Nowe wiadomości żużlowe

Speedway w tarnowskim jak i światowym wydaniu.
Awatar użytkownika
andres1978pl

Nowe wiadomości żużlowe

Postautor: andres1978pl » 13 wrz 2018, 17:41

djwds pisze:Młodego Golloba Popierdoliło

https://youtu.be/ll1ygLg5OLE

Chyba koleś niezle przycpał , ja bym zrobił mu testy przed każdym meczem, bo albo ziazia w głowkę albo za dużo jara :lol:

Przemek82

Nowe wiadomości żużlowe

Postautor: Przemek82 » 14 wrz 2018, 16:21

Cały tata. Syna się nie wyprze :lol:

Awatar użytkownika
andres1978pl

Nowe wiadomości żużlowe

Postautor: andres1978pl » 14 wrz 2018, 18:48

Właśnie cały Jacek trochę przypomniało mi się jak śpiewał jakąś piosenkę disco polo przed kamerą i pamiętam jego ksywke "ćpunek" ;) . A swoją drogą to powinni z chłopakiem iść albo do psychiatry albo na odwyk bo coś nie jest halo z nim :/

Awatar użytkownika
Yoda

Nowe wiadomości żużlowe

Postautor: Yoda » 14 wrz 2018, 19:32

Obsada super turnieju pana Nawrockiego przypomina amatorskie zawody :) Brakuje jeszcze gościa z Madagaskaru i Gwinei Równikowej. Miał być taki fajny turniej a wyszło zaściankowe gówno :)

Awatar użytkownika
bio

Nowe wiadomości żużlowe

Postautor: bio » 14 wrz 2018, 22:12

Miał pojechać Mazur (podpisał umowę), ktorego szefem jest Nawrocki. Kolejna przesłanka, że z przelewami Nawrockiego nie jest kolorowo??

Darian

Nowe wiadomości żużlowe

Postautor: Darian » 15 wrz 2018, 10:19

Awatar użytkownika
konri

Nowe wiadomości żużlowe

Postautor: konri » 15 wrz 2018, 10:56

2 mln to są bardzo dobre pieniądze na I ligę. Z tym, że małe zastrzeżenie, miasto musi od wiosny zacząć ogarniać stadion bez tego nie ma co się wygłupiać z e-ligę i podkreślam nie musi być to Motoarena 2 byle spełniał warunki na e-ligę. Po drugie zarząd ale to już temat wałkowany przez nas od miesiąca.

Awatar użytkownika
lolek69

Nowe wiadomości żużlowe

Postautor: lolek69 » 15 wrz 2018, 16:10

konri pisze:2 mln to są bardzo dobre pieniądze na I ligę. Z tym, że małe zastrzeżenie, miasto musi od wiosny zacząć ogarniać stadion bez tego nie ma co się wygłupiać z e-ligę i podkreślam nie musi być to Motoarena 2 byle spełniał warunki na e-ligę. Po drugie zarząd ale to już temat wałkowany przez nas od miesiąca.

Musi sie zacząć coś dziać nie ma innej opcji! Jeśli remont ruszy to spokojnie możemy jechać o E-ligę. Zjeba poszła od Azotów to może prezydento ruszy dupe. Chyba było wiele imprez gdzie bylo mówione WYRAŹNIE, że głównym sponsorem imprezy jest Grupa Azoty. Dużo już zrobili dla miasta więc prezydent też wykazał by sie jakąś inicjatywą i np dofinansował sport min. Żużel pokaźniejsza kwotą a nie np. 49 tyś. A 500 tyś inaczej wygląda :)
~Mogłem wybrać wiele dróg, wybrałem te barwy, ten klub ! ! ~

Awatar użytkownika
WaluS

Nowe wiadomości żużlowe

Postautor: WaluS » 15 wrz 2018, 18:20

Jeśli chodzi o mnie, to nie oczekuję w obecnej chwili od UM i prezydenta żadnych dotacji na żużel.
Niech się zajmą remontem swojego było nie było stadionu, a w czasie remontu niech nie oczekują od ŻSSA jakichkolwiek opłat dzierżawnych. Uważam że nie są to jakieś wygórowane warunki dla UM i prezydenta kto by nim nie był, bo wiadomo że za miesiąc może się wiele zmienić na tym polu.

zebco

Nowe wiadomości żużlowe

Postautor: zebco » 15 wrz 2018, 21:12

WaluS pisze:Jeśli chodzi o mnie, to nie oczekuję w obecnej chwili od UM i prezydenta żadnych dotacji na żużel.
Niech się zajmą remontem swojego było nie było stadionu, a w czasie remontu niech nie oczekują od ŻSSA jakichkolwiek opłat dzierżawnych. Uważam że nie są to jakieś wygórowane warunki dla UM i prezydenta kto by nim nie był, bo wiadomo że za miesiąc może się wiele zmienić na tym polu.

Jaka jest opinia Kazimierza Koprowskiego w sprawie Stadionu Miejskiego?
To było do przewidzenia, że budowa takiego stadionu może kosztować 100 milionów złotych. Jednak przy tak potężnym zadłużeniu Tarnowa nas po prostu nie stać na taką inwestycję, jeśli będziemy musieli ją sfinansować w całości. Kolejną kwestią jest odpowiedź dla kogo budujemy ten stadion. Jestem fanem motoryzacji i piłki nożnej także, więc tylko wielofunkcyjny stadion ma rację bytu. Musimy to zadanie podzielić na etapy, budować trybunę po trybunie, mając oczywiście w ręku gotowy projekt całego obiektu. Być może uda nam się zdobyć dofinansowanie tej inwestycji, dlatego to wszystko może się jeszcze zmienić. Budowa nowego stadionu jest także determinantą rozwoju sportu w Tarnowie, o który w szczególności winniśmy zadbać.
Info z www.kt24.pl