Forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji. Uwagi, problemy i propozycje prosimy zgłaszać tutaj.

II liga

Speedway w tarnowskim jak i światowym wydaniu.
Awatar użytkownika
WaluS

Re: II liga

Post autor: WaluS » 06 paź 2014, 7:53

Yoda, lekki wałek?
Dla mnie, to nie wałek, to walec i smród na cały światek żużlowy.

Mówią, że ryba psuje się od głowy. Ryba zwana polskim żużlem psuje się od głowy /ekstraliga/ i od ogona /2 liga/.
Historia z gasnącym światłem w Ostrowie zatoczyła koło, gdyż raz już tak było w bardzo ważnym spotkaniu ze Śląskiem Świętochłowice.

Bardzo szkoda mi Wandy, gdyż w tym spotkaniu mieli awans na wyciągnięcie ręki, a w powtórzonym spotkaniu może być różnie.

Awatar użytkownika
Loramski_84

Post autor: Loramski_84 » 06 paź 2014, 8:05

Yoda pisze:Nie sądzicie że wczorajszy mecz Ostrowa z Krakowem zalatywał lekkim wałkiem ze strony Ostrowa ?? Dryml zasłabł i za raz po tym światło też "zasłabło" ??
"Mam nadzieje ze jakis Pan Zenek jest obstawiony przy stanowisku z guzikiem od zasilania światełek :D
Jak Krakow pojedzie z przodu to "pstryk" i awaria pradu hehe ;)"

Na sto procent wałek.Powyżej zacytowałem wpis jakiegos kolesia z forum Ostrowa.Zbieg okolicznosci albo gostek byl doinformowany co i jak :D

Awatar użytkownika
balu

Post autor: balu » 06 paź 2014, 9:18

Loramski_84 pisze:
Yoda pisze:Nie sądzicie że wczorajszy mecz Ostrowa z Krakowem zalatywał lekkim wałkiem ze strony Ostrowa ?? Dryml zasłabł i za raz po tym światło też "zasłabło" ??
"Mam nadzieje ze jakis Pan Zenek jest obstawiony przy stanowisku z guzikiem od zasilania światełek :D
Jak Krakow pojedzie z przodu to "pstryk" i awaria pradu hehe ;)"

Na sto procent wałek.Powyżej zacytowałem wpis jakiegos kolesia z forum Ostrowa.Zbieg okolicznosci albo gostek byl doinformowany co i jak :D
Tak tylko zwroć uwagę na godzine tego posta

Obrazek

Tutaj też ciekawy wywiad z Karolem Baranem:

http://www.sportowefakty.pl/zuzel/47306 ... lowcem-spe

Awatar użytkownika
savage
Moderator

Post autor: savage » 06 paź 2014, 9:28

Jak dla mnie, ta sprawa śmierdzi na kilometr, ale mimo tego smrodu, bardzo ciężko komukolwiek coś udowodnić. Ostrów był po dwóch defektach rewelacyjnego Drabika (nie wiadomo, czy nie potracił silników) z Drymlem w szpitalu, za którego musieliby jechać juniorzy i z mała przewagą. Nagle to światło... Dar niebios ;)
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
bartek_1990

Post autor: bartek_1990 » 06 paź 2014, 9:32

W Ostrowie jest takie parcie na awans, że chyba mają przygotowane plany awaryjne w razie gdyby na torze im nie szło. Wg mnie Wanda nie miała prawa przegrać tego meczu tak wysoko aby nie awansować. Drabik miał już 4 starty, Drymla nie było. Źle się poukładało dla Ostrovii to pokombinowali inaczej :) Farsa roku. Wg mnie spotkanie powinno być wznowione a nie rozegrane ponownie.
We `ll keep the red flags flying high! UNITED!

lynx

Post autor: lynx » 06 paź 2014, 9:36

jak dla mnie powinien być walkower
mam nadzieję, że w powtórce dostaną wpierdol
powtórka powinna być od 6 biegu i w takim samym składzie, i bez Drymla
wtedy by była sprawiedliwość

Awatar użytkownika
savage
Moderator

Post autor: savage » 06 paź 2014, 9:40

Zyskali czas na opłacenie zobowiązań Lahtiego, którego ewidentnie brakowało ;)
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
macies1978

Post autor: macies1978 » 06 paź 2014, 9:46

Ale pieprzenie w Ostrowie. Wymiana bezpiecznika mocy to jest 10 minut. Nie wierzę również , że dostęp do stacji miał tylko zakład energetyczny, i nie mógł tego zrobić dyżurny elektryk :)

sprawa śmierdzi i jak dla mnie GKSŻ powinien orzec walkower na korzyść Wandy.
Związki zawodowe największe nieszczęście polskiego pracownika!!!

Cienki

Post autor: Cienki » 06 paź 2014, 10:06

Może i 10 min, ale jeśli stacja była częścią zakładu energetycznego to wstęp mają tam tylko ludzie zakładu energ. Z racji że niedziela, że późna pora. Żaden stan pogody nie powodujący żeby służby ZE były gotowości do usuwania awarii jak np w przypadku wichur czy podobnych zjawisk.
Nie bronie nikogo, ani nie oskarżam ale jeśli to nie przypadek to można to nazwać 'zbrodnią doskonałą' prawie :) Zobaczymy co zrobi z tym władza ;)
UNIA TARNÓW!

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów

Post autor: Greg-Tarnów » 06 paź 2014, 10:20

Wanda Kraków została wczoraj oszukana bo awans mieli na wyciągnięcie ręki.Powtórki nie powinno być tylko walkower.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Moderator

Post autor: PrzemczaN » 06 paź 2014, 10:36

Z tym walkowerem to sobie dajcie na wstrzymanie. Sprawa śmierdzi, z tym się zgodzę, ale na takie rzeczy jak walkower trzeba mieć dowody, a nie że ktoś sobie powie walkower. A nie oszukujmy się, żadnych dowodów tu nie będzie. Tak jak ktoś pisał wyżej, jeśli to nie był przypadek, to zbrodnia doskonała.

Awatar użytkownika
konri

Post autor: konri » 06 paź 2014, 10:41

Teraz na FP Wandy pojawiła się informacja, że Drabik i Wawrzyniak byli źle zgłoszeni do zawodów i ich punkty zostałby anulowane. W awizowanym składzie Wawrzyniak był z nr 14 a w meczu jechał z z nr 15 a jak wiemy takich zmian robić nie wolno.

lynx

Post autor: lynx » 06 paź 2014, 10:43

PrzemczaN pisze: Z tym walkowerem to sobie dajcie na wstrzymanie. Sprawa śmierdzi, z tym się zgodzę, ale na takie rzeczy jak walkower trzeba mieć dowody, a nie że ktoś sobie powie walkower.
a czy nie jest tak, że oświetlenie ma być sprawne, jak się zepsuje - naprawić szybko, we własnym zakresie?? Przecież to nie była awaria sieci po stronie dostawcy energii

idąc dalej - będzie takich przypadków więcej
my z Lesznem po 11 biegu też mogliśmy tak odwalić? i udawać, że przypadek?

[ Dodano: 06-10-2014, 10:49 ]
konri pisze:Teraz na FP Wandy pojawiła się informacja, że Drabik i Wawrzyniak byli źle zgłoszeni do zawodów i ich punkty zostałby anulowane. W awizowanym składzie Wawrzyniak był z nr 14 a w meczu jechał z z nr 15 a jak wiemy takich zmian robić nie wolno.
http://www.sportowefakty.pl/zuzel/47194 ... w-ostrowie

nie wiem jak w meczu jechał, bo nie widziałem relacji

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Moderator

Post autor: PrzemczaN » 06 paź 2014, 11:41

Jeśli będą się trzymać wersji ze spalonym bezpiecznikiem to ani nie będzie wina dostawcy ani klubu też nie. Po prostu awaria. Z tej relacji wynika ze coś tam próbowali zrobić i się nie udało. Nawet jeśli to było wszystko zaplanowane, to moim zdaniem ciężko im będzie cokolwiek udowodnić.

Najlepiej byłoby mecz kontynuować, ale o tym też z pewnością mówi regulamin i nawet jeśli inne rozwiązanie będzie bardziej sprawiedliwe, to i tak wygra to zgodne z regulaminem.

Awatar użytkownika
macies1978

Post autor: macies1978 » 06 paź 2014, 11:52

U nas też w jednym meczu potrafiło się zepsuć trzy polewaczki i wóz strażacki, hahah

czysty przypadek :)

Awatar użytkownika
konri

Post autor: konri » 06 paź 2014, 11:52

W meczu:
14. Maksym Drabik - 3 (3,d,d)
15. Marcin Wawrzyniak - 2+1 (2*,d)
W awizowanym:
14. Marcin Wawrzyniak
15. Maksym Drabik

Awatar użytkownika
macies1978

Post autor: macies1978 » 06 paź 2014, 11:53

konri pisze:W meczu:
14. Maksym Drabik - 3 (3,d,d)
15. Marcin Wawrzyniak - 2+1 (2*,d)
W awizowanym:
14. Marcin Wawrzyniak
15. Maksym Drabik
a czy tego nie powinien pilnować sędzia zawodów i nie dopuścić ich w takim zestawieniu do meczu??

przecież przed zawodami podpisują zgłoszenie składów, a w tym przypadku powinni chyba się zorientować , że jest rozbieżność pomiędzy zgłoszeniem , a awizowanym składem.

lynx

Post autor: lynx » 06 paź 2014, 11:58

[quoteJeśli będą się trzymać wersji ze spalonym bezpiecznikiem to ani nie będzie wina dostawcy ani klubu też nie. Po prostu awaria. Z tej relacji wynika ze coś tam próbowali zrobić i się nie udało. Nawet jeśli to było wszystko zaplanowane, to moim zdaniem ciężko im będzie cokolwiek udowodnić. [/quote]

jasna sprawa
próbowali naprawić, ale nie potrafili, więc dla mnie walkower
bezpiecznik własnością klubu (nawet jeśli pośrednio - dzierżawa obiektu itp), więc jak to nie z ich winy?

jak masz mieć polewaczkę, czy traktor, a ten się zepsuje, a nie masz drugiego to walkower

ale fakt jest taki, że jak nikogo nie złapali, ani nikt nie potwierdzi doniesień z parku maszyn oficjalnie to nie udowodni
macies1978 pisze: U nas też w jednym meczu potrafiło się zepsuć trzy polewaczki i wóz strażacki, hahah

tylko wtedy faktycznie się zepsuły
chyba nie chcesz nam wmówić, że się baliśmy Rzeszowa i chcieliśmy ten mecz przenieść
macies1978 pisze: a czy tego nie powinien pilnować sędzia zawodów i nie dopuścić ich w takim zestawieniu do meczu??
a jakże
sędzia do zawieszenia

[ Dodano: 06-10-2014, 12:06 ]
GKSŻ wszczęła już postępowanie w tej sprawie.
zbyt wiele zbiegów okoliczności,
mówię wam, że będzie walkower

Awatar użytkownika
bartek_1990

Post autor: bartek_1990 » 06 paź 2014, 12:20

lynx pisze:macies1978 napisał/a:

U nas też w jednym meczu potrafiło się zepsuć trzy polewaczki i wóz strażacki, hahah

tylko wtedy faktycznie się zepsuły
chyba nie chcesz nam wmówić, że się baliśmy Rzeszowa i chcieliśmy ten mecz przenieść

Oni też tak powiedzą :"u nas oświetlenie faktycznie się zepsuło, chyba nikt nie wmówi nam że nie odrobilibyśmy strat z 1 meczu". I co wtedy?

Awatar użytkownika
macies1978

Post autor: macies1978 » 06 paź 2014, 13:22

Ja nic nie wiem ,ale Cieślak zapytany przez jednego z działaczy, co by się stało gdyby przyjechał kolejny wóz strażacki odpowiedział też by się zepsuł :)

wonski_killer
Kontakt:

Post autor: wonski_killer » 06 paź 2014, 14:04

Przypomnijcie mi... przegrywaliśmy w tamtym meczu? :D

Awatar użytkownika
macies1978

Post autor: macies1978 » 06 paź 2014, 14:17

Nie, prowadziliśmy , ale robiło się gorąco już :) Stąd dużo wody było potrzeba

kapecfc

Post autor: kapecfc » 06 paź 2014, 15:22

Strasznie się wtedy kurzyło pamiętam do tego doszły upały po porażce marnej Ruda domagała się walkowera licząc że 2 pkt dostanie za free...
http://www.sportowefakty.pl/zuzel/47315 ... miejskiego
Jest grubo jeśli to prawda co Sadzikowski mówi jeszcze do tego dochodzi to że Ostrów nie może w awizowanym składzie zrobić korekty pod numerami juniorów :)

Warto dodać, że klub z Ostrowa może mieć problemy w związku z dokonaniem nieregulaminowych zmian w składzie. W awizowanym zestawieniu gospodarzy pod numerem 14 znalazł się Marcin Wawrzyniak, a z 15 miał pojechać Maksym Drabik. W meczu obaj zawodnicy zostali zamienieni pozycjami, a taka kolejność zamieszczona była również w programie zawodów.

Awatar użytkownika
macies1978

Post autor: macies1978 » 06 paź 2014, 15:32

Na zdjęciach które sa w galerii SF.pl widac ciemną trybunę i za stadionem palące się latarnie uliczne :)

ktoś tutaj ściemnia

Moim zdaniem było tak.
Po dzwonie Drymla i jego zasłabnięciu ktoś się zorientował, że w programie zawodów jest błąd w zestawieniu więc wywalili bezpiecznik mocy i udawali, że nie mogą naprawić licząc na to, że błędu nikt nie zauważy.,

Obecnie stoję na stanowisku, że walkower należy się ostrowowi ze względu na ich nieregulaminowe zgłoszenie składu do meczu. W najlepszym wypadku anulowanie punktów Wawrzyniaka i Drabika i wznowienie meczu od momentu jego przerwania.

Przestawienie juniorów to inne pola startowe w biegu numer 2 i potem inna rozpiska z seniorami, więc ma to znaczenie :)

Awatar użytkownika
bartek_1990

Post autor: bartek_1990 » 06 paź 2014, 15:34

macies1978 pisze:Obecnie stoję na stanowisku, że walkower należy się ostrowowi ze względu na ich nieregulaminowe zgłoszenie składu do meczu
W domyśle chodzi Ci oczywiście o to, że Walkower należy się Wandzie :)?

ODPOWIEDZ