Turnieje indywidualne

Speedway w tarnowskim jak i światowym wydaniu.
ziggy

Turnieje indywidualne

Postautor: ziggy » 04 cze 2018, 9:37

j-rules pisze:Zrodlo posta Nie ma lepszej punktacji niz ta co jest we wszystkich ligach, GP i turniejach eliminacyjnych. Kazde inne sztuczne rozwiazanie, uzyje brutalnego porownania, przypomina ujebanie jednej nogi kotu, tylko po to zeby wstawic mu drewniana.
Rzadko kiedy czegoś innym zazdroszczę ale tym mnie rozwaliłeś.Gdyby nie to że mam uszy to śmiałbym się dookoła głowy.Szacun.

ziggy

Turnieje indywidualne

Postautor: ziggy » 09 cze 2018, 22:04

Ziściło się wszystko to o czym pisałem.Drużyna która ma więcej pkt,której zawodnik wygrywa bieg jest gorsza.Jeżeli to są zawody które ktoś sponsoruje i ustala że wygrywa przegrany to nic mi do tego. Nie znam natomiast zawodów rangi mistrzostw świata w żadnej innej dyscyplinie w której obowiązywał by równie debilny regulamin.

Awatar użytkownika
Kibic UT

Turnieje indywidualne

Postautor: Kibic UT » 09 cze 2018, 22:07

ziggy pisze:Zrodlo posta Ziściło się wszystko to o czym pisałem.Drużyna która ma więcej pkt,której zawodnik wygrywa bieg jest gorsza.Jeżeli to są zawody które ktoś sponsoruje i ustala że wygrywa przegrany to nic mi do tego. Nie znam natomiast zawodów rangi mistrzostw świata w żadnej innej dyscyplinie w której obowiązywał by równie debilny regulamin.

Ja tego badziewia nie oglądałem są to zawody zrobione tylko po to żeby udupić polaków a nabijać kasy BSI nie zamierzam,wygrywasz bieg ale jednak go przegrywasz proponuje takie coś zrobić w ekstralidze wtedy Pedersen by nam przegrywał biegi bo on prawie same trójki robi :lol:
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Wolly wolly

Turnieje indywidualne

Postautor: Wolly wolly » 22 lip 2018, 20:26

Kuba fajnie sie pokazał w Memoriale Nazimka. Jest forma to cieszy!
One ticket to valhalla

Awatar użytkownika
andre

Turnieje indywidualne

Postautor: andre » 22 lip 2018, 20:36

Lepiej niż Kołodziej. Punkt więcej i lepszy w bezpośrednim pojedynku.

peter_griffin

Turnieje indywidualne

Postautor: peter_griffin » 22 lip 2018, 20:42

Cieszy to, że Kuba wykorzystuje każdą okazję by pojeździć. Artur przez ten miesiąc przerwy jeździł gdzieś w zawodach?

Wolly wolly

Turnieje indywidualne

Postautor: Wolly wolly » 22 lip 2018, 20:51

peter_griffin pisze:Cieszy to, że Kuba wykorzystuje każdą okazję by pojeździć. Artur przez ten miesiąc przerwy jeździł gdzieś w zawodach?

Też tego nie rozumiem, tym bardziej ze przed przerwą tez nie było jakoś super.
One ticket to valhalla

fanzuzla

Turnieje indywidualne

Postautor: fanzuzla » 22 lip 2018, 21:42

andre pisze:Lepiej niż Kołodziej. Punkt więcej i lepszy w bezpośrednim pojedynku.

brawo dla Kuby :)
kurcze starszne mu kibicuje
dzis lepszy od "gwiazdora" Kołodzieja :) oby tak dalej :)
gratulacje !!!

Awatar użytkownika
savage
Moderator

Turnieje indywidualne

Postautor: savage » 23 lip 2018, 12:04

fanzuzla pisze:brawo dla Kuby :)
kurcze starszne mu kibicuje
dzis lepszy od "gwiazdora" Kołodzieja :) oby tak dalej :)
gratulacje !!!

Radość kibiców z jednego wygranego biegu z zawodnikiem ze ścisłego ligowego TOPu świadczy o tym, że nisko oceniacie możliwości Kuby ;)

Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

misiek80

Turnieje indywidualne

Postautor: misiek80 » 28 lip 2018, 11:43

Czy ktos z forumowiczów orientuje sie czy bedzie gdzies transmisja tv z dzisiejszego GP Challenge w Landshut???

Awatar użytkownika
ams92

Turnieje indywidualne

Postautor: ams92 » 28 lip 2018, 12:18

Niestety nie. Transmituje się często inne bzdety, a tutaj dupa ;/
"Blue tomorrow" - Widząc świat na niebiesko.

http://www.sportowymagazyn.pl

misiek80

Turnieje indywidualne

Postautor: misiek80 » 28 lip 2018, 15:03

Co najmniej nie zrozumiale jest dla mnie brak transmisji z tak waznych zawodów w ostatnich kilku latach.Wyobrazacie sobie aby w kopanej nie transmitowac eliminacyjnych spotkan tylko same finaly.Przeciez to jakas parodia .To chyba tylko w naszej ukochanej dyscyplinie sportu moga byc takie jaja.W takim razie pozostaje relacja radiowa w radiu Elka.

Wolly wolly

Turnieje indywidualne

Postautor: Wolly wolly » 25 sie 2018, 21:28

Magic słabo oj słabo , i nie chodzi nawet o jazdę.
One ticket to valhalla

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów

Turnieje indywidualne

Postautor: Greg-Tarnów » 25 sie 2018, 21:36

Maciek pokazał jakim jest wieśniakiem,jego tatuś powinien dostać karę finansową za odpychanie Pedersena.
Pozdrawiam

Wolly wolly

Turnieje indywidualne

Postautor: Wolly wolly » 25 sie 2018, 21:48

Greg-Tarnów pisze:Maciek pokazał jakim jest wieśniakiem,jego tatuś powinien dostać karę finansową za odpychanie Pedersena.
Pozdrawiam

Zgadza się.przykro to pisać ale słoma wyszła troszke panom Janowskim..
One ticket to valhalla

fan_uniatarnow

Turnieje indywidualne

Postautor: fan_uniatarnow » 25 sie 2018, 22:03

Greg-Tarnów pisze:Maciek pokazał jakim jest wieśniakiem,jego tatuś powinien dostać karę finansową za odpychanie Pedersena.
Pozdrawiam

Oooo Nick w tarnowie to teraz wszyscy be a no swiety. Nick bardzo i to bardzo zaryzykowal z janowskim pod banda, tu odrobina bledu i leza obydwoje i mysle ze przy tej predkosci juz dzis bylibysmy w 1 lidze. janowski nie mogl nic zrobic odjecie gazu by zawahało motorem i wtedy napewno by lezeli

PS Mieszkam na wsi czyli jestem wiesniakiem, ale nie czuje sie osoba drugiego sortu w stosunku do mieszczanina wrecz przeciwnie ale nie to miejsce i forum aby o tym dyskutowac. Troche uwazniej ze slowami jesli Ci ich brakuje siegnji do slownia jest i wikipedia
Ostatnio zmieniony 25 sie 2018, 23:53 przez fan_uniatarnow, łącznie zmieniany 1 raz.

steward

Turnieje indywidualne

Postautor: steward » 25 sie 2018, 22:04

Gratulacje dla Martina. Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta ;)

Jaskółka_1957

Turnieje indywidualne

Postautor: Jaskółka_1957 » 25 sie 2018, 23:09

Halo halo, chyba hejt na Janowskich odrobinę przeadzony. Ani jeden ani drugi zawodnik nie jest bez winy, czy to jest nagminne zachowanie Janowskiego? Bo mnie osobiście wydaje się, że nie, że to jedna z niewielu takich incydentów w jego wykonaniu, albo za mało widziałem jeszcze, więc musiało skoczyć mu ciśnienie na torze, a dodatkowo pod wpływem adrenaliny i emocji człowiek nie do końca panuje nad sobą. Jeżeli zrobiłby to Nicki nikt nie odezwał by się słowem, a chyba niektórzy zapomnieli co dziki ma za uszami. Niepotrzebnie czekał na Janosia przy wjeździe do parkingu, bo to sprowokowało całe zajście, a nie wiemh też czy dzik nie powiedział też czegoś za dużo, i pewnie sytuacja, do której doszło nie miałaby miejsca. Magic jeździ chyba najbardziej z głową ze wszystkich Polaków w GP, więc nazywanie go wieśniakiem troszkę pokazuje poziom niektórych ludzi, no trudno mleko się rozlalo, panowie puszcza pewnie sytuację już w niepamięć i nie ma co płakać nad ani jednym ani drugim bo to jest sport, to jest adrenalina i emocje na najwyższym poziomie i każdemu mogą puścić nerwy. Podobna sytuacja była w Malili, z Nickim, Taiem i jego mechanikiem, nikt tego tak nie roztrząsał wtedy. A osobiście uważam, że Nicki ma swoje za uszami nadal, i lubi prowokować, bo wie jak działa na innych.

Jaskółka_1957

Turnieje indywidualne

Postautor: Jaskółka_1957 » 25 sie 2018, 23:14

steward pisze:Gratulacje dla Martina. Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta ;)

Super zawody Martina,pokazał klasę i pogodził nasze orły, gość się rozkręca i myślę, że to jeszcze nie koniec w jego wykonaniu. Już w Malili to pokazał. Szkoda, że zostały tylko 3turnieje do końca cyklu, a Martin na pewno by chciał, żeby na jego koncie było troszkę więcej tych oczek.

Wolly wolly

Turnieje indywidualne

Postautor: Wolly wolly » 25 sie 2018, 23:26

To nie hejt na Magica tylko krytyka tej sytuacji :D ..zachował sie bardzo slabo ze swoim tatą i tyle , a w zasadzie to Maćkowi dobrze życzę i mam nadzieję ze będzie mistrzem świata kiedyś. A jak Nicki zachowa sie jak pala to napisze ze Nicki zachował sie jak pala i tyle.
One ticket to valhalla

Jaskółka_1957

Turnieje indywidualne

Postautor: Jaskółka_1957 » 25 sie 2018, 23:59

Wolly wolly pisze:To nie hejt na Magica tylko krytyka tej sytuacji :D ..zachował sie bardzo slabo ze swoim tatą i tyle , a w zasadzie to Maćkowi dobrze życzę i mam nadzieję ze będzie mistrzem świata kiedyś. A jak Nicki zachowa sie jak pala to napisze ze Nicki zachował sie jak pala i tyle.

Owszem zachował się słabo, cała akcja niezbyt fajna, ale też nikt nie wie do końca dlaczego Maciek się tak zachował, czekamy na komentarz samego zainteresowanego na ten temat.

Jaskółka_1957

Turnieje indywidualne

Postautor: Jaskółka_1957 » 26 sie 2018, 0:03

Myślicie ze Bartek dogoni Taia w genrralce?

Wolly wolly

Turnieje indywidualne

Postautor: Wolly wolly » 26 sie 2018, 0:23

Jaskółka_1957 pisze:Myślicie ze Bartek dogoni Taia w genrralce?

Myślę ze Taiski raczej nie da sie wyprzedzić i tylko jakieś niekorzystne okoliczności mogą mu odebrać tytuł. Zmarzlik jak wszystko dobrze pójdzie będzie wielokrotnym mistrzem swiata ale jeszcze nie w tym sezonie.
One ticket to valhalla

j-rules

Turnieje indywidualne

Postautor: j-rules » 26 sie 2018, 8:37

akurat janowski powinien byc u nas wygwizdywany podobnie jak KejKej.
pokazal w tym sezonie zero szacunku do poprzedniego pracodawcy, chociaz siano z GA smakowalo wybornie
i celowo polozyl mecz w Zielonej tak za Falubaz az bonusa zdobyl.

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów

Turnieje indywidualne

Postautor: Greg-Tarnów » 26 sie 2018, 10:33

j-rules pisze:Zrodlo posta akurat janowski powinien byc u nas wygwizdywany podobnie jak KejKej.
pokazal w tym sezonie zero szacunku do poprzedniego pracodawcy, chociaz siano z GA smakowalo wybornie
i celowo polozyl mecz w Zielonej tak za Falubaz az bonusa zdobyl.

Dudek i Zengota to jego koledzy trzeba było odpuścić mecz w ZG.Oczywista,oczywistość.Żużel to nie szachy nic mu tam nie zrobił Pedersen.Sam Janowski to zajście sprowokował.To była normalna walka zrobił Janowski błąd i Nicki chciał to wykorzystać.
Pozdrawiam