Turnieje indywidualne

Speedway w tarnowskim jak i światowym wydaniu.
wonski_killer
Kontakt:

Turnieje indywidualne

Post autor: wonski_killer » 13 wrz 2017, 7:43

Dzika Karta od dawna przyznawana jest pod "gospodarzy", tak aby zapełnić stadion. Nie tylko w SGP, wszędzie, gdzie tylko pojawi się "dzika karta" dba się przede wszystkim o zaspokojenie oczekiwań miejscowych fanów żużla.

kapecfc

Turnieje indywidualne

Post autor: kapecfc » 03 paź 2017, 14:13

http://unia.tarnow.pl/15-pazdziernika-m ... a-rempaly/
Ja jestem obecnie ciekaw czy będzie to testowanie zawodników czy zwykły memoriał dla młodych zawodników

Szakuł

Turnieje indywidualne

Post autor: Szakuł » 03 paź 2017, 15:07

Fajnie że będzie można jeszcze się wybrać na żużel w Tarnowie. Miejmy nadzieję że pogoda dopisze i memoriał się odbędzie. Podejrzewam że w większości będzie to turniej młodzieżowy, może kogoś klub zaprosi do przetestowania. Ponoć również pamieć Krystiana na torze maja uczcić tata Jacek i wujkowie Tomasz i Marcin Rempałowie.

Awatar użytkownika
pushthebutton

Turnieje indywidualne

Post autor: pushthebutton » 03 paź 2017, 15:27

Dobra decyzja! Idealna sprawa, żeby sprawdzić m.in. młodzieżowców na nowy sezon i zaprosić także młodych ze Szkółki Janusza, którzy szukają jazdy po sąsiedzku :P

Awatar użytkownika
andre

Turnieje indywidualne

Post autor: andre » 03 paź 2017, 18:11

Jak już pisałem wcześniej dla mnie byłaby ciekawa obsada gdyby przyjechali zawodnicy, którzy kiedyś jeździli w Unii. Skład z Łagutą, Vaculikiem, Buczkowskim, Janowskim, Gomólskim, Lindgrenem, Holtą, Madsenem i Kolodziejem byłby ciekawy. Po zawodach proponuję mini turniej dla juniorów.

peter_griffin

Turnieje indywidualne

Post autor: peter_griffin » 07 paź 2017, 20:34

Cieślakowi skończyła się umowa z GA, że dziś na GP bez ich logo? Czy zwykłe zapomnienie narodowego? :D

szamot

Turnieje indywidualne

Post autor: szamot » 09 paź 2017, 15:20

http://www.espeedway.pl/news,znamy_list ... 72,12.html

Mamy listę startową memoriału Krystiana.

Awatar użytkownika
ams92

Turnieje indywidualne

Post autor: ams92 » 09 paź 2017, 17:47

I brak Kołodzieja. Szkoda, ale to chyba tylko potwierdza to, jak wielki jest konflikt na linii Koldi-zarząd/obecni trenerzy. Nie chce mi się wierzyć, że nie wziąłby udziału, gdyby został zaproszony.
"Blue tomorrow" - Widząc świat na niebiesko.

http://www.sportsexpression.pl

peter_griffin

Turnieje indywidualne

Post autor: peter_griffin » 09 paź 2017, 18:08

ams92 pisze:I brak Kołodzieja. Szkoda, ale to chyba tylko potwierdza to, jak wielki jest konflikt na linii Koldi-zarząd/obecni trenerzy. Nie chce mi się wierzyć, że nie wziąłby udziału, gdyby został zaproszony.
Informacja o memoriale pojawiła się ledwo tydzień temu, a niektórzy żużlowcy z pewnością już porozjeżdżali się na wakacje. Jak dla mnie to ten turniej powinien być w 100% dla młodzieżowców.

Awatar użytkownika
WaluS

Turnieje indywidualne

Post autor: WaluS » 09 paź 2017, 18:26

Mnie natomiast razi brak Mikkela Michelsena, było nie było ciągle naszego zawodnika, z którym można było wiązać jakieś nadzieje na kolejne sezony.
Byłaby świetna okazja, aby Paweł Baran udowodnił swoją pozycję, jako sklecającego ten zespół, a nie swoimi niezrozumiałymi zachowaniami w podejściu do zawodników choćby nawet w parkingu podczas ważnych zawodów ligowych, dawał oznaki że to stanowisko przerasta go nieco.
Nie mnie go oceniać, ale po tym sławetnym spotkaniu w Gdańsku, wyraźnie tu pisałem, co ja bym zrobił (lub co on powinien zrobić) w takim przypadku, aby nie było szkodą dla atmosfery w drużynie.

Awatar użytkownika
konri

Turnieje indywidualne

Post autor: konri » 09 paź 2017, 22:24

Janusz już wcześniej zapowiedział, że memoriał Smoczyka to jego ostatni turniej w sezonie. Na liście nie ma też Kozy czy Edka natomiast cieszy fakt obecności Kuby Miśkowiaka.

fan_uniatarnow

Turnieje indywidualne

Post autor: fan_uniatarnow » 10 paź 2017, 20:30

wydaje mi sie ze niezaleznie od sytulacji z Kolodziejem, nalezalo zaprosic jego mlody aby sie pokazali, zbobaczyc ich rzeczywista forme. Kuzwa potrzebujemy mlodego, chyba ze juz ustalono w klubie ze bedzie lampart, ale nie ciekawy czlowiek

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów

Turnieje indywidualne

Post autor: Greg-Tarnów » 15 paź 2017, 11:27

Piękna sprawa by uczcić pamięć Śp.Krystiana Rempały.Pogoda dopisuje kibice tłumnie przybędą.
Spodziewam się że kibice z Krosna i Rzeszowa też dzisiaj zawitają na Mościce.

FL

Turnieje indywidualne

Post autor: FL » 15 paź 2017, 11:38

Orientuje się ktoś czy jak kupię bilet na dzisiejsze zawody to będzie on obowiązywał na "łuki"? Czy na trybune też będzie można wejść? Z góry dzięki za pomoc ;)

Awatar użytkownika
WaluS

Turnieje indywidualne

Post autor: WaluS » 15 paź 2017, 11:42

Skoro jest jedna cena biletu 5 (pięć) złotych, to na ten bilet idziesz gdzie chcesz.
Organizator zdawał sobie sprawę, że na taki turniej mimo że jest to memoriał śp. Krystiana Rempały, przyjdą kibice żużla, a nie kibice sukcesu ligowego.

4evern

Turnieje indywidualne

Post autor: 4evern » 15 paź 2017, 15:29

Żygać sie chce na organizacje w tym klubie. Za 5 min zawody a kolejka pod dworzec. Ktory to juz raz?

peter_griffin

Turnieje indywidualne

Post autor: peter_griffin » 15 paź 2017, 18:00

Pojechałem na stadion, jak zobaczyłem jakie są kolejki po bilety i do wejścia to zrezygnowałem. Powiedzieć, że organizacja zawodów jest w tym klubie żenująca, to jak nic nie powiedzieć. W tym klubie kibic to zło konieczne. Jaki jest koszt uruchomienia dodatkowej kasy? 100 złotych? Bo chyba więcej nie płacą tym osobom sprzedającym bilety przed meczem. No ale znowu się pewnie okaże, że to wina kibiców bo za dużo ich przyszło, albo powinni przyjść dwie godziny przed zawodami i łaskawie czekać na stadionie.

Awatar użytkownika
ams92

Turnieje indywidualne

Post autor: ams92 » 15 paź 2017, 18:36

A jak ten turniej ogólnie? Napisze ktoś coś więcej pod kątem sportowym i samej atmosfery w trakcie? Niestety, z wielkim żalem nie mogłem być :(
"Blue tomorrow" - Widząc świat na niebiesko.

http://www.sportsexpression.pl

4evern

Turnieje indywidualne

Post autor: 4evern » 15 paź 2017, 19:15

Zawody w porządku. Duże różnice poziomów więc emocji nie za wiele chodż pare mijanek było, szczegolnie Kuba widać że potrafi się znaleśc po przegranym starcie. Atmosfera raczej taka jakiej się spodziewałem, przez pare wyścigów zastanawiałem sie gdzie byłby teraz Krystian bo gdyby taki turniej odbył sie z jego udziałem to mysle ze walczyłby o podium. Jacek nie zapomniał jak sie startuje ale widać ze pary w łapach juz brakuje. Z wynalazków to raczej zawiodł i Misiek i Lampart. Fajnie pojechał Bober i Kaczmarek. Rolnicki niestety nie robi żadnych postepów i na tle juniorów z ekstraligi zaprezentował sie średnio bez fajerwerków. Nie łudzmy sie tez ze pantera lub misiek uratuja nam w przyszlym roku lige. Jeszcze duzo czasu uplynie jak to będą znaczący zawodnicy. Kułakow mi sie podobał z jazdy ale dużo błędów na trasie. Chyba mu zależało na pokazaniu sie z dobrej strony.

Kibic UT

Turnieje indywidualne

Post autor: Kibic UT » 15 paź 2017, 19:18

4evern pisze: Z wynalazków to raczej zawiodł i Misiek i Lampart. Fajnie pojechał Bober i Kaczmarek. Rolnicki niestety nie robi żadnych postepów i na tle juniorów z ekstraligi zaprezentował sie średnio bez fajerwerków. N
Rolnicki nie ma sprzętu co było widać,Smektałą czy nawet Kaczmarek to finansowo zawodnicy bardziej zamożni a nie jak ty piszesz że nie robi żadnych postępów.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

bubel

Turnieje indywidualne

Post autor: bubel » 15 paź 2017, 19:49

Nie wiem jak długa była kolejka i ile kas otworzonych, ale wygląda na to, że po 1. Klub nie sądził, że będzie tyle ludzi (z resztą ilu było 3-5 tysięcy?) Co nie znaczy, że nie mógł się przygotować 2. Część pewnie przyszła na ostatnią chwilę z myślą, że to taki sobie turniej i z miejsca kupię bilet i wejdę. Niestety pomyślało tak więcej osób ;-)

Awatar użytkownika
WaluS

Turnieje indywidualne

Post autor: WaluS » 15 paź 2017, 20:16

bubel pisze:Nie wiem jak długa była kolejka i ile kas otworzonych, ale wygląda na to, że po 1. Klub nie sądził, że będzie tyle ludzi (z resztą ilu było 3-5 tysięcy?)
Od strony dworca kolejki były aż na chodnik ulicy Chemicznej i faktycznie organizator trochę się przeliczył, ze taka ilość kibiców przyjdzie na te zawody (sam byłem zaskoczony).
Jednak nawet ci co czekali do kas o 15:15, zdążyli wejść na pierwszy bieg, a to dlatego że zawody na dobre rozpoczęły się po godzinie 16. Po prostu opóźnili rozpoczęcie, a gdy zawody już rozpoczęli, to długo trwała sama prezentacja.

Natomiast zawody jak zawody, kilka fajnych akcji w początkowych biegach i piknikowa atmosfera na trybunach.
Oby ten memoriał stał się cykliczną imprezą przy Z3.

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów

Turnieje indywidualne

Post autor: Greg-Tarnów » 15 paź 2017, 20:49

Na stadionie było powyżej pięciu tysięcy widzów.Organizatorzy nie spodziewali się tylu kibiców.Fajna sprawa
z tymi nagrodami dla zawodników.Jacek pokazał młodym jak się startuje.Kondycja już nie ta i sił mu starczało na
dwa okrążenia.Super było go zobaczyć z powrotem na torze.

hughes

Turnieje indywidualne

Post autor: hughes » 15 paź 2017, 21:04

Odnośnie kolejek to przyszedłem na stadion o 14:45, stałem w kolejce około 10 minut. Niestety dużo ludzi myślało, że jak przyjdzie 5 minut przed meczem to i bilet sam się wystoi, sam się kupi i jeszcze znajdzie sie miejsce na trybunie głównej. Dlatego zawody opóźnione były o pół godziny, ale dziś było ciepło i zostało to wybaczone.

Odnośnie zawodów. Ogromny plus to Czaja- świetne starty, świetne rozpędzanie maszyny na pierwszym łuku i pewna jazda na dystansie.
Kenio, Jamróg - bardzo przyzwoita jazda.
Rolnicki - Po pierwszym biegu, gdzie łyknął rywala na dystansie myślałem, że bedzie dobrze w nastepnych biegach. Nie było...

Ogólnie dużo ludzi, przyjemna atmosfera, troche zbyt długa przemowa, bardzo smaczna kiełbaska, ładnie pachniał metanol, ludzie zadowoleni, krzesełka tradycyjnie brudne, ale mega pozytywnie. Do zobaczenia w następnym sezonie.

KoNiK

Turnieje indywidualne

Post autor: KoNiK » 15 paź 2017, 21:07

Rolnicki moze nie ma kasy na poziomie Kaczmarka czy Smektaly ale jak bedzie tak jezdzil to na pewno wiecej jej miec nie bedzie. Tu nie chodzi nawet o to ze sprzet mu nie idzie. Ten chlopak ma bardzo maly wachlarz umiejetnosci do zaoferowania. Chodzi mi chociazby o pierwszy jego bieg gdzie ladnie po trasie zrobil Wiktora ale gdy ten sie odgryzal powinien od razu zamykac mu bramy przy kredzie a nie jechac ciagle orbita i zapraszac do tego zeby mu wszedl po malej. W lidze tez bywalo tak nie raz ze zostawial duzo miejsca na wejsciach w luk i goscie go robili. Nie widzialem zeby ten chlopak pomyslal tez o przycince w szczycie luku tylko jak w cyrku probowal ciagle wylacznie po duzej.
Poza tym caly turniej na + jesli chodzi o atmosfere i same zawody. Jak ktos narzeka ze nic sie nie dzialo to chyba na lige nie chodzil ;)

ODPOWIEDZ