I liga

Speedway w tarnowskim jak i światowym wydaniu.
kapecfc

I liga

Post autor: kapecfc » 17 sty 2019, 16:37

przerwa może być korzystna można też wykorzystać na jakieś turnieje itp. na otwarcie Dauga wygrać i tyle

Awatar użytkownika
Kibic Tarnów

I liga

Post autor: Kibic Tarnów » 17 sty 2019, 20:35

Bardzo, ale to bardzo mnie cieszy, że w Rybniku pojedziemy, gdy Grisza będzie jeszcze pauzował :D Nie podoba mi się ta majowa przerwa, ale nie mamy co narzekać na terminarz. W rundzie zasadniczej możemy osiągnąć fajny wynik ;)

rufai

I liga

Post autor: rufai » 21 sty 2019, 21:25

Kibic Tarnów pisze:
17 sty 2019, 20:35
Bardzo, ale to bardzo mnie cieszy, że w Rybniku pojedziemy, gdy Grisza będzie jeszcze pauzował :D Nie podoba mi się ta majowa przerwa, ale nie mamy co narzekać na terminarz. W rundzie zasadniczej możemy osiągnąć fajny wynik ;)
Jakie ma znaczenie z kim, kiedy i ile przerwy mieć będziemy jeśli nie chcemy awansować ? W sytuacji w jakiej się Unia jako klub znajduje, moim zdaniem terminarz ma znaczenie marginalne.

Awatar użytkownika
andres1978pl

I liga

Post autor: andres1978pl » 25 sty 2019, 14:22

Dziś Rybnik łyknął Sundstroema to za pewne on pojedzie w barwach rekinów z Unią ;)

fan ut

I liga

Post autor: fan ut » 25 sty 2019, 21:00

Rybnik będzie bardzo mocny a Łódź podpisała jeszcze z Hukenbekiem ma 10seniorów będzie rywalizacja a u nas cisza zamiast dogadać się z Ernestem

Kibic UT

I liga

Post autor: Kibic UT » 26 sty 2019, 14:07

fan ut pisze:
25 sty 2019, 21:00
Rybnik będzie bardzo mocny a Łódź podpisała jeszcze z Hukenbekiem ma 10seniorów będzie rywalizacja a u nas cisza zamiast dogadać się z Ernestem
Nasi są dogadani z niektórymi seniorami w razie kontuzji czy słabszej formy kogoś wezmą na razie nie chcą, z resztą Rybnik i Łódź się przejedzie na składach hokejowych to psuje atmosferę zawodnicy walczą miedzy sobą o skład.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

fan ut

I liga

Post autor: fan ut » 29 sty 2019, 20:46

https://m.sportowefakty.wp.pl/zuzel/802 ... ow-zdjecia myślę że nasze jaskółki będą się nieźle prezentowały

Awatar użytkownika
Kibic Tarnów

I liga

Post autor: Kibic Tarnów » 07 lut 2019, 16:02

Oj coś czuję, że po akcji z Łagutą, Mrozek może zrobić wszystko, żeby wziąć Hancocka :roll:

Awatar użytkownika
njk1987

I liga

Post autor: njk1987 » 07 lut 2019, 17:08

Kibic Tarnów pisze:
07 lut 2019, 16:02
Oj coś czuję, że po akcji z Łagutą, Mrozek może zrobić wszystko, żeby wziąć Hancocka :roll:
Mi się wydaje, że dziadek może wybrać jednak Gorzów, który po transrzerze Laguty będzie jednym z kandydatów do spadku
Na górze ma mieć sweter
A na dole na dresowo

Kibic UT

I liga

Post autor: Kibic UT » 07 lut 2019, 18:00

njk1987 pisze:
07 lut 2019, 17:08
Mi się wydaje, że dziadek może wybrać jednak Gorzów, który po transrzerze Laguty będzie jednym z kandydatów do spadku
Grigorij Łaguta pięknie zrobił w konia Mrozka po raz kolejny się potwierdziło że obecny żużel to cyrk objazdowy :lol: z Łaguty żaden lider nie za takie pieniadze już wolę uśmiech za dolary bo to marka i gwarant punktów.

Maślanka dopiero pierdzielna tekst "łudziłem się, że obowiązują jeszcze w tym środowisku jakieś zasady, honor i takie czysto ludzkie podejście"
W żużlu już dawno tylko kasa się liczy a kluby traktuje się jak dojna krowę.

Przemek82

I liga

Post autor: Przemek82 » 07 lut 2019, 23:10

Nie żal mi Rybnika i ich egocentrycznego narcystycznego prezesa. Ja ich po prostu nie lubię. A kasa zawsze była ważna szczególnie dla obcokrajowców. Wielu kibiców uważa że lata 90 te były lepsze. Wszyscy obcokrajowcy doili ile się dało. Czy któryś wraca do Polski z sentymentu. Do swojego klubu? Rickardsson, Nielsen, ermolenko, crump?

Awatar użytkownika
konri

I liga

Post autor: konri » 07 lut 2019, 23:18

Nielsen akurat wraca. Powroty zawodników są też zależne od władz klubu.

Awatar użytkownika
andres1978pl

I liga

Post autor: andres1978pl » 08 lut 2019, 19:56

Normalnym wydaje się że zawodnik taki jak Łaguta wybrał eligę, tylko pytanie po co mydlił oczy działaczom z Rybnika. Po tym co zrobił dla niego Mrozek i że Row spadł tez po części przez niego to za taki numer ciężko będzie mu zaufać w przyszłości i powinno do niego przylgnąć miano sz...a. Niestety dziś liczy się głównie kasa a zawodników przywiązanych do klubów można by policzyć na palcach jednej ręki. Dziś większość zawodników to typowe złotówy czekające na najlepszą dla siebie ofertę. Row będzie miał bardzo ciężko żeby teraz awansować a na transfer "Pana Ząbka" raczej ich nie stać bo Grego to jeżdżący taksometr i do tego nie pewny czy przyjedzie na mecz.

Awatar użytkownika
the_naturat

I liga

Post autor: the_naturat » 09 lut 2019, 7:20

chciałbym poznać kulisy tej migracji Griszy. Jeżeli prawdą są pieniądze jakie ma otrzymać w Motorze, to fakt, działają na wyobraźnie. Szczególnie dla niego, skoro przez prawie 2 lata nie zarabiał. Zastanawiam się jednak, czy po prostu Mrozek go nie puścił. Mógł sobie przekalkulować budżet i stwierdził, że przy kompletach Griszy wyjdzie na srogi minus. W Rybniku zdaje się jest nowy prezydent i nagle mogło sie okazać, że dotacja się zmniejszyła. Linus tam mógł zakotwiczyć nie jako dodatek, ale jako własnie zamiennik Łaguty.

Awatar użytkownika
Yoda

I liga

Post autor: Yoda » 09 lut 2019, 10:28

No i chyba to jest najbardziej prawdopodobne to co piszesz the_naturat. Całkiem możliwe że panowie byli dogadani, Kacap pięknie podbił stawkę i wszyscy zadowoleni. A za rok przy awansie hanysów (oby nie) Grisza będzie popier**lał i Mrozka

Awatar użytkownika
andres1978pl

I liga

Post autor: andres1978pl » 09 lut 2019, 13:04

Ale jest jedno ale... pytanie czy Rybnik chce awansować czy nie nie? Bo jak tak to oddanie Griszy było strzałem w kolano. W tej chwili nie jest wcale takim pewnym kandydatem do awansu. Chyba że rzeczywiście dotacja z miasta będzie dużo mniejsza i po prostu Rybnika nie będzie stać na awans. Dziwne też jest milczenie Mrozka... przy jego wylewności i niewyparzonym języku :?:

Awatar użytkownika
Pablo30

I liga

Post autor: Pablo30 » 09 lut 2019, 15:28

Nie wydaje mi sie aby mogło tak być ,w Rybniku od lat jest parcie na extralige i akcja Griszy głęboko komplikuje im sprawe. Dla mnie faworytem ligi staje sie teraz Orzeł,majaca bardzo wyrównana druzyne i mogących zaskoczyc "naszych" juniorów .Drużyna wypłacalna ,od lat pukajaca do extraligi ,ale bedaca w podobnej sytaucji jak my teraz ,do tego sternik ktorego nieda sie nie lubieć , nalezy im sie.
Marzy mi sie finał bez Rowu ,najlepiej Orzeł-Unia
Krystian Rempała 1998-2016 (*)

Awatar użytkownika
the_naturat

I liga

Post autor: the_naturat » 09 lut 2019, 17:26

Po pierwsze: nigdzie nie ma żadnej wypowiedzi Mrozka. A to przecież medialny lew. Ma niesamowite parcie na szkło. Lubi błyszczeć w wywiadach a tu cisza. Gdyby Grisza go tak po prostu olał, to już by było 7 artykułów z cytatmi i wygwiazdkowanymi słowami Mrozka.
Po drugie: piszą o aneksie, który Łaguta podpisał. Mówi się o kwocie 500tys zł kary, którą zużlowiec miałby zapłacić za zmianę barw. Ja to nazwę "rekompensatą"
Po trzecie: Za Griszę wsadźcie do składu Sundstroema. Do tego dochodzi Woryna, Batchelor, Szczepaniak i na juniorce Chmiel. Ten skład ma dalej szansę na finał, a w kieszeni 0,5mln
Po czwarte: Za zaoszczędzoną punktówkę za Griszę + wspomniane pół banki Mrozek może zakontraktować Hancocka. Grisza pojedzie w ekstralidze tak jak chciał, a Greg znajdzie zatrudnienie. Bo nikt inny go nie chce. W tej sytuacji wilk syty (Grisza), owca (Hancock) i pół barana (Mrozek)

Awatar użytkownika
andres1978pl

I liga

Post autor: andres1978pl » 18 lut 2019, 19:29

No i Mrozek doigrał się za swój niewyparzony jęzor, jak federacja siądzie na niego to poleci jego głowa po bruku ze stołka a i konsekwencje prawne będą poważne. Tak to jest jak osoba publiczna nie liczy się z tym co powie. Nie bronię Griszy ale Mrozkowi odbiło zdrowo.... Rosjanie mu tego nie puszczą płazem.... Chciał pokazać co to nie on a wyszła z tego afera międzynarodowa i coś zdaje mi się że Mrozek pożegna się z żużlem na zawsze.

Kibic UT

I liga

Post autor: Kibic UT » 27 lut 2019, 20:16

https://www.przegladsportowy.pl/zuzel/z ... je/ht0btzq

Czego ci kretyni już nie wymyśla zamiast zajać się poważnymi sprawami.

fan ut

I liga

Post autor: fan ut » 02 mar 2019, 11:45

https://www.przegladsportowy.pl/zuzel/n ... ch/jhchg66. Ciekaw jestem czy będzie wola walki o finał a później każą odpuścić mecze. Przecież gdyby udało się walczyć o pierwsze miejsce to trzeba udowodnić że jesteśmy najlepsi a później ewentualnie zrezygnować z awansu . W tym momencie pokazujemy siłę moc i charakter jaskółek musimy walczyć do końca bo niewiadomo co los jeszcze przyniesie a może jednak ekstraliga ;)

Awatar użytkownika
dave B-B

I liga

Post autor: dave B-B » 03 mar 2019, 21:37

fan ut pisze:
02 mar 2019, 11:45
https://www.przegladsportowy.pl/zuzel/n ... ch/jhchg66. Ciekaw jestem czy będzie wola walki o finał a później każą odpuścić mecze. Przecież gdyby udało się walczyć o pierwsze miejsce to trzeba udowodnić że jesteśmy najlepsi a później ewentualnie zrezygnować z awansu . W tym momencie pokazujemy siłę moc i charakter jaskółek musimy walczyć do końca bo niewiadomo co los jeszcze przyniesie a może jednak ekstraliga ;)
To już robi się żałosne, brak słów.
Najpierw odejście klasowych zawodników w tym Janusz, spadek, ciągłe długi, wynalazki typu Pająk, konflikty a teraz brak walki o awans.
Jesteśmy jak Wenezuela, dogorywamy mimo naprawdę wielkiego potencjału (tradycja, kibice, sponsor) - Jaki pan taki kram. kur....

Awatar użytkownika
andres1978pl

I liga

Post autor: andres1978pl » 04 mar 2019, 17:19

Popieram mojego przedmówce.... stadion- niekończąca się opowieść, kontraktowanie takich niepewnych zawodników jak pająk, długi pomimo takiego wsparcia GA , konflikty na lini klub miasto, mimo odsunięcia od trenerki Barana znowu jego prawdopodobny powrót do prowadzenia drużyny, brak sponsorów, brak motywacji do walki o wyższe cele.... można by tak wymieniać bez końca czyli Latający Cyrk Monty Pythona w Tarnowskim wydaniu. :/

Awatar użytkownika
greexaal

I liga

Post autor: greexaal » 14 mar 2019, 20:06

A ja z innej beczki, może koledzy doradzą: kończy mi się umowa z jedna z TV (przeprowadzam z rodziną do Tarnowa z innego miasta - wracam do macierzy, choć jak czytam w sieci co się dzieje w tym mieście to się człowiek boi heh) i będę coś na wiosnę nowego podpisywał. Co polecacie w kontekście żużla? Wiadomo, jak się uda na mecz iść to super -ale obowiązki, malutka córeczka nie zawsze jest możliwość etc, Mój budżet to max 30-40 zł. A czytałem że teraz te prawa są mega rozdrobnione. I są dwie opcje co się rozczytywałem
- Cyfrowy Polsat (a tam Polsat Sport i Eleveny)
- ncplus (nSport, Eurosport, tvp sport też).

Droższe pakiety już nie wchodzą w gre, a co warto zakupić Waszym zdaniem? Żeby nie udupić się na dwa lata a potem okaże się że kto inny pokazuje.. :) Wiadomo interesuje mnie rodzimy speedway z naciskiem na UT. Żadne GP, SEC i inne zbyt mnie nie jarają
..::SPEEDWAY::..

Awatar użytkownika
Kibic Tarnów

I liga

Post autor: Kibic Tarnów » 14 mar 2019, 20:22

greexaal pisze:
14 mar 2019, 20:06
A ja z innej beczki, może koledzy doradzą: kończy mi się umowa z jedna z TV (przeprowadzam z rodziną do Tarnowa z innego miasta - wracam do macierzy, choć jak czytam w sieci co się dzieje w tym mieście to się człowiek boi heh) i będę coś na wiosnę nowego podpisywał. Co polecacie w kontekście żużla? Wiadomo, jak się uda na mecz iść to super -ale obowiązki, malutka córeczka nie zawsze jest możliwość etc, Mój budżet to max 30-40 zł. A czytałem że teraz te prawa są mega rozdrobnione. I są dwie opcje co się rozczytywałem
- Cyfrowy Polsat (a tam Polsat Sport i Eleveny)
- ncplus (nSport, Eurosport, tvp sport też).

Droższe pakiety już nie wchodzą w gre, a co warto zakupić Waszym zdaniem? Żeby nie udupić się na dwa lata a potem okaże się że kto inny pokazuje.. :) Wiadomo interesuje mnie rodzimy speedway z naciskiem na UT. Żadne GP, SEC i inne zbyt mnie nie jarają

Pewnym jest, że Ekstraliga do 2021 roku będzie w nSport+ i Eleven. Po sezonie 2019 kończy się umowa Polsatu i Eleven na pokazywanie Nice 1. Ligi Żużlowej, choć wielce prawdopodobne, że przynajmniej z tym pierwszym zostanie przedłużona na kolejne lata.

Teraz też pojawia się pytanie gdzie startować będą tarnowskie Jaskółki :lol: Klub zapowiada, że nie chce awansować. Także wygląda na to, że ten sezon i najbliższy będziemy startować w I lidze. I w tym przypadku, jeżeli chcesz mieć dostęp do spotkań Unii zaleca się kupić Cyfrowy Polsat ;) Teraz jest taka oferta, że pakiet z Polsat Sport i Eleven masz za 30 zł/mc. Biorąc go masz po dwa spotkania Nice 1.Ligi Żużlowej (w tym Unii) i dwa (piątkowe) mecze PGE Ekstraligi.

ODPOWIEDZ