Obrazek

Unia Tarnów 2019

2010-2023
Awatar użytkownika
Pablo30
Posty: 365
Rejestracja: 11 wrz 2015, 13:40

Unia Tarnów 2019

Post autor: Pablo30 »

niezapominajmy o Łodzi ,ktora takze ma "parcie" na awans ,wcale sie nie zdziwie ja ich prezes zbuduje rownie silny sklad jak ROW
Krystian Rempała 1998-2016 (*)

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4726
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Unia Tarnów 2019

Post autor: Kibic UT »

Pablo30 pisze: niezapominajmy o Łodzi ,ktora takze ma "parcie" na awans ,wcale sie nie zdziwie ja ich prezes zbuduje rownie silny sklad jak ROW
Jeśli wierzyć temu co piszą to Łódź ma mieć taki skład jeśli chodzi o seniorkę.
Andersen
Tungate
Jeleniewski
Okoniewski
Musielak
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

njk1987
Posty: 1042
Rejestracja: 25 mar 2012, 12:26
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2019

Post autor: njk1987 »

Kibic UT pisze:
Pablo30 pisze: niezapominajmy o Łodzi ,ktora takze ma "parcie" na awans ,wcale sie nie zdziwie ja ich prezes zbuduje rownie silny sklad jak ROW
Jeśli wierzyć temu co piszą to Łódź ma mieć taki skład jeśli chodzi o seniorkę.
Andersen
Tungate
Jeleniewski
Okoniewski
Musielak
To słabszy skład niż nasz :D Pomijając fakt, że juniorami bijemy ich na glowe
Tarnów moim miastem, Unia moim klubem...

Awatar użytkownika
bio
Posty: 435
Rejestracja: 16 lis 2011, 22:39

Unia Tarnów 2019

Post autor: bio »

Bardzo dobry skład Łodzi, a jeśli chodzi o junirow, to wezmą kogoś z ekstraligi na play-off.

Awatar użytkownika
sersas
Posty: 82
Rejestracja: 05 lis 2014, 11:36

Unia Tarnów 2019

Post autor: sersas »

Wiktor Kułakow i Artur Mroczka, Peter Ljung i Artur Czaja. Daniel Kaczmarek, Mateusz Cierniak, Dawid Rempała i Przemysław Konieczny.
WITAJ II LIGO !!!
Sergiusz

Kyle_UT
Posty: 112
Rejestracja: 20 lip 2015, 19:06

Unia Tarnów 2019

Post autor: Kyle_UT »

Ale to wypożyczanie juniorów to chyba jest mozliwe do 2 ligi a nie Nice?

ecs
Posty: 156
Rejestracja: 18 mar 2017, 17:27

Unia Tarnów 2019

Post autor: ecs »

sersas pisze:Wiktor Kułakow i Artur Mroczka, Peter Ljung i Artur Czaja. Daniel Kaczmarek, Mateusz Cierniak, Dawid Rempała i Przemysław Konieczny.
WITAJ II LIGO !!!
Proszę Cię, bez przesady.

Po cichu liczę na Wiktora, który będzie w normalnym trybie meczowym. Oj będzię on karał na torze, nikt o nim nie wspomina ale zobaczycie rusek duuzo radości nam sprawi.

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3721
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Unia Tarnów 2019

Post autor: Greg-Tarnów »

sersas pisze: Wiktor Kułakow i Artur Mroczka, Peter Ljung i Artur Czaja. Daniel Kaczmarek, Mateusz Cierniak, Dawid Rempała i Przemysław Konieczny.
WITAJ II LIGO !!!
Awansu może nie będzie ale walka .Młody waleczny skład czego więcej oczekujesz.Rozumiem narzekanie ale jeśli
taki skład się potwierdzi to my kibice powinniśmy być zadowoleni.
Pozdrawiam
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

njk1987
Posty: 1042
Rejestracja: 25 mar 2012, 12:26
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2019

Post autor: njk1987 »

sersas pisze:Wiktor Kułakow i Artur Mroczka, Peter Ljung i Artur Czaja. Daniel Kaczmarek, Mateusz Cierniak, Dawid Rempała i Przemysław Konieczny.
WITAJ II LIGO !!!
Skoro jesteś taki pewny puść zakład za gruby hajs, że spadniemy i pochwal się screenem
Tarnów moim miastem, Unia moim klubem...

4evern
Posty: 539
Rejestracja: 01 sie 2009, 21:07
Lokalizacja: Dębica

Unia Tarnów 2019

Post autor: 4evern »

Skład Łodzi gorszy? Dobry joke:D Brak słabego punktu, 3 solidnych polaków. U nas jeden pewniak a reszta to w sumie niewiadoma bo mogą robić bo 10 jak i po 4 punkty. Spadek raczej nie grozi ale awans tym bardziej. Gdańsk stracił dwie armaty, ani Gomóła ani Pieszczek im tego nie załatają, Gniezno uważam za przypadek mijającego roku, Ostrów na razie cichutko, Dauga raczej nic wielkiego nie wymyśli a i w Rzeszowie jakoś kosmosu nie widać. Za to Rybnik i Łódz wyglądają lepiej niż my.

njk1987
Posty: 1042
Rejestracja: 25 mar 2012, 12:26
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2019

Post autor: njk1987 »

4evern pisze:Skład Łodzi gorszy? Dobry joke:D Brak słabego punktu, 3 solidnych polaków. U nas jeden pewniak a reszta to w sumie niewiadoma bo mogą robić bo 10 jak i po 4 punkty. Spadek raczej nie grozi ale awans tym bardziej. Gdańsk stracił dwie armaty, ani Gomóła ani Pieszczek im tego nie załatają, Gniezno uważam za przypadek mijającego roku, Ostrów na razie cichutko, Dauga raczej nic wielkiego nie wymyśli a i w Rzeszowie jakoś kosmosu nie widać. Za to Rybnik i Łódz wyglądają lepiej niż my.
Nasz skład mi się bardziej podoba, tym bardziej ze nie ma ciśnienia na awans. W Łodzi jest, ale ten skład im tego nie da:

Hans - gość który w kluczowych momentach sezonu zawsze zawodzi, coś ala Batchelor
Rohan - miał sezon konia dwa lata temu, ostatni sezon bardzo przeciętny o ile nie tragiczny
Jeleń - tu wielka niewiadoma, jednak moim skromnym gość na swój tor coś jak Józek
Okoń - emeryt, pewnego poziomu nie przeskoczy.
Musielak - poziom Artura Mroczki
Juniorzy nie będą na pewno lepsi jak tarnowscy

Post, który pisałem, że skład Orła jest słabszy od naszego był lekko z przymrużeniem oka. Jednak jakbym miał wybierać skład Unii z zestawu zawodników wyżej wymienionych i tych co maja być u nas, osobiście wziął bym nasz skład. Wito jak nie wzmocni Łodzi, to znow obejdzie się smakiem. Sam stadion nie jeździ
Tarnów moim miastem, Unia moim klubem...

peter_griffin
Posty: 713
Rejestracja: 02 maja 2016, 11:03

Unia Tarnów 2019

Post autor: peter_griffin »

Widzę, że wiele osób tutaj nie docenia znaczenia mocnej juniorki. Z Mateuszem i Dawidem na juniorce, to i mnie mógłby Sady zakontraktować na pozycję seniora, a i tak byśmy się utrzymali :lol:

Przy takiej juniorce prezes musi się bardzo postarać, kontraktując seniorów, żebyśmy nie awansowali do PO :mrgreen:

Awatar użytkownika
andres1978pl
Posty: 121
Rejestracja: 28 sie 2018, 13:00
Lokalizacja: Lublin

Unia Tarnów 2019

Post autor: andres1978pl »

Ciężko się nie zgodzić z przedmówcami że nasz skład nie jest wcale zły. Według mnie nawet lider 1 ligi który będzie chciał awansować będzie miał problem wygrać z Unią w Tarnowie. Moim zdaniem skład na środek tabeli a przy sprzyjających wiatrach może na coś więcej. Trochę optymizmu kolego Sersas ;) :D

fan ut
Posty: 822
Rejestracja: 22 wrz 2018, 23:15

Unia Tarnów 2019

Post autor: fan ut »

9. Mroczka
10. Kulakov
11. Czaja
12. Kaczmarek
13. Ljung
14. Rempała
15. Cierniak
Skład wygląda ciekawie , ale niestety nie mamy żadnych rezerw na wypadek kontuzji nie oszukujmy się taki Konieczny nie zastąpi kogoś ze składu. Możemy śmiało myśleć przy dobrych wiatrach na awans jak również możemy walczyć o utrzymanie.Nie można wmawiać zawodnikom że jedziemy na odjechanie sezonu bo nie ma stadionu tylko walczyć o jak najlepszy wynik. Przede wszystkim pasuje zakontraktować kogoś jeszcze młodego zdolnego bo nieraz mieli nauczkę aby mieć długa listę rezerwową .
Jest okazja zakontraktować kogoś na dłużej za niewielkie pieniądze aby taki młody zawodnik mógł się pokazać a w razie czego wypożyczyć do innego klubu

wonski_killer
Posty: 1220
Rejestracja: 22 lip 2009, 20:45
Lokalizacja: Stoned
Kontakt:

Unia Tarnów 2019

Post autor: wonski_killer »

fan ut pisze: Skład wygląda ciekawie , ale niestety nie mamy żadnych rezerw na wypadek kontuzji nie oszukujmy się taki Konieczny nie zastąpi kogoś ze składu.
Konieczny nie, ale Mateusz Cierniak już prędzej. No chyba, że to on (tfu! tfu!) będzie tym kontuzjowanym. Wtedy i tak na juniorkę wskakuje Konieczny i mamy trzy biegi pokazów prawie jak z rodeo :)

Awatar użytkownika
Młynar
Moderator
Posty: 1713
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:38
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2019

Post autor: Młynar »

Dajcie chłopakowi już spokój. Skąd pewność że w nowym sezonie nie zrobi jakiegoś widocznego postępu? Ma z kim rywalizować i chyba to jest najlepsza z możliwych sytuacji do rozwoju.

yO!

peter
Posty: 93
Rejestracja: 12 cze 2011, 23:40

Unia Tarnów 2019

Post autor: peter »

Młynar pisze:Dajcie chłopakowi już spokój. Skąd pewność że w nowym sezonie nie zrobi jakiegoś widocznego postępu? Ma z kim rywalizować i chyba to jest najlepsza z możliwych sytuacji do rozwoju.

yO!
Konieczny i rywalizacja? Ehh brak słów chyba że z własnym bratem...
Ewentualnie z motorem żeby się na nim utrzymać...
PS żeby nie było. Miałem okazję spróbować się na motorze żużlowym i wiem jak to jedzie. Nie jest łatwo ale moja opinia o zawodniku Koniecznym Jednym i drugim jest o braku predyspozycji do uprawiania tego sportu. Lepiej dla UNII żeby zakończyli kariery. Lepsi nie dawali rady. Taka prawda. Bo nie od wczoraj ma licencje a postępów ŻODNYCH!!

peter_griffin
Posty: 713
Rejestracja: 02 maja 2016, 11:03

Unia Tarnów 2019

Post autor: peter_griffin »

Ja mam jednak cały czas nadzieję, że uda się przekonać Knapika do kontynuacji kariery.

PS
Prezes Sady mówił w jednym z wywiadów, że dwaj kolejni żużlowcy mają przystąpić w tym roku do egzaminu. Ktoś coś wie?

ecs
Posty: 156
Rejestracja: 18 mar 2017, 17:27

Unia Tarnów 2019

Post autor: ecs »

Młynar pisze:Dajcie chłopakowi już spokój. Skąd pewność że w nowym sezonie nie zrobi jakiegoś widocznego postępu? Ma z kim rywalizować i chyba to jest najlepsza z możliwych sytuacji do rozwoju.

yO!
Nie my tylko on, jak nawet po trupie nie potrafi przywieżć pkt (Częstochowa).

Awatar użytkownika
Młynar
Moderator
Posty: 1713
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:38
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2019

Post autor: Młynar »

peter pisze:
Młynar pisze:Dajcie chłopakowi już spokój. Skąd pewność że w nowym sezonie nie zrobi jakiegoś widocznego postępu? Ma z kim rywalizować i chyba to jest najlepsza z możliwych sytuacji do rozwoju.

yO!
Konieczny i rywalizacja? Ehh brak słów chyba że z własnym bratem...
Ewentualnie z motorem żeby się na nim utrzymać...
PS żeby nie było. Miałem okazję spróbować się na motorze żużlowym i wiem jak to jedzie. Nie jest łatwo ale moja opinia o zawodniku Koniecznym Jednym i drugim jest o braku predyspozycji do uprawiania tego sportu. Lepiej dla UNII żeby zakończyli kariery. Lepsi nie dawali rady. Taka prawda. Bo nie od wczoraj ma licencje a postępów ŻODNYCH!!
Fajnie że wiesz na czym polega jazda ma motocyklu żużlowym. Bardziej mi chodzi o to że przyszedł okres jesienno-zimowy i może wystarczy tego napierd...... na młodych chłopaków. Nie będzie rozwoju nadal to sami dadzą sobie spokój. A czemu też Konieczny wygląda na torze jak wygląda to też można wiele dyskutować dlaczego "nie odpalił" i "ŻODNYCH" efektów nie ma do dziś.

yO!

Baros1922
Posty: 44
Rejestracja: 01 paź 2018, 16:31

Unia Tarnów 2019

Post autor: Baros1922 »

Pamiętam czasy napier... na glika no ale łaska kibica na pstrym koniu jedzie.

ramek
Posty: 190
Rejestracja: 20 paź 2014, 16:22

Unia Tarnów 2019

Post autor: ramek »

Młynar pisze:
peter pisze:
Młynar pisze:Dajcie chłopakowi już spokój. Skąd pewność że w nowym sezonie nie zrobi jakiegoś widocznego postępu? Ma z kim rywalizować i chyba to jest najlepsza z możliwych sytuacji do rozwoju.

yO!
Konieczny i rywalizacja? Ehh brak słów chyba że z własnym bratem...
Ewentualnie z motorem żeby się na nim utrzymać...
PS żeby nie było. Miałem okazję spróbować się na motorze żużlowym i wiem jak to jedzie. Nie jest łatwo ale moja opinia o zawodniku Koniecznym Jednym i drugim jest o braku predyspozycji do uprawiania tego sportu. Lepiej dla UNII żeby zakończyli kariery. Lepsi nie dawali rady. Taka prawda. Bo nie od wczoraj ma licencje a postępów ŻODNYCH!!
Fajnie że wiesz na czym polega jazda ma motocyklu żużlowym. Bardziej mi chodzi o to że przyszedł okres jesienno-zimowy i może wystarczy tego napierd...... na młodych chłopaków. Nie będzie rozwoju nadal to sami dadzą sobie spokój. A czemu też Konieczny wygląda na torze jak wygląda to też można wiele dyskutować dlaczego "nie odpalił" i "ŻODNYCH" efektów nie ma do dziś.

yO!
To jest tak zwany "BRAK TALENTU".... Kolego Młynar ;)

Awatar użytkownika
Młynar
Moderator
Posty: 1713
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:38
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2019

Post autor: Młynar »

ramek kolego ;) widzisz dobrze to ująłeś. Mi chodzi tylko o to że pewne rzeczy czytają też młodzi zawodnicy i nie tylko. Na cholerę co jakiś czas ładować komuś w łeb kolejne epitety tym bardziej że to młodzi ludzie. Ani chłopów nie znam ani specjalnie nie kibicuje braciom Koniecznym ale wiem że to niczemu dobremu nie sprzyja.

yO!

fan ut
Posty: 822
Rejestracja: 22 wrz 2018, 23:15

Unia Tarnów 2019

Post autor: fan ut »

Według info przeglądu sportowego dług dalej jest ale Azoty znowu spłacą tylko Sady jak zwykle telefonu nie odbiera od dziennikarzy aby wytłumaczyć sytuacje w klubie to w jego stylu :arrow:

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4474
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Unia Tarnów 2019

Post autor: WaluS »

Nie jestem sympatykiem Sadego, ale skoro dzwonią ci redaktorzy co wcześniej opluwają ze wszech stron naszą Unię, to wcale mu się nie dziwię, że spuszcza ich "po brzytwie".
On dla świętego spokoju powinien sam dać przekaz do mediów jak wygląda sytuacja w spółce pod względem zaległości finansowych, jak również o tym, jak wyglądają sprawy związane z sezonem 2019.
No ale jak wiemy, prezes nie ma tego czegoś, aby być szanowanym przez sponsorów, przez media i przede wszystkim przez kibiców.

Zablokowany