Obrazek

Stadion Unii Tarnów

Speedway w tarnowskim jak i światowym wydaniu
Pytek
Posty: 882
Rejestracja: 23 lip 2009, 1:36
Lokalizacja: Tarnow/Chicago

Stadion Unii Tarnów

Post autor: Pytek »

Nad Radomiem mamy te przewagę, że mamy bliżej do Afryki :P
O co chodzi z reklamowaniem innych klubów?

fan ut
Posty: 822
Rejestracja: 22 wrz 2018, 23:15

Stadion Unii Tarnów

Post autor: fan ut »

Remont stadionu miał się rozpocząć pod koniec października a tu miasto mówi , że na jesień będzie przetarg dopiero ,to chyba jakieś jaja :lol: . Po co czekać do przyszłego roku jak można zacząć już na jesień w innych miastach robią to ekspresowo szybko przygotują przetarg i i działają. Jak zwykle w Tarnowie się nie da bo po co nieważne jaka by była opcja polityczna wszyscy są siebie warci

fan ut
Posty: 822
Rejestracja: 22 wrz 2018, 23:15

Stadion Unii Tarnów

Post autor: fan ut »

Dzisiaj w RDN debata kandydatów na prezydenta Ciepiela I Koprowski chyba o 16 nie wiem czy można im zadać pytanie odnośnie stadionu chyba że sami coś powiedzą na ten temat,

Awatar użytkownika
josef
Posty: 643
Rejestracja: 27 lip 2009, 8:45
Lokalizacja: Tarnów

Stadion Unii Tarnów

Post autor: josef »

Jeśli wygra Ćiepiela to o dofinansowaniu remontu-budowy stadionu mozemy zapomnieć bo Piśiory z Warszawy będą się mścić ze nie wybraliśmy Koprowskiego to samo z Sejmiku Wojewódzkiego gdzie większośc to Piśiory tak ze jesteśmy w czarnej dupie .

Awatar użytkownika
Bluszcz
Posty: 8
Rejestracja: 01 maja 2018, 11:24

Stadion Unii Tarnów

Post autor: Bluszcz »

To może pójdźcie w końcu po rozum do głowy, i POgońcie Ciepielę z Tarnowa. A ten znienawidzony PIS zrobi to, co PO nie potrafiła zrobić przez 10 lat. Czyli wyremontować stadion. No możecie oczywiście dalej popierać Ciepielę i rozpisywać się na forum, jak to w Tarnowie nic się nie da zrobić. Chyba, że znienawidzone pisiory celowo podsyłają Wam Ciepilę, a on tak naprawdę jest piątą kolumną. Jeśli Ciepiela do tego czasu nic nie zrobił w kwestii stadionu, to jak wygra teraz , to też nic nie zrobi. A Wy będziecie za to winić PIS. Ciekawe macie rozumowanie :roll:

wicek
Posty: 240
Rejestracja: 25 maja 2010, 15:05
Lokalizacja: tarnow

Stadion Unii Tarnów

Post autor: wicek »

Stadionu tak czy siak nie bedzie i PIS w niczym tu nie pomoze.....Zeby stadion tu powstal ...musi zalezec osobom zadzacym tym umierajacym mistu....a skora srodkow brak....PO(Ciepieli) nie zalezy....w obiednice PIS nie wierze.....to jeszcze dluuuugo poczekamy.....oby za mojego zycia

Baros1922
Posty: 44
Rejestracja: 01 paź 2018, 16:31

Stadion Unii Tarnów

Post autor: Baros1922 »

A kto spłaci zaplanowane zadłużenie miasta na 400 milionów złotych plus stadion za 50-80 mln długu to sporo tego mamy. Bo nie oszukujmy się remont na 42 miliony to coś na zasadzie handlu samochodami sklecić byś było a po mojej kadencji niech inni się martwią jak zacznie się sypać. Jak krakowska.

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3721
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Stadion Unii Tarnów

Post autor: Greg-Tarnów »

Baros1922 pisze: A kto spłaci zaplanowane zadłużenie miasta na 400 milionów złotych plus stadion za 50-80 mln długu to sporo tego mamy. Bo nie oszukujmy się remont na 42 miliony to coś na zasadzie handlu samochodami sklecić byś było a po mojej kadencji niech inni się martwią jak zacznie się sypać. Jak krakowska.
Lublin jest zadłużony na 500 milionów jak czytałem a stadion budują.Roman na tych rowerkach co wprowadził będzie sprawdzał wytrzymałość kostki na Krakowskiej :lol:
Pozdrawiam
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

Wolly wolly
Posty: 768
Rejestracja: 08 lip 2017, 5:30

Stadion Unii Tarnów

Post autor: Wolly wolly »

Greg-Tarnów pisze:
Baros1922 pisze: A kto spłaci zaplanowane zadłużenie miasta na 400 milionów złotych plus stadion za 50-80 mln długu to sporo tego mamy. Bo nie oszukujmy się remont na 42 miliony to coś na zasadzie handlu samochodami sklecić byś było a po mojej kadencji niech inni się martwią jak zacznie się sypać. Jak krakowska.
Lublin jest zadłużony na 500 milionów jak czytałem a stadion budują.Roman na tych rowerkach co wprowadził będzie sprawdzał wytrzymałość kostki na Krakowskiej :lol:
Pozdrawiam
Spróbuj 1.5 mld ...
One ticket to valhalla

tomm85
Posty: 203
Rejestracja: 20 sie 2017, 22:18

Stadion Unii Tarnów

Post autor: tomm85 »

Ja pie.....miasto Tarnow ma taki dług? A na jakie inwestycje go zaciągnoł? Bo w Tarnowie od 20 lat nic sie niedzueje oprócz autostrady ci powstala

Baros1922
Posty: 44
Rejestracja: 01 paź 2018, 16:31

Stadion Unii Tarnów

Post autor: Baros1922 »

To jest planowany dług na koniec roku a ile będzie nikt nie wie. Na pewno jest już ponad 300 a na co a no na to co już zrobił gdyż już wydali heh. Na hale która nie może z tych popiolow powstać.

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4726
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Stadion Unii Tarnów

Post autor: Kibic UT »

Baros1922 pisze: To jest planowany dług na koniec roku a ile będzie nikt nie wie. Na pewno jest już ponad 300 a na co a no na to co już zrobił gdyż już wydali heh. Na hale która nie może z tych popiolow powstać.
Tak właśnie imbecyle rządzą tym krajem od lat na kredyt ekonomiści od siedmiu boleści :lol:
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Rafi
Posty: 1335
Rejestracja: 06 sie 2009, 18:23
Lokalizacja: Tarnow

Stadion Unii Tarnów

Post autor: Rafi »

Bluszcz pisze:To może pójdźcie w końcu po rozum do głowy, i POgońcie Ciepielę z Tarnowa. A ten znienawidzony PIS zrobi to, co PO nie potrafiła zrobić przez 10 lat. Czyli wyremontować stadion. No możecie oczywiście dalej popierać Ciepielę i rozpisywać się na forum, jak to w Tarnowie nic się nie da zrobić. Chyba, że znienawidzone pisiory celowo podsyłają Wam Ciepilę, a on tak naprawdę jest piątą kolumną. Jeśli Ciepiela do tego czasu nic nie zrobił w kwestii stadionu, to jak wygra teraz , to też nic nie zrobi. A Wy będziecie za to winić PIS. Ciekawe macie rozumowanie :roll:
Może ty zacznij myśleć radykalnie co do całej sprawy lub przemyśl jeszcze raz....Co miał Ciepiela zrobić jeżeli w radzie były same pisiory i za każdym razem go wetowali???

Awatar użytkownika
Bluszcz
Posty: 8
Rejestracja: 01 maja 2018, 11:24

Stadion Unii Tarnów

Post autor: Bluszcz »

Okej, już przemyślałem... Pan Roman rzeczywiście jest niewinny. W ogóle to przyjaciel żużla i klubu. A za ten dług Tarnowa, i to że w tym mieście od 10 lat nic dobrego się nie wydarzyło, czyli żadnych dobrych inwestycji, to też odpowiada ta "pisowska szarańcza", masz rację... Dobrze, to nie miejsce na polityczne wynurzenia. Mnie , i na pewno Tobie chodzi tylko o dobro Unii Tarnów, bo to nasz klub. tak tylko pomyślałem, że może jakieś zmiany we władzach miasta coś by pomogły??? Może by zasugerować np. Koprowskiemu,że jeśli nie zadba o klub, to może zapomnieć o głosach. Jeśli na mecze przychodzi kilka tysięcy kibiców...

Awatar użytkownika
zbylpowrócił
Posty: 195
Rejestracja: 24 lut 2015, 17:46

Stadion Unii Tarnów

Post autor: zbylpowrócił »

Bluszcz pisze:Okej, już przemyślałem... Pan Roman rzeczywiście jest niewinny. W ogóle to przyjaciel żużla i klubu. A za ten dług Tarnowa, i to że w tym mieście od 10 lat nic dobrego się nie wydarzyło, czyli żadnych dobrych inwestycji, to też odpowiada ta "pisowska szarańcza", masz rację... Dobrze, to nie miejsce na polityczne wynurzenia. Mnie , i na pewno Tobie chodzi tylko o dobro Unii Tarnów, bo to nasz klub. tak tylko pomyślałem, że może jakieś zmiany we władzach miasta coś by pomogły??? Może by zasugerować np. Koprowskiemu,że jeśli nie zadba o klub, to może zapomnieć o głosach. Jeśli na mecze przychodzi kilka tysięcy kibiców...
Tylko zwróć uwagę na fakt, że większość kibiców nie mieszka na terenie Tarnowa, część już go poparła i w efekcie do ugrania pozostaje garstka głosów. Mówiąc krótko, gra nie jest warta świeczki, bo zobowiązanie duże, a korzyści niewielkie.

wejss
Posty: 728
Rejestracja: 05 lis 2009, 22:28
Lokalizacja: Tarnów

Stadion Unii Tarnów

Post autor: wejss »

Pan Ciepiela był już 2 razy prezydentem i raz wice. To nam daje jakieś 12 lat na urzędzie. A jeszcze dochodzi sejmik wojewódzki gdzie był wice. To jest prawie 20 lat!!! Sami sobie odpowiedzcie czy chcecie zmiany czy nie....Możecie nie lubić Pisiorów ale to jedyny gwarant kasy. Rząd PIS, Sejmik PIS. Trzeba zacisnąć zęby i głosować na ... Unię Tarnów!!!!

j-rules
Posty: 1292
Rejestracja: 12 lis 2013, 19:59

Stadion Unii Tarnów

Post autor: j-rules »

Gwarant kasy.... dobre.

ratat
Posty: 206
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:42
Lokalizacja: Tarnów

Stadion Unii Tarnów

Post autor: ratat »

Kasa sie znajdzie, jak klub przejmie ojciec Tadeusz. Wtedy wybuduja tu Wembley, a w druzynie bedzie 5 klonow Artioma Laguty. Koprowski jest znany z tego, ze nawet w PiS to opcja gleboko rezerwowa, czym bedzie sie roznil od Ciepieli? W tym przypadku powiedzenie "nie grasz, nie wygrasz" nie ma zastosowania - ktorykolwiek wygra w 2 turze, bedzie mial rownie w..ne na tarnowski sport. W tej chwili najlepszym scenariuszem byloby przejecie klubu przez prywatnego inwestora, ktory w sposob biznesowy nacisnie na budowe odpowiedniego stadionu, nawet grozac przeniesieniem druzyny do innego miasta.

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4474
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Stadion Unii Tarnów

Post autor: WaluS »

Przez te agitacje polityczne, to forum będącym z nazwy sportowym, strasznie nisko upadło.
Posty agitacyjne są nawet cytowane na innym forum tarnowskim i zapewne nie są traktowane poważnie przez tamtych użytkowników.

Widzę że w Tarnowie nie tylko sport, ale również forum sportowe jest na równi pochyłej. Szkoda, wielka szkoda!

Awatar użytkownika
Bluszcz
Posty: 8
Rejestracja: 01 maja 2018, 11:24

Stadion Unii Tarnów

Post autor: Bluszcz »

WaluS pisze:Przez te agitacje polityczne, to forum będącym z nazwy sportowym, strasznie nisko upadło.
Posty agitacyjne są nawet cytowane na innym forum tarnowskim i zapewne nie są traktowane poważnie przez tamtych użytkowników.

Widzę że w Tarnowie nie tylko sport, ale również forum sportowe jest na równi pochyłej. Szkoda, wielka szkoda!
Ale jakie znowu agitacje polityczne ??? O co Ci chodzi ??? Tym miastem po prostu ktoś rządzi, prawda ? Podobnie jak Rybnikiem, Grudziądzem, czy Zieloną G. Tam jakoś można dofinansować jakąś sensowną kwotą, bądź co bądź wizytówkę miasta... Nawet w Łodzi w końcu wywalczyli dach od Zdanowskiej. Czy Ci się to podoba, czy nie, polityka w jakiś sposób łączy się ze sportem i już. Ja osobiście za nikim nie agituję i w zakończeniu przewodu pokarmowego mam to, która "szarańcza" będzie rządziła. Stadion mamy stary, brzydki i zaniedbany. Ale ciągle nie wiem, jakich wymogów ekstralipy on nie spełnia ??? zatem jeśli przyjdzie ktoś, kto wzorem innych miast, wesprze naszą Unię kwotą, na widok której nie będzie się chciało parsknąć śmiechem, to według mnie już będzie sukces. Jaka w tym agitacja , bo nie rozumiem ??? Dla mnie to zwykłe rozważania, co lepsze dla naszego klubu, to wszystko...

Awatar użytkownika
dave B-B
Posty: 100
Rejestracja: 12 lis 2013, 11:00

Stadion Unii Tarnów

Post autor: dave B-B »

wejss pisze:Pan Ciepiela był już 2 razy prezydentem i raz wice. To nam daje jakieś 12 lat na urzędzie. A jeszcze dochodzi sejmik wojewódzki gdzie był wice. To jest prawie 20 lat!!! Sami sobie odpowiedzcie czy chcecie zmiany czy nie....Możecie nie lubić Pisiorów ale to jedyny gwarant kasy. Rząd PIS, Sejmik PIS. Trzeba zacisnąć zęby i głosować na ... Unię Tarnów!!!!
Ciekawe dlaczego w rejonach gdzie rządzi "gorszy sort" wszystko jest lepiej zorganizowane i hula jak należy?
Są sponsorzy, klimat, media, stadiony. Hmm?
A ja tu słyszę, że się wszyscy na nas uwzięli, moim zdaniem raczej pokutuje właśnie ta nieudolna małoWolska mentalność.
Zamiast podejść do tematu sposób biznesowy, to się liczy na PIS, i na ich ewentualny Żużel +. Idąc tym torem myślenia za rok/dwa powita nas 2 liga i to na dłuuuugi czas.

wejss
Posty: 728
Rejestracja: 05 lis 2009, 22:28
Lokalizacja: Tarnów

Stadion Unii Tarnów

Post autor: wejss »

dave B-B pisze:
wejss pisze:Pan Ciepiela był już 2 razy prezydentem i raz wice. To nam daje jakieś 12 lat na urzędzie. A jeszcze dochodzi sejmik wojewódzki gdzie był wice. To jest prawie 20 lat!!! Sami sobie odpowiedzcie czy chcecie zmiany czy nie....Możecie nie lubić Pisiorów ale to jedyny gwarant kasy. Rząd PIS, Sejmik PIS. Trzeba zacisnąć zęby i głosować na ... Unię Tarnów!!!!
Ciekawe dlaczego w rejonach gdzie rządzi "gorszy sort" wszystko jest lepiej zorganizowane i hula jak należy?
Są sponsorzy, klimat, media, stadiony. Hmm?
A ja tu słyszę, że się wszyscy na nas uwzięli, moim zdaniem raczej pokutuje właśnie ta nieudolna małoWolska mentalność.
Zamiast podejść do tematu sposób biznesowy, to się liczy na PIS, i na ich ewentualny Żużel +. Idąc tym torem myślenia za rok/dwa powita nas 2 liga i to na dłuuuugi czas.
Przypominam Ci, że Prezydentem miasta jest jeszcze człowiek "gorszego sortu" jak to nazwałeś a sejmik też był ich. Mieli pełnię władzy w województwie. Więc tu był rejon "gorszego sortu" taki jak na zachodzie kraju. Niestety jakoś nie udało się nic załatwić.
Ostatnio zmieniony 28 paź 2018, 17:04 przez wejss, łącznie zmieniany 1 raz.

peter_griffin
Posty: 713
Rejestracja: 02 maja 2016, 11:03

Stadion Unii Tarnów

Post autor: peter_griffin »

Bluszcz pisze: Podobnie jak Rybnikiem, Grudziądzem, czy Zieloną G. Tam jakoś można dofinansować jakąś sensowną kwotą, bądź co bądź wizytówkę miasta... zatem jeśli przyjdzie ktoś, kto wzorem innych miast, wesprze naszą Unię kwotą, na widok której nie będzie się chciało parsknąć śmiechem, to według mnie już będzie sukces. Jaka w tym agitacja , bo nie rozumiem ??? Dla mnie to zwykłe rozważania, co lepsze dla naszego klubu, to wszystko...
To smutne, że większość uważa, że w prywatne kluby sportowe należy pakować pieniądze podatników. Patologia to jest w tych miastach które wymieniłeś, a nie u nas (pod względem finansowania żużle, nie mówię o infrastrukturze). Czy naprawdę nikt nie widzi do czego to zmierza? Czy nikt nie widzi, że miliony od samorządów/spółek skarbu państwa powodują, że prezesi/zarząd ligi mają w dupie widowisko, zrobili mini ligę, bo czy się stoi, czy się leży 3 miliony z pieniędzy podatników/spółki skarbu państwa się należy?

Wiecie jak to się odbywa w cywilizowanych krajach? Tworzy się widowisko sportowe, które przyciąga kibiców na stadion/halę/przed telewizor, a za kibicami przychodzą sponsorzy wykładając pieniądze adekwatne do korzyści marketingowych. Suma wpływów od kibiców i sponsorów decyduje o zarobkach zawodników występujących w danej dyscyplinie.

Ile razy trzeba wam tłumaczyć, że gdyby nagle odciąć kluby o pieniędzy podatników, to nic strasznego by się nie stało. Żużel nadal by istniał, tylko Vaculiki, Pederseny i inne Łaguty zarobiliby 800 tys. rocznie, a nie 1,5 mln. Ale nadal byłoby to lepiej niż w Szwecji, o innych krajach nie wspominając.

No, ale najwidoczniej w polskich miastach jest już idealnie, nie ma potrzeb inwestycji infrastrukturalnych i można pakować kasę w olbrzymie kontrakty zagranicznych zawodników, którzy tak jak Vacul pięknie pokazują, że najważniejsze dla nich to wydoić ile się da polskie kluby.

Baros1922
Posty: 44
Rejestracja: 01 paź 2018, 16:31

Stadion Unii Tarnów

Post autor: Baros1922 »

peter_griffin pisze:
Bluszcz pisze: Podobnie jak Rybnikiem, Grudziądzem, czy Zieloną G. Tam jakoś można dofinansować jakąś sensowną kwotą, bądź co bądź wizytówkę miasta... zatem jeśli przyjdzie ktoś, kto wzorem innych miast, wesprze naszą Unię kwotą, na widok której nie będzie się chciało parsknąć śmiechem, to według mnie już będzie sukces. Jaka w tym agitacja , bo nie rozumiem ??? Dla mnie to zwykłe rozważania, co lepsze dla naszego klubu, to wszystko...
To smutne, że większość uważa, że w prywatne kluby sportowe należy pakować pieniądze podatników. Patologia to jest w tych miastach które wymieniłeś, a nie u nas (pod względem finansowania żużle, nie mówię o infrastrukturze). Czy naprawdę nikt nie widzi do czego to zmierza? Czy nikt nie widzi, że miliony od samorządów/spółek skarbu państwa powodują, że prezesi/zarząd ligi mają w dupie widowisko, zrobili mini ligę, bo czy się stoi, czy się leży 3 miliony z pieniędzy podatników/spółki skarbu państwa się należy?

Wiecie jak to się odbywa w cywilizowanych krajach? Tworzy się widowisko sportowe, które przyciąga kibiców na stadion/halę/przed telewizor, a za kibicami przychodzą sponsorzy wykładając pieniądze adekwatne do korzyści marketingowych. Suma wpływów od kibiców i sponsorów decyduje o zarobkach zawodników występujących w danej dyscyplinie.

Ile razy trzeba wam tłumaczyć, że gdyby nagle odciąć kluby o pieniędzy podatników, to nic strasznego by się nie stało. Żużel nadal by istniał, tylko Vaculiki, Pederseny i inne Łaguty zarobiliby 800 tys. rocznie, a nie 1,5 mln. Ale nadal byłoby to lepiej niż w Szwecji, o innych krajach nie wspominając.

No, ale najwidoczniej w polskich miastach jest już idealnie, nie ma potrzeb inwestycji infrastrukturalnych i można pakować kasę w olbrzymie kontrakty zagranicznych zawodników, którzy tak jak Vacul pięknie pokazują, że najważniejsze dla nich to wydoić ile się da polskie kluby.
Czyli rozumiem sprzeciwiasz się żeby miasta nie dawały pieniędzy na piłkę nożną, lekkoatletyke itd gminy to samo i na co mają pieniądze podatników wydawać? Jesteś na sto procent pewien że na zachodzie kluby nie są dotowane z państwa? Nie rozumiem ciebie gdyby tarnow dawał jak inne miasta byłbyś happy jak nie daje Optujesz by nikt nie dawał. Więc niech i azoty nie dają.

peter_griffin
Posty: 713
Rejestracja: 02 maja 2016, 11:03

Stadion Unii Tarnów

Post autor: peter_griffin »

Baros1922 pisze: na co mają pieniądze podatników wydawać?
To pytanie to żart? :lol: Przejedź się po Tarnowie, to zobaczysz jakie potrzeby są w tym mieście. A jeśli chodzi o wspieranie sportu, to powinno się to odbywać poprzez zadbanie o infrastrukturę sportową. Miasto powinno dbać o stadion, bo jest jego właścicielem i pobiera opłaty za dzierżawę stadionu. Miasto powinno obniżyć/zlikwidować opłaty za dzierżawę stadionu skoro spółka bierze na siebie koszty bieżących napraw na stadionie.

ODPOWIEDZ