Unia Tarnów 2018

Speedway w tarnowskim jak i światowym wydaniu.
ramek

Unia Tarnów 2018

Postautor: ramek » 18 sie 2018, 21:54

Jaskółka_1957 pisze:
ElPolako pisze:
TKM pisze:Czyli poszedł już jasny przekaz do zawodników przed meczem z Czewą i Zielonką. Nie musicie się starać bo my już jesteśmy w I lidze, a wy do wymiany. Zajebisty profesjonalizm tria nieudaczników. Po takim wywiadzie powinni się wszyscy podać do dymisji, a tu jeszcze w nagrodę zostają na stołkach. Ja pie.do.e Mroczka liderem! Szwagry na trybunach! Wreszcie wolne weekendy!!!
P.s. Kiedyś jak były ciężkie czasy i jeździły Bendzery, Mikuty, Szczęchy, Petranovy i inne to przynajmniej był klimat i fajni ludzie, a teraz to na samą myśl się żygac chce.
P.s.2. Założę się że byle inny prezes poprowadził by to lepiej i załatwił więcej kasy. Ten nieudacznik negocjuje smsami, stąd nic nie może ugrać. Azoty dają tylko tyle na odczepkę, żeby ich ludzie tu nie linczowali. Inne firmy nawet nie podejmują tematu z tym osobnikiem. Szkoda dalej pisać bo mi już ciśnienie skoczyło.

To aplikuj na stanowisko :)
Nie ma się nad czym zastanawiać skoro byle inny prezes poprowadziłby to lepiej :roll:
Ja wiedząc jak to wygląda od środka i zakładając, że miałbym do tego kwalifikacje to i tak za żadne pieniądze nie podjąłbym pracy na tym stanowisku.

Zgadzam się, ludziom wydaje się, że to wszystko tak łatwo, że to super przyjemna praca i nic nie trzeba robić i czekać z założonymi rękami, ale sami tygodnia by nie wytrzymali na tym stanowisku biorąc pod uwagę jak to wszystko wygląda.

Biedny Sady, już tyle lat w przymusowej pracy!!!!!

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów

Unia Tarnów 2018

Postautor: Greg-Tarnów » 18 sie 2018, 22:05

fan_uniatarnow pisze:Zrodlo posta Lepiej zeby to padło juz dzis moze jutro za rok lub 2 ktos by to wzial we wlasne rece i zaczeło by to funkcjonowac na nowych zasadach.

Mów za siebie ja bym nie chciał żeby klub padł.To najgorszy z możliwych scenariuszy.To już wolę obecną sytuację i zarząd który jest obecnie.Zakładać nową spółkę to mogą dziady z Częstochowy,czy Ostrów lub Lublin.UT na mapie żużlowej jest
od 1957 i to mnie bardziej cieszy niż wyniki.Ch*j tam z łajdacką Ekstraligą,liczy się klub bez względu na wyniki i ligę.
Pozdrawiam

steward

Unia Tarnów 2018

Postautor: steward » 18 sie 2018, 22:17

Greg-Tarnów pisze:
fan_uniatarnow pisze:Zrodlo posta Lepiej zeby to padło juz dzis moze jutro za rok lub 2 ktos by to wzial we wlasne rece i zaczeło by to funkcjonowac na nowych zasadach.

Mów za siebie ja bym nie chciał żeby klub padł.To najgorszy z możliwych scenariuszy.To już wolę obecną sytuację i zarząd który jest obecnie.Zakładać nową spółkę to mogą dziady z Częstochowy,czy Ostrów lub Lublin.UT na mapie żużlowej jest
od 1957 i to mnie bardziej cieszy niż wyniki.Ch*j tam z łajdacką Ekstraligą,liczy się klub bez względu na wyniki i ligę.
Pozdrawiam

Mam dokładnie takie samo zdanie.

Chciałbym, żeby w końcu coś się ruszyło w sprawie stadionu to już by dużo dało samemu klubowi.

fan_uniatarnow

Unia Tarnów 2018

Postautor: fan_uniatarnow » 18 sie 2018, 22:34

Greg-Tarnów pisze:

Pozdrawiam

A Ty dalej sie upierasz przy tym starym automacie do kawy ktory juz jej nawet nie robi on zardzewieje a Ty padniesz z odwodnienia. Ktos musi go wyremotowac od podstaw aby on przezył i ty. A wielkie remont chwile czasu trwaja dlatego nalezy poczekac aby pozniej sie cieszyc wash and gołem Jakbyscie padli swiat by mowil jakie poswiecenie itd po czasie o Was by zapomnial moze ktos by sobie o tym przypomniał. Myslisz ze za 10-15 lat ktos wogole bedzie przypominal cale zamieszanie z Włokniarzem bedzie tylko wzmianka jak bedzie. No niestety taki sobie swiat budujemy

Stal gorzow jest stala gorzow, falubaz falubazem, unia leszno unia leszno tylko Toruniowi sie nie udało
wszystkie prawie klub ktore przechodzily restrukturyzacje zachowaly swoje korzenie, tozsamosc. Problem jest jeden ze wczasie takich działan zwykle komus odbiera sie koryto, cos wychodzi na swiatlo dzienne a nie powinno

jan.janek

Unia Tarnów 2018

Postautor: jan.janek » 18 sie 2018, 23:51

Greg-Tarnów pisze:

Pozdrawiam

A te dziady z Częstochowy jutro spuszcza Tarnów do 1 ligi czyli tam gdzie ich miejsce :lol:

Wolly wolly

Unia Tarnów 2018

Postautor: Wolly wolly » 19 sie 2018, 0:28

jan.janek pisze:
Greg-Tarnów pisze:

Pozdrawiam

A te dziady z Częstochowy jutro spuszcza Tarnów do 1 ligi czyli tam gdzie ich miejsce :lol:

Zgadzam się z tobą ze miejsce Częstochowy jest 1 lidze.
One ticket to valhalla

Awatar użytkownika
Kibic UT

Unia Tarnów 2018

Postautor: Kibic UT » 19 sie 2018, 11:41

jan.janek pisze:Zrodlo posta A te dziady z Częstochowy jutro spuszcza Tarnów do 1 ligi czyli tam gdzie ich miejsce :lol:

Zalogował się medalik by tą mądrość napisać gdzie byłeś jak nie płaciliście i jeździliście składem oszczędnościowym robią cyrk z ligi,jeszcze na krzywy ryj do ekstraligi weszliście :lol:
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

jan.janek

Unia Tarnów 2018

Postautor: jan.janek » 19 sie 2018, 12:42

Kibic UT pisze:
jan.janek pisze:Zrodlo posta A te dziady z Częstochowy jutro spuszcza Tarnów do 1 ligi czyli tam gdzie ich miejsce :lol:

Zalogował się medalik by tą mądrość napisać gdzie byłeś jak nie płaciliście i jeździliście składem oszczędnościowym robią cyrk z ligi,jeszcze na krzywy ryj do ekstraligi weszliście :lol:

Ciesz się ekstraliga, jeszcze tylko parę godzin i oklep od wielkiego Włókniarza :) i wasze miejsce w 1 lidze, czyli tam gdzie powinniście siedzieć :lol:

Awatar użytkownika
Kibic UT

Unia Tarnów 2018

Postautor: Kibic UT » 19 sie 2018, 12:46

jan.janek pisze:Zrodlo posta Ciesz się ekstraliga, jeszcze tylko parę godzin i oklep od wielkiego Włókniarza :) i wasze miejsce w 1 lidze, czyli tam gdzie powinniście siedzieć

Wielki włókniarz co miał masę długów a potem założyli nową spółkę i na krzywy ryj do ekstraligi :lol:

Awatar użytkownika
zbylpowrócił

Unia Tarnów 2018

Postautor: zbylpowrócił » 19 sie 2018, 12:53

jan.janek pisze:Zrodlo posta Ciesz się ekstraliga, jeszcze tylko parę godzin i oklep od wielkiego Włókniarza i wasze miejsce w 1 lidze, czyli tam gdzie powinniście siedzieć

Facet, to jak to ostatecznie jest, bo już się w tym gubię. Jesteście Włókniarzem z tradycjami, który oszukuje swoich zawodników i nie wypłaca im pieniędzy, które uczciwie zarobili, czy nowo powstałym uczciwym klubikiem bez tradycji, historii i osiągnięć? :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów

Unia Tarnów 2018

Postautor: Greg-Tarnów » 19 sie 2018, 12:57

Wolly wolly pisze:Zrodlo posta Zgadzam się z tobą ze miejsce Częstochowy jest 1 lidze.

Miejsce Częstochowy jest w 2 lidze bo do 1 nie awansowali.Połączyli ligę bo Świącik na to naciskał.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
WaluS

Unia Tarnów 2018

Postautor: WaluS » 19 sie 2018, 13:00

Ale dajecie się wkręcać jakiemuś trollowi.
Takich "pisarzy" gówniarzy należy ignorować, to szybko znikną z pola widzenia.
Nie dajcie się nakręcać przez oszołoma, który rejestruje się tylko po to, aby leczyć swoje kompleksy.

Wojtula

Unia Tarnów 2018

Postautor: Wojtula » 23 sie 2018, 11:50

Rozmowa z panami Sadym i Putowskim
http://www.rdn.pl/news/dzialacze-zuzlow ... o-wsparcie

Szkoda, że sami ani jednym zdaniem nie zająknęli się ilu innych większych sponsorów poszukali.

Mało się nie popłakałem jak Sady powiedział, że płacą nawet za koszenie :):):)

peter_griffin

Unia Tarnów 2018

Postautor: peter_griffin » 28 sie 2018, 20:40

https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/77383 ... amy-pawla-
Piękne podsumowanie działań Pawła Barana w tym sezonie. A za największą głupotę uznaje odstawienie Pająka akurat w Grudziądzu, gdzie od lat notował dobre wyniki. A Mroczka, który cały sezon cieniował na wyjeździe i miał średnią wyjazdową dużo gorszą od Pająka, był właściwie nietykalny.

Awatar użytkownika
Szlaką po oczach

Unia Tarnów 2018

Postautor: Szlaką po oczach » 28 sie 2018, 22:32

Paweł Baran (jeszcze w roli trenera) o swojej sytuacji. Wrzucam bo jeszcze zajmuje sie młodzieżą . Notabene moj komentarz do jego błedów taktycznych....nie myli sie ten, kto nic nie robi, ale puszczenie Kulakova w Toruniu zamiast Dzika, było decyzją spuszczającą UT do Nice ligi. Nie ma tu tłumaczenia, ze po fakcie każdy jest mądry...każdy mądry puscił by wtedy Pedersena i on by ten 1 pkt na wagę bonusa przywiózł.
http://www.speedwaynews.pl/aktualnosci/ ... ego-powodu

j-rules

Unia Tarnów 2018

Postautor: j-rules » 29 sie 2018, 9:06

hehe, co sie dziwicie Baranowi, jak tutaj na forum bylo wielu co pisali, ze Mroczka na swoim torze w Grudziadzu kolo 10 pkt zrobi..
Najwiekszy grzech to ten w Toruniu. Walczymy o bonus.. a tu eksperyment!

tUTejszy

Unia Tarnów 2018

Postautor: tUTejszy » 29 sie 2018, 11:47

Już chyba dawno tak nie było, żeby o ekstraligowym losie drużyny zadecydował jeden, słownie jeden biegowy punkt... z drugiej strony, gdyby nie głupio stracone punkty w Grudziądzu to przed meczem w ZG bylibyśmy w zupełnie innej sytuacji, i to inni by drżeli do końca o swój byt. Zadecydował mecz w Grudziądzu i Toruniu, na swoim torze też można było się pokusić o lepszą postawę w meczach z Gorzowem czy Wrocławiem.

Awatar użytkownika
Szlaką po oczach

Unia Tarnów 2018

Postautor: Szlaką po oczach » 29 sie 2018, 14:26

Kilka słów od Kenia....i jego przywiązaniu do naszego klubu
http://www.speedwaynews.pl/aktualnosci/ ... -z-tarnowa

TKM

Unia Tarnów 2018

Postautor: TKM » 29 sie 2018, 20:32

Ostaf coś wreszcie sensownego napisał:
https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/77406 ... a-taczkach
Ja toki mam takie stare pordzewiałe sam raz dla niego.

ecs

Unia Tarnów 2018

Postautor: ecs » 31 sie 2018, 19:34

Ja wrócę do meczu ze Stalą Gorzów, gdzie według mojej opinii mogliśmy wygrać. Przegraliśmy z torem, który z perspektywy pierwszego łuku był cały popękany przez co nasi zawodnicy nie mogli się spasować i nie mieliśmy atutu własnego toru. Jak to było napisane na jednym z portali był przed meczem zbronowany …. spadliśmy na własne życzenie.

Awatar użytkownika
Kibic UT

Unia Tarnów 2018

Postautor: Kibic UT » 31 sie 2018, 19:41

ecs pisze:Zrodlo posta Ja wrócę do meczu ze Stalą Gorzów, gdzie według mojej opinii mogliśmy wygrać. Przegraliśmy z torem, który z perspektywy pierwszego łuku był cały popękany przez co nasi zawodnicy nie mogli się spasować i nie mieliśmy atutu własnego toru. Jak to było napisane na jednym z portali był przed meczem zbronowany …. spadliśmy na własne życzenie.

Popatrz na składy obydwu drużyn z Gorzowem nawet jakby był normalny tor nie wygralibyśmy.

ecs

Unia Tarnów 2018

Postautor: ecs » 31 sie 2018, 19:47

Kibic UT pisze:
ecs pisze:Zrodlo posta Ja wrócę do meczu ze Stalą Gorzów, gdzie według mojej opinii mogliśmy wygrać. Przegraliśmy z torem, który z perspektywy pierwszego łuku był cały popękany przez co nasi zawodnicy nie mogli się spasować i nie mieliśmy atutu własnego toru. Jak to było napisane na jednym z portali był przed meczem zbronowany …. spadliśmy na własne życzenie.

Popatrz na składy obydwu drużyn z Gorzowem nawet jakby był normalny tor nie wygralibyśmy.

Tego już się nie dowiemy. Mógłbym odbić piłeczkę i zapytać jak było z Lesznem ? Na pewno tor wtedy nam wybitnie nie sprzyjał, a wszystko mogło się potoczyć inaczej.