Forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji. Uwagi, problemy i propozycje prosimy zgłaszać tutaj.

II liga

Speedway w tarnowskim jak i światowym wydaniu.
speedway fan

Re: II liga

Post autor: speedway fan » 03 maja 2010, 18:19

Ale takim zachowaniem nie bardzo pomoże zawodnikom w dobrej jeździe. Wywiera na nich straszną presję, a w moim przekonaniu powinien być dla nich wsparciem.

Trener mając do dyspozycję mocną kadrę, jak na warunki drugoligowe, powinien dobrać optymalny skład i trzymać się go cały czas, bo inaczej nic z tego nie wyjdzie.
JANUSZ KOŁODZIEJ IMP 2005, 2010

Marcus_Cleverly

Post autor: Marcus_Cleverly » 03 maja 2010, 23:53

... ???

Staszek Burza powinien lepiej zaiwestowac w sprzet bo jego wyniki ostatnio sa mierne.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 1:00 przez Marcus_Cleverly, łącznie zmieniany 3 razy.
'' Jesteś tak dobry jak dobry był twój ostatni mecz ''

Awatar użytkownika
Lizard King

Post autor: Lizard King » 09 maja 2010, 16:40

czy panowie widza co sie stalo w drugiej lidze?? Polonia Pila znow szaleje, wyrastaja powoli na faworyta rozgrywek, a Ostrovia nie jest wcale taka slaba, Lodz chyba znow bedzie miala groznego konkurenta

Bullet

Post autor: Bullet » 09 maja 2010, 19:21

Marcus_Cleverly pisze:... ???

Staszek Burza powinien lepiej zaiwestowac w sprzet bo jego wyniki ostatnio sa mierne.

masz racje, najlepszy wynik w zespole to mierny wynik

Marcus_Cleverly

Post autor: Marcus_Cleverly » 09 maja 2010, 19:22

Z takim rywalem to by i Lubomir Jedek skasowal platny komplet ale ciezko ci bedzie to zrozumiec bo nie odrozniasz klasy Michaela Hadka od Kiryla Cukanova.
Ostatnio zmieniony 09 maja 2010, 19:23 przez Marcus_Cleverly, łącznie zmieniany 1 raz.

Bullet

Post autor: Bullet » 09 maja 2010, 19:24

sam sobie zaprzeczasz, a skąd kolega wie kim był Jedek, tata opowiedział?

Marcus_Cleverly

Post autor: Marcus_Cleverly » 09 maja 2010, 19:27

Bullet pisze:sam sobie zaprzeczasz, a skąd kolega wie kim był Jedek, tata opowiedział?
Nie Gaspar Forgac.

Bullet

Post autor: Bullet » 09 maja 2010, 19:28

no to widze, że kolega wiekowy a ja myślałem, że szykujesz się do poprawki z matury

Awatar użytkownika
Lizard King

Post autor: Lizard King » 13 maja 2010, 21:55

no to Lublin znlalaz swoja "Rafinerie Trzebinie", sponsor, ktory szumnie zapowiada mocny sponsoring, klub ma sie piac w gore az do ekstraligii i stadion rozbudowany, a nie tak dawno byli na samym dnie...znajoma historia

[ Dodano: 30-05-2010, 17:50 ]
Miskolc chyba sobie kpi z ligii...cyba sobie trening urzadzili, chyba powinni nieco powazniej potraktowac starty w Polsce...
"Jebać rzeszów"-Paulo Cohelo

Awatar użytkownika
maly1965

Post autor: maly1965 » 04 cze 2010, 20:22

Transfer sezonu ,On im tam zapewni komplety punktow :roll: .

http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2010/ ... -lublinie/
Ostatnio zmieniony 04 cze 2010, 21:07 przez maly1965, łącznie zmieniany 1 raz.
Bracia R. rece precz od Unii.
-
http://okiem-malego.blogspot.com

Awatar użytkownika
manko

Post autor: manko » 04 cze 2010, 20:53

Mały czuwa !!

No to się porobiło. Zawodnik, który jeszcze niedawno był bliski Gorzowa, dziś będzie śmigał w II lidze. Polak potrafi. A raczej pieniądz ;)
Carlos Tevez - MU 2007-2009 we'll never forget !!

Manchester United

speedway fan

Post autor: speedway fan » 04 cze 2010, 21:13

Jest kasa sa zawodnicy. Jak Drymlowi sypneli kase to spokojnie- swoje pojedzie a klub zyska na wynikach
JANUSZ KOŁODZIEJ IMP 2005, 2010

4evern

Post autor: 4evern » 04 cze 2010, 21:16

Czyzby znowu Łodz nie awansowała? Dryml raczej jest gwarantem punktowym i tym sposobe, Lublin łata dziure 5-go seniora. Puszak i Baran robią tam niezła robote wiec szykuje sie ciekawa walka do konca rozgrywek o awans.

Awatar użytkownika
kaka
Administrator

Post autor: kaka » 09 cze 2010, 10:39

W Ostrowie zaczynają stawiać na starych wyjadaczy. Niedawno podpisali kontrakt z Sawiną, a dzisiaj pojawiła się informacja o zakontraktowaniu Henki Gustafssona. Coraz lepiej wygląda sytuacja w Lublinie gdzie do kadry dołączył Dryml oraz Adrian Rymel, a dzisiaj Filip Sitera. Fajnie się to wszystko zapowiada i nie zdziwię się jak po raz kolejny Łodzi nie uda się wejść do 1 ligi, będzie ciekawie :)

KoNiK

Post autor: KoNiK » 13 cze 2010, 23:04

wiem ze paru forumowiczow bylo dzis na meczu Wandy w Krakowie, nie wiem jakie sa ich odczucia dotyczace tego meczu ale ja jestem zalamany tym ze wiecej ambicji i woli walki ogladam na stadione Wandy niz na meczach Unii :| I to patrzac na zawodnikow typu Baniak, Szymura ktorzy naprawde dzis walczenoscia imponowali. Tor nie nalezal do najlatwiejszych bo do 10 biegu glownie wejscia w 2 luk to byla corrida ale to co robili z chlopkami z Pily to az rece skladaly sie do oklaskow ...
Kibice w Krakowie moze do mega ogarnietych nie naleza ale widac w tych ludziach checi, spiker az do znudzenia pytal kto wygra mecz i za kazdym razem trybuna odpowiadala ... jak to wyglada u nas niech sobie kazdy odpowie.

To byla moja pierwsza wizyta na Wandzie i naprawde pozytywne wrazenia, malo tego osoby ktore byly na poprzednim meczu z Rawiczem mowily ze walki na torze bylo drugie tyle :roll:

piotrek_pnb

Post autor: piotrek_pnb » 13 cze 2010, 23:38

Mecz Wandy faktycznie ciekawy, chociaż poziom kibiców oczywiście nie wszystkich niestety żenujący - oklaski po upadku zawodnika z Piły, przyśpiewki Hutnika itp.
Wiem, że w Tarnowie też to się zdarza, ale zapewne mniej odczuwalne jest z powodu ilości ludzi na stadionie.
Fakt faktem drużyna Wandy sił i chęci do walki ma wiele i mam nadzieję, że za spokojnie zespół utrzyma się przy życiu a za dwa trzy lata będziemy mogli w Krakowie oglądać pierwszoligowe zawody.
Duży plus dla naszego byłego zawodnika Daniła Iwanowa, żałuję, że nie było okazji do zobaczenia Kudriaszowa, ponoć mogą być z niego ludzie.

Awatar użytkownika
Lizard King

Post autor: Lizard King » 20 cze 2010, 13:20

no to w Krakowie robi sie male zamieszanie wokol Cierniaka, jakoby ten dzialal na niekorzysc klubu...czyzby sprzedwal mecze?

Henek
Kontakt:

Post autor: Henek » 20 cze 2010, 15:16

Szkoda nawet gadać na ten temat. Ja bym raczył działaczom spłacić zawodników, a nie odwracać uwagę od problemu zrzucając winę na kogoś kto nie bierze za to pieniędzy. Chora sytuacja, pisać można by na ten temat wiele, podstawowym problemem jest tam węwnątrz chora atmosfera i brak funduszy.

Awatar użytkownika
Lizard King

Post autor: Lizard King » 20 cze 2010, 15:52

a ciekawe kto w Ostrowie pilnuje zeby zawodnicy mieli wazne badania lekarskie? ;) a swoja droga zaciety meczyk tam maja

Awatar użytkownika
WaluS

Post autor: WaluS » 20 cze 2010, 17:35

To co się dzisiaj w Rawiczu stało, to zakrawa na parodię żużla.
Nie wiem o co tam poszło, ale takie Opole wczoraj wygrywa mecz w Krakowie, a dziś oddaje bez walki?
Źle się dzieje w "państwie żużlowym".

Awatar użytkownika
Lizard King

Post autor: Lizard King » 20 cze 2010, 17:57

nalezaloby jakos karac takie poddawanie meczy, juz wystarczajaco Miskolc wkurza wszystkich (choc dzis Magosi probuje co stam jechac)....

małopolska

Post autor: małopolska » 20 cze 2010, 21:00

Cierniak znów coś sprzedał!
- Nie przegrywa się wygranego meczu. Zarówno przed meczem, w jego trakcie, jak również po zakończeniu miały miejsce sytuacje, które budzą nasze zastrzeżenia. Mamy zamiar omówić wszystko w ramach zarządu i dokładnie przeanalizować, czy nasza porażka miała miejsce po czystej sportowej walce - powiedział dla SportoweFakty.pl prezes Speedway Wandy Kraków Paweł Sadzikowski.

Najwięcej zastrzeżeń podczas meczu budziły decyzje taktyczne podejmowane przez trenera Mirosława Cierniaka i kierownika drużyny Michała Krupę. Nie jest wykluczone, że był to dla nich ostatni mecz w barwach krakowskiego klubu. - Kierownik drużyny Michał Krupa jeszcze przed zawodami zapowiadał, że jest to jego ostatni mecz. Co do decyzji taktycznych podczas meczu, to były one niezrozumiałe. Nie rozumiem, dlaczego nasz najlepszy zawodnik Andriej Kudriaszow jedzie w czterech biegach, skoro mógł wystartować w sześciu. Rozmawiałem z kolegami z klubu, którzy powiedzieli, że mają wiele zastrzeżeń do pracy naszego szkoleniowca i kierownika drużyny. Mam do nich zaufanie. W ramach zarządu dokładnie przeanalizujemy cały mecz. Mamy podejrzenie, że mogło dojść do działania na niekorzyść klubu podczas tego meczu - wyjaśnił prezes Speedway Wandy Kraków.

Paweł Sadzikowski przebywa aktualnie w szpitalu. W czwartek ma dojść do spotkania zarządu, po którym wydane zostanie oświadczenie dla mediów w sprawie sobotniego spotkania.

Awatar użytkownika
WaluS

Post autor: WaluS » 20 cze 2010, 21:13

Te Krakusy to zaczynają mnie normalnie wkurwiać!
Cienki budżet jak sik komara, nazbierali jakichś odpadów /no może poza Kudriaszowem/ i naobiecywali sobie i kibicom walkę o pierwszą czwórkę, a teraz oprócz nich, wszyscy co cokolwiek znają się na żużlu wiedzieli że nic z tego nie będzie.
Trzeba było małymi krokami budować drużynę na przetrzymanie pierwszego sezonu, a dopiero w następnych myśleć o wyższych celach.
Nie ukrywam że kibicowałem im, ale teraz zaczynam być coraz bardziej zdegustowany ich postępowaniem.

Awatar użytkownika
Yoda

Post autor: Yoda » 20 cze 2010, 21:15

WaluS pisze: nazbierali jakichś odpadów /no może poza Kudriaszowem/
Własow, Rymel, Chromik, Pawlaszczyk, Sajfutdinov, odpady ?? jak na 2 ligę to fajna paka, może sprawa ma drugie dno ?? A mianowicie $$$$$$$$$$$

Awatar użytkownika
WaluS

Post autor: WaluS » 20 cze 2010, 21:26

No dobra, może z tymi odpadami trochę przesadziłem, ale faktem jest że Rymel jedzie od przypadku, Własow stracił ubiegłoroczną formę i też nie jeździ, Stróżyk dla mnie nigdy nie był zawodnikiem, Iwanow lepiej czuje się na lodzie jak na klasycznym torze, Pawlaszczyk nie może się odnaleźć i tak by można dalej wymieniać.
Wszystko możliwe że brak "siana" jest powodem "niestrawności" na torze, ale żeby w takim Krakowie nie poszukać sponsorów na przyzwoity budżet drugoligowy?
Przecież nie wszyscy wspierają piłkę skopaną.

ODPOWIEDZ