Stadion Unii Tarnów

Speedway w tarnowskim jak i światowym wydaniu.
Kibic UT

Stadion Unii Tarnów

Post autor: Kibic UT » 14 wrz 2019, 13:31

leszeek17 pisze:
14 wrz 2019, 13:27
Polecam - Azoty zaorały sympatycznego wąsacza.

Jak prezydent miasta może iść na wojnę z największym pracodawcą w mieście? Z jedynym podmiotem, dzięki któremu tutaj jeszcze cokolwiek się dzieje...
Tylko dzięki Azotom w tym mieście jest jakikolwiek sport,a wasaty roman to po prostu chłopek roztropek ale takiego sobie wybrani mieszkańcy Tarnowa pewnie na pochód kodu pójdzie jak będzie znowu organizowany w obronie demokracji :lol:
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

fan ut

Stadion Unii Tarnów

Post autor: fan ut » 18 wrz 2019, 12:57

https://www.tarnow.net.pl/articles/s/i/ ... ozm%C3%B3w Może poruszą jeszcze sprawy stadionu jeśli dojdzie do spotkania ;)

kapecfc

Stadion Unii Tarnów

Post autor: kapecfc » 18 wrz 2019, 15:35

fan ut pisze:
18 wrz 2019, 12:57
https://www.tarnow.net.pl/articles/s/i/ ... ozm%C3%B3w Może poruszą jeszcze sprawy stadionu jeśli dojdzie do spotkania ;)
Napewno poruszą bo atak ze strony Azotów był między innymi w stronę budowy stadionu :) ;)

Wojtula

Stadion Unii Tarnów

Post autor: Wojtula » 27 wrz 2019, 13:33

http://www.rdn.pl/news/goraco-wokol-rem ... -moscicach
Temat przebudowy stadionu w części 2 rozmowy

Kibic UT

Stadion Unii Tarnów

Post autor: Kibic UT » 27 wrz 2019, 21:00

Wojtula pisze:
27 wrz 2019, 13:33
Posłuchałem i nic z tego nie wynika dwóch kolesi nawzajem się przekrzykuje,ten starosta też oderwany od rzeczywistości ogólnie to jest banda nierobów,nieudaczników którzy żeruja na obywatelach.

Awatar użytkownika
njk1987

Stadion Unii Tarnów

Post autor: njk1987 » 27 wrz 2019, 21:16

Kibic UT pisze:
27 wrz 2019, 21:00
Wojtula pisze:
27 wrz 2019, 13:33
Posłuchałem i nic z tego nie wynika dwóch kolesi nawzajem się przekrzykuje,ten starosta też oderwany od rzeczywistości ogólnie to jest banda nierobów,nieudaczników którzy żeruja na obywatelach.
Jak to nie wynika? Jasno el presidento powiedział, że rozmawiał z ekstraligą i zespół będzie dopuszczony do rozgrywek jak tylko coś zacznie się dziać na stadionie (remont). Ten ma ruszyć w przyszłym roku. Sytuacja prosta jak budowa cepa. Next sezon jedziemy asekuracyjnie, żeby jeszcze bardziej się nie zadłużyć (przebijanie ofert Torunia), a za 2 lata atakujemy ekstraligę. Za 3 natomiast kończymy dominacje Unii Leszno ;) ;) ;)
Na górze ma mieć sweter
A na dole na dresowo

Baros1922

Stadion Unii Tarnów

Post autor: Baros1922 » 27 wrz 2019, 22:05

Jeblem :D brawo podoba mi się. Jest moc 💪

ziggy

Stadion Unii Tarnów

Post autor: ziggy » 03 paź 2019, 10:52

https://tarnow.in/tarnow-miasto-nie-ban ... -ciepiela/ odniósł się również do enuncjacji na temat miejskich finansów w mediach – w niektórych tytułach pojawiło się bowiem słowo „bankructwo”. – Autorzy takich tytułów nie mają pojęcia o prawie i samorządzie, bo miasta i gminy zbankrutować nie mogą. Zbankrutować może przedsiębiorstwo, zbankrutować może lokalny tygodnik, ale nie miasto. A w przypadku Tarnowa miejskie finanse są stabilne.https://www.money.pl/gospodarka/wiadomo ... 54232.html

fan ut

Stadion Unii Tarnów

Post autor: fan ut » 03 paź 2019, 12:37

Trochę gościa poniosło ,że Tarnów bankrutem :lol: przecież każde miasto ma jakieś kredyty nic nowego , nie słyszałem żeby jakieś było bankrutem ;)

ziggy

Stadion Unii Tarnów

Post autor: ziggy » 03 paź 2019, 13:28

fan ut pisze:
03 paź 2019, 12:37
Trochę gościa poniosło ,że Tarnów bankrutem :lol: przecież każde miasto ma jakieś kredyty nic nowego , nie słyszałem żeby jakieś było bankrutem ;)
Czy przeczytałeś jedno słowo mojego komentarza?Ja tylko twierdzę że w najbliższych latach stadion można włożyć między bajki a Ciepiela jak zwykle kłamie mówiąc że miasto nie może zbankrutować.To gdzie mnie poniosło?

fan ut

Stadion Unii Tarnów

Post autor: fan ut » 03 paź 2019, 14:34

ziggy pisze:
03 paź 2019, 13:28
fan ut pisze:
03 paź 2019, 12:37
Czy przeczytałeś jedno słowo mojego komentarza?Ja tylko twierdzę że w najbliższych latach stadion można włożyć między bajki a Ciepiela jak zwykle kłamie mówiąc że miasto nie może zbankrutować.To gdzie mnie poniosło?

Chodzi mi o tego gościa radnego Solaka że go poniosło ;)

ziggy

Stadion Unii Tarnów

Post autor: ziggy » 03 paź 2019, 15:24

"W poniedziałek Dawid Solak, przewodniczący Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej w Tarnowie, zwołał w trybie nagłym posiedzenie komisji, zaprosił na nie prezydenta, miejskich urzędników i dziennikarzy informując, iż chce omawiać sytuację finansową miasta w związku z pogłoskami o problemach z uzyskaniem kredytu oraz „towarzyszącymi sprawie emocjami oraz obawami mieszkańców”, w piśmie pojawiła się również teza o „braku jakiejkolwiek komunikacji w tej sprawie z radnymi Rady Miejskiej w Tarnowie”.

Prezydent na posiedzeniu komisji się nie pojawił (miał w tym czasie spotkanie w sprawie inwestycji w Tarnowie), nie wysłał także swojego przedstawiciela. W związku z tym Komisja Rewizyjna Rady Miejskiej w Tarnowie jednogłośnie poparła wniosek Dawida Solaka o „wszczęcie doraźnej kontroli działań prezydenta w celu zachowania przez Gminę Miasta Tarnowa płynności finansowej+"
Tenże radny to z grubsza biorąc taki rewident finansowy który będzie odpowiadał że nie interweniował w sytuacji kiedy banki nie chcą udzielić Ci kredytu.Jakiś oszołom?

ziggy

Unia Tarnów 2020

Post autor: ziggy » 09 paź 2019, 19:19

https://tarnow.in/tarnow-sa-klopoty-z-k ... n-zlotych/ I co waszmość na to mister darecki?Niech się prezydent nadal kopie z koniem a zapłacimy my mieszkańcy.
Ostatnio zmieniony 09 paź 2019, 20:24 przez ziggy, łącznie zmieniany 1 raz.

darecki

Unia Tarnów 2020

Post autor: darecki » 09 paź 2019, 21:18

ziggy pisze:
09 paź 2019, 19:19
https://tarnow.in/tarnow-sa-klopoty-z-k ... n-zlotych/ I co waszmość na to mister darecki?Niech się prezydent nadal kopie z koniem a zapłacimy my mieszkańcy.
Zupełnie nie rozumiem o co Ci chodzi ?

ziggy

Unia Tarnów 2020

Post autor: ziggy » 09 paź 2019, 23:39

darecki pisze:
09 paź 2019, 21:18
ziggy pisze:
https://tarnow.in/tarnow-sa-klopoty-z-k ... n-zlotych/ I co waszmość na to mister darecki?Niech się prezydent nadal kopie z konie.m a zapłacimy my mieszkańcy.
Zupełnie nie rozumiem o co Ci chodzi ?.
To coś jak ja Ciebie.Naubliżaj ojcu a potem proś go o pomoc bo masz problemy finansowe.Życzę powodzenia.To prezydent reprezentuje interes miasta czy interes własny lub interes swojej partii?Kto na tej wojnie zresztą jak na każdej innej wygra?Przecież choć bym był nie wiem jakim megalomanem i wdał się w wojnę z rządem to polegnę niezależnie od tego czy ten rząd mi się podoba czy nie.Rządy upadają a miasto od wieków trwa.

darecki

Unia Tarnów 2020

Post autor: darecki » 10 paź 2019, 7:07

ziggy pisze:
09 paź 2019, 23:39
darecki pisze:
09 paź 2019, 21:18
ziggy pisze:
https://tarnow.in/tarnow-sa-klopoty-z-k ... n-zlotych/ I co waszmość na to mister darecki?Niech się prezydent nadal kopie z konie.m a zapłacimy my mieszkańcy.
Zupełnie nie rozumiem o co Ci chodzi ?.
To coś jak ja Ciebie.Naubliżaj ojcu a potem proś go o pomoc bo masz problemy finansowe.Życzę powodzenia.To prezydent reprezentuje interes miasta czy interes własny lub interes swojej partii?Kto na tej wojnie zresztą jak na każdej innej wygra?Przecież choć bym był nie wiem jakim megalomanem i wdał się w wojnę z rządem to polegnę niezależnie od tego czy ten rząd mi się podoba czy nie.Rządy upadają a miasto od wieków trwa.
Człowieku, przeczytaj spokojnie i ze zrozumieniem mój post ,a później swoje wypociny . Nie jest to miejsce by kontynuować z Tobą dyskusje ,bo nie wiadomo o czym Ty już piszesz .Pozdrawiam

ziggy

Stadion Unii Tarnów

Post autor: ziggy » 16 paź 2019, 9:24

https://tarnow.in/tarnow-prezydent-roma ... olityczna/ Toż odkąd wróciłem do domu piszę o tym.Przypomnę że był prezydentem likwidującym jako pierwszy w kraju na ochotnika województwo razem z Gradem.I zawsze miasto miał w poważaniu bo liczyło się to co nakazała partia. Po prostu widzi że PO znowu przepieprzyło wybory i następne 4 lata musiałby spać w hamaku pod sądem.Prawie każde miasto i gmina ma długi na poczet przyszłych podatków.Tylko on nie dostanie żadnych dotacji a każde wpływy ustawowe z budżetu państwa dostanie w ostatnim ustawowym terminie.Banki państwowe ale także prywatne nie chcą mu udzielić kredytu bo z jakiegoś bliżej nieokreślonego powodu wolą nie choć z kredytów żyją.Zostaje Prowident.To 30 lat mu zajęło żeby to zrozumieć?

Szakuł

Stadion Unii Tarnów

Post autor: Szakuł » 25 paź 2019, 13:29

http://www.rdn.pl/news/bedzie-jednak-po ... ej-uchwaly

Wypowiedź prezydenta Ciepieli w sprawie obecnej sytuacji finansowej miasta poruszona w związku z uchwałą w sprawie podwyżki podatków od nieruchomości ( szczegóły w linku) cytuje " Najprawdopodobniej nie będzie żadnych nowych inwestycji, dokończymy te istniejące. Nie ma żadnej przestrzeni finansowej, żeby rozpoczynać nowe. To również odbije się na poziomie remontów. To, co będziemy zabezpieczać, to przede wszystkim politykę społeczną"

Zapomnijmy o jakimkolwiek remoncie stadionu w najbliższych latach...

Kibic UT

Stadion Unii Tarnów

Post autor: Kibic UT » 25 paź 2019, 13:33

Szakuł pisze:
25 paź 2019, 13:29
http://www.rdn.pl/news/bedzie-jednak-po ... ej-uchwaly

Wypowiedź prezydenta Ciepieli w sprawie obecnej sytuacji finansowej miasta poruszona w związku z uchwałą w sprawie podwyżki podatków od nieruchomości ( szczegóły w linku) cytuje " Najprawdopodobniej nie będzie żadnych nowych inwestycji, dokończymy te istniejące. Nie ma żadnej przestrzeni finansowej, żeby rozpoczynać nowe. To również odbije się na poziomie remontów. To, co będziemy zabezpieczać, to przede wszystkim politykę społeczną"

Zapomnijmy o jakimkolwiek remoncie stadionu w najbliższych latach...
Przez lata tym miastem zarzadzali kretyni co trwonili pieniadze teraz sa tego skutki będzie tylko z roku na rok coraz gorzej w mieście.

Wolly wolly

Stadion Unii Tarnów

Post autor: Wolly wolly » 25 paź 2019, 18:40

Wszystkie dzwony powinny bić na alarm, bo sprawa jest poważna. Brak stadionu to zagrożenie egzystencjalne dla klubu..tak naprawdę sa tylko 2 rozwiązania: a) zmana właściciela gruntów i prywatna inwestycja(co sie nie stanie)
b) jakaś super wola polityczna i konsensus może z GA ..w co też nie wierzę.
Pamiętać trzeba też że wystarczy jeden zamaszysty podpis pod ustawą ministra z nadętą miną, żeby klub praktyczne przestał istnieć..
Ostatnio zmieniony 25 paź 2019, 19:01 przez Wolly wolly, łącznie zmieniany 1 raz.
One ticket to valhalla

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów

Stadion Unii Tarnów

Post autor: Greg-Tarnów » 25 paź 2019, 18:55

Wolly wolly stadion i tak będzie wyremontowany to jest inwestycja nieunikniona.Tak jak hala która zostanie niedługo otwarta.
Nie wiem co radni czy prezydent chcą zyskać na czasie.Był czas trzeba było pisać projekty starać się o dofinansowanie z ministerstwa.
Jak jest na 500 plus to i na stadion będzie.Polska to bogaty kraj 8-)
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
josef

Stadion Unii Tarnów

Post autor: josef » 25 paź 2019, 20:20

Przeciez Ćiepiela zapewniał ze ma odłozone bodajze 45 milionów złotych na remont stadionu , panie Ćiepiela gdzie są te pieniądze ?

ziggy

Stadion Unii Tarnów

Post autor: ziggy » 26 paź 2019, 9:37

Greg-Tarnów pisze:
25 paź 2019, 18:55
Wolly wolly stadion i tak będzie wyremontowany to jest inwestycja nieunikniona.Tak jak hala która zostanie niedługo otwarta.
Nie wiem co radni czy prezydent chcą zyskać na czasie.Był czas trzeba było pisać projekty starać się o dofinansowanie z ministerstwa.
Jak jest na 500 plus to i na stadion będzie.Polska to bogaty kraj 8-)
Pozdrawiam
Grzesiu,chcesz się założyć że co najmniej do następnych wyborów stadionu nie będzie? Ja się na 500+ nie łapię ale znałem bogatego gościa który wydzielał swoim dzieciom cukier na łyżeczki.Patologie są po każdej możliwej stronie sporu ale mnie to nie wadzi że dam na ten cel moje podatki mimo ze mam konserwatywne poglądy i uważam że lepiej jest ludziom nie odbierać tyle pieniędzy z podatków żeby potem"łaskawie"im je zwrócić w jakiejś formie okazując się łaskawcą.Bo ten który łazi tylko do pomocy społecznej by na tym nie skorzystał choć kobieta wychowująca dwójkę lub więcej dzieci musi liczyć na jakieś wsparcie od państwa bo nie ma państwa bez obywateli.I naprawdę nie rozumiem co ma piernik do wiatraka?

tomm85

Stadion Unii Tarnów

Post autor: tomm85 » 26 paź 2019, 12:30

Na wiosnę była obietnicą że stadion będzie remontowany etapami i w jesieni przetarg miał być ogłoszony a tu chyba cisza? Słyszał ktoś coś?

Tylko Unia

Stadion Unii Tarnów

Post autor: Tylko Unia » 26 paź 2019, 12:46

tomm85 pisze:
26 paź 2019, 12:30
Na wiosnę była obietnicą że stadion będzie remontowany etapami i w jesieni przetarg miał być ogłoszony a tu chyba cisza? Słyszał ktoś coś?

Firma która przygotowuje projekt ma czas do końca listopada. Przetarg na pierwszy etap ma byc ogloszony w pierwszym kwartale 2020

ODPOWIEDZ