie bez względu na wynik i poziom ligi.
Lepiej udawać, że jest cacy? Profesjonalnie, bez długów? Co mnie obchodzi Lublin czy inny ośrodek, skoro od lat jestem świadkiem powolnej śmierci tego klubu (i miasta...).
Nie byłem na prezentacji, bo na tego typu "imprezy" robione żeby przypudrować nieudacznictwo osób rządzących klubem nie chodzę, a na pierwszym łuku niezmiennie jestem w tym samym miejscu od 15 lat i zanosi się na 16 rok :roll:
"Vincere non è importante, è l'unica cosa che conta"

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4714
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Unia Tarnów 2019

Post autor: Kibic UT »

Ghoulski pisze: 10 mar 2019, 12:01 Lepiej udawać, że jest cacy? Profesjonalnie, bez długów? Co mnie obchodzi Lublin czy inny ośrodek, skoro od lat jestem świadkiem powolnej śmierci tego klubu (i miasta...).
Nie byłem na prezentacji, bo na tego typu "imprezy" robione żeby przypudrować nieudacznictwo osób rządzących klubem nie chodzę, a na pierwszym łuku niezmiennie jestem w tym samym miejscu od 15 lat i zanosi się na 16 rok :roll:
Nie napisałem że jest cacy ale nie mam na to wpływu jak jest w klubie,prawda taka że to miasto umiera ale widocznie ludziom to odpowiada bo wybrali na następna kadencje Romana co idzie w pochodzie Kodu w obronie demokracji :lol:
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4474
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Unia Tarnów 2019

Post autor: WaluS »

Jeśli chodzi o staż kibicowania tarnowskiemu i nie tylko tarnowskiemu żużlowi, to jest on na pewno duuużo dłuższy aniżeli wcześniej piszący i od wielu lat słyszę tą samą śpiewkę o umieraniu żużla w Tarnowie.
I co? Ano nic.
Był okres, gdy naprawdę ta dyscyplina umierała, ale dzięki zaangażowaniu osób oddanych temu sportowi, jakoś przeżyła ten okres nie mając wówczas wsparcia Azotów.
Dlatego śmieszą mnie te teksty o umieraniu tarnowskiego żużla i jestem przekonany, że ja jako kibic nie doczekam tego momentu i jestem tego wręcz pewny.
No ale malkontenctwo teraz w modzie i jak mi się nie podoba klub, miasto, to trzeba wyrazić swoją opinię mówiąc że umiera.
Tak że proszę was przestańcie wreszcie gadać o tym umieraniu, bo to my ludzie umieramy, a kluby, miasta, instytucje itd. żyją i będą żyć swoim życiem. Najwyżej mogą mieć gorszy okres, a później się odrodzić i mieć lata prosperity jak to miało miejsce w przypadku tarnowskiego żużla.

Awatar użytkownika
josef
Posty: 643
Rejestracja: 27 lip 2009, 8:45
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2019

Post autor: josef »

Jeśli by Azoty przestały sponsorować ten folwark Sadego to moze wreszczie te pijawki które dossały się do konta klubowego odeszły by bo nie było by czego doić i wreszczie w tym klubie zaczeło by się lepiej dziać . Wiadomo ze trzeba by było zacząc wszystko od nowa , nowy prezes , rada nadzorcza i jazda od 2 ligi .

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4714
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Unia Tarnów 2019

Post autor: Kibic UT »

josef pisze: 10 mar 2019, 14:46 Jeśli by Azoty przestały sponsorować ten folwark Sadego to moze wreszczie te pijawki które dossały się do konta klubowego odeszły by bo nie było by czego doić i wreszczie w tym klubie zaczeło by się lepiej dziać . Wiadomo ze trzeba by było zacząc wszystko od nowa , nowy prezes , rada nadzorcza i jazda od 2 ligi .
Jak najmniej takich kibiców jak ty nawet nie wiesz co mówisz nie mieć klubu żużlowego spytaj się Rzeszowiaków jak to jest.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Awatar użytkownika
josef
Posty: 643
Rejestracja: 27 lip 2009, 8:45
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2019

Post autor: josef »

Przeciez ja nie piszę ze nie ma być klubu żuzlowego , tylko zeby zacząc wszystko od nowa bez tych pijawek . Widzę ze nie wszystko rozumiesz z tego co przeczytałeś . :oops:

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4714
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Unia Tarnów 2019

Post autor: Kibic UT »

josef pisze: 10 mar 2019, 17:24 Przeciez ja nie piszę ze nie ma być klubu żuzlowego , tylko zeby zacząc wszystko od nowa bez tych pijawek . Widzę ze nie wszystko rozumiesz z tego co przeczytałeś . :oops:
Zaczać od nowa czyli nowy klub jak inaczej byś chciał,bo obecnie jest rada nadzorcza i właściciele klubu którzy nie mówię że dobrze zarzadzaja ale jak widać chętnych nie ma na przejęcie bo gdyby byli to myślę że obecni by ustapili.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

kapecfc
Posty: 750
Rejestracja: 22 wrz 2009, 19:57

Unia Tarnów 2019

Post autor: kapecfc »

Pytanie wiadomo jaka będzie pogoda w niedziele czy warto się wybrać na Lublin? Ile kosztować będzie bilet?

Awatar użytkownika
josef
Posty: 643
Rejestracja: 27 lip 2009, 8:45
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2019

Post autor: josef »

A czy to tak trudno jest założyć nowy klub ( przykład Częstochowy ) powiedzmy ze Sady na koniec 2019 roku znowu narobi długów a jest to bardzo realne bo nabrał kredytów i będzie muśiał je spłacić , a z czego je spłaci :?: oczywiście z pieniędzy sponsora Azotów , moze się okazać ze zawodnicy juz w lipcu mogą jezdzić za frico i co znowu Azoty mu uratują d..ę ? Właśnie wtedy była by szansa utworzyć nowy klub , a Sadego i Rade Nadzorczą zostawić z tymi długami .Nie wiem prawnie czy to jest mozliwe ale przykład Częstochowy daje nadzieję ze jest to możliwe .

fan ut
Posty: 821
Rejestracja: 22 wrz 2018, 23:15

Unia Tarnów 2019

Post autor: fan ut »

Coś wiadomo na temat sparingu z Lublinem w 17.03 jaki jest tor czy już trenują bo podają że ma być sparing a nie wiadomo co z torem :?:

Kyle_UT
Posty: 112
Rejestracja: 20 lip 2015, 19:06

Unia Tarnów 2019

Post autor: Kyle_UT »

Skoro nie było żadnego treningu to raczej sparing odwołają :/

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4474
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Unia Tarnów 2019

Post autor: WaluS »


j-rules
Posty: 1290
Rejestracja: 12 lis 2013, 19:59

Unia Tarnów 2019

Post autor: j-rules »

kiepska decyzja. Niedziela ma byc pieknie i cieplo. Ludzie by przyszli. To tylko sparing, nie trzeba przed nim trenowac.

Awatar użytkownika
Kibic Tarnów
Posty: 300
Rejestracja: 29 wrz 2015, 16:25

Unia Tarnów 2019

Post autor: Kibic Tarnów »

j-rules pisze: 13 mar 2019, 13:34 To tylko sparing, nie trzeba przed nim trenowac.
Tutaj się nie zgodzę. Po zimie zawodnik musi kilkadziesiąt, jak nie nawet kilkaset kółek zrobić indywidualnie, góra we dwójkę. Trzeba rozruszać ciało. Poczuć sprzęt. Nawet nasi zawodnicy mówili, że zanim odjedziemy jakiś sparing, to muszą odbyć kilka sesji treningowych. Ponadto tor po zimie musi się "odsypać"/"nadsypać", żeby można było się swobodnie ścigać.

Salvatore Savastano
Posty: 123
Rejestracja: 18 cze 2018, 0:18

Unia Tarnów 2019

Post autor: Salvatore Savastano »

Kiedy trening ? I czy będzie Kacper Konieczny ?

j-rules
Posty: 1290
Rejestracja: 12 lis 2013, 19:59

Unia Tarnów 2019

Post autor: j-rules »

Kibic Tarnów pisze: 13 mar 2019, 17:01
j-rules pisze: 13 mar 2019, 13:34 To tylko sparing, nie trzeba przed nim trenowac.
Tutaj się nie zgodzę. Po zimie zawodnik musi kilkadziesiąt, jak nie nawet kilkaset kółek zrobić indywidualnie, góra we dwójkę. Trzeba rozruszać ciało. Poczuć sprzęt. Nawet nasi zawodnicy mówili, że zanim odjedziemy jakiś sparing, to muszą odbyć kilka sesji treningowych. Ponadto tor po zimie musi się "odsypać"/"nadsypać", żeby można było się swobodnie ścigać.
Nikt im nie kazal czekac az tor w Tarnowie sie nada do jazdy. Mozna krecic kolka w calej Polsce. Kaczmarek jezdzil w Toruniu, Cierniak tez, rowniez we Wroclawiu.

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3717
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Unia Tarnów 2019

Post autor: Greg-Tarnów »

https://pbs.twimg.com/media/D1tADH1XcAAdMlF.jpg:large
Dzisiaj Kułakow kręcił kółka na MA.No i chyba Kaczmarek tam jest w tle stoi koło Bogdanowicza.
Pozdrawiam
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

dddsss
Posty: 28
Rejestracja: 26 sie 2009, 19:33
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2019

Post autor: dddsss »

Salvatore Savastano pisze: 14 mar 2019, 14:57 Kiedy trening ? I czy będzie Kacper Konieczny ?
A co ma Kacper robić na treningu?? patrzyć jak młodziki po paru miesiącach nauki jazdy na motorach maja lepszą sylwetkę jak on!!!Niech się weźmie za pomoc bratu bo z niego to żużlowca nie będzie..
Mmmm

Zablokowany