Obrazek

Unia Tarnów 2019

2010-2023
steward
Posty: 99
Rejestracja: 06 maja 2018, 16:52

Unia Tarnów 2019

Post autor: steward »

Komunikat jest prosty i czytelny: gdyby Tarnów miał miejsce w Ekstralidze TO chętnie bym został w drużynie.

KoNiK
Posty: 2074
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:09
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2019

Post autor: KoNiK »

Po takim sezonie nie ma się co dziwić jeśli z klubu odejdą Nicki, Kuba i Kenneth. Myślę że ciężko może być zatrzymać samego Patryka :roll: Co do składu to ciężko na tą chwilę spekulować bo nie wiadomo jakim budżetem będziemy w ogóle dysponować.

Awatar użytkownika
josef
Posty: 643
Rejestracja: 27 lip 2009, 8:45
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2019

Post autor: josef »

Azoty powinny postawić sprawę jasno odpowiedzialni za spadek druzyny z ekstraligi powinni odejść z klubu przede wszystkim szwagrowie Baran i Sady , jeśli nie to niech Sady ruszy dupsko z fotela i sam szuka sponsorów zobaczymy ile znajdzie , zapewne znajdzie tyle ze nawet na starty w 2 lidze nas nie będzie stać .Pieniądze które były przeznaczone na żuzel Azoty powinny przeznaczyć na 1 ligową piłkę ręczną , 1 ligową śiatkówkę i tych marnych kopaczy grających o zgrozo w okręgówce .

slawa72
Posty: 80
Rejestracja: 28 maja 2016, 22:28

Unia Tarnów 2019

Post autor: slawa72 »

https://m.sportowefakty.wp.pl/zuzel/773 ... c-dwoch-za

I co nieco się wyjaśniło!! Sady zostaje niestety!

Awatar użytkownika
andres1978pl
Posty: 121
Rejestracja: 28 sie 2018, 13:00
Lokalizacja: Lublin

Unia Tarnów 2019

Post autor: andres1978pl »

Niestety koledzy to jest straszne że odpowiedzialnych za spadek nie ma. Chyba wszyscy mają gdzieś klub razem z zarządem. Słów przepraszam też nie ma komu powiedzieć :( idziemy prostą drogą do 2ligi. Tak tłumaczą sie stadionem, a czy taki Lublin ma lepszy stadion? Co Pan Panie Sady zrobił dla Uni ? Gdzie obiecani sponsorzy, gdzie godny skład spokojnego utrzymania. Z takim podejściem marketingowym to Azoty w końcu zakręcą kurek bo po co im reklama w 2 lidze? Dlaczego kibice nie zbiorą podpisów i nie zaniosą do klubu żądając ustąpienia sadego i barana? Dlaczego ktoś bierze kasę za "słupa" bo nic nie robi a drugi za to że jest i czasem zrobi jakiś artykuł dla portalu sportowego. Unia gnije od środka a co najgorsze nikt z tym nic nie robi :/

Awatar użytkownika
Kibic Tarnów
Posty: 300
Rejestracja: 29 wrz 2015, 16:25

Unia Tarnów 2019

Post autor: Kibic Tarnów »

Skoro celem jest zatrzymanie Rolnickiego, to ja się pytam z czym do ludzi! Zero ambicji, zero pomysłu, zero jakichkolwiek perspektyw. To jest dramat i nadszedł ten czas, w którym nie można już napisać, że kibice dramatyzują, kibice po prostu piszą prawdę.
Nadal nie mogę zrozumieć jak można, mając takiego sponsora jak GA, "rozwalić" dream-team z 2014 roku, dwa razy spaść do 1 ligi i nie mieć pomysłu na kolejny sezon. Od środka mnie zżera jak czytam wywiady z Sadym :evil:

buzumbura
Posty: 280
Rejestracja: 14 lis 2011, 12:17

Unia Tarnów 2019

Post autor: buzumbura »

Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało!
https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/77386 ... c-dwoch-za
3 bańki od GA, 2 od miasta. Ślepy by to poprowadził.

Nasz kochany Prezesie, Prezesunio, Prezesuniuniu MOŻNA???..................MOŻNA!!!
https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/77376 ... ez-prezesa

I przypomnę, że to oni się utrzymali (prawie).

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2894
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

Unia Tarnów 2019

Post autor: konri »

Baran i Cierniak zwolnieni. Ciekawe co teraz będzie z młodym Cierniakiem.
ŻLF 2018 ŻLF 2023

Awatar użytkownika
BoSco
Posty: 363
Rejestracja: 01 kwie 2010, 20:58
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2019

Post autor: BoSco »

konri pisze:Baran i Cierniak zwolnieni. Ciekawe co teraz będzie z młodym Cierniakiem.
A co ma być?Mirek dobrze wiedział że od przyszłego sezonu, jak Mati będzie już regularnie miał startować w lidze to aby skutecznie mu pomagać i rozwijać karierę syna ciężko będzie mu tą rolę godzić z byciem menago.
Więc wydaje mi się że to było nieuniknione niezależnie od sytuacji.
Ze sportowym pozdrowieniem!

KoNiK
Posty: 2074
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:09
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2019

Post autor: KoNiK »

Chyba nie spodziewałeś się że Mirek będzie łączył funkcję menadżera w zespole a do tego reprezentował interesy jednego z zawodników.

Awatar użytkownika
bio
Posty: 435
Rejestracja: 16 lis 2011, 22:39

Unia Tarnów 2019

Post autor: bio »

Baranowi należa się gratulacje za to, że umiał przygotowywać tor, ktory niewątpliwie był naszym atutem. Zaraz ktoś pewnie napisze, że tu Baran nie miał nic do gadania i cala robotę wykonywali toromistrzowie. Może, ale jesli trenerem byłby Cieślak (albo Chomski) byłoby gadanie, że Cieślak (albo Chomski) robi dobry tor dla naszych.

Natomiast taktykiem jest marnym. W ubiegłym roku w Gdańsku, nie puścil z taktycznej Bjerre za bardzo słabego wtedy Ljunga. Był to olbrzymi błąd, ale mu się chlapło. W tym roku już nie.

tomm85
Posty: 203
Rejestracja: 20 sie 2017, 22:18

Unia Tarnów 2019

Post autor: tomm85 »


tomm85
Posty: 203
Rejestracja: 20 sie 2017, 22:18

Unia Tarnów 2019

Post autor: tomm85 »

Wkoncu teraz jeszcze sady

TKM
Posty: 529
Rejestracja: 07 lis 2009, 18:58
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2019

Post autor: TKM »

Brawo Azoty!!! Jeszcze Sady wypierdziu w kibiny mater.
Za chwilę zobaczymy czy jakieś trupy z szafy nie powypadają.
Cierniak niech się zajmie tą swoją szkółką i młodym.

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2894
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

Unia Tarnów 2019

Post autor: konri »

No to teraz pytanie KTO? Powyższe decyzję GA mogą uratować nam żużel jednak trzeba znaleźć odpowiednich, chętnych ludzi do pracy, mam tu głównie na myśli stanowisko prezesa.
Jeśli chodzi o trenera to też będzie niezła zagwozdka. Kowalik? Czernicki? Gajewski z plecakiem? z w/w osobiście mnie żaden nie przekonuje.
ŻLF 2018 ŻLF 2023

Misia
Posty: 10
Rejestracja: 26 sie 2018, 22:02

Unia Tarnów 2019

Post autor: Misia »

Nieoficjalnie mówi się jeszcze o dymisji Sadego? Azoty mocno się wkurzyły.

Nie wiem czy to pewne info, ale Azoty są oburzone faktem, że przekazują środki na szkolenie młodzieży i robi się z tego taki syf. Konflikty. Czyżby postanowiły pogodzić wszystkich brakiem wsparcia od nowego sezonu? Podobnie było z Kolodziejem.

Awatar użytkownika
bio
Posty: 435
Rejestracja: 16 lis 2011, 22:39

Unia Tarnów 2019

Post autor: bio »

konri pisze: Jeśli chodzi o trenera to też będzie niezła zagwozdka. Kowalik? Czernicki? Gajewski z plecakiem? z w/w osobiście mnie żaden nie przekonuje.
Prawdopodobnie Skórnicki będzie wolny :P :P

ElPolako
Posty: 350
Rejestracja: 27 lip 2009, 23:21
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2019

Post autor: ElPolako »

Azoty nie miały nic wspólnego z zwolnieniem sztabu!!
Zauważyłem, że Pan Puka wyrasta na kolejnego fantastę i następce DO.

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4707
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Unia Tarnów 2019

Post autor: Kibic UT »

ElPolako pisze: Azoty nie miały nic wspólnego z zwolnieniem sztabu!!
Zauważyłem, że Pan Puka wyrasta na kolejnego fantastę i następce DO.
Oczywiście że nie ale tak już jest że miernoty zostają dziennikarzami :lol:
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Wolly wolly
Posty: 768
Rejestracja: 08 lip 2017, 5:30

Unia Tarnów 2019

Post autor: Wolly wolly »

Pozosteje Pawłowi Baranowi i Mirkowi Cierniakowi podziękować za to co było dobre życzyć im powiedzenia w dalszych karierach..Trzeba otwarcie jednak powiedzieć ze ten schemat sie wyczerpał dawno temu ,i tak naprawdę nigdy dobrze nie działał z różnych względów.
Zmiana dla dobra klubu była potrzebna juz dawno i mam nadzieję że to poczatek szerszych zman.
One ticket to valhalla

Gierappa
Posty: 167
Rejestracja: 11 kwie 2011, 8:48
Kontakt:

Unia Tarnów 2019

Post autor: Gierappa »

Jeżeli faktycznie Sady zostanie zwolniony, to ten spadek będę traktował jako sukces !

Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.

Mam tylko nadzieję, że do steru dosiądą się ludzie z pasją, kwalifikacjami i ambicjami.
Trzeba oczyścić klub z ludzi, którzy praktycznie z każdym żużlowcem (Vaculik, Kołodziej, Laguta, itd.) palili mosty po odejściu z Unii.

Wierzę, że ludzie z Grupy Azoty czytają nasze forum. Proszę was, abyście się nie zastanawiali. Oczyśćcie klub i wprowadźcie osobę, która będzie mogła to odbudować od nowa.

Awatar użytkownika
Szlaką po oczach
Posty: 122
Rejestracja: 15 sie 2017, 22:35
Lokalizacja: tu i tam, ale zawsze z Unią

Unia Tarnów 2019

Post autor: Szlaką po oczach »

Czy to naprawdę już koniec Kenia w Tarnowie?
http://www.speedwaynews.pl/aktualnosci/ ... nia-tarnow

Awatar użytkownika
ams92
Posty: 2574
Rejestracja: 23 lip 2009, 12:16
Lokalizacja: Nagawczyna/Kraków
Kontakt:

Unia Tarnów 2019

Post autor: ams92 »

Tak, Bjerre odchodzi i nikogo to nie powinno dziwić. Powinniśmy mu być wdzięczni, że został po tamtym spadku i tyle lat u nas jeździł. Solidny zawodnik, pewniak do składu ekstraligowego. W normalnym klubie silna druga linia w każdym meczu. U nas musiał być drugim liderem, czemu nie sprostał w tym roku. No, na własnym torze może. Na wyjazdach położył kilka meczów :( Mimo wszystko, dzięki Kenneth i powodzenia. Czuję jakiś grudziądzki kierunek, może beniaminek.
http://www.mapawkieszeni.pl - Strona dla pasjonatów wycieczek, zwiedzania, górskich wędrówek.

j-rules
Posty: 1289
Rejestracja: 12 lis 2013, 19:59

Unia Tarnów 2019

Post autor: j-rules »

Kenio pojdzie tam gdzie mu pasuje tor, bo glupi nie jest.
Zielonka albo Torun, mysle, ze ZG moze go chciec zamiast Thorsella.
Relatywnie tanie punkty jak na elige to cos czego myszy potrzebuja.

Unia tarnow
Posty: 13
Rejestracja: 01 maja 2018, 21:04

Unia Tarnów 2019

Post autor: Unia tarnow »

Mam nadzieje ze wróci jak Unia wroci do eligi

Zablokowany