Obrazek

Ekstraliga

Speedway w tarnowskim jak i światowym wydaniu
ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Re: Ekstraliga

Post autor: ziggy »

Co oni odwalają?

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3717
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Re: Ekstraliga

Post autor: Greg-Tarnów »

ziggy pisze: 03 lip 2020, 21:54 Co oni odwalają?
tak myślę jak ktoś od tego sezonu chce zrozumieć speedway i to jego pierwszy raz to chyba z nami nie zostanie.
Pozdrawiam
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3717
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Re: Ekstraliga

Post autor: Greg-Tarnów »

w Tarnowie stadion ruina a nigdy nie było problemów z taśmą czy awarią prądu.
Potrzebny elektryk jest tam gdzieś Wałęsa ps Bolek
Pozdrawiam
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

Wolly wolly
Posty: 768
Rejestracja: 08 lip 2017, 5:30

Re: Ekstraliga

Post autor: Wolly wolly »

To jakieś jaja są...
One ticket to valhalla

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Re: Ekstraliga

Post autor: ziggy »

Wolly wolly pisze: 03 lip 2020, 22:17 To jakieś jaja są...
Rok 1968 przyniósł również jeden z „najdziwniejszych” żużlowych wyników w historii, gdyż ostatecznie pojedynek Sparty Wrocław z Unią Tarnów zrewidowano na 0:0 przyznając zespołom obustronny walkower. A całym sprawcą owego zamieszania okazała się „pomyłka” w miejscu rozegrania tego meczu. Pojedynek planowany na torze Stadionu Olimpijskiego odbył się… w Tarnowie! Sparta mecz gładko przegrała, jednak po odwołaniu się Włókniarza Częstochowa ligowi działacze postanowili oba zespoły ukarać odbierając im wywalczone punkty i praktycznie traktując mecz jak niebyły. Dla tarnowian oznaczało to spadek z ligi, dla wrocławian – być może utratę srebrnych medali

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3717
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Re: Ekstraliga

Post autor: Greg-Tarnów »

ziggy ty jesteś stary kibic Unii pewnie pamiętasz wałek jak spadliśmy kosztem Polonii Bydgoszcz z ligi bo to był milicyjny klub.
Unia zakładowy to nikt się z nami nie liczył.Dlatego dla mnie priorytetem w tym sezonie jest wygrana z milicją u nas i na Sportowej.
Pozdrawiam
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3717
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Re: Ekstraliga

Post autor: Greg-Tarnów »

Wolly wolly pisze: 03 lip 2020, 22:17 To jakieś jaja są...
Art.57 pkt 5 Regulaminu sportu żużlowego mówi jasno, 30 minut i 0:40 (wo) z winy organizatora.
Wiadomo że tak nie będzie.
Pozdrawiam
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

Wolly wolly
Posty: 768
Rejestracja: 08 lip 2017, 5:30

Re: Ekstraliga

Post autor: Wolly wolly »

Greg-Tarnów pisze: 03 lip 2020, 22:45
Wolly wolly pisze: 03 lip 2020, 22:17 To jakieś jaja są...
Art.57 pkt 5 Regulaminu sportu żużlowego mówi jasno, 30 minut i 0:40 (wo) z winy organizatora.
Wiadomo że tak nie będzie.
Pozdrawiam
Myślę że będzie, ale jakkolwiek to się zakończy to jest skandal i paranoja w najśmieszniejszej lidze świata...
One ticket to valhalla

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3717
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Re: Ekstraliga

Post autor: Greg-Tarnów »

Wolly wolly pisze: 03 lip 2020, 22:53
Greg-Tarnów pisze: 03 lip 2020, 22:45
Wolly wolly pisze: 03 lip 2020, 22:17 To jakieś jaja są...
Art.57 pkt 5 Regulaminu sportu żużlowego mówi jasno, 30 minut i 0:40 (wo) z winy organizatora.
Wiadomo że tak nie będzie.
Pozdrawiam
Myślę że będzie, ale jakkolwiek to się zakończy to jest skandal i paranoja w najśmieszniejszej lidze świata...

Zaliczenie wyniku byłoby kompromitacją.Dziwne to wszystko bo dotychczas z prądem najlepsze wspomnienia mają w Ostrowie.
Jak przegrywali z Wandą to wyłączyli prąd :lol: najśmieszniejsza liga świata w której zawodnik reprezentuje dwa kluby.
Dzisiaj Jack robił różnice fajnie jechał.Czy to jest normalne jest zawodnikiem Torunia to niech tam jeździ.
Cegielski był za tym przepisem bo zawodnicy nie dojadają biedaki :mrgreen:
40:0 dla spółki Świącika innego rozwiązania być nie może.
Pzodrawiam
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Re: Ekstraliga

Post autor: ziggy »

Greg-Tarnów pisze: 03 lip 2020, 22:37 ziggy ty jesteś stary kibic Unii pewnie pamiętasz wałek jak spadliśmy kosztem Polonii Bydgoszcz z ligi bo to był milicyjny klub.
Unia zakładowy to nikt się z nami nie liczył.Dlatego dla mnie priorytetem w tym sezonie jest wygrana z milicją u nas i na Sportowej.
Pozdrawiam
Grzesiu przypomnę Ci jak na początku lat 60 tych był we Wrocławiu finał ale nie jestem pewien chyba DMŚ.Zawody się się przeciągnęły a ówcześnie nie było oświetlenia na stadionach i wpadłbyś na pomyśł że wpuścili wszystkie pojazdy z parkingu i przy ich światłach dokończyli zawody?
Ostatnio zmieniony 03 lip 2020, 23:42 przez ziggy, łącznie zmieniany 1 raz.

Wolly wolly
Posty: 768
Rejestracja: 08 lip 2017, 5:30

Re: Ekstraliga

Post autor: Wolly wolly »

Lata 60' 70' 80' 90' 00' i do teraz żużel jest pełny " niespodzianek"
One ticket to valhalla

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3717
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Re: Ekstraliga

Post autor: Greg-Tarnów »

ziggy pisze: 03 lip 2020, 23:21
Greg-Tarnów pisze: 03 lip 2020, 22:37 ziggy ty jesteś stary kibic Unii pewnie pamiętasz wałek jak spadliśmy kosztem Polonii Bydgoszcz z ligi bo to był milicyjny klub.
Unia zakładowy to nikt się z nami nie liczył.Dlatego dla mnie priorytetem w tym sezonie jest wygrana z milicją u nas i na Sportowej.
Pozdrawiam
Grzesiu przypomnę Ci jak na początku lat 60 tych był we Wrocławiu finał ale nie jestem pewien chyba DMŚ.Zawody się się przeciągnęły a ówcześnie nie było oświetlenia na stadionach i wpadłbyś na pomyśł że wpuścili wszyskie pojazdy z parkingu i przy ich światłach dokończyli zawody?
ziggy jestem w posiadaniu książek Tarnowski Sport Żużlowy.Opracowanie Adam Gomółka.
Mam cztery części od 1957 do 1981.Brakuje mi 5 części ciężko kupić.Tam też jest kilka ciekawych
wiadomości.Nie trzeba daleko szukać sezon 2010 nasz mecz na błocie z Falubazem.
Wygraliśmy wtedy wysoko 50:28 zero mijanek jedna ścieżka.Dzisiaj sędzia był odwołał zawody a wtedy pojechaliśmy.
Ułamek w tym meczu zrobił (3,3,3,3) miał czysty kewlar pamiętam do dziś :)
Oczywiście debiut Vaculika (3,3,3,w2) tego się nie zapomina :)
Pozdrawiam
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

Wolly wolly
Posty: 768
Rejestracja: 08 lip 2017, 5:30

Re: Ekstraliga

Post autor: Wolly wolly »

Mecz z Rzeszowem kiedy Kużdżał rzekomo kopał Ślaczke i wszytkie taśmy z tego meczu zostały zagubione...
One ticket to valhalla

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3717
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Re: Ekstraliga

Post autor: Greg-Tarnów »

Wolly wolly pisze: 03 lip 2020, 23:36 Lata 60' 70' 80' 90' 00' i do teraz żużel jest pełny " niespodzianek"
Największa niespodzianka przynajmniej dla mnie to wygrana Gdańska z Toruniem w roku 2014.
Skład Wybrzeża bardzo mocno podejrzany.Dlatego liczę że nasza Unia w 2 kolejce wygra z dream teamem z
Torunia."Tam gdzie kończy się logika zaczyna się żużel"
Pozdrawiam
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3717
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Re: Ekstraliga

Post autor: Greg-Tarnów »

Wolly wolly pisze: 03 lip 2020, 23:49 Mecz z Rzeszowem kiedy Kużdżał rzekomo kopał Ślaczke i wszytkie taśmy z tego meczu zostały zagubione...
Niestety jestem zbyt młody żeby to pamiętać ale temat znam z opowieści :) zazdroszczę wam że oglądaliście
chłopaków z Tarnowa a nie najemników.
Pozdrawiam
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3717
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Re: Ekstraliga

Post autor: Greg-Tarnów »

Wolly wolly pisze: 03 lip 2020, 23:49 Mecz z Rzeszowem kiedy Kużdżał rzekomo kopał Ślaczke i wszytkie taśmy z tego meczu zostały zagubione...
Mecz kozak https://www.youtube.com/watch?v=8juh7QDCNTk bieg 15 Kużdżała wyniosło błąd i Motor wygrał.
Drugi mecz kozak https://www.youtube.com/watch?v=-5N0t9oYS4c Mirek Cierniak bieg 13 wchodzi pod Stachyrę i Wandirka
mam kilka meczy z firmy Alga nagrane na płyty CD :)
Pozdrawiam
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

Wolly wolly
Posty: 768
Rejestracja: 08 lip 2017, 5:30

Re: Ekstraliga

Post autor: Wolly wolly »

Greg-Tarnów pisze: 04 lip 2020, 0:03
Wolly wolly pisze: 03 lip 2020, 23:49 Mecz z Rzeszowem kiedy Kużdżał rzekomo kopał Ślaczke i wszytkie taśmy z tego meczu zostały zagubione...
Mecz kozak https://www.youtube.com/watch?v=8juh7QDCNTk bieg 15 Kużdżała wyniosło błąd i Motor wygrał.
Drugi mecz kozak https://www.youtube.com/watch?v=-5N0t9oYS4c Mirek Cierniak bieg 13 wchodzi pod Stachyrę i Wandirka
mam kilka meczy z firmy Alga nagrane na płyty CD :)
Pozdrawiam
Piękna sprawa Greg!! Super meczycha!
One ticket to valhalla

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Re: Ekstraliga

Post autor: ziggy »

Greg-Tarnów pisze: 03 lip 2020, 23:43
ziggy pisze: 03 lip 2020, 23:21
Greg-Tarnów pisze: 03 lip 2020, 22:37 ziggy ty jesteś stary kibic Unii pewnie pamiętasz wałek jak spadliśmy kosztem Polonii Bydgoszcz z ligi bo to był milicyjny klub.
Unia zakładowy to nikt się z nami nie liczył.Dlatego dla mnie priorytetem w tym sezonie jest wygrana z milicją u nas i na Sportowej.
Pozdrawiam
Grzesiu przypomnę Ci jak na początku lat 60 tych był we Wrocławiu finał ale nie jestem pewien chyba DMŚ.Zawody się się przeciągnęły a ówcześnie nie było oświetlenia na stadionach i wpadłbyś na pomyśł że wpuścili wszyskie pojazdy z parkingu i przy ich światłach dokończyli zawody?
ziggy jestem w posiadaniu książek Tarnowski Sport Żużlowy.Opracowanie Adam Gomółka.
Mam cztery części od 1957 do 1981.Brakuje mi 5 części ciężko kupić.Tam też jest kilka ciekawych
wiadomości.Nie trzeba daleko szukać sezon 2010 nasz mecz na błocie z Falubazem.
Wygraliśmy wtedy wysoko 50:28 zero mijanek jedna ścieżka.Dzisiaj sędzia był odwołał zawody a wtedy pojechaliśmy.
Ułamek w tym meczu zrobił (3,3,3,3) miał czysty kewlar pamiętam do dziś :)
Oczywiście debiut Vaculika (3,3,3,w2) tego się nie zapomina :)
Pozdrawiam
Widzisz tak się życie plecie że ja od 2005 do 2018 mogłem tylko tak wykombinować urlop żeby obejżeć 1 do 2 meczy w sezonie.I Ty mi zazdrościsz lat w których jeszcze nie żyłeś a ja Tobie właśnie tych.A to właśnie wtedy osiągaliśmy największe sukcesy w historii klubu.Wracając do Wrocławia to sprawdziłem to był 1961.r i wcale nie pojechałem tam na żużel tylko na chrzciny kuzynki bo wujek kawalerzysta pracował na torze wyścigów konnych w Partynicach.

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4714
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Re: Ekstraliga

Post autor: Kibic UT »

Przepisy mówią jasno że powinien być walkower, a tak w ogóle to tak zjebanego toru nie ma w lidze tylko ten krawężnik i nic więcej mecz był nudny kto wygrał start ten wygrywał bieg,anty żużel.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3717
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Re: Ekstraliga

Post autor: Greg-Tarnów »

Sparta to jest zakała ligi gość Holder ratuje im remis.To jest cyrk a nie żużel.Jeszcze polak Czuganow.
Dłuższa przerwa w zawodach to co to było wody wylali jak z Odry.Komisarz to gdzie był u nas już by
kary poleciały.Są równi i równiejsi.
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 05 lip 2020, 18:39 przez Greg-Tarnów, łącznie zmieniany 1 raz.
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Re: Ekstraliga

Post autor: ziggy »

Greg-Tarnów pisze: 05 lip 2020, 18:33 Sparta to jest zakała ligi gość Holder ratuje im remis.To jest cyrk a nie żużel.Jeszcze polak Czuganow.
Pozdrawiam
W kwestii przepisów to chyba prawie wszyscy mamy podobne zdanie ale meczycho klasa.

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3717
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Re: Ekstraliga

Post autor: Greg-Tarnów »

ziggy pisze: 05 lip 2020, 18:38
Greg-Tarnów pisze: 05 lip 2020, 18:33 Sparta to jest zakała ligi gość Holder ratuje im remis.To jest cyrk a nie żużel.Jeszcze polak Czuganow.
Pozdrawiam
W kwestii przepisów to chyba prawie wszyscy mamy podobne zdanie ale meczycho klasa.
Teraz za Fricka wezmą Kułakowa zobaczysz.Widowisko dobre ale żużla w tym coraz mniej.
Pozdrawiam
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3717
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Re: Ekstraliga

Post autor: Greg-Tarnów »

ziggy 1 lidze goście w Bydgoszczy Lampart i Rolnicki.W Daugavpils Tarasienko.Jak to się ma do zespołów które budowały
składy w zimie.Ta liga już dawno jest zepsuta.
Pozdrawiam
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Re: Ekstraliga

Post autor: ziggy »

Greg-Tarnów pisze: 05 lip 2020, 18:44
ziggy pisze: 05 lip 2020, 18:38
Greg-Tarnów pisze: 05 lip 2020, 18:33 Sparta to jest zakała ligi gość Holder ratuje im remis.To jest cyrk a nie żużel.Jeszcze polak Czuganow.
Pozdrawiam
W kwestii przepisów to chyba prawie wszyscy mamy podobne zdanie ale meczycho klasa.
Teraz za Fricka wezmą Kułakowa zobaczysz.Widowisko dobre ale żużla w tym coraz mniej.
Pozdrawiam
To przecież pisałem że ja się z tym nie zgadzam ale co powiecie o sytuacji Smyka z Buczkiem?Ja widziałem że Buczek do bandy to miał jeszcze z metr ,półtora.

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4714
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Re: Ekstraliga

Post autor: Kibic UT »

ziggy pisze: 05 lip 2020, 20:56
Greg-Tarnów pisze: 05 lip 2020, 18:44
ziggy pisze: 05 lip 2020, 18:38 W kwestii przepisów to chyba prawie wszyscy mamy podobne zdanie ale meczycho klasa.
Teraz za Fricka wezmą Kułakowa zobaczysz.Widowisko dobre ale żużla w tym coraz mniej.
Pozdrawiam
To przecież pisałem że ja się z tym nie zgadzam ale co powiecie o sytuacji Smyka z Buczkiem?Ja widziałem że Buczek do bandy to miał jeszcze z metr ,półtora.
Według mnie do wykluczenia Buczek a nie Smektała ale Leszno zespół kompletny nie do pokonania Kołodziej im nic nie jedzie a ci i tak wygrywaja mecz.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

ODPOWIEDZ