I liga

Speedway w tarnowskim jak i światowym wydaniu.
fan ut

I liga

Post autor: fan ut » 06 cze 2019, 19:40

Wywalenie Sadego dużo nie zmieni ale zawsze poprawi wizerunek klubu szczególnie jeśli chodzi o sponsorów. Wiem coś na ten temat bo znam parę osób którzy są przy kasie i mogli by sponsorować ale dopóki Sady będzie to nie dadzą grosza . Przede wszystkim do wywalenia oprócz Sadego jest cały ten beton w postaci zarządu który trzeba ruszyć może wtedy będzie lepiej. Ludzie w Tarnowie kochają żużel ale chcą oglądać odpowiedni poziom inaczej będą śledzić wyniki w telewizji . Jak zmienią się osoby w klubie to zobaczycie trzeba będzie conajmniej dwie godziny przed zawodami przyjechać aby znaleźć miejsce .Kibic płaci kibic żąda nie ma sentymentu trudno się dziwić nie którym osobom ja osobiście chodzę bo wolę oglądać na żywo czuć ten klimat ,choć mnie to wkurza :oops:

Kibic UT

I liga

Post autor: Kibic UT » 06 cze 2019, 19:40

TKM pisze:
06 cze 2019, 19:22
miasto jedynie widzi co się dzieje i próbuje w białych rękawiczkach uprzykszać życie sademu i rn. Jakby jeszcze miasto dawało 1 lub 2 mln to oni by żyli jak pączki w maśle, a stan klubu wyglądałby tak samo.
Miasto Tarnów to jest dno jeśli chodzi o sport maja totalne wywalone z reszta te barany nie potrafia zrobić porzadnie chodnika więc o czym tu mowa,ale jest biegun ciepła miasto się rozwija :lol:
TKM pisze:
06 cze 2019, 19:22
Kibice przestali chodzić bo czekają, aż to padnie i kto inny stanie na czele. Ja też na to czekam
jak upadnie klub to żebyś się nie zdziwił jak nie będzie chętnych na reaktywacje klubu,kibice Rzeszowa coś ci moga o tym powiedzieć już stoi u drzwi ich klubu sponsor tylko jakoś go nie widać :lol:
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Awatar użytkownika
the_naturat

I liga

Post autor: the_naturat » 07 cze 2019, 6:40

dlatego moja wizja jest cały czas taka sama: na stołku prezesa musi siąść ktoś z ramienia GA. I z ich namaszczeniem wprowadzić normalność w finansach i zacząć normalne negocjacje w sprawie stadionu. A nie prowadzić medialnej wojenki

ziggy

I liga

Post autor: ziggy » 08 cze 2019, 0:04

Na złotym kasku przez przypadek spotkałem Laszlo Botsara(nie jestem pewien nazwiska bo nie znam węgierskiego)Mieszka w Nyiregyhaza i jechał 5 godzin bo jest kibicem żużla.Zna prawie wszystkich zawodników polskich lig.Był na GP w Warszawie i na SEC we Wrocławiu.Jest najczęściej w Krośnie bo ma najbliżej ale też często bywał w Rzeszowie.W latach 70 gdy przestał jeździć Pytko byliśmy jedną z najgorszych drużyn w 2 lidze a prawdziwi kibice nie porzucili drużyny.Jest mi wstyd że gość który nie ma żadnego interesu bo nie ma swojej drużyny potrafi poświęcić swój czas i pieniądze na to co kocha a wydawało by się że elita kibiców na tym forum ma na to wywalone.Niektórzy cieszą się że mała frekwencja jest na złość Sademu dla innych pretekstem jest Ciepiela i stadion.Ani z jednym ani z drugim mi nie po drodze tylko że oni przeminą a mnie to wisi i powiewa.

ODPOWIEDZ