Nicki Pedersen

Speedway w tarnowskim jak i światowym wydaniu.
Pytek

Nicki Pedersen

Postautor: Pytek » 01 maja 2018, 17:19

Nie bedziemy poruszac watku dotyczacego kosci Dzika w nieskonczonosc w temacie gorzowskiego meczu. Najwyzszy czas zalozyc osobny temat dotyczacy naszego lidera.

Awatar użytkownika
the_naturat

Nicki Pedersen

Postautor: the_naturat » 01 maja 2018, 18:44

I dobry pomysł. Wtorek po południu, a żadnej info odnośnie stanu Dzikiej ręki nie ma. Aczkolwiek, jak to się mówi: brak informacji też jest informacją. Na medycynie sie nie znam. Wiem jedynie, że na kaca się bierze Wit C :mrgreen:
Nie wiem dlaczego medią podają info o złamaniu, jak na zdjęciu jest pęknięcie jednej z kości. O ile dobrze interpretuję, jest to kość idąca do kciuka?
Brak informacji może oznaczać, że Nicki cały czas szuka możliwości jazdy ze Spartą? Jakaś śruba żeby zespolić kość? Jakiś dobry usztywniacz? Pytanie czy w takiej sytuacji będzie można przekręcić i utrzymać manetkę gazu.

Swoją drogą, ciekawe czy Dzik zapoluje na Bartka w GP...

Awatar użytkownika
guzik

Nicki Pedersen

Postautor: guzik » 01 maja 2018, 20:11

Jutro będzie informacja. Dzisiaj Nicki był w warsztacie z mechanikami i szykowali nowy motor po wypadku. Szykują też box na GP. Więc albo szykuje się na niedzielę albo na Warszawę już za dwa tygodnie. Będzie dobrze

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Unia tarnow

Nicki Pedersen

Postautor: Unia tarnow » 01 maja 2018, 21:07

Jest mozliwosc ze nicki pojedzie ze Sparta??

piotrekj66

Nicki Pedersen

Postautor: piotrekj66 » 01 maja 2018, 22:32

mozliwosc jest zawsze dopóki nie dadza oficjalnej informacji ze nie pojedzie

Awatar użytkownika
savage
Moderator

Nicki Pedersen

Postautor: savage » 02 maja 2018, 7:33

Nicki na pewno zrobi wszystko, aby wrócić przynajmniej na GP. Wystarczy prześledzić poprzednie lata: dla Pedersena GP jest zdecydowanie nr 1 tym bardziej teraz, kiedy jest jednym z najszybszych riderów na początku sezonu.

Niestety powrót na GP wcale nie oznacza, że zobaczymy go w lidze. Niewykluczone, że po turnieju w sobotę okaże się, że nadgarstek jednak boli i w Tarnowie Nicki nie pojedzie...

Klub musi zrobić wszystko, aby ściągnąć go na mecz z GKM, bo porażka w nim może oznaczać, że na inne zawody już nie musi przyjeżdżać :|

Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
balu

Nicki Pedersen

Postautor: balu » 02 maja 2018, 18:55

savage pisze:Nicki na pewno zrobi wszystko, aby wrócić przynajmniej na GP. Wystarczy prześledzić poprzednie lata: dla Pedersena GP jest zdecydowanie nr 1 tym bardziej teraz, kiedy jest jednym z najszybszych riderów na początku sezonu.

Niestety powrót na GP wcale nie oznacza, że zobaczymy go w lidze. Niewykluczone, że po turnieju w sobotę okaże się, że nadgarstek jednak boli i w Tarnowie Nicki nie pojedzie...

Klub musi zrobić wszystko, aby ściągnąć go na mecz z GKM, bo porażka w nim może oznaczać, że na inne zawody już nie musi przyjeżdżać :|

Pozdrawiam

Pozdrawiam celebryte :D

https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/75227 ... ndyta-lecz

Tylko Unia

Nicki Pedersen

Postautor: Tylko Unia » 02 maja 2018, 19:01

Gdzie te informacje o Nikim? Podobno miały być dzisiaj

Awatar użytkownika
WaluS

Nicki Pedersen

Postautor: WaluS » 02 maja 2018, 19:25

balu, jak cię proszę pisz przed linkiem czyj to artykuł, to zaoszczędzisz mi nerwów, a co za tym idzie zdrowia.
Tylko przez to, że wcześniej nie wchodziłem na "syfy", kliknąłem sobie w tego linka :evil:

Awatar użytkownika
balu

Nicki Pedersen

Postautor: balu » 02 maja 2018, 20:03

WaluS pisze:balu, jak cię proszę pisz przed linkiem czyj to artykuł, to zaoszczędzisz mi nerwów, a co za tym idzie zdrowia.
Tylko przez to, że wcześniej nie wchodziłem na "syfy", kliknąłem sobie w tego linka :evil:

Nie musisz kawy pić do końca dnia :D

Pytek

Nicki Pedersen

Postautor: Pytek » 02 maja 2018, 20:03

Dolaczam sie do prosby WaluSa, dbajmy o higiene :lol:

ratat

Nicki Pedersen

Postautor: ratat » 02 maja 2018, 20:25

No to jak okreslic Woryne? Cesarz ambicji? "Tarnowianie, nie smuccie sie, ze wasz junior nie zyje, najwaniejsze, ze Woryna nie odpuscil". Tak naprawde Zmarzlik powinien dostac juz milion wykluczen za machanie i kopanie noga. W porownaniu z takim Dudkiem, ktory jest jego pokoleniowym "arch-enemy", to zwykly bandzior. I nie chodzi mi nawet o ostatnia sytuacje, ale chocby za polowanie na Kolodzieja niedawno powinien dostac jakis zakaz, kare. A tu wszyscy rozplywaja sie nad jego talentem. Tylko ze talent trzeba polaczyc z klasa i chlodna glowa. Zmarzlik, nawet jak bedzie wielokrotnym MŚ, nigdy nie bedzie Rickardssonem ani Adamsem.

Awatar użytkownika
guzik

Nicki Pedersen

Postautor: guzik » 13 maja 2018, 14:20

Nicki update. 7 zdjęć i info. Tak na szybko. Podwójna spuchnięta dłoń, ból głowy, obolałe ciało, jutro rentgeny Obrazek

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

ziggy

Nicki Pedersen

Postautor: ziggy » 13 maja 2018, 17:50

Nicki Pedersen
Well... I did my best... It was a tough night... Sometimes it doesn’t go the way that you want... But we will be back Thank you all for...Tak to napisał że nie wiadomo czy wróci na następną rundę GP czy na ligę.

Awatar użytkownika
savage
Moderator

Nicki Pedersen

Postautor: savage » 14 maja 2018, 14:35

Ponieważ już była zwracana uwaga, aby jednak tłumaczyć wrzutki po angielsku gdyż nie wszyscy forumowicze na tyle dobrze posługują się tym językiem, a więc:

(wpis - zdjęcie z Instagrama w poście guzika):

Wczorajsze GP w Polsce nie było najlepszym w mojej karierze. Miałem kilka problemów ze sprzętem i nie mogłem znaleźć rytmu na torze i skończyłem mocnym upadkiem po uderzeniu w dziurę. Hashtagi mówią o tym, że boli go głowa, ma opuchniętą dłoń, odbył nowe prześwietlenie rentgenem i "próbuje się uśmiechać" :)

ziggy:

No cóż... Zrobiłem co mogłem... To była trudna noc... Czasami nie idzie tak, jakbym tego chciał... Ale wrócimy, dziękuję Wam wszystkim za...

Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
guzik

Nicki Pedersen

Postautor: guzik » 15 maja 2018, 11:00

Tymczasem już wczoraj Nicki jeździł na rowerze z dzieciakami ;-)

Pytek

Nicki Pedersen

Postautor: Pytek » 15 maja 2018, 11:51

Czyli jest szansa, ze Dzik pojedzie z Grudziadzem, a szybszy dzieciak zastapi Kikldemanda :lol:

Awatar użytkownika
WaluS

Nicki Pedersen

Postautor: WaluS » 15 maja 2018, 13:08

Tor PGE w Warszawie był typowo angielski, czyli krótki i z różnymi pułapkami, które trzeba było skrupulatnie omijać.
To nie był tor dla Nickiego z niewyleczoną kontuzją ręki. Gdy zobaczyłem ten Jego upadek i później jeszcze powtórki na telebimie, to od razu pomyślałem że z Grudziądzem będzie lipa.
Wcześniej po cichu liczyłem, że po trzech nieudanych startach da sobie spokój, bo z tą ręką to nie na taki tor. No ale przyszedł ten nieszczęsny 16 bieg i stało się to, co wisiało w powietrzu.
Ja Nickiego tolerowałem zawsze jak każdego zawodnika uprawiającego ten niebezpieczny sport, lecz nie byłem Jego wielbicielem, ale jeżeli Nicki wystartuje w niedzielnym spotkaniu z Grudziądzem po tym co ostatnio przeszedł, to moja tolerancja zamieni się w wielki szacunek dla niego.

Obrazek

Awatar użytkownika
dave B-B

Nicki Pedersen

Postautor: dave B-B » 15 maja 2018, 16:16

WaluS pisze:.... jeżeli Nicki wystartuje w niedzielnym spotkaniu z Grudziądzem po tym co ostatnio przeszedł, to moja tolerancja zamieni się w wielki szacunek dla niego.

I tak szacoon za mecz z Wrockiem

ziggy

Nicki Pedersen

Postautor: ziggy » 16 maja 2018, 20:53

j-rules

Nicki Pedersen

Postautor: j-rules » 20 maja 2018, 21:23

Mam wielka nadzieje, ze do Leszna pojedziemy bez dzika - niech sie chlop podleczy, bo wiadomo ze z GP nie zrezygnuje a w Lesznie nawet z nim bedzie ciezko wyjsc z 30 pkt.

ziggy

Nicki Pedersen

Postautor: ziggy » 22 maja 2018, 7:30

ziggy

Nicki Pedersen

Postautor: ziggy » 24 maja 2018, 21:36

Nie mam pojęcia jakie są zapisy kontraktowe Nickiego ale kłania się przepłacanie zawodników przez nasze kluby.Jak się w Polsce zarabia 8-10 razy więcej niż np. w Szwecji,a ma się na utrzymaniu rodzinę to nic dziwnego ze zrobisz wszystko żeby tych zarobków nie stracić.Klub jednak powinien pójść na kompromis i zaproponować jakąś akceptowalną dla obu stron kwotę za gotowość do startu.W najbliższych dwu meczach z Nickim czy bez jesteśmy bez szans ale wszystkie następne spotkania prócz Wrocławia będą o życie.

mattbak

Nicki Pedersen

Postautor: mattbak » 24 maja 2018, 22:44

Myślisz że Nicki na siłę będzie chciał pojechać w Lesznie? Też się tego trochę obawiam.

Awatar użytkownika
ams92

Nicki Pedersen

Postautor: ams92 » 24 maja 2018, 22:52

Uważam, że pojedzie, bo wie, ile może podnieść z tego toru, bez względu na wynik drużyny :) A koło 10 powinien się zakręcić przy takiej formie i sprzęcie.
"Blue tomorrow" - Widząc świat na niebiesko.

http://www.sportowymagazyn.pl