Obrazek

Turnieje indywidualne

Speedway w tarnowskim jak i światowym wydaniu
hughes
Posty: 90
Rejestracja: 11 lip 2010, 22:32

Turnieje indywidualne

Post autor: hughes »

Zgadzam się, że Patryk pięknie orbituje, ale nie zawsze sprzęt mu "pomaga". Ktoś się orientuję, dlaczego:
-na płycie murawy było tylko 4 tych samych fotoreporterów?
- dlaczego nie działał telebim
-dlaczego niebo po zawodach było bardzo, ale to bardzo różowe?
Obrazek

Awatar użytkownika
Pablo30
Posty: 365
Rejestracja: 11 wrz 2015, 13:40

Turnieje indywidualne

Post autor: Pablo30 »

Mam tylko nadzieje ze to nie jednorazowy turniej ,ale bedzie on odbywal cyklicznie co rok... obsada moze nie porywała ,ale milo było ogolnie jeszcze cos ogladnac przed zima... Nasi seniorzy poza zasiegiem ,mogl sie podobac rownierz Smektala.Niestet wtej niezbyt mocne j obsadzie po raz kolejny potwierdzilo sie ze nasi pozostali nie lapia sie nawet na szpryce najslabszych juniorow tego turnieju.Nowinsi przy nich to byl profesor.
Miło było zobaczyc Jacka znow na torze ,tak jak juz ktos napisal mlodzi moga tylko patrzec jak On startuje w tym wieku ,niestety kilku letnia przerwa w jezdzie byla widoczna ,mimo wszystko odnosze wrazenie ze ludzie w wiekszosci przyszli aby go zaobaczyc.Procz Kolodzieja to zywa legenda naszego klubu i nalezy mu sie za to dożywotni szacunek.

Czy mi sie to tylko wydawalo czy Gruchalski w czasie biegu wymachiwał do Wiktora srodkowym palcem??
Krystian Rempała 1998-2016 (*)

Awatar użytkownika
the_naturat
Posty: 590
Rejestracja: 31 sie 2015, 15:26

Turnieje indywidualne

Post autor: the_naturat »

Dzisiejszy bieg Stefanowa to jakiś śmieszny żart. Chłopak na łuku zamyka gaz i ledwo utrzymuje się w siodle. Na koniec biegu kiedy Smektała dojeżdża do mety on jest dopiero na przeciwległej prostej. Stefanów, który jeździ na tym torze na codzień... Kacper lepiej wyglądał, ale na miłość boską, to jest przepaść.

peter
Posty: 93
Rejestracja: 12 cze 2011, 23:40

Turnieje indywidualne

Post autor: peter »

the_naturat pisze:Dzisiejszy bieg Stefanowa to jakiś śmieszny żart. Chłopak na łuku zamyka gaz i ledwo utrzymuje się w siodle. Na koniec biegu kiedy Smektała dojeżdża do mety on jest dopiero na przeciwległej prostej. Stefanów, który jeździ na tym torze na codzień... Kacper lepiej wyglądał, ale na miłość boską, to jest przepaść.
Proponuje nadal wychwalac Cierniaka jako trenera i mentora mlodych zuzlowcow...
Jego wynalazki naprawde robia wrazenie - roznice na torze...

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4474
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Turnieje indywidualne

Post autor: WaluS »

peter pisze: Proponuje nadal wychwalac Cierniaka jako trenera i mentora mlodych zuzlowcow...
Jego wynalazki naprawde robia wrazenie - roznice na torze...
Nie wiem ile lat interesujesz się żużlem, ale skoro tak potrafisz osądzać innych, to pewnie długo.
Dlatego wymień mi trenera, który z wszystkich adeptów uczęszczających do szkółki żużlowej, uczynił zawodników na średnim pierwszoligowym poziomie. Oczywiście nie musi to być trener tylko z naszego miasta.
I tak jeszcze na koniec, jest takie popularne nawet na tym forum powiedzenie - "z gówna bata nie ukręcisz".
Mam nadzieję, że wiesz o co chodzi.

peter
Posty: 93
Rejestracja: 12 cze 2011, 23:40

Turnieje indywidualne

Post autor: peter »

WaluS pisze:
peter pisze: Proponuje nadal wychwalac Cierniaka jako trenera i mentora mlodych zuzlowcow...
Jego wynalazki naprawde robia wrazenie - roznice na torze...
Nie wiem ile lat interesujesz się żużlem, ale skoro tak potrafisz osądzać innych, to pewnie długo.
Dlatego wymień mi trenera, który z wszystkich adeptów uczęszczających do szkółki żużlowej, uczynił zawodników na średnim pierwszoligowym poziomie. Oczywiście nie musi to być trener tylko z naszego miasta.
I tak jeszcze na koniec, jest takie popularne nawet na tym forum powiedzenie - "z gówna bata nie ukręcisz".
Mam nadzieję, że wiesz o co chodzi.
Kolego nie chodzi tylko o adeptow. Zobacz jak sie rozwineli goscie u Janusza, ba nawet Piotr Pioro w Wandzie przy pomocy Janusza(tak tego samego) i Ernesta wystrzelil z jazda a w Unii byl nie chciany ...
Dodam tylko od siebie ze i Nowinski przed sezonem mial nie jezdzic bo Trio Menago chcialo wychowankow M.C. ktorzy ledwo luki pokonuja.
Niestety ale jesli goscie ktorzy sie tu wychowali nie potrafia na wlasnym torze plynnie przejechac 4 kolek to powinno sie im podziekowac za wspolprace. Szkoda na nich pieniedzy. Tylko ze ktos ich tego uczyl nie prawda? A oni nawet wyrobnikami nie sa, bo talent tu chyba nie pomoze. Mimo wszystko za Wardzaly przynajmniej w mlodziezowych zawodach jakos sobie radzili a teraz to jakas patologia.
Niestety reszta z tych mlodych jest jeszcze gorsza niz oni...
No ale skoro trener nigdy nic nie osiagnal (medale juniora dzieki Januszowi i Marcinowi) to przy wsparciu "guru Mira" ktory zaslynal pozasportowym zachowaniem to nie maja skad brac nauki i kogo nasladowac.

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2898
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

Turnieje indywidualne

Post autor: konri »

Za czasów Mariana Wardzały i talentów takich jak Rempały, Kużdżał czy Cierniak zdarzały się też beztalencia nie chce tu wymieniać nazwisk, każdy łatwo może to sprawdzić. W latach '70 '80 i '90 do szkółek trzeba było robić selekcje, bo była masa chętnych a co za tym idzie w większej grupie większe prawdopodobieństwo trafienia perełki, teraz w szkółce może być każdy kto umie jeździć na motorze.
ŻLF 2018 ŻLF 2023

Awatar użytkownika
shrek
Posty: 498
Rejestracja: 12 maja 2015, 11:30

Unia Tarnów 2018

Post autor: shrek »

Wczorajsze zawody całkiem udane,fajnie było zobaczyć Jacka po latach,moment startowy ma dalej zajebisty,tylko widać brak kondycji ręce już nie te.Juniorka czyli Konieczny i Stefanów to porażka.Nie wiem jak oni uzyskali licencję to jest dramat.Mamy dwie szkółki a w praktyce nie mamy nic.

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3721
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Turnieje indywidualne

Post autor: Greg-Tarnów »

https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/71659 ... -krystiana
Zawodnicy dzwonili do Jacka żeby wziąć udział w turnieju.A nasz wychowanek i były kapitan Pan Kołodziej nie pojechał.
Strzelił focha albo mu Cegielski nie pozwolił.Mógł na chwilę zapomnieć że nie znosi Sadego.Nawet jakby był tylko w parku maszyn to byłoby zupełnie inaczej.Ale to już Byk i zapomniał gdzie się wychował.Zaraz będą komentarze że atakuje najlepszego wychowanka.Wychowanka który ma wy*ebane na rodzimy klub.Ode mnie braw nie dostanie jak przyjedzie z Bykami.
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

Awatar użytkownika
Ghoulski
Posty: 1525
Rejestracja: 24 lip 2009, 13:58
Lokalizacja: Tarnów

Turnieje indywidualne

Post autor: Ghoulski »

Greg-Tarnów pisze:https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/71659 ... -krystiana
Zawodnicy dzwonili do Jacka żeby wziąć udział w turnieju.A nasz wychowanek i były kapitan Pan Kołodziej nie pojechał.
Strzelił focha albo mu Cegielski nie pozwolił.Mógł na chwilę zapomnieć że nie znosi Sadego.Nawet jakby był tylko w parku maszyn to byłoby zupełnie inaczej.Ale to już Byk i zapomniał gdzie się wychował.Zaraz będą komentarze że atakuje najlepszego wychowanka.Wychowanka który ma wy*ebane na rodzimy klub.Ode mnie braw nie dostanie jak przyjedzie z Bykami.
Ojojoj bo żyłka pęknie co poniektórym :lol: Gdybym był persona non grata to bym się na siłę nie pchał tam gdzie mnie nie chcą, proste :roll:
"Vincere non è importante, è l'unica cosa che conta"

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4726
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Turnieje indywidualne

Post autor: Kibic UT »

Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

fanzuzla
Posty: 51
Rejestracja: 14 sie 2016, 20:39

Turnieje indywidualne

Post autor: fanzuzla »

Greg-Tarnów pisze:https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/71659 ... -krystiana
Zawodnicy dzwonili do Jacka żeby wziąć udział w turnieju.A nasz wychowanek i były kapitan Pan Kołodziej nie pojechał.
Strzelił focha albo mu Cegielski nie pozwolił.Mógł na chwilę zapomnieć że nie znosi Sadego.Nawet jakby był tylko w parku maszyn to byłoby zupełnie inaczej.Ale to już Byk i zapomniał gdzie się wychował.Zaraz będą komentarze że atakuje najlepszego wychowanka.Wychowanka który ma wy*ebane na rodzimy klub.Ode mnie braw nie dostanie jak przyjedzie z Bykami.
coś w tym jest co piszesz. mnie już zastanowiło że nie wziął udziału w teledysku poświęconym Krystianowi.
a był kapitanem drużyny. wg mnie ta funkcja zoobowiązuje.
wczoraj mogł choćby w jednym-dwu biegach wystartować jak Bjerre.
Chodziło o pamięć o Krystianie nic więcej.

no ale jest jak jest.

same zawody, atmosfera - ilość kibiców - naprawdę na plus.
Do dziś jak pomyślę o wypadku Krystiana robi mi się tak bardzo smutno.
... eh

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4474
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Turnieje indywidualne

Post autor: WaluS »

Nie żebym bronił Kołodzieja, bo dla mnie to obecnie zawodnik jak każdy inny i szanuję go jak każdego uprawiającego żużel, ale pewnie nie zrozumieliście jak ten memoriał miał wyglądać.
Z tego co przeczytałem, to miał to być memoriał z udziałem młodzieżowców, ale gdy nasz obecny kapitan zadeklarował udział, to dołączono jeszcze Kubę i Artura Czaję przez co nawet Jackowi było raźniej.
Świadczy o tym fakt, że podziękowano za chęć wzięcia udziału w tym memoriale innym zawodnikom, co jest zamieszczone w linku jaki podał Greg-Tarnów.
Jedyne co, to mogli zaprosić K. Kiełbasę, bo on w przeciwieństwie do Kowalskiego, może startować z seniorami.

Jest jedno pragnienie Jacka Rempały jak i kibiców, żeby ten turniej memoriałowy poświęcony śp. Krystianowi, odbywał się cyklicznie na zakończenie każdego sezonu i oby w jeszcze lepszej obsadzie.
A pogodę to śp. Krystian pewnie "załatwi" taką, jaka była podczas tego pierwszego turnieju memoriałowego.

Szakuł
Posty: 258
Rejestracja: 02 maja 2011, 9:48
Lokalizacja: Tarnów

Turnieje indywidualne

Post autor: Szakuł »

Jak myślisice szkoda że w tym turnieju nie pojechali jednak Tomek i Marcin Rempałowie ? Jacek Rempała nie chciał braci? Grzesiek Rempała był widziany na trybunach.

peter_griffin
Posty: 713
Rejestracja: 02 maja 2016, 11:03

Turnieje indywidualne

Post autor: peter_griffin »

Szakuł pisze:Jak myślisice szkoda że w tym turnieju nie pojechali jednak Tomek i Marcin Rempałowie ? Jacek Rempała nie chciał braci? Grzesiek Rempała był widziany na trybunach.
Jacek gdzieś się wypowiadał, że to z początku miał być tylko turniej młodzieżowy, ale potem zgłosiło się kilku seniorów w tym Bjerre, Czaja i Jamróg, więc po prostu miejsc nie było.

Awatar użytkownika
Pablo30
Posty: 365
Rejestracja: 11 wrz 2015, 13:40

Turnieje indywidualne

Post autor: Pablo30 »

Szkoda bo liczyłem ze zobacze Balansa i Tomka ,po cichu liczyłem ze moze zawita tez i Stanley + Jacek milo b ich bylo wszystkich zobaczyc....
Krystian Rempała 1998-2016 (*)

peter_griffin
Posty: 713
Rejestracja: 02 maja 2016, 11:03

Turnieje indywidualne

Post autor: peter_griffin »

Mroczka to sobie niezłe jaja robi. Po dwóch wtopach wycofuje się z zawodów w Gdańsku. Ja rozumiem gdyby to był środek sezonu. Ale to początek a Arturowi ewidentnie brakuje objezdzenia.

Tylko Unia
Posty: 253
Rejestracja: 21 paź 2017, 18:59

Turnieje indywidualne

Post autor: Tylko Unia »

peter_griffin pisze:Mroczka to sobie niezłe jaja robi. Po dwóch wtopach wycofuje się z zawodów w Gdańsku. Ja rozumiem gdyby to był środek sezonu. Ale to początek a Arturowi ewidentnie brakuje objezdzenia.
Wycofał sie z powodu problemów sprzętowych

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4726
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Turnieje indywidualne

Post autor: Kibic UT »

peter_griffin pisze: Mroczka to sobie niezłe jaja robi. Po dwóch wtopach wycofuje się z zawodów w Gdańsku. Ja rozumiem gdyby to był środek sezonu. Ale to początek a Arturowi ewidentnie brakuje objezdzenia.
Jest w lesie jeśli chodzi o sprzęt ale Kułakow rwie się do jazdy zawsze można jemu dać szansę po to jest rezerwowy.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Awatar użytkownika
BoSco
Posty: 363
Rejestracja: 01 kwie 2010, 20:58
Lokalizacja: Tarnów

Turnieje indywidualne

Post autor: BoSco »

Za to Kuba narazie jedzie jak po swoje.
Ze sportowym pozdrowieniem!

peter_griffin
Posty: 713
Rejestracja: 02 maja 2016, 11:03

Turnieje indywidualne

Post autor: peter_griffin »

Tylko Unia pisze:
peter_griffin pisze:Mroczka to sobie niezłe jaja robi. Po dwóch wtopach wycofuje się z zawodów w Gdańsku. Ja rozumiem gdyby to był środek sezonu. Ale to początek a Arturowi ewidentnie brakuje objezdzenia.
Wycofał sie z powodu problemów sprzętowych
To jeden silnik zabrał na te zawody? Nie miał zapasowego motocykla?

peter_griffin
Posty: 713
Rejestracja: 02 maja 2016, 11:03

Turnieje indywidualne

Post autor: peter_griffin »

Kibic UT pisze:
peter_griffin pisze: Mroczka to sobie niezłe jaja robi. Po dwóch wtopach wycofuje się z zawodów w Gdańsku. Ja rozumiem gdyby to był środek sezonu. Ale to początek a Arturowi ewidentnie brakuje objezdzenia.
Jest w lesie jeśli chodzi o sprzęt ale Kułakow rwie się do jazdy zawsze można jemu dać szansę po to jest rezerwowy.
I mam nadzieję że w Częstochowie już nie będzie sentymentów.

kapecfc
Posty: 751
Rejestracja: 22 wrz 2009, 19:57

Turnieje indywidualne

Post autor: kapecfc »

Defekt i po awansie :( :( :( :(

TKM
Posty: 529
Rejestracja: 07 lis 2009, 18:58
Lokalizacja: Tarnów

Turnieje indywidualne

Post autor: TKM »

Mroczka i Rolnicki dziś w ZK jazda że palce lizać :-) . Już na meczu było widać że są w czarnej dupie. Rolnik nie robi żadnych postępów w porównaniu do juniorów z innych klubów. Mroczny się zachowuje jakby mu woda sodowa do głowy uderzyła. Przyjedzie ostatni i cieszy się macha i na świecy jedzie. Kułakov zapraszamy.

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4726
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Turnieje indywidualne

Post autor: Kibic UT »

TKM pisze: Mroczka i Rolnicki dziś w ZK jazda że palce lizać :-) . Już na meczu było widać że są w czarnej dupie. Rolnik nie robi żadnych postępów w porównaniu do juniorów z innych klubów. Mroczny się zachowuje jakby mu woda sodowa do głowy uderzyła. Przyjedzie ostatni i cieszy się macha i na świecy jedzie. Kułakov zapraszamy.
Wsiadaj na motor za Patryka pokaż klasę bo łatwo jest tylko krytykować i już najlepiej wylać pomyje na Mroczkę no bo pojechał słabo w pierwszym meczu,oczywiście że w rezerwie jest Kułakow ale spokojnie dopiero się sezon zaczął.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

ODPOWIEDZ