Kenneth Bjerre

Speedway w tarnowskim jak i światowym wydaniu.
Awatar użytkownika
noflattery

Re: Kenneth Bjerre

Postautor: noflattery » 27 mar 2015, 18:00

Zrozum, ze ambicja, walecznosc to podstawa, kazdy kibic powinien tępić przejawy olewactwa niemal kazdego zawodnika, a twoje wpisy utrzymywane sa w tonie optymistyczno-tumiwisizmowym-jakoś to bedzie,a gdy ci sie pali grunt pod nogami, to palisz Jana. Takie numery tu nie przejda, to nie pudelek.

bartek_1990 pisze:jeszcze jest tydzień do inauguracji sezonu i jeszcze jest czas na treningi

A to oswiec ludzi, ile sparingow nam jeszcze zostalo, ze zobaczymy co Kenneth pokaze ? :lol:

Awatar użytkownika
njk1987

Postautor: njk1987 » 03 kwie 2015, 14:58

Kenio cały czas bryluje na wyspach, (0,0) jak na razie. Dobrze, że ta kolejka została odwołana bo taki Jeleń woził by go jak małe dziecko w Grudziądzu...
Na górze ma mieć sweter
A na dole na dresowo

Awatar użytkownika
gordon

Postautor: gordon » 03 kwie 2015, 15:04

Przed meczem z Gorzowem powinien przynajmniej dwa dni w Tarnowie trenować non stop, tylko nie wiadomo czy będzie miał na to czas.
Més que un club.

Awatar użytkownika
njk1987

Postautor: njk1987 » 03 kwie 2015, 15:17

Też tego nie wiem, czy łaskawie znajdzie czas, żeby potrenować przed meczem z Gorzowem. Inna sprawa jest taka, że nie wiadomo czy klub wreszcie przelał kase na konto...
Na górze ma mieć sweter
A na dole na dresowo

TKM

Postautor: TKM » 03 kwie 2015, 15:24

Bjerre bedzie nam kład mecze. Nie damy radę bez juniorów i w 4 zawodników wygrać meczu.
Coraz bardziej gość mnie denerwuje, bo jego wyniki są tragiczne.
Nie trenuje też z zespołem.
Trzeba się jakoś zabezpieczyć.
Brać Karola Barana i już. W turniejach prezentuje sie dobrze. Niech rywalizuje o skład. W juskolandii go nie chcą to trzeba to wykorzystać.
Tylko mnie nie zjedzcie :)

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów

Postautor: Greg-Tarnów » 03 kwie 2015, 15:45

Bjerre ma tego samego tunera co KK i kicha.

Pozdrawiam

TKM

Postautor: TKM » 03 kwie 2015, 16:01

To niech zmieni. Jest chyba zawodowcem?
Już chyba wystarczająco dużo zer zrobił w Anglii, żeby wyciągnąć jakieś wnioski.

misiek20

Postautor: misiek20 » 03 kwie 2015, 17:07

Tyle lat żużel oglądacie i jeszcze nie zauważyliście, że forma na angielskich torach nijak ma się do formy na polskich torach.

TKM

Postautor: TKM » 03 kwie 2015, 17:22

Jakoś Iversen potrafił zrobić 10, a Jonsson 9 pkt. Mam rozumieć, że w polskiej lidze będą robić po 2 - 3 pkty? Wg tej logiki.
Bjerre jak bedzie dalej woził ogony to on już przed startem będzie przegrany mentalnie.

misiek20

Postautor: misiek20 » 03 kwie 2015, 18:29

Mogą robić i po 15. Inne tory , inny sprzęt.

rygu

Postautor: rygu » 03 kwie 2015, 18:59

TKM pisze:Bjerre bedzie nam kład mecze. Nie damy radę bez juniorów i w 4 zawodników wygrać meczu.
Coraz bardziej gość mnie denerwuje, bo jego wyniki są tragiczne.

w sumie ja bym się po nim cudów się nie spodziewał, będzie dobrze jak przywiezie kilka oczek w meczu. Na swoim torze w 4 zawodników damy rade większości ekip bo w końcu toromistrzowie przez te kilka lat podnieśli poziom swojego kunsztu przy Cieślaku :) a i juniorzy powinni coś poza zerami przywozić.

Awatar użytkownika
bartek_1990

Postautor: bartek_1990 » 03 kwie 2015, 21:14

TKM pisze:Jakoś Iversen potrafił zrobić 10, a Jonsson 9 pkt. Mam rozumieć, że w polskiej lidze będą robić po 2 - 3 pkty? Wg tej logiki.
Bjerre jak bedzie dalej woził ogony to on już przed startem będzie przegrany mentalnie.

Chyba źle to rozumiesz. Raczej chodziło o to, że dobra jazda w Anglii nie musi jednocześnie oznaczać dobrej jazdy w Polsce. I podobnie - zła jazda w Anglii nie musi oznaczać złej jazdy w Polsce. Nikt nie mówi, że wszystko będzie na odwrót czyli jak ktoś wozi ogony na wyspach to u nas będzie brylował, a jak ktoś bryluje na wyspach to będzie woził u nas ogony. To wszystko to są jedynie nasze domniemania poparte (i każdego roku ciągle popierane) zwykłą obserwacją rzeczywistości. Mnie np bardziej martwi nie to, że wozi ogony w Anglii, lecz to, że tak jak niektórzy piszą - Bjerre posiada silniki od tego samego tunera co Kasprzak i ewidentnie widać, że to nie jedzie. Ja jednak wciąż poczekam - wyroki będę wydawał, jak będę miał je czymś konkretnym poprzeć. Anglia to żaden konkret.
We `ll keep the red flags flying high! UNITED!

Awatar użytkownika
Loramski_84

Postautor: Loramski_84 » 04 kwie 2015, 6:33

A ja nie podzielam waszego spokoju.Moja ocena tego jest taka: Bjerre to nic innego jak średniak ligowy który co sezon pompuje balonik pod nazwa "stac mnie na tytul IMŚ"..Chyba tylko on w to wierzy.Zebysmy nie musieli spiewac po sezonie..
"Dzis zaspiewamy wam cała prawde,o tym co kazdy dobrze wie,winnym upadku naszego klubu jest Kenneth Bjerre kurdupel" :)
Podpisuję się pod słowami TKM,że gość będzie nam kładł mecze.A bez jego punktów bedziemy sie bronic przed spadkiem,heroicznie.Dobrze,ze mamy Leona zawodowca a tu jest szansa ze znów nam dupę uratuję.Gdybyśmy mieli Tiomkę.. to śmiem twierdzić,że u siebie byśmy nie przegrali a i w takim Grudziądzu na dzień dobry byłoby zwycięstwo.Z reszta jesli pogoda pozwoli już z Gorzowem wyjdzie na co stac Bjerre i cala druzynę. Kasprzaka nawet w takiej formie,stac na kilka punktów w Tarnowie,poza tym maja Zmarzlika który może mieć zyciówkę.Cieżko będzie.

j-rules

Postautor: j-rules » 04 kwie 2015, 9:03

Bjerre niejednego bonusa nam polozy. Ale o tym mowilismy juz po jego zakontraktowaniu. Wtedy tez wszyscy uspokajali, ze przecież odpadlo mu SGP.
Chetnie to odszczekam. Ale cos czuje ze bedzie na moje

Awatar użytkownika
bartek_1990

Postautor: bartek_1990 » 04 kwie 2015, 10:24

Loramski_84 pisze:A ja nie podzielam waszego spokoju.Moja ocena tego jest taka: Bjerre to nic innego jak średniak ligowy który co sezon pompuje balonik pod nazwa "stac mnie na tytul IMŚ"..Chyba tylko on w to wierzy.Zebysmy nie musieli spiewac po sezonie..
"Dzis zaspiewamy wam cała prawde,o tym co kazdy dobrze wie,winnym upadku naszego klubu jest Kenneth Bjerre kurdupel" :)
Podpisuję się pod słowami TKM,że gość będzie nam kładł mecze.A bez jego punktów bedziemy sie bronic przed spadkiem,heroicznie.Dobrze,ze mamy Leona zawodowca a tu jest szansa ze znów nam dupę uratuję.Gdybyśmy mieli Tiomkę.. to śmiem twierdzić,że u siebie byśmy nie przegrali a i w takim Grudziądzu na dzień dobry byłoby zwycięstwo.Z reszta jesli pogoda pozwoli już z Gorzowem wyjdzie na co stac Bjerre i cala druzynę. Kasprzaka nawet w takiej formie,stac na kilka punktów w Tarnowie,poza tym maja Zmarzlika który może mieć zyciówkę.Cieżko będzie.

Generalnie to dużo jest prawdy w tym co mówisz i na pewno każdy się obecnie niepokoi o jego formę bo jest ona póki co bardzo kiepska. I z tym nie polemizuję. Natomiast zastanawia mnie teraz jedna rzecz. Mówisz, że z Bjerre będziemy się heroicznie bić o utrzymanie (całkiem możliwe, nie twierdzę, że nie) a z Łagutą nagle byśmy meczu nie przegrali u siebie? Aż taka przepaść dzieli tych zawodników? Żeby nie było - też wolałbym Artioma, wiadomo i uważam, że Artiom jest lepszy niż Bjerre natomiast...no wszystko zweryfikuje czas. Pomimo tego, że Artiom dobrze wchodzi w sezon to nie wróżę, aby powtórzył sezon konia z roku ubiegłego z Tarnowa. Tez jeszcze może być z nim bardzo różnie.
We `ll keep the red flags flying high! UNITED!

Awatar użytkownika
Loramski_84

Postautor: Loramski_84 » 04 kwie 2015, 14:34

No tak,nikt nie może przewidzieć tego jak Ci dwaj zawodnicy będą się prezentować w obecnym sezonie ale Artiom jezdzil dwa sezony fantastycznie,zwłaszcza na naszym obiekcie co nie może być dziełem przypadku,badz dziełem jednego silnika.Przez te dwa sezony jego silniki lądowały nie raz u tunera i dalej było dobrze.Nie ma sie co oszukiwac,gdyby był z 10-12 pkt w Tarnowie nie schodzi.A to przy godziwej postawie Mroczki,trzech liderów dawałoby nam pewne punkty.Dorzucic do tego Ernesta co chociaz w mlodziezowym biegu jest w stanie wypalic i jest niezle.Dlatego tak twierdze,ze u siebie bysmy meczu nie przegrali a tak powstanie róznica bo krasnal niech zawali ze 2-3 mecze tylko w Tarnowie i mamy problem.No chyba,ze bedzie cud... i Kenio wykreci srednia w Tarnowie 2.0 :D Nie wierzę...

Awatar użytkownika
sersas

Postautor: sersas » 04 kwie 2015, 16:23

Nie wierzyłem, nie wierzę i nie będę wierzył w Bjerre. Dopóki jeździł na Jawie, jeszcze jakoś mu szło. Przegląd jego dokonań z ostatnich lat stawiają go w średnim szeregu naszej I ligi. No, ale to DUŃCZYK. Choć wole tego z filmu Vabank
Sergiusz

TKM

Postautor: TKM » 03 maja 2015, 19:39

Bjerre coś pojechał i wygrał w Lonigo
http://www.sportowefakty.pl/zuzel/51908 ... olski-osmy

Kto to jest ten Max Fricke? Może warto go wziąść jako straszaka i rezerwe na wszelki wypadek?
http://maxfrickeracing.com/

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów

Postautor: Greg-Tarnów » 03 maja 2015, 20:11

TKM-W zeszłym roku Max Fricke podpisał kontrakt z Unibaksem Toruń ale młody Australijczyk nie miał szans na występy w meczach ligowych.W efekcie Fricke został wypożyczony do ŻKS ROW Rybnik gdzie ma walczyć o miejsce w składzie.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
WaluS

Postautor: WaluS » 25 maja 2015, 21:49

Kenio dzisiaj w Anglii nie jedzie, tylko z/z za niego.
Oby do niedzieli wydobrzał, bo inaczej dupa blada i tęgie lanie od Józefów :(

Awatar użytkownika
Maciek04

Postautor: Maciek04 » 27 maja 2015, 15:40

Kenneth robi sobie kilka dni wolnego. W sobote ma zawody w Słowenii i będzie chciał w nich wystartować. Jak tam pojedzie to i na derbach w niedziele się zjawi. Gorzej będzie jak nie da rady jechać tu i tu :?

Awatar użytkownika
lolek69

Postautor: lolek69 » 27 maja 2015, 16:33

Obrazek
Może pojedzie..
~Mogłem wybrać wiele dróg, wybrałem te barwy, ten klub ! ! ~

Kyle_UT

Unia Tarnów 2017

Postautor: Kyle_UT » 19 mar 2017, 17:04

Dobry występ Kennetha w pierwszych tegorocznych zawodach - 11+1 (3,3,3,2*,w)

http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/674506 ... w-sparingu

Awatar użytkownika
josef

Unia Tarnów 2017

Postautor: josef » 21 kwie 2017, 22:50

Witam wszystkich kibiców jaskółek .
Mam takie pytanko dlaczego za Bjerre w Anglii jest zastępstwo zawodnika czyzby był kontuzjowany :?:

Peter Kildemand

Unia Tarnów 2017

Postautor: Peter Kildemand » 21 kwie 2017, 23:10

josef pisze:Witam wszystkich kibiców jaskółek .
Mam takie pytanko dlaczego za Bjerre w Anglii jest zastępstwo zawodnika czyzby był kontuzjowany :?:

The Rentruck Aces meanwhile will head into battle without Danish dynamo Kenneth Bjerre, who misses the action at home due to the Danish Qualifiers taking place the same day at Slangerup.