Unia Tarnów 2018

Speedway w tarnowskim jak i światowym wydaniu.
wejss

Unia Tarnów 2018

Postautor: wejss » 24 wrz 2017, 18:21

No to chyba najwyższy czas żeby zacząć spekulacje. Według mnie zostawić Bjerre, Mroczkę i Jamroga. Do nich Leon i Janek. Thomsen też nie jest złą opcją. Do tego junior np. młody kotek od sąsiadów.

xemi

Unia Tarnów 2018

Postautor: xemi » 24 wrz 2017, 19:10

Nie jest Jaskółką, ta kur*a nie jest Jaskółką! Nic do goscia nie mam, ale tyle w temacie jego jazdy w UT.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

wejss

Unia Tarnów 2018

Postautor: wejss » 24 wrz 2017, 19:15

xemi pisze:Nie jest Jaskółką, ta kur*a nie jest Jaskółką! Nic do goscia nie mam, ale tyle w temacie jego jazdy w UT.

Krystian też nie był Jaskółką?

lynx

Unia Tarnów 2018

Postautor: lynx » 24 wrz 2017, 19:21

wejss pisze:
xemi pisze:Nie jest Jaskółką, ta kur*a nie jest Jaskółką! Nic do goscia nie mam, ale tyle w temacie jego jazdy w UT.

nie porównywałbym

poza tym nie myślę, że Krystian, gdyby żył nosiłby koszulkę z napisałem "przepraszam, że zbłądziłem ..." po odejściu z UT

wejss

Unia Tarnów 2018

Postautor: wejss » 24 wrz 2017, 19:23

lynx pisze:
wejss pisze:

nie porównywałbym

poza tym nie myślę, że Krystian, gdyby żył nosiłby koszulkę z napisałem "przepraszam, że zbłądziłem ..." po odejściu z UT

A młody kotek nosił taką koszulkę?

lynx

Unia Tarnów 2018

Postautor: lynx » 24 wrz 2017, 19:25

wejss pisze:
lynx pisze:
wejss pisze:

nie porównywałbym

A młody kotek nosił taką koszulkę?

jego brat nosił, a wiesz jak to w rodzinie
młodszy po starszym nosi

ja rozumiem, że chcecie składu, ale na prawdę można znaleźć lepiej 80 km na zachód, nie trzeba szukać 80 km na wschód

co do składu UT, to nie napalałbym się na powrót Kołodzieja, zresztą nie myślę, żeby on na rok odchodził (choć wszystko możliwe rzecz jasna)
niemniej jednak prędzej zobaczymy tutaj powrót Vaculika i Madsena

wejss

Unia Tarnów 2018

Postautor: wejss » 24 wrz 2017, 19:27

Vacek ma kontrakt na 2 lata w Gorzowie. Janek ma wszystko na miejscu i pewnie by tu jeździł gdyby nie koleś, który mu robi siano z mózgu (jego doradca).

lynx

Unia Tarnów 2018

Postautor: lynx » 24 wrz 2017, 19:31

wejss pisze:Vacek ma kontrakt na 2 lata w Gorzowie. Janek ma wszystko na miejscu i pewnie by tu jeździł gdyby nie koleś, który mu robi siano z mózgu (jego doradca).

co do Vacka, to jezusie

było pisane tyle razy. ma kontrakt na 2 lata, ale nie podpisał jeszcze aneksu na 2018, więc tak jakby go nie miał
ze swoich źródeł wiem, że atmosfera w Gorzowie nie leży Martinowi, ciśnienie na wynik, chora rywalizacja, różne przypały ze Zmarzlikiem
tutaj jest kwestia tylko czy nasz prezes będzie chciał, czy będzie go stać i czy tego nie spierdoli

a co do Janusza to największa tutaj już rola GA
tak jak piszesz, doradztwo KC nie służy ani Januszowi, ani nam

ecs

Unia Tarnów 2018

Postautor: ecs » 24 wrz 2017, 19:37

Mimo wszystko zostanie Michelsen, zostanie Bjere dotego dojedzie Madsen co jest niemal że pewne i będziemy mieli zaciąg dunów.

Jacek K.

Unia Tarnów 2018

Postautor: Jacek K. » 24 wrz 2017, 19:45

Czy przypadkiem w regulaminie nie jest że ;zawodnik który stracił kontakt z motorem powinien być wykluczony; Mam na myśli oczywiście bieg 9. Który powinien się skończyć 5-0 ?????

lynx

Unia Tarnów 2018

Postautor: lynx » 24 wrz 2017, 19:47

A tak w ogóle to kiedy jest koniec całego procesu licencyjnego?
Bo podajecie składy na E-ligę, a może nie trzeba będzie nic zmieniać na 1-ligę

peter_griffin

Unia Tarnów 2018

Postautor: peter_griffin » 24 wrz 2017, 20:25

lynx pisze:A tak w ogóle to kiedy jest koniec całego procesu licencyjnego?
Bo podajecie składy na E-ligę, a może nie trzeba będzie nic zmieniać na 1-ligę

A jakiego punktu regulaminu nie spełnia nasz stadion? Bo np Ekstraklasa piłkarska ma konkretne wymogi: oświetlenie, podgrzewana murawa, określona pojemność itd. Przyjadą włodarze ekstraligi i powiedzą, że stadion im się nie podoba wizualnie i nas nie wpuszczą? :lol: GP rozgrywają na stadionach, gdzie ludzie stoją na trawie, a u nas największy problem to plastikowe ławeczki na drugim łuku :lol: Dla kibiców liczą się przede wszystkim emocje na torze, a w Tarnowie ich nie brakuje co pokazały dzisiejsze zawody.

Piotrek 09

Unia Tarnów 2018

Postautor: Piotrek 09 » 24 wrz 2017, 20:33

Tak czytając wywiad z prezesem, można miedzy wierszami znaleźć potwierdzenie, tego składu który zapodał przed kilkoma dniami przegląd sportowy. Generalnie, to nawet bym się nie wygłupiał z takim składem, chyba że chcemy zostać pośmiewiskiem w elidze. :lol: Ja tam nie wiem, ale wydaje mi się że GA to chyba wtedy zadowolona z reklamy by nie była :P
Już raz nam wmawiano, że Michelsen sprawdził się w 1 lidze to poradzi sobie w ekstralidze, a Świderski się odbuduje.. który to był rok 2016?! ;) Jak historia się skończyła wiemy.. .

Potrzebujemy mocnego polaka seniora, tak Janusza Kołodzieja + w pakiecie z Kiełbasą i Kowalskim i liczę, że Grupa Azoty w tym pomoże i zadziała by w projekcie który mocno wspierają (Unia Tarnów), pojechał zawodnik którego wspierają. Bo z całym szacunkiem, ale obecni nasi krajowy seniorzy to nie poziom ekstraligowy, uzupełniać skład (jedno miejsce dla kogoś z dwójki Mroczka- Jamróg) jak najbardziej, ale nie że będą stanowić fundament krajowej formacji seniorskiej, litości... ;)
Madsen, Bjerre, Kołodziej, Tungate, ktoś z dwójki Jamróg-Mroczka, juniorzy: Rolnicki, Kiełbasa - Kowalski, ewentualnie Pióro i jazda :P

tomm85

Unia Tarnów 2018

Postautor: tomm85 » 24 wrz 2017, 20:40

Dokładnie .wygodne krzesełka niepowinny byc przeszkodą w uzyskaniu licencji bo to kibic decyduje jesli komuś niepasuje oglądanie z ławek to może oglądać w fotelu przed Tv ,a dzis nikt nienarzekał chyba że niewygidnie

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów

Unia Tarnów 2018

Postautor: Greg-Tarnów » 24 wrz 2017, 20:58

Jeśli Konieczny jeździł w Nice lidze kilkadziesiąt metrów z tyłu za juniorami to w Ekstralidze będzie jeszcze gorzej.
Budowanie składu Jaskółek należy zacząć od juniorów.
1.Thomsen,Madsen
2. Mroczka
3. Jamróg
4. Tungate
5. Bjerre
6. Rolnicki
7.???
Lepiej dać szanse takim chłopakom niż na sile podpisywać jakieś odpady z Ekstraligi.

4evern

Unia Tarnów 2018

Postautor: 4evern » 24 wrz 2017, 21:00

Przeciez ten sklad jest gorszy od tego z 2016r nawet z Madsenem

Piotrek 09

Unia Tarnów 2018

Postautor: Piotrek 09 » 24 wrz 2017, 21:03

Greg-Tarnów pisze:Jeśli Konieczny jeździł w Nice lidze kilkadziesiąt metrów z tyłu za juniorami to w Ekstralidze będzie jeszcze gorzej.
Budowanie składu Jaskółek należy zacząć od juniorów.
1.Thomsen,Madsen
2. Mroczka
3. Jamróg
4. Tungate
5. Bjerre
6. Rolnicki
7.???
Lepiej dać szanse takim chłopakom niż na sile podpisywać jakieś odpady z Ekstraligi.

Greg-Tarnów Ty tak na serio? czy to wyrafinowany sarkazm, żart?! Czy może zakładasz brak licencji na elige i kolejny rok w 1 lidze? Tak pytam bo nie wiem, jak odczytać/zinterpretować ten skład...

Awatar użytkownika
Yoda

Unia Tarnów 2018

Postautor: Yoda » 24 wrz 2017, 21:11

Wypowiedz Artura Mroczki "Na pewno zostanę w Unii, nigdzie się nie ruszam"
Pierwszy już jest :) :)

Awatar użytkownika
Pablo30

Unia Tarnów 2018

Postautor: Pablo30 » 24 wrz 2017, 21:12

Panowie nam potzreba pewnuych wzmocnien ,OK Thomsen i Tungate wymiatali po 2 razy na naszym torze ,ogolnie sie sprawdzili w NPL ,ale czy sie sprawdza w extra??Juz raz wzielismy pewnego pierwszoligowca do extraligi i jak to sie skonczylo?? Vacul ,Leon i Jasiek na nich zarzad powinien sie skupic i zrobic wszystko zeby conajmniej 2 z nich wrocilo do nas.Z pewnych rajderow do "wyciagniecia" zostaje jeszcze Lindgren ,no ale dla mnie to ostatecznosc. Kolejnym priorytemem w przypadku niedogadania sie z Jaskiem jest powrót Piotra Pióro ,który napewno bedzie wzmocnieniem na pozycji juniorskiej.A czy nie jest przypadkiem tak ze pod nr 8 i 16 musi jechac polak??
Krystian Rempała 1998-2016 (*)

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów

Unia Tarnów 2018

Postautor: Greg-Tarnów » 24 wrz 2017, 21:12

Piotrek 09 pisze:Zrodlo posta Greg-Tarnów Ty tak na serio? czy to wyrafinowany sarkazm, żart?! Czy może zakładasz brak licencji na elige i kolejny rok w 1 lidze? Tak pytam bo nie wiem, jak odczytać/zinterpretować ten skład...

Kołodziej na 100% zostaje w Lesznie. Poszedł niech spie....Madsen,Thomsen,Tungate pewniaki do rozmów.Już słyszałem tą gadkę że i tak spadniemy.Nie będzie szaleństwa typu Hampel,Doyle, itp.

jinnah

Unia Tarnów 2018

Postautor: jinnah » 24 wrz 2017, 21:14

Z obecnego składu powinni zostać:
Bjerre, Mroczka, Jamróg i Rolnicki.
Trzeba podziękować Czai i Ljungowi. Michelsen jak mniemam został już pożegnalny.
Biorąc pod uwagę ww. zawodników i nie za mocnych jak na ekstralige juniorów to potrzebne są nam dwie strzelby.
Marzenia to Madsen i Vaculik, ale bądźmy poważni i zejdzmy na ziemię bo powrót Martina to raczej s-f.
W takim razie mamy ewentualnie Leona i jedno wolne miejsce. Patrząc na spadkowicza z Rybnika to tam do wzięcia są ewentualnie Fricke i Lindgren. Na Kangura chętnych będzie wielu i jesteśmy bez szans. Fredke juz przerabialismy, szału nie było. Lindgren to teraz na pewno lepszy zawodnik niż kiedyś ale czy powtórzy tak dobry sezon jak ten trudno powiedzieć. Do wzięcia zostaną na pewno tzw. odpady czyli zawodnicy typu Kildemand. Nie brał bym ich. Lepiej wtedy zaryzykować i brać jakieś objawienie z Nice typu Tungate czy Thomsen. Nie uda nam się ściągnąć żadnego dobrego Polaka i mając dwójkę Jamrog/Mroczka musimy trafić z obcokrajowcami. Szanuje i lubie Janusza Kolodzieja, ale uważam jak niektórzy tutaj iz najlepiej będzie jak zostanie w Lesznie.

Awatar użytkownika
Kibic UT

Unia Tarnów 2018

Postautor: Kibic UT » 24 wrz 2017, 21:18

jinnah pisze:Zrodlo posta Fredke juz przerabialismy, szału nie było. Lindgren to teraz na pewno lepszy zawodnik niż kiedyś ale czy powtórzy tak dobry sezon jak ten trudno powiedzieć.

Fredka cudów nie jedzie to jego średnia 1,887 a mało kto pamięta że jeżdżąc w Tarnowie w sezonie 2011 miał średnią 1,913,to jest średniak bardziej nastawia się na GP to jego priorytet.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Logan

Unia Tarnów 2018

Postautor: Logan » 24 wrz 2017, 21:24

Moja wizja skladu na utrzymaniu :)
1.Bjerre
2.Mroczka
3.Łaguta
4.Madsen
5.Jamróg
6.Rolnicki
7.???
Na rezerwie A.Czaja i dla mnie skład na utrzymanie :D
Logan

Awatar użytkownika
Kibic UT

Unia Tarnów 2018

Postautor: Kibic UT » 24 wrz 2017, 21:27

1.Mroczka
2.Tunghate
3.Bjerre
4.Jamróg
5.Vaculik
6.Rolnicki
7.Lampart
8.Czaja

skład na utrzymanie ale zobaczymy co będzie w rzeczywistości :)
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Piotrek 09

Unia Tarnów 2018

Postautor: Piotrek 09 » 24 wrz 2017, 21:28

Greg-Tarnów, pytałem o coś innego, nie o Janusza. To taka uwaga, czytanie ze zrozumieniem, nie boli. Nie neguję, że Janusz tam zostanie. Poszedł, warto odpowiedzieć sobie dlaczego :P ale było to wałkowane, dlatego bezprzedmiotowe staje się ciągłe wałkowanie tego tematu. Madsen też poszedł. Czyli co też ma spi****?!
Jak już wywołałeś temat Janusza to osobiście, moim subiektywnym zdaniem, uważam, że warto było by go ściągnąć, bo nie ma lepszego u nas w drużynie i było by to wzmocnienie, a poza tym osłabiło by to Leszno.

Madsen, Thomsen, Tungate pewniaki do rozmów, okej ale czy do punktów?! :lol: Mnie tam bardziej interesują pewne punkty, jak Ciebie pewne rozmowy to okej, w sumie wolny kraj :lol: haha Liczą się, nie słowa a czyny :)

PS. Po co te wyskoki wulgarne na merytorycznie sformułowane pytania?! Merytoryczna, kulturalna wymiana zdań to podstawa.