Obrazek

Turnieje indywidualne

Speedway w tarnowskim jak i światowym wydaniu
Awatar użytkownika
Pablo30
Posty: 365
Rejestracja: 11 wrz 2015, 13:40

Turnieje indywidualne

Post autor: Pablo30 »

my to nie Falubaz ktory potrafi z kims mlodym podpisac kontrakt na lata ,u nas niema w klubie osoby ktora poszlaby tym tokiem myslenia niestety ,a szkoda bo na teraz to napewno nie ,ale na przyszlosc bardzo dobra alternatywa .... co do skladu ja poczekam z dywagacjami az bedzie oficjalne info w sprawie podzialu lig
Krystian Rempała 1998-2016 (*)

Awatar użytkownika
Pablo30
Posty: 365
Rejestracja: 11 wrz 2015, 13:40

Turnieje indywidualne

Post autor: Pablo30 »

dziś rozpoczol sie bój o tytuł IMP ,w dla nas ciekawszym turniej w Krosnie juz chyba tradycyjnie wygrał Jasiek ,awansował tez Rolnicki ,ale ciekawostką jest "debiut" w oficjalnych zawodach Jacka Rempały , w ostatnim biegu 2 miejsce i pokonany extraligowiec Ułamek
Krystian Rempała 1998-2016 (*)

Awatar użytkownika
Lizard King
Posty: 1414
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:01
Lokalizacja: Ilkeston/Derby

Turnieje indywidualne

Post autor: Lizard King »

Czy ktos wie o tym elimanacjach MIMP we wtorek w Tarnowie? O ktorej godzinie zaczyna sie impreza, ile kosztuja bilety. Na stronie Unii nic nie ma
"Jebać rzeszów"-Paulo Cohelo

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4726
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Turnieje indywidualne

Post autor: Kibic UT »

Ciekawa obsada zawody na żywo transmitowane :)
https://www.youtube.com/watch?v=xiZs72tzbmE
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

lynx
Posty: 719
Rejestracja: 23 lip 2009, 19:46
Lokalizacja: trn/krk

Turnieje indywidualne

Post autor: lynx »

Kibic UT pisze:Ciekawa obsada zawody na żywo transmitowane :)
https://www.youtube.com/watch?v=xiZs72tzbmE
Przy dobrych wiartach Rolnicki ma szansę awansować, w zależności od układu punktów w 3 serii, o ile sędzia przerwie zawody po 3 seriach, a na to się zanosi.

Szanuję i popieram aspiracje Świętochłowic do powrotu do regularnego ścigania i do ligii, ale na litość boską !!
to jest półfinał IMP i ten tor to jest antyżużel.
Nie powinno się robić zawodów tej rangi w takim miejscu.

Awatar użytkownika
Yoda
Posty: 3269
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:56
Lokalizacja: Będzin

Turnieje indywidualne

Post autor: Yoda »

Po raz pierwszy w życiu wyszedłem z żużla. To był gwałt na żużlu. Nie dało się tego oglądać. Szkoda że taka ranga zawodów została tak pięknie spierd***na.

Awatar użytkownika
kwaciu
Posty: 269
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:05
Lokalizacja: Tarnuff

Turnieje indywidualne

Post autor: kwaciu »

Oczywiście gorzowska gwiazdeczka nietykalna - IMP - finał - bieg barażowy - albo sędzia z klapami na oczach.

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3721
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Turnieje indywidualne

Post autor: Greg-Tarnów »

Powtórka w czterech. Ale żenada. Komentarz Cieślaka żenada jeszcze większa.Zmarzlik drugi raz chciał połamać Kołodzieja.Drukarnia pierwsza klasa Bartek do wykluczenia.
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3721
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Turnieje indywidualne

Post autor: Greg-Tarnów »

Zasłużony mistrz Polski jak tu się nie cieszyć brawo Szymek utarł nosa faworytom.
Trybuny puste gdzie są ludzie to jest właśnie Gorzów.Skończą się wyniki skończą się
kibice.
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

balu
Posty: 1567
Rejestracja: 12 cze 2011, 22:52

Turnieje indywidualne

Post autor: balu »

Greg-Tarnów pisze:Trybuny puste gdzie są ludzie to jest właśnie Gorzów.Skończą się wyniki skończą się
kibice.
Ochłoń chłopie trochę, bo strzelasz po tej klawiaturze jak z karabinu a rozsądku i zastanowienia za grosz.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... lskim.html

Może dlatego części po prostu odechciało się wszystkiego? Pomyślałeś o tym choć przez chwile ?

Nygga147
Posty: 20
Rejestracja: 28 wrz 2014, 21:26
Lokalizacja: Dębica/Warszawa
Kontakt:

Turnieje indywidualne

Post autor: Nygga147 »

Zalogowałem się po raz pierwszy od dłuższego czasu tylko po to, by napisać, że tak szczerej, naturalnej radości, połączonej z szokiem i niedowierzaniem, nie widziałem od dawien dawna, a być może nawet nigdy wcześniej. Może ranga IMP nie jest już taka, jak kiedyś, ale widać było po tym wywiadzie, że wartość tego sukcesu dla Szymka wyskakiwała grubo poza skalę. Fajnie móc oglądać takie sceny i tak po ludzku w tym momencie chyba każdy cieszył się razem z Woźniakiem.

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3721
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Turnieje indywidualne

Post autor: Greg-Tarnów »

balu pisze: Ochłoń chłopie trochę, bo strzelasz po tej klawiaturze jak z karabinu a rozsądku i zastanowienia za grosz.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... lskim.html

Może dlatego części po prostu odechciało się wszystkiego? Pomyślałeś o tym choć przez chwile ?
Co ma pożar wspólnego z imprezami ? Czy ktoś ucierpiał ? NIE !!!
To co ? kurde ! żałoba narodowa czy co ?
Dekoracja przy pustych trybunach siara straszna.Sam ochłoń a pisze co mi się podoba nie musisz czytać jak masz z tym problem.
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

balu
Posty: 1567
Rejestracja: 12 cze 2011, 22:52

Turnieje indywidualne

Post autor: balu »

Greg-Tarnów pisze:
balu pisze: Ochłoń chłopie trochę, bo strzelasz po tej klawiaturze jak z karabinu a rozsądku i zastanowienia za grosz.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... lskim.html

Może dlatego części po prostu odechciało się wszystkiego? Pomyślałeś o tym choć przez chwile ?
Co ma pożar wspólnego z imprezami ? Czy ktoś ucierpiał ? NIE !!!
To co ? kurde ! żałoba narodowa czy co ?
Dekoracja przy pustych trybunach siara straszna.Sam ochłoń a pisze co mi się podoba nie musisz czytać jak masz z tym problem.
Akurat dla Gorzowian dużo. Hehe tego jeszcze nie było żebyś mi pisał co mam czytać a co nie :D

Awatar użytkownika
josef
Posty: 643
Rejestracja: 27 lip 2009, 8:45
Lokalizacja: Tarnów

Turnieje indywidualne

Post autor: josef »

Kołodziej dał dupy po całości w biegu barazowym zamiast trzymać się blizej bandy to trzymał się krawęznika i Dudek go wyprzedził właśnie po dużej .Sędzia popełnił bład bo w drugiej powtórce biegu barazowego ewidentnie Zmarzlik wjechał w Kołodzieja i powinien by wykluczony z tego biegu :oops: .Kołodziej moze mieć pretensje tylko do siebie ze nie wszedł do finału bo na torze trzeba myśleć wystarczyło jechać po duzej i Dudek by go nie wyprzedził .

peter
Posty: 93
Rejestracja: 12 cze 2011, 23:40

Turnieje indywidualne

Post autor: peter »

josef pisze:Kołodziej dał dupy po całości w biegu barazowym zamiast trzymać się blizej bandy to trzymał się krawęznika i Dudek go wyprzedził właśnie po dużej .Sędzia popełnił bład bo w drugiej powtórce biegu barazowego ewidentnie Zmarzlik wjechał w Kołodzieja i powinien by wykluczony z tego biegu :oops: .Kołodziej moze mieć pretensje tylko do siebie ze nie wszedł do finału bo na torze trzeba myśleć wystarczyło jechać po duzej i Dudek by go nie wyprzedził .
Akurat kolego nie mozna sie zgodzic z toba. Niestety ale Janusz byl zmuszony jechac na innym motorze (zapewne nei dopasowanym tak jak ten pierwszy, najlepszy), a do tego mimo wszystko bardzo poobijany i zmeczony tymi 2 dzwonami. Zmarzlik solidnie wybij Jaskowi chec walki w 1 luku barazu i to 2 razy. Sedzia Slupski okazal sie "ciota" ktora jest bez jajejczna tka jak Piszczalka :/ Jak mozna ogladac powotrki i 2 razy dac w CZTERECH? Przeciez w obu przypadkach Zmarzlik kasuje Janusza z praemedytacja i bez mozliwosci wyprzedzenia go. W sumie to pewnie po drugim razie Janusz juz chcial spokojnie zakonczyc te zawody w jednym kawalku bo jak jechal drugi w powtorce to niestety zapewne mial w glowie ze Piszczalka jedzie gdzies za nim i znow moze w niego wydzwonic ... :/

Mikos_24
Posty: 289
Rejestracja: 08 kwie 2012, 18:41
Lokalizacja: Tarnów, Woking

Turnieje indywidualne

Post autor: Mikos_24 »

Fajne zawody choć mijanek mało. Ciekawe były wypowiedzi Cieślaka, widać bardzo duże doświadczenie w żużlu.
Nie rozumię dlaczego w biegu 13 kiedy Buczkowski z Janowskim sie wywrócili, Janowski otrzymał dwa punkty. Przecież kto inny przyjechał na drugim miejscu. (Być może moja nie znajomość przepisów sie kłania)
Kołodziej mi zaimponował w ostatnim biegu. Wiec że przyjechał trzeci i stracił drugie miejsce na trasie ale moim zdanie była to wina złego ustawienia sprzętu. Nie mógł jechać po szerokiej bo miał wolne ustawienia motoru - ewidentnie na start. Natomiast zaimponował mi że w trzeciej powtórce nie odpuścił tylko ostro wszedł zaraz po starcie w pierwszy łuk. Osobiście myślałem że da sobie spokój bo Zmarzlik przechodził samego siebie. Moim zdanie błędem sędziego było to że go nie wykluczył bo zrobiło się już niebezpiecznie.
Ogólnie fajne zawody i super że Woźniak wygrał bo fajnie jechał. Podobała mi się jazda Musielaka. Ma chłopak papiery na jazdę

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4474
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Turnieje indywidualne

Post autor: WaluS »

Mikos_24 pisze: Nie rozumię dlaczego w biegu 13 kiedy Buczkowski z Janowskim sie wywrócili, Janowski otrzymał dwa punkty. Przecież kto inny przyjechał na drugim miejscu. (Być może moja nie znajomość przepisów sie kłania)
Nie masz się co "biczować", nie każdy kibic musi znać dokładnie regulaminy sportu żużlowego.
W takim przypadku sędzia przyznaje punkty według kolejności przed wypadkiem, wykluczając oczywiście sprawcę kolizji, czyli Buczkowskiego i dało to Janowskiemu drugie miejsce, gdyż przed kolizją jechał za wykluczonym jadącym na drugiej pozycji Buczkowskim. Natomiast Woźniak wyprzedził Janowskiego po kolizji jadąc wcześniej na ostatniej pozycji.

Woźniak jest jeszcze w sumie młodym zawodnikiem i taki sukces może dać mu przysłowiowego kopa do dalszej kariery.
Co by nie mówić, ale Wrocław ma "nosa" do zawodników i z Woźniaka może mieć jeszcze dużo pożytku.

StalUnia
Posty: 46
Rejestracja: 25 sie 2009, 13:50
Lokalizacja: Dębica

Turnieje indywidualne

Post autor: StalUnia »

Niech mi ktoś bardziej kumaty (niż ja) objaśni - o co chodzi w tym dzisiejszym żużlu. Ja jestem prosty kibic, starej daty i być może nie rozumiem podstawowych zasad. Jak to jest, że cała uwaga sędziów skupia się na starcie - tu można nawet zarobić wykluczenie do końca zawodów "za nierówny start". Nikt nie dotknął taśmy, nie dotknął rywala, a tylko dzięki wrażeniu sędziego - zawodnik dostaje ostrzeżenie lub musi zjeżdżać do parkingu, bo chyba się ruszył. Noż, q..wa, przestępstwo. A jak taki Zmarzlik ładuje się z premedytacją w przeciwnika, bo przegrał start i musi go (Kołodzieja) na chama założyć - to jest O.K. , powtórka pełnym składem. Wszyscy to widzą, i nawet Cieślak (którego bardzo cenię) bredzi, że "dla dobra sportu niech jadą w czterech". No to pojechali - było przyzwolenie, to następny dzwon w Kołodzieja. I znów bezkarnie, bez ostrzeżenia. I tak wyglądał Finał IMP na żużlu w roku 2017.

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4726
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Turnieje indywidualne

Post autor: Kibic UT »

StalUnia pisze: Niech mi ktoś bardziej kumaty (niż ja) objaśni - o co chodzi w tym dzisiejszym żużlu. Ja jestem prosty kibic, starej daty i być może nie rozumiem podstawowych zasad. Jak to jest, że cała uwaga sędziów skupia się na starcie - tu można nawet zarobić wykluczenie do końca zawodów "za nierówny start". Nikt nie dotknął taśmy, nie dotknął rywala, a tylko dzięki wrażeniu sędziego - zawodnik dostaje ostrzeżenie lub musi zjeżdżać do parkingu, bo chyba się ruszył. Noż, q..wa, przestępstwo. A jak taki Zmarzlik ładuje się z premedytacją w przeciwnika, bo przegrał start i musi go (Kołodzieja) na chama założyć - to jest O.K. , powtórka pełnym składem. Wszyscy to widzą, i nawet Cieślak (którego bardzo cenię) bredzi, że "dla dobra sportu niech jadą w czterech". No to pojechali - było przyzwolenie, to następny dzwon w Kołodzieja. I znów bezkarnie, bez ostrzeżenia. I tak wyglądał Finał IMP na żużlu w roku 2017.
Zmarzlik w drugiej powtórce powinien wylecieć z biegu bo wjechał ewidentnie w Kołodzieja,ale sędzia się obsrał bo jak to inaczej można nazwać bo przecież Bartka nie wykluczy jak to Gorzowiaka na jego terenie w tak ważnym biegu,z resztą w tym sezonie jest festiwal błędów sędziowskich.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Awatar użytkownika
_Ziomal_
Posty: 341
Rejestracja: 30 lip 2009, 12:22
Lokalizacja: Tarnów

Turnieje indywidualne

Post autor: _Ziomal_ »

Też uważam jazdę Bartka w biegu barażowy za jawny bandytyzm. Decyzji sędziego lepiej nie komentować... Jak po 1 starcie byłbym jeszcze skłonny puścić w 4 ... bo poszli w miarę równo i brakło miejsca dla wszystkich to druga powtórka - ewidentne perfidne władowanie się w Koldiego tam gdzie już nie było miejsca na taką akcję. Młodemu przegrzały się chyba styki ...
Już po pierwszym bieu Bartka przegranym z Woźniakiem i Dudkiem i po jego akcjach powiedziałem sobie - Bartek dziś wydzwoni albo kogoś skasuje bo jest za bardzo naładowany i widać na nim presje. Całe szczęście, że nikomu nic się nie stało ale brak reakcji sędziego (brak jajec) nie da młodemu nic do myślenia... :evil:

ratat
Posty: 206
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:42
Lokalizacja: Tarnów

Turnieje indywidualne

Post autor: ratat »

Na turnieje takiej rangi może warto byłoby zapraszać sędziów z zagranicy? Nie będzie na nich ciążyła presja, żeby lokalne gwiazdeczki głaskać po głowie. Szkoda Kołodzieja, któremu Bartuś wybił z głowy finał. Mam nadzieję, że wyleci z GP i gorzowiaki przestaną się napinać.

peter_griffin
Posty: 713
Rejestracja: 02 maja 2016, 11:03

Turnieje indywidualne

Post autor: peter_griffin »

I powiedzcie mi, po co rozgrywać takie zawody jak dzisiaj w Pile? Przecież tych pseudo zawodów o nic zaczyna się robić więcej w sezonie niż meczów ligowych. Z jednej strony zrobiono mini ligi, gdzie większość ekip początkiem sierpnia ma już wakacje, tłumacząc to kosztami, a jednocześnie tworzy się pełno turniejów o nic. Dobrze napisał ostatnio Cegielski na SF, że należy zwiększyć ilość spotkań ligowych. Zawodnicy dostaną mniej za punkt, ale odbiją sobie to większą ilością spotkań.

bubel
Posty: 325
Rejestracja: 27 lip 2009, 8:04
Lokalizacja: P.S.M.

Turnieje indywidualne

Post autor: bubel »

W Gdańsku zawody takie sobie, ale kto wymyślił oprawę graficzną to tragedia. Białe napisy na zielonym tle dla mnie dramat i nie czytelne.

Awatar użytkownika
Pablo30
Posty: 365
Rejestracja: 11 wrz 2015, 13:40

Turnieje indywidualne

Post autor: Pablo30 »

ten nasz ukochany sport schodzi na psy ... Przedpełski po raz kolejny z dzika karta na GP ,w poprzednich latach moze i bylo tego jakies wytlumaczenie bo mimo ze jakim asem nie byl ,ale prezentowal w miare solidny poziom ,ale w tym sezonie?? polowa roku kontuzji i polowa sieczki w jego wykonaniu co to ma byc ?? Dzika karta na takie zawody powinna byc nagroda i wyroznieniem za prezentowany poziom ,a na taka zasluzyli Wozniak ,Drabik ,Smektala ...dobrze ze tego gowna zwanym Grand prix od odejscia Golloba juz nie ogladam
Krystian Rempała 1998-2016 (*)

Awatar użytkownika
andre
Posty: 211
Rejestracja: 28 kwie 2016, 11:19

Turnieje indywidualne

Post autor: andre »

Dawniej Indywidualne Mistrzostwa Świata to było święto żużla! Obecnie walka o tytuł mistrza świata rozmieniła się na drobne i się przejadła. Teraz puchar za zwycięstwo w GP warte tyle co bokserski pas Polsatu ;-p

ODPOWIEDZ