I liga

Speedway w tarnowskim jak i światowym wydaniu.
Awatar użytkownika
greexaal

I liga

Post autor: greexaal » 14 mar 2019, 22:32

Wielkie dzięki stary. Teraz już wszystko jasne:) konkretną pomoc
..::SPEEDWAY::..

Krisu 1985

I liga

Post autor: Krisu 1985 » 15 mar 2019, 14:19

A sprawdź sobie jeszcze czy w Tarnowie oferuje usługi Netia bo jeśli tak to za ok 40-50zl masz Kanały sportowe NSport Polsat Sport i Eleven i jeszcze do tego internet Ale to musisz mieszkać w bloku gdzie Netia ma swoja oferte :)

RzepichaUT

I liga

Post autor: RzepichaUT » 15 mar 2019, 16:16

Można kupić sam Elevensport za 15.90 za miesiąc. Plus taki że jak tylko kupuszto po paresanru sekundach masz dostęp.

Awatar użytkownika
greexaal

I liga

Post autor: greexaal » 15 mar 2019, 23:03

Dzięki za wszystkie podpowiedzi. Chyba trzeba się zdecydować na Polsat i opcje PS i Eleven. Netia niestety odpada bo dom jednorodzinny i nie ma podpięcia :) grunt żeby coś pooglądać bo kurde za długo czekać. Za długa ta przerwa człowiek ma głod żużla jak na jakimś odwyku uzależniony od alko albo coś :) 8-)
..::SPEEDWAY::..

Awatar użytkownika
bio

I liga

Post autor: bio » 12 maja 2019, 17:48

W Łodzi nowy stadion i na pierwszym meczu 3,5 tys widzow, dziś 3 tys (źródło SF). Słabiutko

Kibic UT

I liga

Post autor: Kibic UT » 12 maja 2019, 18:26

W Łodzi anty tor dno ten mecz tylko krawężnik kto wygrał start ten wygrywał bieg idealny tor dla emerytów typu Okoniewski,Jeleniewski czy Andersen jeszcze sobie kasy zarobia,ludzi mało bo tam nie ma i nigdy nie było klimatu do żużla to miasto piłkarskie.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

fan ut

I liga

Post autor: fan ut » 19 maja 2019, 19:13

I znowu zaskoczenie w Iidze Łódź przegrywa u siebie z Gnieznem 49-41 każdy z każdym może wygrać cuda na kiju :lol:

Awatar użytkownika
Yoda

I liga

Post autor: Yoda » 26 maja 2019, 21:39

Patrząc na wyniki Lokomotivu to aż serce się kraję że oni zrobili u nas 44 pkt a przez pół biegu był remis. No chyba że Gniezno takie mocne. Orła strzelili teraz Loko. Tylko kto tam jeździ ?? Gała, Pavlić, Fajfer ? Z całym szacunkiem do nich to oni są delikatnie mówiąc szrotem. I juniory Gniezna krzok totalny.
Orzeł dziś z Wybrzeżem męki. Rybnik w ryj od zbieraniny Ostrowskiej.
Jechali pod Unię :) Wyjdzie na to że jeszcze do finału trafimy :)

Damian

I liga

Post autor: Damian » 28 maja 2019, 18:30

Unia oprócz Ljunga też nie ma jakichś mega napieraczy.Męczyliśmy się z Lokomotivem,juniorów mamy mocno średnich. Gniezno jeździ na betonie i dlatego w Daugavpilis im dobrze poszło. Śmiejesz się z Gały Pavlica czy O.Fajfera, że to szrot, to przytoczę Ci ich średnie z 2018 roku
Pavlić 2,099/bieg, Gała 2,090/bieg, O.Fajfer 1,762/bieg. Może nie są jakimiś super zawodnikami,ale punktują solidnie i uważam, że mecz w Tarnowie może być podobny do tego z Lokomotivem. Nasza formacja juniorska też jest porównywalna.Aktualnie Rempałę pokona każdy junior potrafiący składać się w łuk. Cierniak ma oczywiście wielki talent i bieg juniorski powinien wygrać,ale z seniorami z Gniezna też nie ma szans. Podsumowując, szykujmy się na trudny bój z tym jak to napisałeś szrotem z Gniezna :)

Wojtula

I liga

Post autor: Wojtula » 03 cze 2019, 8:27

Patrząc na to, jakie wyniki osiągnąły Orzeł i Ostrovia w meczach w Rybniku, to wynik który Unia tam zrobiła zasługuje na szacunek.

Kibic UT

I liga

Post autor: Kibic UT » 03 cze 2019, 12:07

Wojtula pisze:
03 cze 2019, 8:27
Patrząc na to, jakie wyniki osiągnąły Orzeł i Ostrovia w meczach w Rybniku, to wynik który Unia tam zrobiła zasługuje na szacunek.
Elektrycy u siebie tylko jada na wyjazdach nie istnieja u nas owszem wygrali bo raz że tor był po opadach tylko start się liczył a dwa nasi jechali bez jednego zawodnika wielka szkoda że nie było już wtedy Ernesta bo zainkasowali byśmy za ten mecz dwa punkty.

Awatar użytkownika
josef

I liga

Post autor: josef » 03 cze 2019, 20:57

Z tego co mi wiadomo to Ernest Koza jezdził w meczu z Rowem Rybnik , a ze przegraliśmy tylko róznicą 8 punktów to mozemy podziękować pogodzie i sędziemu ze zakończył wcześniej mecz bo pod koniec przegrywaliśmy bieg za biegiem

dziubb

I liga

Post autor: dziubb » 03 cze 2019, 21:07

josef pisze:
03 cze 2019, 20:57
Z tego co mi wiadomo to Ernest Koza jezdził w meczu z Rowem Rybnik , a ze przegraliśmy tylko róznicą 8 punktów to mozemy podziękować pogodzie i sędziemu ze zakończył wcześniej mecz bo pod koniec przegrywaliśmy bieg za biegiem
Chodziło o to, że nie jeździł z Ostrovią.

Kibic UT

I liga

Post autor: Kibic UT » 03 cze 2019, 21:21

josef pisze:
03 cze 2019, 20:57
Mrozek niech się cieszy że mecz się udało odjechać na tym anty torze gdzie liczył się tylko start wynik jaki tam zrobiliśmy jest dobry,ty potrafisz tylko szukać samych negatywów jesteś żenujacy na tym forum twoje wpisy sa puste jak bęben.

Awatar użytkownika
josef

I liga

Post autor: josef » 04 cze 2019, 19:06

Do Kibic UT.

Bęben to masz pusty ale ty pacanie , a żenujący to jesteś ty przydupasie i twoje durne komentarze . :oops:

Kibic UT

I liga

Post autor: Kibic UT » 04 cze 2019, 19:20

josef pisze:
04 cze 2019, 19:06
Do Kibic UT.

Bęben to masz pusty ale ty pacanie , a żenujący to jesteś ty przydupasie i twoje durne komentarze .
Co ty masz ciekawe do powiedzenia na forum wiecznie tylko beczysz pajacu jeden nic więcej,a co do zarzadu Jaskółek mam na to wywalone idę na mecz dla klubu nie dla Sadego to był ostatni mój komentarz do ciebie więcej nie będzie bo tracę swój cenny czas.

Awatar użytkownika
josef

I liga

Post autor: josef » 05 cze 2019, 14:23

Bardzo dobrze bo w kazdym moim komentarzu który napisałem nikt inny pajacu tylko ty miałeś zawsze jakieś wąty , ale zobaczymy na koniec sezonu kto miał rację jak druzyna zostanie bez pieniędzy bo Azoty będą muśiały podzielic fundusze na piłkę ręczną , piłkę nozną która tez awansowała i śiatkarki a dla folwarku Sadego zostaną resztki . Niestety ale tak moze być bo Azoty mają dośc sponsorowania zespołu który nie walczy o nic , ciekawe kiedy Sademu skończą się pieniądze i zawodnicy będą jezdzić za frico , ja obstawiam ze koniec Lipca lub początek Śierpnia , będzie tak jak w tamtym sezonie .

pit22

I liga

Post autor: pit22 » 05 cze 2019, 18:38

josef pisze:
05 cze 2019, 14:23
ale zobaczymy na koniec sezonu kto miał rację jak druzyna zostanie bez pieniędzy bo Azoty będą muśiały podzielic fundusze na piłkę ręczną , piłkę nozną która tez awansowała i śiatkarki a dla folwarku Sadego zostaną resztki . Niestety ale tak moze być bo Azoty mają dośc sponsorowania zespołu który nie walczy o nic
Czy Unia nie podpisała czasem umowy sponsorskiej na dwa lata ?
Skąd wiesz że Azoty mają dosyć sponsorowania zespołu, czyż byś był członkiem rady nadzorczej ?
Nie żebym bronił sadego ale krytyka nie powinna polegać na pisaniu każdej głupoty ktora przyjdzie na myśl. A przejrzałem z ciekawości Twoje posty i myślę że trochę przeginasz.
Ostatnio zmieniony 05 cze 2019, 18:40 przez pit22, łącznie zmieniany 1 raz.

Kibic UT

I liga

Post autor: Kibic UT » 05 cze 2019, 18:40

pit22 pisze:
05 cze 2019, 18:38
Czy Unia nie podpisała czasem umowy sponsorskiej na dwa lata ?
Skąd wiesz że Azoty mają dosyć sponsorowania zespołu, czyż byś był członkiem rady nadzorczej ?
Nie żebym bronił sadego ale krytyka nie powinna polegać na pisaniu każdej głupoty ktora przyjdzie na myśl.
Na dwa lata podpisana jest umowa i Azoty dalej chca sponsorować Jaskółki co sam prezes mówił że żużel jest dla nich ważny.

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów

I liga

Post autor: Greg-Tarnów » 05 cze 2019, 19:18

josef pisze:
Bardzo dobrze bo w kazdym moim komentarzu który napisałem nikt inny pajacu tylko ty miałeś zawsze jakieś wąty , ale zobaczymy na koniec sezonu kto miał rację jak druzyna zostanie bez pieniędzy bo Azoty będą muśiały podzielic fundusze na piłkę ręczną , piłkę nozną która tez awansowała i śiatkarki a dla folwarku Sadego zostaną resztki . Niestety ale tak moze być bo Azoty mają dośc sponsorowania zespołu który nie walczy o nic , ciekawe kiedy Sademu skończą się pieniądze i zawodnicy będą jezdzić za frico , ja obstawiam ze koniec Lipca lub początek Śierpnia , będzie tak jak w tamtym sezonie .
A mnie może zbanować moderator ale napisze to co myślę.Zamknij tą swoją jadaczkę.Wykup udziały w Unii,wejść do spółki jako udziałowiec i zostań prezesem.Ile można pisać o Sadym każdy wie jaki jest.Azoty od żużla nie odeją,nie będą musiały dzielić pieniędzy.Tylko stadion i jesteśmy znowu w ekstralidze.Właśnie przez stadion nie możemy walczyć o awans.A drużyna nie jedzie o nic bo celemsą PO.Jak na mecze nie chodzisz,nie kibicujesz chłopakom to zamilcz.Ja mam dość czytania twoich durnych komentarzy.Wygrywamy w Gdańsku,przegrywamy w Rybniku bez Mroczki tylko 8 punktami a ty piszesz że dobrze że mecz przerwali.Co jeszcze napiszesz żeby gnoić swój własny klub.To ja wolę te 2 tyś co było na Łodzi ale jest,niż tych przydupasów co byli jak Unia jechała w finale w 2012.Azoty na pewno mają dosyć tego że wąsaty Ciepiela kodziarz ma remont stadionu w dupie dosłownie.Nie umie załatwić do finansowania z ministerstwa.Za to umie strajkować pod sądem z kodziarzami.A miasto zadłużone po uszy że czekam jak komisarz wejdzie,bo już chyba nie wiele brakuje.W Rzeszowie już nie mają tego problemu.Za rok u nich też nie będzie żużla.Nawet na zawody młodzieżowe nie ma kto toru przygotować.

misiek80

I liga

Post autor: misiek80 » 06 cze 2019, 10:21

Greg-Tarnów pisze:
05 cze 2019, 19:18
josef pisze:
A mnie może zbanować moderator ale napisze to co myślę.Zamknij tą swoją jadaczkę.Wykup udziały w Unii,wejść do spółki jako udziałowiec i zostań prezesem.Ile można pisać o Sadym każdy wie jaki jest.Azoty od żużla nie odeją,nie będą musiały dzielić pieniędzy.Tylko stadion i jesteśmy znowu w ekstralidze.Właśnie przez stadion nie możemy walczyć o awans.A drużyna nie jedzie o nic bo celemsą PO.Jak na mecze nie chodzisz,nie kibicujesz chłopakom to zamilcz.Ja mam dość czytania twoich durnych komentarzy.Wygrywamy w Gdańsku,przegrywamy w Rybniku bez Mroczki tylko 8 punktami a ty piszesz że dobrze że mecz przerwali.Co jeszcze napiszesz żeby gnoić swój własny klub.To ja wolę te 2 tyś co było na Łodzi ale jest,niż tych przydupasów co byli jak Unia jechała w finale w 2012.Azoty na pewno mają dosyć tego że wąsaty Ciepiela kodziarz ma remont stadionu w dupie dosłownie.Nie umie załatwić do finansowania z ministerstwa.Za to umie strajkować pod sądem z kodziarzami.A miasto zadłużone po uszy że czekam jak komisarz wejdzie,bo już chyba nie wiele brakuje.W Rzeszowie już nie mają tego problemu.Za rok u nich też nie będzie żużla.Nawet na zawody młodzieżowe nie ma kto toru przygotować.
Dobrze ze sa jeszcze normalni fani czarnego sportu w Tarnowie.Jak widzisz Joziu wszyscy juz maja dosc tych Twoich negatywnych komentarzy na temat naszego klubu.To ze nie jest różowo wszyscy wiemy,ale trzeba na caloksztalt spojrzec obiektywnie a nie mieszac wszystkich z gównem.I nie pisz mi zaraz ze jestem jak Ty to nazywasz przydupasem Sadego bo ten tekst jest poprostu zalosny.Żuzel przezyl boom na koszykówke w Tarnowie,przezyje i reczna wiec daj sobie na wstrzymanie z tymi Twoimi komentarzami.pozdrawiam normalnych kibiców czarnego sportu.

j-rules

I liga

Post autor: j-rules » 06 cze 2019, 15:26

haha, spytajcie Sadego czy woli te 2 tysie z Łodzią czy 10 co mecz.
Nie jest rozowo - dobre. Pogadamy w zimie jak jest dobrze.

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów

I liga

Post autor: Greg-Tarnów » 06 cze 2019, 16:23

j-rules pisze:
06 cze 2019, 15:26
Kibice też przyczyniają się do tego że klub ma problemy.Zamiast iść na stadion to siedzą w domu przed TV.
Wiem zaraz będzie odpowiedź do mnie że na folwark Sadego nikt nie będzie dawał.

Kibic UT

I liga

Post autor: Kibic UT » 06 cze 2019, 16:24

j-rules pisze:
06 cze 2019, 15:26
będzie co ma być frekwencja jest tragiczna i to wina również zarzadu ale to też pokazuje jakich fanów maja Jaskółki i ile warte sa dla niektórych te przyśpiewki.
Jej oddałem serce swe
Ona najpiękniejszym snem
W dwa kolory stroi się
piękny błękit oraz biel
to tarnowska Unia jest
nigdy nie opuszczę Jej

TKM

I liga

Post autor: TKM » 06 cze 2019, 19:22

Ja się nie dziwię, że kibiców jest coraz mniej. Ludzie są wkur.ieni na sytuację w klubie która trwa od pojawienia się Sadego nieudacznika.
Uważam, że kibice wyczerpali próby odwołania tego gościa i ostatnią deską ratunku jest po prostu bojkot. Były zbierane podpisy, były spotkania kibiców, było nagłaśnianie różnych przekrętów, wygwizdywanie na stadionie prezeska itd, itp, trwało to kilka lat.
Nic nie pomogło, rada nadzorcza zadowolona, Azoty dają minimum, żeby nikt nie psioczył, miasto jedynie widzi co się dzieje i próbuje w białych rękawiczkach uprzykszać życie sademu i rn. Jakby jeszcze miasto dawało 1 lub 2 mln to oni by żyli jak pączki w maśle, a stan klubu wyglądałby tak samo.
Kibice przestali chodzić bo czekają, aż to padnie i kto inny stanie na czele. Ja też na to czekam a jestem z Unią od wielu lat. Nie opuściłem prawie żadnego meczu od 1993 roku, a le w tym roku byłem dopiero raz i nie wiem czy jeszcze pójdę. Nie mam ochoty dokładać się do Sadego. W tamtym roku ten parch nie płacił przez cały sezon Jamrogowi, który jest stąd i innym zawodnikom. To na co szły pieniądze od sponsorów i kibiców? Sady i rn nie mieli zaległości. Dlatego jest jak jest.
Gdyby doszło do zmiany w rn i prezesa, to pojawiłoby się sporo sponsorów i kibiców. Ale pytanie jak szybko się o tym przekonamy.
Ludzie widzą co się dzieje i dają wyraz poprzez nie przychodzenie na stadion. Nie wiązał bym tego z kwestią czy ktoś jest prawdziwym kibicem czy piknikiem.

P.S. O tym jak siadło zainteresowanie żużlem w Tarnowie świadczy choćby to forum. Są dni lub nawet kilka, ze nie ma żadnego wpisu. Wątki meczowe są zakładane w dniu meczu niektóre. Zobaczcie parę lat w tył jak to wyglądało.

ODPOWIEDZ